riserite
Menu

Pozycjonowanie Stary Sącz

Poznaj Stary Sącz! Stary Sącz to urokliwe miasto położone w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Otoczone jest malowniczymi górami Beskidu Sądeckiego…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  11:18,
  temperature icon 23°
  Berlin
  11:18,
  temperature icon 18°
  Nowy Jork
  05:18,
  temperature icon 19°
  Pekin
  17:18,
  temperature icon 21°
  Dubai
  13:18,
  temperature icon 36°
  Stambuł
  12:18,
  temperature icon 28°

  Contact Us

   Poznaj Stary Sącz!

   Stary Sącz to urokliwe miasto położone w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Otoczone jest malowniczymi górami Beskidu Sądeckiego oraz doliną rzeki Poprad. Jest to jedno z najstarszych miast w Polsce, które zachowało swój średniowieczny charakter. Wąskie uliczki, zabytkowe kamienice oraz ruiny zamku sprawiają, że spacer po Starym Sączu to prawdziwa podróż w czasie. Kluczowym miejscem dla historii miasta jest klasztor klarysek, który przyciąga pielgrzymów z całej Polski. W okolicach Starego Sącza rozwija się także agroturystyka, oferując wypoczynek w otoczeniu natury. Miasto słynie również z licznych imprez kulturalnych, które odbywają się przez cały rok. Dodatkowo, Stary Sącz jest znany z regionalnej kuchni, która zachwyca smakiem.

   Historia pełna tajemnic

   Założenie Starego Sącza datuje się na XII wiek, co czyni go jednym z najstarszych miast w Polsce. Jego historia jest ściśle związana z postacią św. Kingi, która założyła tutaj klasztor klarysek. Legenda mówi, że to właśnie w tych okolicach znaleziono jej pierścień. Miasto przez wieki było ważnym ośrodkiem handlowym i kulturalnym regionu. Świadectwem tej bogatej przeszłości są liczne zabytki, w tym ruiny zamku oraz średniowieczny układ urbanistyczny. Niewątpliwie historia Starego Sącza przyciąga wielu pasjonatów i turystów, pragnących zgłębić tajemnice tego miejsca. Dopełnieniem tej bogatej historii są opowieści mieszkańców, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Atrakcje dla każdego

   Stary Sącz, choć niewielki, oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających. Miłośnicy historii z pewnością docenią zabytkowy rynek, klasztor klarysek oraz lokalne muzea. Dla miłośników przyrody idealne będą piesze wędrówki po okolicznych szlakach górskich oraz wycieczki rowerowe. Rzeka Poprad, przepływająca przez miasto, daje możliwość uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. W okolicy Starego Sącza znajdują się także liczne punkty widokowe, z których można podziwiać panoramę Beskidu Sądeckiego. Miasto jest również miejscem licznych festiwali i imprez kulturalnych, które przyciągają mieszkańców i turystów. Dodatkowo, w mieście organizowane są warsztaty artystyczne i kulturalne dla młodzieży i dorosłych.

   Gospodarka i przedsiębiorczość

   W ostatnich latach Stary Sącz stawia na rozwój przedsiębiorczości lokalnej. Kluczowym sektorem dla gospodarki miasta jest turystyka. Dzięki bogatej historii, malowniczym krajobrazom oraz licznych atrakcjom, miasto przyciąga wielu turystów, co sprzyja rozwojowi lokalnego biznesu. Wiele firm z branży turystycznej oferuje noclegi, gastronomię oraz usługi przewodnickie. W Starym Sączu działa także kilka małych przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, które stanowią ważną część lokalnego rynku pracy. Władze miasta prowadzą aktywną politykę wspierania przedsiębiorczości, organizując różne szkolenia oraz inicjatywy dla lokalnych przedsiębiorców. Współpraca z sąsiednimi miastami i regionami dodatkowo umacnia pozycję Starego Sącza na mapie przedsiębiorczości w Polsce.

   Pozycjonowanie w Starym Sączu – rosnące zapotrzebowanie na usługi SEO

   W Starym Sączu, podobnie jak w innych miejscowościach Polski, pozycjonowanie zyskuje na znaczeniu. Wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z potencjału, jaki kryje się za dobrze wdrożoną strategią SEO. Z każdym rokiem, coraz więcej mieszkańców korzysta z internetu w poszukiwaniu lokalnych usług i produktów. Właśnie dlatego widoczność w sieci staje się kluczem do sukcesu dla wielu firm. Pozycjonowanie stron Stary Sącz umożliwia przedsiębiorcom dotarcie do szerokiej bazy potencjalnych klientów. Zastosowanie odpowiednich technik SEO pozwala na zwiększenie ruchu na stronie, co przekłada się na wyższe zyski. Lokalne firmy coraz częściej korzystają z usług specjalistów w tej dziedzinie.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   SEO Stary Sącz – dostosowywanie treści do lokalnych odbiorców

   Ważnym elementem skutecznego pozycjonowania jest dostosowywanie treści do potrzeb lokalnych odbiorców. Mieszkańcy Starego Sącza mają swoje specyficzne potrzeby i oczekiwania. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe pozwolą dotrzeć do nich w sposób precyzyjny. Dobra treść jest nie tylko informacyjna, ale i angażująca. Tworzenie treści dostosowanych do lokalnej społeczności może przynieść wiele korzyści dla firm. Pozwala to na budowanie silnej relacji z klientami oraz zwiększenie ich zaangażowania. Dlatego warto inwestować w tworzenie wartościowych i unikalnych treści. Współpraca z lokalnymi ekspertami od SEO pozwoli na efektywne wdrażanie strategii treści.

   Pozycjonowanie stron Stary Sącz – kluczem do sukcesu w sieci

   Dzisiaj, w erze cyfrowej, posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Kluczem do sukcesu jest jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Dlatego tak ważne jest pozycjonowanie stron www Stary Sącz. Poprzez odpowiednie działania SEO, strona internetowa może znaleźć się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce. To z kolei przekłada się na większą ilość odwiedzin i potencjalnych klientów. Lokalne firmy, które zdecydowały się na inwestycję w pozycjonowanie, często odnotowują znaczący wzrost zysków. Dzięki odpowiedniej strategii SEO, strona internetowa staje się narzędziem do skutecznego promowania oferty. Ważne jest jednak, by pamiętać o ciągłej optymalizacji i dostosowywaniu się do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Agencja SEO Stary Sącz – znaczenie współpracy z profesjonalistami

   Wybór odpowiedniej agencji SEO może przynieść wiele korzyści dla lokalnego biznesu. Profesjonaliści z dziedziny SEO mają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by skutecznie pozycjonować strony w sieci. Współpracując z agencją seo Stary Sącz, przedsiębiorcy mają pewność, że ich strona będzie optymalnie przygotowana do rywalizacji w sieci. Ekspert z agencji potrafi dostosować strategię do specyfiki rynku lokalnego. Dlatego też, warto inwestować w profesjonalne usługi, które przyniosą długoterminowe efekty. Współpraca z agencją z regionu Starego Sącza gwarantuje, że działania będą dostosowane do potrzeb lokalnych odbiorców.

   Tanie pozycjonowanie Stary Sącz – jak osiągnąć sukces bez nadwyrężania budżetu

   Często przedsiębiorcy obawiają się, że pozycjonowanie jest kosztowne. Jednak tanie pozycjonowanie stron Stary Sącz jest w zasięgu ręki. Kluczem jest dobranie odpowiedniej strategii oraz narzędzi. Skuteczne pozycjonowanie nie musi być drogie. Ważne jest jednak, by nie oszczędzać na jakości usług. Tanie pozycjonowanie, jeśli jest dobrze przemyślane, może przynieść takie same efekty, jak droższe usługi. Kluczem jest tu m.in. optymalizacja strony, dobór odpowiednich słów kluczowych czy budowanie wartościowych linków. Dlatego warto poszukać agencji, która oferuje konkurencyjne ceny, ale nie obniża przy tym jakości świadczonych usług.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało! .
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO..
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!.
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach..

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Pozycjonowanie www Stary Sącz – narzędzia i strategie dla skutecznego SEO

   Skuteczne pozycjonowanie wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i strategii. Współczesne narzędzia SEO umożliwiają dokładną analizę strony oraz monitorowanie efektów działań. Korzystając z nich, specjaliści mogą dostosować działania do aktualnych potrzeb i trendów. Warto także stosować strategie, które są dostosowane do specyfiki rynku lokalnego. Pozycjonowanie www Stary Sącz wymaga zastosowania taktyk, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji. Dlatego ważne jest, by stale się kształcić i śledzić nowinki z dziedziny SEO. Tylko wtedy można skutecznie konkurować w sieci i przyciągać nowych klientów.

   Rynkowe perspektywy: pozycjonowanie seo Stary Sącz w przyszłości

   Rynek SEO jest dynamiczny i ciągle się rozwija. W kontekście Starego Sącza można przewidywać, że pozycjonowanie będzie nadal kluczem do sukcesu dla lokalnych firm. W najbliższych latach prawdopodobnie zobaczymy pojawienie się nowych narzędzi i technik pozycjonowania. Trendy w SEO będą ewoluować, a przedsiębiorcy będą musieli dostosowywać się do zmieniających się warunków. Jednak jedno jest pewne – inwestycja w pozycjonowanie przyniesie korzyści w dłuższej perspektywie. Dlatego warto już teraz myśleć o strategii SEO i planować działania na przyszłość.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.