riserite
Menu

Pozycjonowanie woj. Małopolskie

Poznaj województwo Małopolskie! Małopolska to jedno z 16 województw w Polsce, położone w jej południowej części. Graniczy z pięcioma innymi województwami...

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  11:48,
  temperature icon 29°
  Berlin
  11:48,
  temperature icon 25°
  Nowy Jork
  05:48,
  temperature icon 24°
  Pekin
  17:48,
  temperature icon 34°
  Dubai
  13:48,
  temperature icon 41°
  Stambuł
  12:48,
  temperature icon 28°

  Contact Us

   Poznaj województwo Małopolskie!

   Małopolska to jedno z 16 województw w Polsce, położone w jej południowej części. Graniczy z pięcioma innymi województwami oraz z dwoma krajami: Słowacją i Czechami. To region o bogatej historii, który może pochwalić się wieloma zabytkami i atrakcjami turystycznymi. W Małopolsce znajduje się Kraków – dawna stolica Polski, pełna kulturowych skarbów i zabytków. Województwo to charakteryzuje się też różnorodnością krajobrazową: od górskich terenów po płaskie równiny.

   Przyroda i turystyka Małopolski

   Województwo Małopolskie słynie z pięknych krajobrazów i unikalnych atrakcji przyrodniczych. Tatry, najwyższe pasmo górskie w Polsce, przyciągają miłośników wędrówek i sportów zimowych. Pieniny z przepiękną przełomem Dunajca oferują spływy kajakowe i pontonowe. Parki narodowe, takie jak Ojcowski czy Gorczański, dają możliwość obserwacji dzikiej przyrody i relaksu na świeżym powietrzu. Szlaki turystyczne są dobrze oznaczone i dostosowane dla różnych form aktywnego wypoczynku.

   Kultura i tradycja Małopolski

   Małopolska to region o bogatej kulturze i tradycji. Liczne festiwale, takie jak Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie, przyciągają gości z całego świata. Ludowa kultura regionu zachowuje się w miejscowościach takich jak Zakopane, gdzie możemy doświadczyć tradycyjnej muzyki, tańców i kuchni. W Małopolsce odbywa się wiele imprez folklorystycznych, które prezentują kulturę i obyczaje regionu. Kościoły i drewniane cerkwie wpisane na listę UNESCO są dowodem długiej historii chrześcijaństwa w tej części Polski.

   Gospodarka i przedsiębiorczość Małopolski

   Małopolska to dynamicznie rozwijający się region gospodarczy Polski. Kraków, jako największe miasto województwa, jest ważnym centrum biznesowym i innowacyjności. Parki technologiczne, takie jak Krakowski Park Technologiczny, są inkubatorami dla start-upów i nowych technologii. Małopolskie przedsiębiorstwa eksportują swoje produkty na cały świat, korzystając z dogodnej lokalizacji przy granicach państwowych. Region inwestuje w rozwój infrastruktury i komunikacji, co przyciąga zagranicznych inwestorów.

   Wprowadzenie do pozycjonowania w Małopolsce

   Województwo małopolskie to region o bogatej historii, kulturze i tradycji, który jest również aktywny w świecie cyfrowym. Firmy z Małopolski dostrzegają potrzebę bycia widocznym w sieci, co prowadzi do wzrostu zainteresowania usługami pozycjonowania. „Pozycjonowanie Małopolskie” staje się kluczem dla przedsiębiorstw, które chcą przyciągnąć lokalnych klientów i zwiększyć swoją obecność w sieci. Lokalne SEO staje się priorytetem dla wielu firm, niezależnie od ich wielkości czy specyfiki działania.

   Pozycjonowanie lokalne w Małopolsce oferuje wiele korzyści. Umożliwia firmom osiągnięcie wyższych pozycji w wyszukiwarkach dla zapytań związanych z ich działalnością i lokalizacją. W efekcie, przedsiębiorstwa zdobywają więcej zainteresowania potencjalnych klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i zysków. W erze cyfrowej, nieobecność w wynikach wyszukiwania może kosztować firmę wiele straconych możliwości.

   Agencje SEO w regionie Małopolskim

   W Małopolsce działa wiele agencji specjalizujących się w pozycjonowaniu stron internetowych. Wybór odpowiedniej „agencji seo Małopolskie” to klucz do sukcesu w sieci. Firmy te oferują szeroką gamę usług związanych z SEO, pomagając firmom w osiągnięciu lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania. Ich specjaliści doskonale wiedzą, jak dostosować strategię do specyfiki lokalnego rynku i potrzeb konkretnych klientów.

   Jednak nie każda agencja oferuje takie same usługi czy metodologie pracy. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować oferty dostępne na rynku i wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom firmy. Specyfika rynku w Małopolsce wymaga indywidualnego podejścia i znajomości lokalnych realiów. Właśnie dlatego wybór agencji, która zna się na lokalnym SEO, może przynieść znaczące korzyści.

   Optymalizacja i skuteczne strategie SEO

   Optymalizacja strony to proces, który ma na celu poprawę jej widoczności w wyszukiwarkach. W Małopolsce, gdzie konkurencja jest duża, „pozycjonowanie i optymalizacja Małopolskie” staje się niezbędne. Chodzi tu o dostosowanie strony do kryteriów wyszukiwarek, takich jak Google, co w efekcie prowadzi do wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Skuteczna optymalizacja wymaga jednak zarówno technicznej wiedzy, jak i kreatywności.

   „Skuteczne pozycjonowanie Małopolskie” to nie tylko prace na stronie, ale również poza nią. Działania takie jak budowanie wartościowych linków czy tworzenie wartościowej treści odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu. Warto również pamiętać, że SEO to proces długoterminowy, który wymaga cierpliwości, ale przynosi trwałe efekty. Firmy, które inwestują w skuteczne strategie SEO, mogą liczyć na stały wzrost widoczności i zysków z działalności w sieci.

   Tanie metody promocji w sieci

   Biorąc pod uwagę, że województwo małopolskie to obszar o wielu możliwościach biznesowych, warto zastanowić się nad tym, jak osiągnąć sukces w sieci bez wydawania fortuny. „Tanie pozycjonowanie Małopolskie” jest frazą, która przyciąga wiele firm, które poszukują skutecznych, ale jednocześnie ekonomicznych rozwiązań w zakresie SEO. Należy jednak pamiętać, że niski koszt nie zawsze idzie w parze z jakością.

   Dla firm, które rozważają „tanie pozycjonowanie stron Małopolskie”, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jakie techniki i metody są stosowane przez agencję. Niekiedy oszczędności w krótkim terminie mogą prowadzić do problemów w przyszłości, takich jak kary od Google. Dlatego ważne jest, aby wybierać agencje, które oferują transparentne i białe techniki pozycjonowania, które są zgodne z wytycznymi wyszukiwarek.

   Jak pozycjonować w największej wyszukiwarce?

   Google dominuje rynek wyszukiwarek, dlatego „pozycjonowanie w google Małopolskie” jest kluczem dla wielu firm. Aby być widocznym w tej wyszukiwarce, firmy muszą dostosować swoje strony do jej algorytmów. Google stale aktualizuje swoje wytyczne, dlatego pozycjonowanie jest procesem dynamicznym, który wymaga stałego monitorowania i dostosowywania strategii.

   Pozycjonowanie w Google nie ogranicza się tylko do słów kluczowych i linków. Wysokiej jakości treść, responsywny design, szybkość ładowania strony czy optymalizacja pod urządzenia mobilne to tylko niektóre z czynników, które wpływają na ranking. „Google traffic Małopolskie” może znacząco zwiększyć ruch na stronie i przynieść realne korzyści biznesowe, ale wymaga to kompleksowego podejścia i ciągłego doskonalenia.

   Wpływ kosztów na pozycjonowanie

   Kwestia budżetu jest jednym z kluczowych czynników przy wyborze agencji SEO. „Pozycjonowanie stron cennik Małopolskie” to fraza, którą wielu przedsiębiorców wpisuje w wyszukiwarkę, chcąc zorientować się w cenach usług w regionie. Jest wiele czynników, które wpływają na koszt usług SEO, w tym zakres prac, konkurencyjność branży czy wielkość strony.

   Kiedy przedsiębiorcy szukają „pozycjonowanie Małopolskie cennik”, powinni mieć na uwadze nie tylko koszt, ale również wartość, jaką dostają w zamian. Tanią ofertę można znaleźć niemal wszędzie, ale wartość to coś, co naprawdę przynosi korzyści w dłuższym okresie. Dobra agencja SEO będzie w stanie dostarczyć skuteczne usługi w konkurencyjnej cenie, dbając jednocześnie o jakość i skuteczność działań.

   Specjaliści od SEO w Małopolskim

   W województwie małopolskim, podobnie jak w innych regionach Polski, działa wielu specjalistów SEO. Wybór „specjalista seo Małopolskie” w wynikach wyszukiwania może być nie lada wyzwaniem. Każdy specjalista posiada swoje unikalne doświadczenie, metodologie i podejście do pozycjonowania. Dlatego ważne jest, aby wybrać takiego eksperta, który najlepiej odpowiada potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa.

   Znalezienie odpowiedniego specjalisty wymaga nie tylko analizy jego umiejętności, ale także zrozumienia jego doświadczenia w branży. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na referencje, portfolio oraz opinie innych klientów. Współpraca z odpowiednio dobranym specjalistą SEO może przynieść znaczące korzyści dla onlineowej obecności firmy i jej wyników w wyszukiwarkach.

   Marketing w erze cyfrowej

   Współczesny marketing przeszedł ewolucję od tradycyjnych metod reklamowych do bardziej złożonych strategii cyfrowych. „Usługi marketingowe Małopolskie” obejmują szeroką gamę działań, od zarządzania mediami społecznościowymi po kampanie reklamowe PPC. W województwie małopolskim działa wiele firm oferujących kompleksowe usługi marketingowe, które pomagają przedsiębiorstwom osiągać sukces w internecie. Znajomość lokalnego rynku przez te agencje pozwala im na skrojenie odpowiednich strategii dla małopolskich przedsiębiorstw.

   Jednym z kluczowych elementów skutecznej strategii marketingowej jest „reklama w internecie Małopolskie”. Obejmuje ona różnorodne formy promocji, takie jak reklamy display, reklamy wideo czy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym przedsiębiorstwa mogą dokładnie mierzyć skuteczność swoich działań i dostosowywać je w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć lepsze wyniki. Cyfrowy świat reklamy oferuje niesamowite możliwości personalizacji i segmentacji kampanii.

   Współczesne agencje marketingowe

   Dzięki rosnącej roli internetu w życiu codziennym, agencje marketingowe muszą dostosowywać się do nowych realiów. „Firma marketingowa Małopolskie” to już nie tylko tradycyjna agencja reklamowa, ale partner w zakresie kompleksowej promocji w sieci. Agencje te oferują szeroki zakres usług, od tworzenia treści po strategie medialne, aby pomóc markom dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców. Wzrost technologii cyfrowej wymusza ciągłe aktualizacje i innowacje w zakresie strategii marketingowych.

   Zarówno duże, jak i małe firmy korzystają z usług tych agencji, aby zwiększyć swoją onlineową obecność i osiągnąć sukces w coraz bardziej konkurencyjnym świecie cyfrowym. Wybierając „agencja seo Małopolskie”, przedsiębiorcy powinni zwracać uwagę na doświadczenie, kompetencje i portfolio agencji, aby upewnić się, że ich partner marketingowy będzie w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego rynku. Współpraca z taką agencją pozwala na skuteczne połączenie tradycyjnych i nowoczesnych metod marketingu.