riserite
Menu

Pozycjonowanie Żagań

Poznaj Żagań! Żagań to urocze miasto położone w województwie lubuskim, które przyciąga turystów swoją bogatą historią i architekturą. Znajduje się nad…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  05:20,
  temperature icon 22°
  Berlin
  05:20,
  temperature icon 20°
  Nowy Jork
  23:20,
  temperature icon 26°
  Pekin
  11:20,
  temperature icon 32°
  Dubai
  07:20,
  temperature icon 37°
  Stambuł
  06:20,
  temperature icon 26°

  Contact Us

   Poznaj Żagań!

   Żagań to urocze miasto położone w województwie lubuskim, które przyciąga turystów swoją bogatą historią i architekturą. Znajduje się nad rzeką Bóbr, co dodaje mu malowniczego charakteru. Jednym z najważniejszych zabytków jest pałac w Żaganiu, będący dawną siedzibą książąt żagańskich. Miasto może się również pochwalić pięknym parkiem miejskim oraz licznymi ścieżkami rowerowymi. Żagań pełen jest kafejek, w których można spróbować lokalnych specjałów. Dla miłośników kultury dostępne są teatry oraz muzea prezentujące historię regionu. Wiele miejscowych festiwali i imprez kulturalnych przyciąga turystów z całej Polski.

   Zabytki i atrakcje turystyczne Żagania

   Miasto Żagań pełne jest cennych zabytków, które opowiadają o jego burzliwej przeszłości. Do najważniejszych z nich należy zamek książąt żagańskich, otoczony przepięknym parkiem. W okolicach miasta można również odnaleźć liczne pałace, dwory i kościoły. Kościół św. Jadwigi to jedno z najważniejszych miejsc kultu w regionie, znane z imponującej architektury. Urokliwe uliczki Starego Miasta skrywają wiele tajemnic i opowieści, które odkrywają przed turystami lokalni przewodnicy. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są trasy rowerowe oraz piesze ścieżki edukacyjne.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Przyroda wokół Żagania

   Otaczający Żagań krajobraz charakteryzuje się przepięknymi lasami, jeziorami i rzekami. Dzięki temu miasto stało się popularnym miejscem dla miłośników wędrówek i wycieczek rowerowych. W okolicach Żagania można spotkać wiele rzadkich gatunków zwierząt i roślin, które są chronione w lokalnych rezerwatach przyrody. Dla entuzjastów sportów wodnych dostępne są trasy kajakowe oraz miejsca do wędkowania. Przepiękne lasy zachęcają do organizowania biwaków i ognisk, a lokalne agroturystyki oferują autentyczne doświadczenie wiejskiego życia.

   Przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy w Żaganiu

   W ostatnich latach Żagań zauważalnie rozwinął się pod względem gospodarczym. Miasto stawia na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, co przekłada się na wzrost miejsc pracy i inwestycji. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz wsparciu ze strony lokalnych władz, wiele firm decyduje się na rozwijanie swojej działalności właśnie tutaj. Jednym z kluczowych sektorów w gospodarce Żagania jest przemysł. Zakłady produkcyjne działające w mieście koncentrują się głównie na branżach takich jak przemysł metalowy, drzewny i spożywczy. Współpraca miasta z pobliskimi uczelniami pozwala także na rozwój sektora usług zaawansowanych, co ma bezpośredni wpływ na kształcenie młodzieży i dostosowanie kierunków studiów do potrzeb rynku pracy. Kolejnym ważnym elementem dla gospodarki miasta jest turystyka. Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości w tej dziedzinie stało się priorytetem dla władz Żagania, co przyczynia się do wzrostu zainteresowania regionem wśród turystów. Ważnym aspektem rozwoju gospodarczego Żagania jest też współpraca międzynarodowa. Poprzez różnego rodzaju partnerstwa i umowy z miastami partnerskimi, Żagań stawia na wymianę doświadczeń i praktyk biznesowych.

   Pozycjonowanie Żagań: Jak zwiększyć widoczność Twojej firmy?

   Pozycjonowanie w Żaganiu staje się kluczowe dla firm pragnących zwiększyć swoją widoczność online. Efektywne SEO może znacząco wpłynąć na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch i potencjalne zyski. Dla lokalnych przedsiębiorstw w Żaganiu, być widocznym w sieci to podstawa sukcesu. Strategie SEO są różnorodne, jednak wszystkie mają na celu poprawę pozycji strony. Korzystając z usług specjalisty, firmy mogą skoncentrować się na swojej głównej działalności.

   W dzisiejszych czasach internet stał się głównym medium, przez które klienci szukają produktów i usług. Dlatego pozycjonowanie jest niezbędne dla firm w Żaganiu, które chcą przyciągać nowych klientów. Przykłady korzyści z efektywnego SEO obejmują zwiększoną widoczność, wyższą konwersję i budowanie marki.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Agencja SEO Żagań: Wybór odpowiedniego partnera

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Żaganiu może być kluczowym elementem sukcesu firmy online. Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad kryteriami, takimi jak doświadczenie, kompetencje i portfolio agencji. Ponadto, referencje od innych klientów mogą być pomocne w ocenie wiarygodności firmy. Wybierając agencję, warto również zwrócić uwagę na jej podejście do klienta i dostępność.

   Pozycjonowanie stron www Żagań: Kluczowe strategie

   Zrozumienie i zastosowanie kluczowych strategii pozycjonowania stron www jest niezbędne dla osiągnięcia sukcesu online w Żaganiu. Wprowadzenie odpowiednich słów kluczowych, optymalizacja treści i budowanie linków to podstawowe elementy skutecznego SEO. Analiza konkurencji i rynku lokalnego może pomóc w dostosowaniu strategii oraz wyróżnieniu się wśród konkurencji. Regularne monitorowanie efektów oraz elastyczność w dostosowywaniu działań są kluczowe dla utrzymania i poprawy pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

   Zastosowanie kluczowych strategii SEO pozwoli firmom w Żaganiu na skuteczne pozycjonowanie stron www. Dobre praktyki SEO, takie jak unikanie dublowania treści i zapewnienie szybkości ładowania strony, są fundamentalne dla osiągnięcia sukcesu. Działania te, w połączeniu z jakościową treścią i działaniami off-site, mogą przynieść zauważalne rezultaty w krótkim czasie.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   SEO Żagań: Adaptacja do lokalnych trendów

   Dostosowywanie strategii SEO do specyfiki lokalnego rynku w Żaganiu jest niezbędne dla osiągnięcia optymalnych wyników. Śledzenie najnowszych trendów i zmian algorytmów wyszukiwarek pozwala na utrzymanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Zastosowanie lokalnych słów kluczowych i treści może zwiększyć ruch na stronie i przyciągnąć lokalnych klientów.

   Biorąc pod uwagę unikalność rynku w Żaganiu, działania SEO powinny być skoncentrowane na lokalnych potrzebach i oczekiwaniach użytkowników. Współpraca z agencją SEO, która posiada doświadczenie w pozycjonowaniu na lokalnym rynku, może być kluczowa dla sukcesu. Ostatecznie, dostosowanie strategii SEO do lokalnych trendów pozwala na zbudowanie silnej marki online i zwiększenie zysków z działalności w internecie.

   Tanie pozycjonowanie Żagań: Czy to możliwe?

   Tanie pozycjonowanie w Żaganiu nie musi oznaczać niskiej jakości usług. Kluczem jest zrozumienie, że cena powinna odzwierciedlać zakres i jakość usług, a nie stanowić jedynego kryterium wyboru. Równowaga między kosztami a efektami jest możliwa do osiągnięcia poprzez dokładną analizę ofert dostępnych na rynku oraz realistyczne ustalenie oczekiwań i celów.

   Poszukując taniego pozycjonowania, firmy w Żaganiu powinny być świadome, że skuteczność działań SEO jest wynikiem długofalowej strategii. Wybór oferty zbyt taniej może prowadzić do niezadowalających rezultatów i w konsekwencji, większych kosztów w przyszłości. Odpowiednia analiza i planowanie są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w pozycjonowaniu w konkurencyjnym środowisku online.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać deadline

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Pozycjonowanie stron internetowych Żagań: Efekty i analiza

   Mierzenie efektów pozycjonowania stron internetowych jest kluczowe dla oceny skuteczności strategii SEO w Żaganiu. Analiza danych ruchu, konwersji i pozycji w wynikach wyszukiwania pozwala na dostosowanie działań i poprawę wyników. Przykłady udanych projektów w Żaganiu mogą służyć za inspirację i dowód na skuteczność odpowiednich działań. Regularne sprawdzanie efektów jest niezbędne do utrzymania wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Współpraca z doświadczoną agencją SEO w Żaganiu może przyspieszyć proces optymalizacji i zwiększyć widoczność strony.

   Podsumowując, skuteczne pozycjonowanie w Żaganiu wymaga zastosowania różnorodnych strategii i ciągłej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych. Wybór odpowiedniej agencji SEO i świadome podejmowanie decyzji są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu online. Utrzymywanie stałego dialogu z agencją oraz monitorowanie rezultatów pozwala na bieżące dostosowywanie strategii. Dostosowanie się do dynamicznie zmieniających się algorytmów wyszukiwarki jest równie istotne dla utrzymania konkurencyjności na rynku.