riserite
Menu

Pozycjonowanie Wieliczka

Poznaj Wieliczkę! Wieliczka to niewielkie miasto, które znajduje się w południowej Polsce, nieopodal Krakowa, w województwie małopolskim. Choć miasto jest stosunkowo…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  16:10,
  temperature icon 20°
  Berlin
  16:10,
  temperature icon 25°
  Nowy Jork
  10:10,
  temperature icon 24°
  Pekin
  22:10,
  temperature icon 16°
  Dubai
  18:10,
  temperature icon 36°
  Stambuł
  17:10,
  temperature icon 22°

  Contact Us

   Poznaj Wieliczkę!

   Wieliczka to niewielkie miasto, które znajduje się w południowej Polsce, nieopodal Krakowa, w województwie małopolskim. Choć miasto jest stosunkowo niewielkie, jest znane na całym świecie dzięki słynnej Kopalni Soli. Ten podziemny kompleks jest jednym z najważniejszych i najstarszych tego typu miejsc na świecie. Kopalnia przyciąga miliony turystów rocznie, chcących podziwiać niezwykłe solne rzeźby, kaplice i podziemne jeziora. Miasto ma także bogatą historię, której ślady można dostrzec w architekturze i kulturze miejsca. Wieliczka, choć słynie przede wszystkim z kopalni, ma także wiele innych atrakcji do zaoferowania. W okolicy miasta znajdują się malownicze szlaki turystyczne, które przyciągają miłośników przyrody. Dla tych, którzy interesują się historią, muzea i zabytki Wieliczki będą prawdziwą gratką.

   Zabytki i atrakcje turystyczne

   Oprócz słynnej Kopalni Soli, Wieliczka posiada wiele innych atrakcji turystycznych. Jednym z nich jest Zamek Żupny, który przez wieki był siedzibą zarządu żup solnych. Muzeum Żup Krakowskich prezentuje historię eksploatacji soli i życie codzienne pracowników kopalni. Warto również odwiedzić Kościół św. Klemensa, który jest prawdziwym klejnotem architektury sakralnej. Dla miłośników spacerów polecamy Park Kingi, gdzie można odpocząć i cieszyć się przyrodą. Corocznie w Wieliczce odbywają się liczne festiwale i imprezy kulturalne, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów.

   Kultura i wydarzenia

   Życie kulturalne Wieliczki jest niezwykle bogate. Miasto organizuje liczne festiwale, koncerty, wystawy i inne wydarzenia artystyczne. Teatr Miejski regularnie prezentuje przedstawienia dla dorosłych i dzieci, a lokalna orkiestra symfoniczna gwarantuje wysokiej klasy koncerty. Działające w mieście kluby i stowarzyszenia kulturalne organizują liczne warsztaty, spotkania autorskie i projekcje filmowe. Dla młodzieży dostępne są różnorodne zajęcia pozaszkolne, które pozwalają rozwijać talenty i pasje. Wieliczka jest również gospodarzem wielu międzynarodowych wydarzeń, takich jak festiwale filmowe czy konkursy muzyczne. Wieliczka jest także dumna z lokalnych tradycji i obrzędów, które są pielęgnowane przez kolejne pokolenia mieszkańców.

   Gospodarka i przedsiębiorczość w Wieliczce

   Choć Wieliczka jest znana przede wszystkim z turystyki, to miasto ma także dobrze rozwiniętą gospodarkę. Działają tu liczne firmy i przedsiębiorstwa z różnych branży – od produkcji, przez usługi, po technologie informacyjne. Wieliczka korzysta z dogodnej lokalizacji, bliskości do Krakowa oraz doskonałej komunikacji z resztą kraju. Lokalne władze stawiają na wsparcie przedsiębiorczości, oferując różne formy pomocy dla startujących biznesów. Działają tu strefy ekonomiczne oraz parki przemysłowe, które przyciągają inwestorów z kraju i zagranicy. Wieliczka stale inwestuje w rozwój infrastruktury, co sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce dla biznesu. Współpraca międzynarodowa w zakresie biznesu jest jednym z kluczowych priorytetów dla lokalnych władz Wieliczki.

   Wieliczka w sieci – znaczenie „pozycjonowania Wieliczka” dla lokalnych firm.

   Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców obecności w sieci, a Wieliczka nie jest tutaj wyjątkiem. Pozycjonowanie to nie tylko modne słowo, ale konieczność dla firm pragnących zwiększyć swoją widoczność online. Dzięki „pozycjonowaniu Wieliczka”, lokalne biznesy mogą rywalizować na równi z większymi graczami, korzystając z unikatowych atutów. Odpowiednio wypozycjonowana strona przyciąga potencjalnych klientów, budując jednocześnie renomę firmy. W świecie cyfrowym, gdzie każdy klik ma znaczenie, nie można lekceważyć ważności pozycjonowania. Wieliczka, jako ważny ośrodek kulturalny i biznesowy, potrzebuje silnej obecności w sieci. Lokalne firmy, które inwestują w pozycjonowanie, zyskują przewagę konkurencyjną.

   „Pozycjonowanie stron Wieliczka”: Jakie korzyści przynosi lokalnym przedsiębiorcom? Lokalne przedsiębiorstwa w Wieliczce, inwestując w pozycjonowanie stron, otwierają drzwi do nowych możliwości. Zwiększają swoją widoczność wśród lokalnej społeczności, co przekłada się na wzrost zainteresowania ich ofertą. W erze smartfonów i nieustannego dostępu do Internetu, klienci często szukają usług i produktów online. Jeśli strona firmy pojawia się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania, zwiększa to szanse na realizację sprzedaży. To również sposobność do budowy długotrwałych relacji z klientami i zwiększenia ich lojalności. Dobre „pozycjonowanie stron Wieliczka” może również pomóc w odbudowie wizerunku firmy lub w promowaniu nowych produktów. Wreszcie, pozycjonowanie to sposób na efektywny marketing, który nie wymaga ogromnych inwestycji finansowych, ale przynosi wymierne korzyści.

   „SEO Wieliczka” – metody i techniki skutecznego pozycjonowania w erze cyfrowej. SEO, czyli optymalizacja stron dla wyszukiwarek, jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie online. „SEO Wieliczka” polega na dostosowaniu lokalnych stron do specyfiki rynku i oczekiwań mieszkańców. Ważne są nie tylko odpowiednie słowa kluczowe, ale także jakość treści, szybkość ładowania strony czy responsywność. Linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, a także regularne aktualizacje, są nieodłącznym elementem skutecznego SEO. Warto również zwrócić uwagę na opinie i recenzje klientów w sieci, które wpływają na pozycjonowanie. Wieliczka, będąc miejscem o bogatej historii i kulturze, oferuje unikalne treści, które można wykorzystać w procesie SEO. Ostatecznie, sukces w pozycjonowaniu zależy od holistycznego podejścia i uwzględnienia wszystkich aspektów optymalizacji.

   „Agencja seo Wieliczka”: Dlaczego warto zwrócić się do lokalnych specjalistów? Pozycjonowanie to skomplikowany proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia. „Agencja seo Wieliczka” zna specyfikę lokalnego rynku, dzięki czemu potrafi dostosować strategię do potrzeb lokalnych przedsiębiorców. Skorzystanie z usług agencji to gwarancja profesjonalizmu i efektywności działań. Lokalni specjaliści wiedzą, jakie słowa kluczowe są najbardziej efektywne dla mieszkańców Wieliczki. Ponadto, agencja SEO zapewni ciągłość działań, monitorowanie wyników i elastyczność w wprowadzaniu zmian. Współpraca z lokalnym ekspertem pozwala na bieżący kontakt i szybkie reagowanie na potrzeby klienta. Ostatecznie, inwestycja w profesjonalne usługi SEO przynosi długoterminowe korzyści, zwiększając widoczność firmy w sieci i przyciągając nowych klientów.

   Klucz do sukcesu: „pozycjonowanie stron internetowych Wieliczka” dla biznesów różnej skali. Nie tylko duże korporacje mogą korzystać z zalet pozycjonowania. „Pozycjonowanie stron internetowych Wieliczka” jest dostępne dla firm każdej skali – od jednoosobowych działalności po większe przedsiębiorstwa. Dzięki odpowiedniej strategii, nawet mały lokalny sklep może stać się liderem w swojej branży w sieci. Wieliczka, z jej różnorodnością biznesową, jest idealnym miejscem do wdrażania skrojonych na miarę strategii SEO. Pozycjonowanie daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców, niezależnie od skali działalności. Współczesne narzędzia i metody pozwalają na precyzyjne targetowanie i dostosowanie działań do specyfiki każdej firmy. Ostatecznie, inwestycja w pozycjonowanie przekłada się na zwiększenie zysków i wzrost renomy firmy w środowisku lokalnym.

   „Tanie pozycjonowanie Wieliczka” – jak osiągnąć skuteczność bez nadmiernych kosztów? Pozycjonowanie nie musi być drogie, by być skuteczne. „Tanie pozycjonowanie Wieliczka” to możliwość zwiększenia widoczności firmy w Internecie bez konieczności wydawania ogromnych sum. Kluczem jest inteligentne planowanie i wykorzystywanie dostępnych zasobów. Na przykład, tworzenie wartościowej treści i optymalizacja strony pod kątem SEO często kosztuje mniej niż reklamy płatne. Wieliczka oferuje wiele możliwości dla firm chcących zainwestować w pozycjonowanie bez nadwyrężania budżetu. Lokalne agencje SEO często oferują atrakcyjne pakiety cenowe, dostosowane do potrzeb klienta. Ostatecznie, odpowiednie planowanie i strategia pozwalają osiągnąć sukces w pozycjonowaniu bez nadmiernych wydatków.