riserite
Menu

Pozycjonowanie Białystok

Poznaj Białystok! Białystok, stolica województwa podlaskiego, położony jest na północno-wschodnich rubieżach Polski. To miasto pełne kontrastów, w którym nowoczesność przeplata się…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  12:11,
  temperature icon 9°
  Berlin
  12:11,
  temperature icon 9°
  Nowy Jork
  06:11,
  temperature icon 9°
  Pekin
  18:11,
  temperature icon 29°
  Dubai
  14:11,
  temperature icon 30°
  Stambuł
  13:11,
  temperature icon 17°

  Contact Us

   Poznaj Białystok!

   Białystok, stolica województwa podlaskiego, położony jest na północno-wschodnich rubieżach Polski. To miasto pełne kontrastów, w którym nowoczesność przeplata się z tradycją. Bogate w zabytki, kulturowe dziedzictwo oraz zielone tereny rekreacyjne, Białystok stanowi ważny punkt na mapie turystycznej kraju. Z jego historią nierozerwalnie związana jest postać Jana Klemensa Branickiego, magnata, który miał znaczący wpływ na rozwój miasta. Białystok charakteryzuje się również wielokulturowością, będąc domem dla wielu narodowości i wyznań. To tu można odwiedzić jedną z najpiękniejszych synagog w Polsce oraz podziwiać liczne cerkwie prawosławne. W Białymstoku działa wiele instytucji kultury, w tym teatry, muzea i galerie. Jednak to, co wyróżnia miasto na tle innych, to jego niesamowite położenie u wrót do Puszczy Białowieskiej, jednego z ostatnich pierwotnych lasów w Europie. Spacerując ulicami miasta, można podziwiać różnorodność architektoniczną, od secesyjnych kamienic po nowoczesne budynki.

   Białystok – oaza zieleni i rekreacji

   Kiedy mówimy o Białymstoku, nie można nie wspomnieć o jego bogactwie przyrodniczym. Miasto otacza mnóstwo terenów zielonych, parków i lasów, które są idealnym miejscem na spacery, pikniki czy jogging. Park Planty, z jego malowniczymi alejkami, stawami i miejscami do wypoczynku, przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Warto również odwiedzić Ogród Botaniczny, gdzie można podziwiać różnorodność flory z różnych zakątków świata. Dla amatorów aktywnego spędzania czasu, Białystok oferuje także ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci i obiekty sportowe. Zimą, miasto zamienia się w prawdziwy raj dla miłośników sportów zimowych, oferując liczne trasy do narciarstwa biegowego i stoki. Dla miłośników wody, liczne jeziora i rzeki w okolicy Białegostoku są idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. Lasy otaczające miasto skrywają wiele ścieżek edukacyjnych, gdzie można nauczyć się więcej o rodzimej florze i faunie. Dla dzieci miasto oferuje wiele atrakcji, w tym nowoczesne place zabaw i parki linowe.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Tradycja spotyka nowoczesność

   W Białymstoku historia żyje na każdym kroku. Miasto jest dumnym dziedzicem wielu tradycji, które są pielęgnowane i przekazywane kolejnym pokoleniom. Festiwale, jarmarki, warsztaty i inne imprezy kulturalne odbywają się tu przez cały rok, przyciągając tysiące uczestników. Współczesna sztuka i kultura także mają tu swoje miejsce. Nowoczesne galerie, kina studyjne oraz centra kultury oferują szeroki wybór atrakcji dla miłośników sztuki. Miasto z dumą prezentuje swoje korzenie, organizując liczne rekonstrukcje historyczne i festiwale folklorystyczne. Białystok jest również miejscem, gdzie współcześni artyści mogą zaprezentować swoje prace, dzięki licznych galeriom i przestrzeniom wystawienniczym. Wielu młodych twórców wybiera Białystok jako miejsce, gdzie mogą rozpocząć swoją karierę artystyczną. Dzięki temu mieszanka tradycji i nowoczesności staje się jeszcze bardziej wyraźna w kulturze miasta.

   Przedsiębiorczość i innowacje w sercu Podlasia

   Białystok, jako ważny ośrodek gospodarczy regionu, przyciąga inwestorów z kraju i zagranicy. Dzięki doskonałej lokalizacji, dobrze rozwiniętej infrastrukturze i wykwalifikowanej sile roboczej, miasto stało się miejscem, gdzie biznes kwitnie. Liczne parki technologiczne i inkubatory przedsiębiorczości wspierają młodych przedsiębiorców w realizacji ich pomysłów biznesowych. W Białymstoku działa wiele firm z branży IT, biotechnologicznej, produkcyjnej i usługowej. Władze miasta aktywnie wspierają rozwój gospodarczy, oferując różne formy wsparcia dla przedsiębiorców i inwestorów. Innowacje i nowoczesne technologie stają się kluczem do przyszłości tego dynamicznie rozwijającego się miasta. Nie tylko dużym firmom udaje się odnieść sukces w Białymstoku. Mniejsze przedsiębiorstwa i start-upy również mają tutaj szansę na rozwój i ekspansję. Uniwersytet w Białymstoku oraz lokalne centra badawcze stanowią ważne wsparcie dla biznesu, oferując swoją wiedzę i nowoczesne technologie.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Klucz do sukcesu online: Pozycjonowanie Białystok

   Współczesny rynek online jest nasycony konkurencją, ale istnieje sposób, aby wyróżnić się w tym tłumie – odpowiednio przemyślane i skuteczne pozycjonowanie. Białystok, jako ważne centrum biznesowe i kulturalne północno-wschodniej Polski, nie jest wyjątkiem od tej reguły. Firmy, które chcą odnieść sukces w Białymstoku, muszą zrozumieć, że odpowiednie pozycjonowanie ich witryny może przynieść znaczące korzyści. Może to nie tylko zwiększyć widoczność marki, ale także przyciągnąć do niej lokalnych klientów, którzy szukają konkretnych usług czy produktów. Pozycjonowanie to nie tylko kwestia wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, ale również budowanie autorytetu w danej branży. W Białymstoku rynek online rośnie w siłę, co oznacza, że inwestycja w SEO staje się nie tyle opcją, co koniecznością. Nie można też zapomnieć o znaczeniu lokalnych słów kluczowych, które są fundamentem dla firm działających w Białymstoku. Dzięki nim przedsiębiorstwa mogą skierować swoje usługi bezpośrednio do odpowiedniej grupy docelowej.

   Tworzenie i optymalizacja witryn: Pozycjonowanie stron Białystok

   Projektowanie strony internetowej to dopiero początek drogi do osiągnięcia sukcesu w internecie. Kluczem jest jej optymalizacja i odpowiednie pozycjonowanie. W Białymstoku wiele firm zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby ich strona była nie tylko estetycznie atrakcyjna, ale także zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Optymalizacja witryny obejmuje wiele czynników – od jakości treści, poprzez czas ładowania strony, aż po jej strukturę i linki wewnętrzne. Wszystkie te elementy mają wpływ na to, jak wysoko strona będzie się pojawiać w wynikach wyszukiwania. Dlatego firmy w Białymstoku coraz częściej decydują się na współpracę z ekspertami w zakresie SEO, którzy potrafią odpowiednio dostosować stronę do wymagań rynku i specyfiki lokalnej konkurencji. Ostatecznym celem jest przyciągnięcie większej liczby klientów i zbudowanie trwałego autorytetu w swojej branży. Wykorzystanie narzędzi analitycznych daje dodatkowy wgląd w zachowania użytkowników i pozwala na dostosowanie strategii. Regularne monitorowanie i aktualizacje są kluczem do utrzymania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Wartość specjalistycznego SEO: Pozycjonowanie stron www Białystok

   Pozycjonowanie stron www w Białymstoku to nie tylko kwestia odpowiedniego doboru słów kluczowych czy budowy linków zwrotnych. To przede wszystkim umiejętność dostosowania strategii do lokalnego rynku, zrozumienia potrzeb lokalnych użytkowników oraz specyfiki konkurencji. Dlaczego specjalistyczna wiedza jest tak ważna w tym kontekście? Odpowiedź jest prosta: internet stał się miejscem niezwykle konkurencyjnym, a rynek w Białymstoku nie jest wyjątkiem. Firmy walczą o uwagę potencjalnych klientów, stąd potrzeba stosowania zaawansowanych technik SEO. Specjaliści z Białegostoku doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zastosowanie najnowszych trendów i narzędzi w pozycjonowaniu stron www. Ich doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczne wypromowanie strony w sieci, co przekłada się na zwiększenie ruchu oraz konwersji. W erze cyfrowej, nie można bagatelizować roli specjalistycznego SEO. To one stanowią fundament dla długotrwałego sukcesu online.

   Wyzwania i możliwości w lokalnym SEO: Agencja SEO Białystok

   Rynek SEO jest dynamiczny i ciągle ewoluuje. Lokalne SEO, choć ma wiele wspólnych cech z globalnym SEO, posiada również swoje specyficzne wyzwania. Agencja SEO Białystok zna te wyzwania na wylot. Lokalna optymalizacja dotyczy przede wszystkim zrozumienia lokalnej społeczności, jej zachowań i potrzeb. Jednym z najważniejszych wyzwań w lokalnym SEO jest zrozumienie i odpowiednie wykorzystanie Google Moja Firma. Dodatkowo, skupienie na lokalnych słowach kluczowych i zrozumienie kontekstu kulturowego może zdziałać cuda w zakresie pozyskiwania lokalnych klientów. Z drugiej strony, lokalne SEO daje wiele możliwości. Dzięki niemu, nawet mniejsze firmy mają szansę zaistnieć w sieci i przyciągnąć uwagę lokalnych klientów. Agencja SEO w Białymstoku to nie tylko zespół specjalistów, ale przede wszystkim grupa ludzi, którzy rozumieją lokalny rynek i potrafią dostosować strategię do specyfiki miasta i regionu. Dzięki temu, możliwe jest skuteczne wykorzystanie wszystkich atutów lokalnego SEO.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Korzyści z profesjonalnego pozycjonowania: Pozycjonowanie stron internetowych Białystok

   Inwestycja w profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w Białymstoku przynosi korzyści, które wykraczają poza same wyniki wyszukiwania. Przede wszystkim, poprawia to widoczność strony wśród lokalnej społeczności, zwiększając tym samym potencjał dotarcia do większej liczby klientów. Dobra strategia SEO zapewnia lepszą konwersję odwiedzin w sprzedaż, co przekłada się na zwiększenie przychodów. Ponadto, dobrze wypozycjonowana strona jest bardziej wiarygodna dla użytkowników, co buduje zaufanie marki. W Białymstoku, gdzie konkurencja jest ostra, profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych umożliwia wyróżnienie się z tłumu. Dodatkowym atutem jest fakt, że efekty pozycjonowania są długotrwałe. Oznacza to, że jednorazowa inwestycja przynosi korzyści przez długi czas, bez konieczności ciągłego dokładania środków. Współpraca z ekspertami w dziedzinie SEO w Białymstoku gwarantuje, że strategia pozycjonowania będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb firmy, co przekłada się na jej skuteczność.

   Strategie budowy marki online: Pozycjonowanie www Białystok

   Budowanie marki w świecie online wymaga nie tylko tworzenia wysokiej jakości treści, ale także skutecznego pozycjonowania. W Białymstoku, gdzie rynek jest dynamiczny, pozycjonowanie www staje się kluczem do sukcesu w internecie. Strategie budowy marki online opierają się na kilku filarach. Po pierwsze, zrozumienie swojego targetu i dostosowanie treści strony do jego potrzeb. Po drugie, optymalizacja strony pod kątem SEO, co zapewnia jej lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania. Trzecim filarem jest budowanie wartościowej sieci linków zwrotnych, które poprawiają autorytet strony w oczach wyszukiwarek. Wszystko to prowadzi do zwiększenia ruchu na stronie, co przekłada się na większe zyski. W Białymstoku, gdzie konkurencja w sieci jest duża, skuteczne pozycjonowanie www pozwala na wyróżnienie się i budowanie silnej, rozpoznawalnej marki w środowisku online. Przy właściwej strategii, pozycjonowanie staje się narzędziem, które przynosi korzyści nie tylko w krótkiej, ale także w długiej perspektywie.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Techniki i narzędzia dla skutecznego SEO: Skuteczne pozycjonowanie Białystok

   W dzisiejszym świecie cyfrowym skuteczne pozycjonowanie wymaga nie tylko wiedzy, ale także odpowiednich narzędzi. W Białymstoku, jednym z dynamicznie rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce, techniki SEO są kluczem do sukcesu w internecie. Optymalizacja treści na stronie, badanie słów kluczowych, analiza konkurencji to podstawowe kroki w procesie pozycjonowania. Jednak równie ważne są narzędzia, które umożliwiają monitorowanie postępów i dostosowywanie strategii. Narzędzia takie jak Google Analytics czy Ahrefs pozwalają na śledzenie ruchu na stronie, identyfikowanie źródeł ruchu oraz analizę zachowania użytkowników. Ponadto, regularne audyty SEO pozwalają na identyfikację i naprawę błędów, które mogą hamować ranking strony w wynikach wyszukiwania. W Białymstoku, gdzie konkurencja w sieci jest silna, ciągłe doskonalenie technik i korzystanie z odpowiednich narzędzi jest kluczem do skutecznego pozycjonowania i osiągania zamierzonych celów.

   Budżetowanie kampanii online: Tanie pozycjonowanie Białystok

   Pozycjonowanie strony w sieci nie musi być kosztowne, ale wymaga przemyślanego podejścia do budżetowania. W Białymstoku, gdzie wiele firm stawia na obecność w internecie, tanie pozycjonowanie staje się atrakcyjną opcją dla tych, którzy chcą osiągnąć sukces, ale mają ograniczone środki. Kluczem jest zrozumienie, które działania przynoszą największy zwrot z inwestycji, a które są mniej efektywne. Dzięki temu możliwe jest skupienie się na najbardziej dochodowych technikach, jednocześnie minimalizując koszty. Narzędzia analityczne pozwalają na monitorowanie efektywności kampanii, co ułatwia dostosowywanie budżetu w czasie rzeczywistym. W Białymstoku, gdzie konkurencja jest ostra, tanie pozycjonowanie może być skutecznym sposobem na wyróżnienie się w tłumie, pod warunkiem że jest przemyślane i oparte na solidnych danych. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że niski koszt nie zawsze przekłada się na niską jakość – kluczem jest znalezienie odpowiedniego balansu między kosztami a efektywnością.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Jak integrować SEO z innymi działaniami marketingowymi: Pozycjonowanie i optymalizacja Białystok

   SEO nie jest jedyną taktyką marketingową, ale jest jednym z kluczowych elementów skutecznej strategii online. W Białymstoku, gdzie rynek online rozwija się w szybkim tempie, integracja SEO z innymi działaniami marketingowymi jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. Po pierwsze, content marketing i SEO idą ręka w rękę. Tworzenie wartościowych treści, które są zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych, zwiększa widoczność w wyszukiwarkach i przyciąga docelową grupę odbiorców. Ponadto, kampanie PPC (płatne kliknięcia) mogą być używane w tandemie z SEO, aby zwiększyć ruch w krótkim czasie. Media społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram, również odgrywają ważną rolę, pomagając w promowaniu treści i budowaniu świadomości marki. Integracja działań marketingowych, takich jak e-mail marketing, reklama w mediach społecznościowych i SEO, może przynieść synergiczne korzyści, zwiększając zasięg i konwersję. W Białymstoku, firmom zależy na wyróżnieniu się w tłumie, a zintegrowane podejście do marketingu online może być kluczem do sukcesu w cyfrowym świecie.

   Dlaczego warto inwestować w lokalne SEO: Pozycjonowanie w Google Białystok

   Lokalne SEO jest niezwykle ważne dla firm działających w konkretnych obszarach geograficznych. W Białymstoku, mieście o silnej konkurencji biznesowej, lokalne SEO pozwala firmom docierać do swojej docelowej grupy odbiorców w sposób bardziej skuteczny. Kiedy użytkownicy szukają usług czy produktów w swojej okolicy, chcą szybkich i dokładnych wyników. Dzięki lokalnemu SEO, Twoja firma może być widoczna na górze wyników wyszukiwania, kiedy ktoś wpisuje frazy kluczowe związane z Białymstokiem. Dodatkowo, optymalizacja dla Google Maps pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencji w wynikach wyszukiwania map. Lokalne opinie i recenzje również odgrywają ważną rolę w procesie decyzyjnym klientów. Inwestując w lokalne SEO, firmy w Białymstoku mogą zyskać przewagę konkurencyjną, zwiększyć swoją widoczność w sieci i przyciągnąć więcej klientów z regionu. W dobie cyfrowej transformacji, gdzie większość konsumentów korzysta z internetu przed dokonaniem zakupu, lokalne SEO staje się niezbędne dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało! .
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO..
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!.
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach..

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Jakie czynniki wpływają na koszty pozycjonowania: Pozycjonowanie stron cennik Białystok

   Pozycjonowanie stron to skomplikowany proces, którego koszt może być zróżnicowany w zależności od wielu czynników. W Białymstoku, gdzie rynek internetowy jest bardzo konkurencyjny, firmy muszą brać pod uwagę różne elementy, decydują o budżecie na SEO. Po pierwsze, zakres projektu jest kluczowy. Optymalizacja pojedynczej strony będzie znacznie tańsza niż kompleksowa kampania dla dużej witryny. Po drugie, konkurencyjność branży odgrywa ważną rolę. W niektórych sektorach koszt pozycjonowania może być wyższy z powodu silnej konkurencji. Narzędzia i technologie używane w procesie również wpływają na cenę. Nowoczesne rozwiązania, takie jak zaawansowana analiza danych, mogą podnieść koszty, ale jednocześnie zwiększyć efektywność. Ekspercka wiedza i doświadczenie agencji czy specjalisty od SEO to kolejny ważny czynnik. Profesjonalne usługi mogą być droższe, ale przynoszą lepsze rezultaty w dłuższej perspektywie. Ostatecznie, indywidualne potrzeby i cele biznesowe firmy decydują o ostatecznym budżecie na pozycjonowanie w Białymstoku.

   Specjalista od wzrostu widoczności w sieci: Specjalista SEO Białystok

   SEO to dziedzina, która wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Specjalista SEO w Białymstoku to osoba, która nie tylko zna się na optymalizacji stron internetowych, ale także rozumie specyfikę lokalnego rynku. Zadaniem specjalisty jest analiza strony pod kątem SEO, identyfikacja słabych punktów, a następnie wdrażanie strategii, która zwiększy jej widoczność w wyszukiwarkach. W Białymstoku, gdzie konkurencja w sieci jest duża, specjalista SEO musi być na bieżąco z najnowszymi trendami i aktualizacjami algorytmów wyszukiwarek. Ponadto, jego rola polega na ciągłej analizie wyników i dostosowywaniu strategii w odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe. Współpraca z doświadczonym specjalistą SEO w Białymstoku może przynieść firmie znaczące korzyści. Dzięki jego ekspertyzie, strona internetowa może osiągnąć lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej potencjalnych klientów i zwiększając zyski. W erze cyfrowej, gdzie większość konsumentów korzysta z internetu, inwestycja w usługi specjalisty od SEO staje się niezbędna dla sukcesu każdego biznesu.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Zwiększanie ruchu na stronie dzięki strategiom SEO: Google Traffic Białystok

   Współczesne firmy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest widoczność w sieci. W Białymstoku, gdzie konkurencja jest silna, zwiększenie ruchu na stronie internetowej może znacząco wpłynąć na sukces biznesowy. Dzięki odpowiednio dobranym strategiom SEO, możliwe jest osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google, co bezpośrednio przekłada się na większą liczbę odwiedzin. Google Traffic to wskaźnik, który odnosi się do ilości ruchu generowanego przez wyszukiwarkę Google. Odpowiednia optymalizacja, zawartość strony dostosowana do potrzeb użytkowników oraz techniczne aspekty strony to tylko niektóre elementy, które wpływają na Google Traffic. W Białymstoku wiele firm korzysta z usług specjalistów w zakresie SEO, aby maksymalnie wykorzystać potencjał wyszukiwarek i przyciągnąć większą liczbę potencjalnych klientów. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że SEO to proces długoterminowy, który wymaga stałej analizy i optymalizacji. Jednak z odpowiednim podejściem i strategią, efekty w postaci zwiększonego ruchu są niemal gwarantowane.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Białymstoku

   W Białymstoku, mieście o dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) nabiera coraz większego znaczenia. Specjaliści SEMO w Białymstoku opracowują indywidualne strategie dla platform takich jak Amazon, Ebay, i Etsy, aby zwiększyć sprzedaż i widoczność lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Białymstoku mają na celu podniesienie widoczności produktów, a SEO dla Etsy koncentruje się na unikalnych i rękodzielniczych przedmiotach. Marketplace Optimization w Białymstoku obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. W kontekście Amazon SEO w Białymstoku, optymalizacja dla tej platformy jest niezwykle ważna, ponieważ może znacząco zwiększyć sprzedaż i widoczność produktów na globalnym rynku.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Strategie SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Białymstoku

   Białostockie firmy, dążące do rozszerzenia swojej obecności na rynkach międzynarodowych, coraz częściej korzystają z usług specjalistów SEO. W Białymstoku specjaliści oferują pozycjonowanie produktów w wielu językach, co umożliwia firmom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Białymstoku pomagają firmom w opracowaniu skutecznych strategii, które zwiększają ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych. Dzięki ich wsparciu, białostockie firmy mogą skutecznie dostosować swoje oferty do lokalnych potrzeb i specyfikacji.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Białymstoku

   W obliczu dynamicznego rozwoju rynku e-commerce, Białystok stawia przed przedsiębiorcami wyzwanie efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Białymstoku oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Białegostoku mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Białymstoku oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Białymstoku

   W Białymstoku, gdzie rynek e-commerce rozwija się szybko, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Białymstoku stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Białymstoku oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Białegostoku korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.