riserite
Menu

Pozycjonowanie Ełk

Poznaj Ełk! Ełk, malowniczo położony w województwie warmińsko-mazurskim, jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które łączy w sobie urok natury z nowoczesną…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  06:53,
  temperature icon 22°
  Berlin
  06:53,
  temperature icon 20°
  Nowy Jork
  00:53,
  temperature icon 26°
  Pekin
  12:53,
  temperature icon 33°
  Dubai
  08:53,
  temperature icon 37°
  Stambuł
  07:53,
  temperature icon 26°

  Contact Us

   Poznaj Ełk!

   Ełk, malowniczo położony w województwie warmińsko-mazurskim, jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które łączy w sobie urok natury z nowoczesną infrastrukturą. Jego największą atrakcją jest Jezioro Ełckie, stanowiące centrum życia miasta i oferujące szerokie możliwości rekreacyjne. Charakterystyczna dla Ełku jest modernistyczna architektura, w tym zabytkowy ratusz i eleganckie kamienice. Miasto jest znane z bogatej oferty kulturalnej, w tym z licznych festiwali, koncertów i wydarzeń artystycznych. Ełk jest ważnym ośrodkiem edukacji i biznesu, przyciągającym inwestorów i studentów. Z jego pięknymi krajobrazami i dynamicznym rozwojem, Ełk stanowi ważny punkt na mapie północno-wschodniej Polski.

   Jezioro Ełckie i Rekreacja: Serce Miasta

   Jezioro Ełckie jest klejnotem miasta, oferującym mieszkańcom i turystom niezliczone możliwości rekreacji. Jest to idealne miejsce do żeglarstwa, kajakarstwa, wędkowania oraz pływania. Promenada wokół jeziora to popularne miejsce spacerów, jazdy na rowerze i relaksu. Latem nad jeziorem tętni życiem, odbywają się tu różnorodne wydarzenia, od festiwali muzycznych po zawody sportowe. Zimą jezioro przyciąga miłośników łyżwiarstwa i narciarstwa biegowego. Jezioro Ełckie jest także miejscem obserwacji ptaków i innych form dzikiej przyrody. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, Ełk z jego jeziorem stanowi idealną destynację.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Kultura i Edukacja w Ełku: Miasto Żywej Sztuki

   Ełk jest miastem, w którym kultura i sztuka zajmują centralne miejsce. Miasto regularnie organizuje wydarzenia kulturalne, w tym festiwale muzyczne, wystawy sztuki i teatralne przedstawienia. Ełk posiada nowoczesne centrum kultury, które jest miejscem spotkań i wymiany artystycznych doświadczeń. Biblioteki, galerie i kina w Ełku są ważnymi instytucjami kulturalnymi, oferującymi bogaty program dla wszystkich grup wiekowych. Miasto jest także ważnym ośrodkiem edukacyjnym, z licznymi szkołami i placówkami edukacyjnymi. Tradycje lokalne są pielęgnowane przez liczne zespoły folklorystyczne i rzemieślników. Dzięki tak bogatej ofercie, Ełk przyciąga miłośników sztuki i kultury z całej Polski.

   Gospodarka i Przedsiębiorczość w Ełku

   Ełk dynamicznie rozwija się jako ośrodek gospodarczy, koncentrując się na turystyce, usługach i nowych technologiach. Turystyka, wykorzystując piękno naturalne i ofertę kulturalną miasta, stanowi ważny filar lokalnej ekonomii. Miasto przyciąga inwestorów dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze biznesowej i korzystnemu położeniu. Ełk aktywnie wspiera przedsiębiorczość lokalną, oferując pomoc i wsparcie dla start-upów i małych przedsiębiorstw. Władze miasta inwestują w rozwój infrastruktury i technologii, aby zwiększyć atrakcyjność inwestycyjną regionu. Targi, konferencje i wydarzenia biznesowe są platformą dla przedsiębiorców do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych. Ełk, rozwijając się jako miejsce sprzyjające biznesowi i innowacjom, jednocześnie dba o swoje dziedzictwo kulturowe i środowisko naturalne.

   Znaczenie Pozycjonowania dla Firm w Ełku

   W Ełku, jak w każdym dynamicznie rozwijającym się mieście, pozycjonowanie stron internetowych staje się coraz ważniejsze dla biznesu. Skuteczne SEO nie tylko zwiększa widoczność firmy w internecie, ale także przyciąga potencjalnych klientów, co jest kluczowe w dobie cyfrowej konkurencji. Właściwie zaimplementowane pozycjonowanie stron pozwala firmom na osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na wzrost ruchu na stronie. To z kolei może prowadzić do zwiększenia sprzedaży i budowania rozpoznawalności marki. Dla przedsiębiorców w Ełku ważne jest, aby zrozumieć, że pozycjonowanie jest procesem długoterminowym, wymagającym ciągłego dostosowywania do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek. Inwestycja w SEO jest strategicznym krokiem, który może znacząco wpłynąć na przyszłość firmy w cyfrowym świecie. Ponadto, dobrze zoptymalizowana strona jest bardziej przyjazna dla użytkowników, co zwiększa ich zaangażowanie i poprawia ogólną satysfakcję z wizyty na stronie. W rezultacie, firmy w Ełku, które inwestują w SEO, zyskują konkurencyjną przewagę na rynku, co jest kluczowe w budowaniu silnej i trwałej marki.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Wybór Skutecznej Agencji SEO w Ełku Klucz do Sukcesu

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Ełku jest jednym z najważniejszych decyzji, przed jakimi stają lokalne firmy, dążące do zwiększenia swojej widoczności w internecie. Agencja SEO powinna nie tylko posiadać doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, ale także zrozumieć specyfikę lokalnego rynku w Ełku. Dobrej agencji SEO można zaufać, że zastosuje skuteczne metody pozycjonowania, które będą odpowiednie dla specyfiki danej branży. Przedsiębiorcy powinni szukać agencji, która oferuje przejrzyste warunki współpracy, w tym jasno określone cele i metody ich realizacji. Ważne jest również, aby agencja regularnie informowała o postępach i wynikach działań SEO. Warto zwrócić uwagę na referencje i wyniki osiągnięte przez agencję dla innych klientów, co może być wskaźnikiem ich skuteczności. Agencja SEO, która aktywnie współpracuje z klientem, dostosowując strategię do jego indywidualnych potrzeb, jest nieocenionym partnerem w budowaniu online obecności. W Ełku, gdzie konkurencja w internecie jest coraz większa, wybór odpowiedniej agencji SEO może mieć znaczący wpływ na sukces firmy.

   Optymalizacja Stron Internetowych w Ełku Przewodnik dla Przedsiębiorców

   Optymalizacja stron internetowych to kluczowy element skutecznego SEO, szczególnie dla firm w Ełku, które chcą zwiększyć swoją widoczność online. Proces optymalizacji wymaga dokładnej analizy strony pod kątem technicznym i treściowym, aby była ona atrakcyjna zarówno dla użytkowników, jak i dla algorytmów wyszukiwarek. Ważne jest, aby strona była szybko ładowana, miała odpowiednią strukturę i była dostosowana do urządzeń mobilnych, co ma duży wpływ na pozycjonowanie. Treść na stronie powinna być wartościowa i odpowiednio naszpikowana słowami kluczowymi, co ułatwi indeksowanie przez wyszukiwarki. W Ełku, gdzie konkurencja biznesowa jest zacięta, dobrze zoptymalizowana strona może być decydującym czynnikiem w przyciąganiu nowych klientów. Ponadto, optymalizacja stron internetowych nie jest jednorazowym działaniem, ale wymaga regularnych aktualizacji i dostosowań do zmieniających się trendów oraz algorytmów wyszukiwarek. Dla przedsiębiorców w Ełku, inwestycja w optymalizację strony internetowej jest inwestycją w przyszłość ich firmy w świecie cyfrowym. Dobrze zoptymalizowana strona internetowa nie tylko poprawia widoczność w wyszukiwarkach, ale także zwiększa zaufanie i lojalność klientów.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Korzyści z Taniego Pozycjonowania Stron w Ełku

   Tanie pozycjonowanie stron w Ełku oferuje liczne korzyści, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw z ograniczonym budżetem marketingowym. Jest to efektywny sposób na zwiększenie widoczności firmy w internecie bez konieczności dużych inwestycji. Dzięki ekonomicznym metodą pozycjonowania, firmy mogą poprawić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania, co z kolei przekłada się na zwiększony ruch na stronie i potencjalny wzrost sprzedaży. Tanie pozycjonowanie jest szczególnie korzystne w miastach takich jak Ełk, gdzie rynek może być mniej nasycony, a dobrze zoptymalizowana strona szybko zyskuje przewagę konkurencyjną. Oprócz bezpośrednich korzyści w postaci zwiększenia ruchu na stronie, tanie pozycjonowanie pomaga także w budowaniu świadomości marki i reputacji online. Skuteczne pozycjonowanie, nawet o niższym koszcie, może znacznie zwiększyć zasięg firmy, docierając do nowych grup klientów. Co więcej, małe i średnie firmy w Ełku, korzystając z taniego pozycjonowania, mogą stopniowo rozwijać swoje działania online, adaptując się do rosnących potrzeb rynku. W rezultacie, tanie pozycjonowanie stanowi kluczową inwestycję w długoterminowy rozwój firmy w cyfrowym świecie.

   Nowoczesne Techniki Pozycjonowania Stron w Ełku

   W Ełku stosowanie nowoczesnych technik pozycjonowania stron internetowych staje się niezbędne dla efektywnego SEO. Techniki te obejmują szeroki zakres działań, od optymalizacji mobilnej po zaawansowaną analizę danych. Nowoczesne metody pozycjonowania pozwalają na lepsze zrozumienie potrzeb i zachowań użytkowników, co umożliwia bardziej skuteczne docieranie do potencjalnych klientów. W Ełku, gdzie rynek stale się rozwija, zastosowanie nowoczesnych technik SEO może dać firmie przewagę nad konkurencją. Ważnym elementem nowoczesnego pozycjonowania jest optymalizacja pod kątem wyszukiwania głosowego, co staje się coraz bardziej popularne wśród użytkowników. Firmy mogą również skorzystać z zaawansowanych narzędzi analitycznych, aby lepiej zrozumieć efektywność swoich działań SEO. Nowoczesne techniki pozycjonowania wymagają jednak ciągłego kształcenia i adaptacji do zmieniających się trendów, co jest wyzwaniem dla firm w Ełku. Niemniej, inwestycja w te metody to inwestycja w przyszłość, ponieważ pozwalają one na skuteczne konkurowanie w cyfrowym środowisku. Dla firm w Ełku, które chcą być na czele nowoczesnych trendów, stosowanie nowoczesnych technik SEO jest kluczem do sukcesu.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać deadline

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Pozycjonowanie w Google: Jak Wyróżnić Się w Ełku

   Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google jest niezwykle ważne dla firm w Ełku, które chcą skutecznie wyróżnić się w internecie. Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką, a wysoka pozycja w jej wynikach bezpośrednio przekłada się na większą widoczność i ruch na stronie. Aby skutecznie pozycjonować stronę w Google, firmy w Ełku muszą skupić się na optymalizacji treści pod kątem słów kluczowych, jakości treści i użytkownika. Ważne jest także dostosowanie strony pod kątem technicznym, w tym szybkość ładowania strony i jej responsywność. Stosowanie technik SEO zgodnych z wytycznymi Google pomaga nie tylko w osiągnięciu wysokich pozycji, ale także w utrzymaniu ich na dłuższy czas. Firmy w Ełku mogą również wykorzystać narzędzia oferowane przez Google, takie jak Google Analytics i Google Search Console, aby monitorować wyniki i optymalizować swoje działania SEO. Wprowadzenie strategii content marketingu, która tworzy wartościową treść, przyciągającą i angażującą użytkowników, jest kolejnym kluczowym elementem skutecznego pozycjonowania. Ponadto, lokalne SEO jest szczególnie ważne dla firm działających w Ełku, ponieważ pozwala na docieranie do klientów w najbliższym otoczeniu. W rezultacie, efektywne pozycjonowanie w Google pozwala firmom w Ełku na budowanie mocnej obecności online, która przekłada się na realne korzyści biznesowe.

   Rola Specjalisty SEO w Rozwoju Biznesu w Ełku

   Specjalista SEO w Ełku odgrywa kluczową rolę w rozwoju biznesu, zwłaszcza w kontekście zwiększenia online obecności firmy. Profesjonalista SEO potrafi nie tylko efektywnie optymalizować stronę pod kątem wyszukiwarek, ale także dostosowywać strategię do zmieniających się trendów i algorytmów. Dzięki głębokiej wiedzy specjalisty, firmy w Ełku mogą znacznie poprawić swoje pozycje w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch na stronie i potencjalny wzrost sprzedaży. Specjalista SEO pomaga również w identyfikacji i docieraniu do docelowej grupy klientów, co jest kluczowe dla skutecznego marketingu internetowego. Dla firm w Ełku, współpraca ze specjalistą SEO może oznaczać różnicę między online sukcesem a nie widocznością w sieci. Specjalista ten również doradza w zakresie tworzenia treści, które angażują użytkowników i budują zaufanie do marki. Ponadto, specjalista SEO może pomóc w monitorowaniu i analizowaniu wyników działań marketingowych, co pozwala na ciągłe doskonalenie i optymalizację strategii. W dynamicznym świecie cyfrowym, rola specjalisty SEO w Ełku jest nieoceniona dla firm dążących do wzmocnienia swojej pozycji na rynku.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Usługi Marketingowe w Ełku: Integracja SEO z Reklamą Online

   Usługi marketingowe w Ełku, w tym SEO i reklama online, są coraz częściej integrowane, aby zapewnić firmom maksymalną efektywność w promocji online. Integracja SEO z reklamą online pozwala na osiągnięcie synergii między różnymi kanałami marketingowymi. Dzięki temu firmy mogą nie tylko poprawić swoje pozycje w wyszukiwarkach, ale także zwiększyć zasięg i skuteczność swoich kampanii reklamowych. W Ełku, gdzie konkurencja biznesowa stale rośnie, takie połączone działania są kluczem do skutecznego docierania do potencjalnych klientów. SEO może pomóc w poprawie organicznego ruchu na stronie, podczas gdy reklama online, taka jak PPC (Pay Per Click), może generować natychmiastowy ruch i zwiększać świadomość marki. Integracja tych dwóch dziedzin pozwala na bardziej kompleksowe podejście do marketingu internetowego. Ponadto, analiza danych z obu tych dziedzin dostarcza cennych informacji, które mogą być wykorzystane do optymalizacji strategii marketingowych. Dla firm w Ełku, które chcą skutecznie konkurować w środowisku online, połączenie SEO z reklamą online stanowi strategiczne narzędzie w budowaniu silnej obecności w internecie.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Ełku

   W Ełku, rozwijającym się centrum e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) staje się coraz ważniejszą usługą dla firm korzystających z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy. Specjaliści SEMO w Ełku opracowują strategie dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, aby zwiększyć sprzedaż i widoczność lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Ełku koncentrują się na podniesieniu widoczności produktów, a SEO dla Etsy skupia się na promocji unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Ełku obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Ełku, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, jest niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Ełku

   Ełckie firmy, poszukując możliwości ekspansji na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebują skutecznych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Ełku oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, umożliwiając lokalnym przedsiębiorcom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Ełku pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest kluczowa dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Ełku

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Ełk stoi przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Ełku oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Ełku mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Ełku oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Ełku

   W Ełku, rozwijającym się centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Ełku stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Ełku oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Ełku korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.