riserite
Menu
Ikonka analityka i strategia
Ikonka szkolenia i consulting
Ikonka marketing lokalny i content
SEO marketplace
Ikonka SEO wyszukiwarki

Strategia SEO dla sklepów internetowych

Strategia SEO dla sklepów internetowych Strategia SEO ecommerce – co to jest i po co ją przygotowywać? Strategia SEO i SEMO…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  22:44,
  temperature icon 6°
  Berlin
  22:44,
  temperature icon 6°
  Nowy Jork
  16:44,
  temperature icon 12°
  Pekin
  04:44,
  temperature icon 11°
  Dubai
  00:44,
  temperature icon 24°
  Stambuł
  23:44,
  temperature icon 19°

  Contact Us

   Strategia SEO dla sklepów internetowych

   Strategia SEO ecommerce – co to jest i po co ją przygotowywać? Strategia SEO i SEMO to pierwsze od czego powinieneś zacząć w internecie! Kiedy przygotować strategię SEO? Przed stworzeniem sklepu, przy zmianie sklepu, migracji platformy, rozbudowie produktów? Od czego zacząć sprzedaż w internecie? Od strategii SEO i SEMO! Jak zbudować długotrwałą strategię SEO – krok po kroku? Jak na podstawie strategii przygotować zespół i pracę, by być w stanie wdrożyć strategię? Od czego zacząć przygotowanie planu budowy strategii SEO?

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Jak zdefiniować grupę docelową sklepu pod SEO?

   Strategia SEO – czy to tylko frazy kluczowe? Jak grupować frazy kluczowe pod intencję wyszukujących? Jak przygotować strukturę adresów URL sklepu, podstron i mapę serwisu? używaj słów kluczowych! Czy struktura sklepu jest kluczowa i czy warto zmieniać ją po budowie sklepu? Strategia SEO a optymalizacja techniczna – im szybciej, tym lepiej! Strategia SEO a linkowania wewnętrzne – czy i jak przekierowywać? Strategia SEO a optymalizacja UX, UI i optymalizacja konwersji? Przykładowa struktura kampanii SEO? Frazy, grupowanie, wolumeny wyszukań, brak duplikacji, canonical itd. Jak się w tym wszystkim połapać? Ile trwa przygotowanie strategii SEO i jak określać MVP? Strategia wdrożenia treści w obrębie strony – publikować wszystko na raz, czy rozbudowywać MVP? Plan pozyskiwania linków przychodzących – od czego zacząć? Plan rozbudowy treści – czy budować od nowa, czy rozbudowywać? Czy warto inwestować czas i pieniądze na przygotowanie strategii? – Tak – nie działasz na ślepo. Czy strategia SEO jest gwarancją sukcesu e-commerce? NIE – potrzebujesz też strategii wielokanałowej SEMO. Czy zlecić budowę strategii SEO? W riserite budujemy strategie wielokanałowe – SEMO. Co zyskasz po wdrożeniu pełnej strategii SEO i SEMOi? Dlaczego musisz przygotować się na zmiany techniczne, contentowe i technologiczne? Oferta budowy strategii SEMO od riserite – analiza, badanie, konsultacje, przygotowanie strategii, wdrożenie i późniejsza obsługa SEO.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Strategia SEO ecommerce – co to jest i po co ją przygotowywać?

   Strategia SEO eCommerce to kluczowy element sukcesu dla każdej firmie działającej w świecie handlu internetowego. Pozwala ona precyzyjnie zaplanować działania mające na celu poprawę widoczności strony internetowej sklepu eCommerce w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie oraz, w konsekwencji, na wzrost sprzedaży. Poniżej omówię, czym jest strategia SEO eCommerce i dlaczego warto ją przygotowywać.

   1. Definicja strategii SEO eCommerce

   Strategia SEO eCommerce to spójny plan działań mających na celu optymalizację witryny internetowej sklepu online pod kątem wyszukiwarek internetowych, takich jak Google czy Bing. Skupia się ona na zwiększeniu widoczności strony w wynikach organicznych, co prowadzi do lepszego pozycjonowania produktów oraz marki w sieci. W skrócie, to proces dostosowywania strony internetowej, aby była bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek i użytkowników.

   2. Dlaczego warto przygotowywać strategię SEO eCommerce?

   a. Wzrost ruchu organicznego: Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania skutkuje zwiększeniem ruchu organicznego na stronie. Użytkownicy, którzy trafiają na stronę w wyniku organicznych wyników, często są bardziej zainteresowani produktem lub usługą, co zwiększa szanse na konwersję.

   b. Zwiększenie zaufania: Witryny wysoko pozycjonowane w wynikach wyszukiwania są często postrzegane jako bardziej wiarygodne i wartościowe przez użytkowników.

   c. Optymalizacja kosztów marketingowych: Długoterminowa strategia SEO może przynieść stały i trwały strumień ruchu na stronę, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z innymi formami reklamy, takimi jak reklama płatna.

   d. Rozbudowa bazy klientów: Dzięki odpowiedniej strategii SEO, można dotrzeć do nowych klientów, którzy wcześniej nie mieli świadomości o sklepie online, co przyczynia się do rozwoju bazy klientów.

   e. Konkurencyjność na rynku: W dzisiejszym świecie eCommerce konkurencja jest ogromna. Wdrożenie skutecznej strategii SEO pozwala wyróżnić się na tle konkurentów.

   f. Śledzenie wyników i optymalizacja: Strategia SEO eCommerce nie kończy się na jej wdrożeniu. Dzięki narzędziom analitycznym można monitorować wyniki i stale dostosowywać działania, aby osiągać coraz lepsze rezultaty.

   Podsumowując, strategia SEO eCommerce jest nieodzownym narzędziem dla każdej firmy działającej online, dającą możliwość zwiększenia widoczności, ruchu i konwersji. To inwestycja w długoterminowy sukces w świecie e-commerce.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Strategia SEO i SEMO to pierwsze od czego powinieneś zacząć w internecie!

   Kiedy myślisz o osiągnięciu sukcesu online, to prawda, że ​​strategia SEO (Search Engine Optimization) i SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) to niezbędne elementy, od których warto rozpocząć. Oto dlaczego te dwie strategie są kluczowe i dlaczego warto z nimi rozpocząć swoją przygodę w świecie internetowym.

   1. SEO – Solidne podstawy

   SEO to podstawa widoczności w wynikach wyszukiwania organicznego. Poprzez optymalizację treści, struktury witryny i innych czynników, masz szansę osiągnąć lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania na platformach takich jak Google. To oznacza, że ​​twoja strona internetowa będzie bardziej widoczna dla osób, które szukają produktów lub usług, które oferujesz.

   2. SEMO – Wielokanałowy Wpływ

   SEMO, czyli Search Engine Marketplace Optimization, idzie o krok dalej. Nie tylko zależy na optymalizacji strony internetowej, ale także na zwiększeniu widoczności twoich produktów na różnych platformach marketplace, takich jak Amazon, eBay, czy Alibaba. To podejście pozwala dotrzeć do klientów, którzy preferują zakupy na tych platformach, co może znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży.

   3. Synergia działań

   Kluczowym elementem strategii SEO i SEMO jest ich synergia. Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek i dostosowanie oferty do platform marketplace tworzą potężne narzędzie marketingowe. Działa to tak, że im więcej widoczności na platformach marketplace, tym więcej ruchu na stronie internetowej, a im lepsza strona internetowa, tym wyższa konwersja na platformach marketplace. To wzajemnie się uzupełnia i przyspiesza wzrost sprzedaży.

   4. Długoterminowy Sukces

   Zarówno SEO, jak i SEMO wymagają długoterminowej perspektywy. Zaobserwowanie znaczących wyników w rankingach wyszukiwarek i widoczności na rynku wymaga czasu. Jednakże, gdy już ugruntujesz silną pozycję w obu obszarach, nastawisz się na długoterminowy sukces. Konsekwentne wysiłki i optymalizacja pomogą Ci z czasem utrzymać i poprawić wydajność online.

   5. Konkurencyjność

   W dzisiejszym konkurencyjnym świecie online, optymalizacja SEO i SEMO może być kluczowa. Konkurencja może być bardzo intensywna, ale dobrze przemyślana strategia SEO i SEMO pozwala na wyprzedzenie konkurentów i zdobycie cennego udziału w rynku.

   Podsumowując, rozpoczynając swoją działalność online, warto zainwestować w strategię SEO i SEMO. To daje możliwość zbudowania solidnych podstaw, zwiększenia widoczności, pozyskania nowych klientów i osiągnięcia długoterminowego sukcesu w świecie internetowym. To inwestycja, która może znacząco wpłynąć na wzrost Twojej firmy online.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Kiedy przygotować strategię SEO? Przed stworzeniem sklepu, przy zmianie sklepu, migracji platformy, rozbudowie produktów?

   Przygotowanie strategii SEO to kluczowy krok, który można przeprowadzić w różnych fazach działalności online. Optymalny moment do przygotowania strategii SEO może zależeć od konkretnych celów i okoliczności Twojego biznesu. Oto kilka sytuacji, w których warto rozważyć przygotowanie strategii SEO:

   1. Przed Stworzeniem Sklepu (Pre-Launch SEO):

   – **Idealny moment:** Jeśli planujesz uruchomienie nowego sklepu online, to właśnie przed jego stworzeniem warto zacząć myśleć o strategii SEO.

   – **Dlaczego:** Dzięki temu możesz dostosować strukturę witryny, wybór słów kluczowych i treści od samego początku, co ułatwi optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek i przyspieszy proces indeksacji przez Google.

   2. Przy Zmianie Sklepu lub Migracji Platformy (Migration SEO):

   – **Idealny moment:** Jeśli planujesz zmienić sklep lub platformę e-commerce, warto zadbać o strategię SEO jeszcze przed migracją.

   – **Dlaczego:** Zmiana sklepu lub platformy może wiązać się z ryzykiem utraty pozycji w wynikach wyszukiwania. Przygotowana strategia SEO może pomóc w minimalizacji tego ryzyka i zachowaniu dotychczasowego ruchu organicznego.

   3. Przy Rozbudowie Produktów (Expansion SEO):

   – **Idealny moment:** Kiedy rozszerzasz ofertę produktową lub wprowadzasz nowe produkty, warto zaktualizować strategię SEO.

   – **Dlaczego:** Nowe produkty wymagają odpowiedniej optymalizacji, w tym wyboru słów kluczowych i tworzenia treści, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

   4. Przy Konkurencyjnym Rynku (Competitive SEO):

   – **Idealny moment:** Jeśli działasz na konkurencyjnym rynku, niezależnie od etapu działalności, strategia SEO może być kluczowym narzędziem w zdobyciu przewagi nad konkurencją.

   – **Dlaczego:** Konkurencyjny rynek wymaga ciągłej optymalizacji i dostosowywania strategii SEO do zmieniającej się sytuacji rynkowej.

   5. W Długoterminowej Perspektywie (Long-Term SEO):

   – **Idealny moment:** W rzeczywistości strategia SEO powinna być kontynuowana przez cały okres działalności online.

   – **Dlaczego:** Wyszukiwarki stale zmieniają swoje algorytmy i konkurencja ewoluuje. Ciągłe monitorowanie, analiza wyników i dostosowywanie strategii jest niezbędne do utrzymania i zwiększenia widoczności online w dłuższej perspektywie.

   Podsumowując, przygotowanie strategii SEO nie jest jednorazowym działaniem, a procesem, który może być dostosowany do różnych etapów działalności online. Niezależnie od fazy, w której znajduje się Twój biznes, warto inwestować w strategię SEO, aby zwiększyć widoczność w wynikach wyszukiwania i osiągnąć sukces online.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Od czego zacząć sprzedaż w internecie? Od strategii SEO i SEMO!

   Rozpoczęcie sprzedaży w internecie od strategii SEO i SEMO może być bardzo mądrym posunięciem. Oto, jak możesz rozpocząć proces sprzedaży online, skupiając się na tych dwóch kluczowych strategiach:

   1. Określ Cel i Publiczność:

   2. Przygotuj Stronę Internetową:

   3. Rozpocznij Optymalizację SEO:

   4. Rozpocznij SEMO:

   5. Monitoruj i Dostosowuj:

   Rozpoczęcie sprzedaży online od strategii SEO i SEMO to mądre posunięcie, ale pamiętaj, że to proces, który wymaga cierpliwości i ciągłego dostosowywania. W miarę jak zdobywasz doświadczenie i zrozumienie potrzeb swoich klientów, będziesz w stanie skutecznie rozwijać swój biznes online.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Jak zbudować długotrwałą strategię SEO – krok po kroku?

   Budowanie długotrwałej strategii SEO to proces, który wymaga czasu, cierpliwości i stałej uwagi. Oto kroki, które pomogą Ci stworzyć trwałą strategię SEO:

   Krok 1: Określenie Celów i KPI (Key Performance Indicators)

   Krok 2: Badanie Słów Kluczowych i Konkurencji

   Krok 3: Audyt SEO

   Krok 4: Tworzenie Wartościowej Treści

   Krok 5: Optymalizacja na Poziomie Strony

   Krok 6: Link Building i Budowanie Autorytetu

   Krok 7: Monitorowanie i Analiza

   Krok 8: Ciągła Optymalizacja

   Krok 9: Edukacja i Śledzenie Trendów

   Budowanie trwałej strategii SEO to proces długotrwały, ale efektywny. Regularna analiza, dostosowywanie i dbałość o jakość treści i strony internetowej to klucze do długotrwałego sukcesu w dziedzinie SEO.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało! .
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO..
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!.
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach..

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Jak na podstawie strategii przygotować zespół i pracę, by być w stanie wdrożyć strategię?

   Przygotowanie zespołu i odpowiednie przydział zadań to kluczowy element skutecznego wdrożenia strategii SEO. Oto kroki, które pomogą Ci przygotować zespół i pracę:

   1. Określ Role i Odpowiedzialności:

   2. Zapewnij Edukację i Szkolenia:

   3. Twórz Harmonogram i Cele:

   4. Zasoby i Budżet:

   5. Monitorowanie i Raportowanie:

   6. Działania Awaryjne:

   7. Ciągłe Doskonalenie:

   8. Komunikacja i Współpraca:

   Przygotowanie zespołu i pracy do wdrożenia strategii SEO to kluczowy krok, który zapewni, że Twoje działania będą skoordynowane i efektywne. Dbaj o ciągłe doskonalenie i reaguj na zmiany w środowisku online, aby osiągnąć sukces w długim okresie.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Od czego zacząć przygotowanie planu budowy strategii SEO?

   Przygotowanie planu budowy strategii SEO to kluczowy krok, który pomoże Ci osiągnąć sukces w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Oto kroki, które warto podjąć, aby rozpocząć ten proces:

   1. Zrozumienie Celów Biznesowych:

   2. Analiza Konkurencji:

   3. Określenie Grupy Docelowej:

   4. Badanie Słów Kluczowych:

   5. Określenie Priorytetów:

   6. Tworzenie Harmonogramu:

   7. Wybór Metod i Taktik:

   8. Budżet:

   9. Monitorowanie i Raportowanie:

   10. Działania Awaryjne:

   11. Edukacja Zespołu:

   12. Ciągłe Doskonalenie:

   13. Plan Biorący Pod Uwagę Lokalizację:

   14. Plan Promocji Treści:

   15. Zaplanuj Przyjazną Dla Użytkownika Stronę:

   Budowanie planu strategii SEO to proces, który wymaga staranności i planowania. Pamiętaj, że SEO to długotrwały proces, a sukces nie przychodzi natychmiastowo. Ważne jest ciągłe dostosowywanie i monitorowanie wyników, aby osiągnąć trwały sukces w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Jak zdefiniować grupę docelową sklepu pod SEO?

   Definiowanie grupy docelowej sklepu pod kątem SEO jest kluczowym krokiem w opracowaniu skutecznej strategii pozycjonowania. Oto kroki, które pomogą Ci zdefiniować grupę docelową:

   1. Określ Produkty lub Usługi:

   2. Badanie Rynku:

   3. Demografia:

   4. Psychografia:

   5. Zachowanie Online:

   6. Słowa Kluczowe:

   7. Analiza Konkurencji:

   8. Tworzenie Persony:

   9. Testy i Monitorowanie:

   10. Dostosowanie Treści:

   11. Ciągła Analiza:

   Warto pamiętać, że grupa docelowa może się zmieniać wraz z rozwojem firmy i zmieniającym się rynkiem. Dlatego warto regularnie przeprowadzać badania i analizy, aby pozostać dostosowanym do potrzeb swoich klientów. Praca nad precyzyjnym określeniem grupy docelowej pozwoli Ci efektywniej dostosować swoją strategię SEO i przyciągnąć odpowiednich klientów.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Strategia SEO – czy to tylko frazy kluczowe?

   Strategia SEO to znacznie więcej niż tylko frazy kluczowe, choć są one jednym z jej istotnych elementów. Oto główne aspekty strategii SEO:

   1. Frazy Kluczowe:

   2. Optymalizacja On-Page:

   3. Optymalizacja Techniczna:

   4. Link Building:

   5. Analiza Konkurencji:

   6. Treści Wartościowe Dla Użytkowników:

   7. Lokalna Optymalizacja:

   8. Monitoring i Analiza:

   9. Dostosowywanie do Algorytmów Wyszukiwarek:

   Podsumowując, strategia SEO to złożony zestaw działań, które mają na celu zwiększenie widoczności i pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Choć frazy kluczowe są ważnym elementem tej strategii, to jednak optymalizacja treści, techniczna i link building również odgrywają istotne role w osiągnięciu sukcesu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Jak grupować frazy kluczowe pod intencję wyszukujących?

   Grupowanie fraz kluczowych pod intencję wyszukujących jest ważnym krokiem w tworzeniu skutecznej strategii SEO. Intencja wyszukiwania odnosi się do zrozumienia, jakie cele mają osoby wpisujące konkretne frazy kluczowe w wyszukiwarki. Oto kroki, które pomogą Ci grupować frazy kluczowe na podstawie intencji wyszukiwania:

   1. Zrozumienie Typów Intencji:

   2. Wykorzystaj Narzędzia do Badania Słów Kluczowych:

   3. Analiza SERP (Strona Wyników Wyszukiwania):

   4. Segmentacja Fraz Kluczowych:

   5. Tworzenie Treści Dostosowanych do Intencji:

   6. Monitorowanie Wyników:

   7. Optymalizacja na Bieżąco:

   Grupowanie fraz kluczowych według intencji wyszukiwania pozwala dostarczać użytkownikom treści, które są bardziej zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami. To z kolei pomaga w poprawie widoczności w wynikach wyszukiwania i zwiększeniu konwersji. Dlatego jest to istotny element strategii SEO.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Jak przygotować strukturę adresów URL sklepu, podstron i mapę serwisu? używaj słów kluczowych!

   Przygotowanie struktury adresów URL sklepu, podstron i mapy serwisu z wykorzystaniem słów kluczowych jest ważnym elementem optymalizacji SEO. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić:

   1. Struktura Adresów URL:

   2. Podstrony i Kategorie:

   3. Mapa Strony (Sitemap):

   4. Optymalizacja Mapy Strony:

   5. Struktura Podkatalogów:

   6. Canonical Tags:

   7. Przyjazne dla Użytkownika Adresy URL:

   8. Stała Struktura:

   Przygotowanie struktury adresów URL, podstron i mapy serwisu zgodnie z zasadami SEO i wykorzystanie odpowiednich słów kluczowych pomaga w zwiększeniu widoczności witryny w wynikach wyszukiwania i poprawie doświadczenia użytkowników. Upewnij się, że Twoje adresy URL są czytelne, opisują zawartość strony i zawierają słowa kluczowe, które pomagają w pozycjonowaniu.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Czy struktura sklepu jest kluczowa i czy warto zmieniać ją po budowie sklepu?

   Tak, struktura sklepu internetowego ma kluczowe znaczenie dla skutecznej strategii SEO i ogólnego doświadczenia użytkownika. Odpowiednio zaprojektowana struktura sklepu może znacząco wpłynąć na widoczność w wynikach wyszukiwania, nawigację użytkowników i ich skłonność do dokonywania zakupów. Oto dlaczego jest to ważne i kiedy warto rozważyć zmiany w strukturze sklepu:

   Dlaczego struktura sklepu jest kluczowa:

   1. Widoczność w Wyszukiwarkach: Kiedy struktura sklepu jest logiczna i zrozumiała, to łatwiej dla wyszukiwarek zindeksować i ocenić jej zawartość. Odpowiednie kategorie, podkategorie i adresy URL pomagają w wyświetlaniu odpowiednich wyników w wynikach wyszukiwania.
   2. Nawigacja i Doświadczenie Użytkownika: Clear i intuicyjna struktura ułatwia użytkownikom znalezienie produktów i przeglądanie oferty. To z kolei wpływa na zwiększenie konwersji i pozytywne wrażenia klientów.
   3. Rozwinięcie Asortymentu: Jeśli planujesz rozszerzyć asortyment lub wprowadzić nowe produkty, odpowiednia struktura sklepu pozwoli na łatwiejsze wdrożenie tych zmian bez wprowadzania większych zakłóceń w funkcjonowanie strony.

   Kiedy warto rozważyć zmiany w strukturze sklepu:

   1. Zmiany w Asortymencie: Jeśli zmieniasz lub rozszerzasz asortyment, może być konieczne dostosowanie struktury, aby nowe produkty były odpowiednio umieszczone w kategoriach.
   2. Optymalizacja SEO: Jeśli dokładna analiza SEO wskazuje, że aktualna struktura sklepu jest problematyczna lub nieoptymalna pod względem słów kluczowych, może być warto ją zmienić.
   3. Poprawa Doświadczenia Użytkownika: Jeśli otrzymujesz opinie od klientów, że nawigacja po sklepie jest trudna lub nieintuicyjna, to zmiany w strukturze mogą pomóc w poprawie doświadczenia użytkownika.
   4. Usunięcie Dublikatów: Jeśli masz problemy z powielającymi się lub niepotrzebnymi adresami URL, to warto wdrożyć zmiany w strukturze w celu rozwiązania tych problemów.
   5. Zmiana Celów Biznesowych: Jeśli Twoje cele biznesowe ewoluują, struktura sklepu powinna być dostosowana do tych zmian. Na przykład, jeśli skupiasz się na innych kategoriach produktów lub rynkach docelowych.
   6. Brak Wyników w Wyszukiwarkach: Jeśli Twoja strona ma problemy z widocznością w wynikach wyszukiwania, zmiany w strukturze mogą pomóc w polepszeniu pozycji w wynikach organicznych.

   Warto jednak pamiętać, że zmiany w strukturze sklepu mogą mieć wpływ na indeksację przez wyszukiwarki i konieczne może być dostosowanie istniejących linków i przekierowań. Dlatego zawsze zaleca się ostrożność i przemyślane planowanie zmian, a także monitorowanie skutków tych zmian po ich wdrożeniu. Przed wprowadzeniem większych zmian warto skonsultować się z ekspertem SEO lub agencją zajmującą się pozycjonowaniem, aby uniknąć potencjalnych problemów.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Strategia SEO a optymalizacja techniczna – im szybciej, tym lepiej!

   Optymalizacja techniczna jest kluczowym elementem strategii SEO, ale nie zawsze oznacza, że im szybciej się ją przeprowadzi, tym lepiej. Optymalizacja techniczna powinna być przeprowadzona dokładnie i starannie, aby uniknąć potencjalnych problemów i zapewnić trwałe korzyści dla strony internetowej. Oto dlaczego tempo optymalizacji technicznej jest ważne:

   1. Precyzja i Dokładność:

   2. Skutki Długoterminowe:

   3. Zgodność z Aktualnymi Standardami:

   4. Monitorowanie i Testowanie:

   5. Zrównoważone Tempo:

   6. Bezpieczeństwo:

   Podsumowując, tempo optymalizacji technicznej musi być dostosowane do indywidualnych potrzeb i kontekstu danej strony internetowej. Nie zawsze oznacza to szybkie działania, ale bardziej zrównoważone podejście, które zapewni trwałe korzyści i minimalizację ryzyka. Warto także korzystać z narzędzi do monitorowania i analizy, aby śledzić postępy i efekty działań optymalizacyjnych.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało! .
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO..
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!.
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach..

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Strategia SEO a linkowania wewnętrzne – czy i jak przekierowywać?

   Linkowanie wewnętrzne jest kluczowym elementem strategii SEO, który pomaga zwiększyć widoczność witryny w wynikach wyszukiwania i ułatwia nawigację użytkownikom po stronie. Oto kilka wskazówek, dotyczących linkowania wewnętrznego:

   1. Cel Linkowania Wewnętrznego:

   2. Użyj Słów Kluczowych:

   3. Tworzenie Logicznych Ścieżek Nawigacyjnych:

   4. Unikaj Nadmiernego Linkowania:

   5. Hierarchia Strony:

   6. Przekierowania 301:

   7. Zrozumienie Silosu Treści:

   8. Regularna Aktualizacja i Testowanie:

   9. Zrozumienie User Experience (UX):

   10. Niezależność od JavaScript:

   11. Google Search Console:

   Linkowanie wewnętrzne jest kluczowym elementem zarówno dla SEO, jak i dla użytkowników. Odpowiednio zoptymalizowane linki wewnętrzne pomagają w budowaniu struktury strony z korzyścią dla SEO i doświadczenia użytkownika. Pamiętaj, że linkowanie wewnętrzne powinno być naturalne i użyteczne, a nie sztuczne czy przeładowane linkami.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Strategia SEO a optymalizacja UX, UI i optymalizacja konwersji?

   Strategia SEO, optymalizacja UX (User Experience), optymalizacja UI (User Interface) i optymalizacja konwersji są ściśle powiązane i wzajemnie się uzupełniają. Oto, jak te cztery elementy współpracują w ramach ogólnej strategii marketingowej online:

   1. SEO i UX:

   2. SEO i UI:

   3. SEO i Konwersje:

   Współpraca między SEO, UX, UI i optymalizacją konwersji jest kluczowym elementem sukcesu marketingu online. Kluczowe jest zrozumienie, że te obszary wzajemnie się uzupełniają i wpływają na siebie nawzajem. Optymalizacja stron internetowych powinna uwzględniać wszystkie te czynniki, aby osiągnąć najlepsze wyniki i zwiększyć efektywność działań marketingowych online.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przykładowa struktura kampanii SEO? Frazy, grupowanie, wolumeny wyszukań, brak duplikacji, canonical itd. Jak się w tym wszystkim połapać?

   Przy tworzeniu struktury kampanii SEO warto postępować zorganizowanie, aby zapewnić skuteczność działań, uniknąć duplikacji treści i zoptymalizować witrynę pod kątem fraz kluczowych i wolumenów wyszukań. Oto przykładowa struktura kampanii SEO:

   1. Rozpocznij od Badania Słów Kluczowych:

   2. Kategorie i Tematyczne Grupy Fraza:

   3. Strony Docelowe:

   4. Anchor Text i Wewnętrzne Linki:

   5. Unikanie Duplikacji:

   6. Canonical Tags:

   7. Monitoring Wolumenów Wyszukiwań:

   8. Analiza Efektywności:

   9. Konsolidacja i Optymalizacja:

   10. Ciągłe Działania:

   Tworzenie skutecznej struktury kampanii SEO wymaga staranności i analizy. Kluczowe jest zrozumienie, które frazy są istotne, jakie strony są najlepszymi punktami wejścia i jak zoptymalizować treści i linki wewnętrzne, aby dostarczyć użytkownikom wartościową informację. Monitorowanie i dostosowywanie strategii na bieżąco to klucz do sukcesu w dziedzinie SEO.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Ile trwa przygotowanie strategii SEO i jak określać MVP?

   Czas przygotowania strategii SEO może znacząco się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rozmiar i złożoność witryny, dostępność danych, dostępność zasobów oraz poziom konkurencji w danej branży. Ogólnie rzecz biorąc, proces ten może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Oto kilka kroków, które pomogą Ci określić MVP (Minimum Viable Plan) dla strategii SEO i oszacować czas potrzebny na jej przygotowanie:

   1. Analiza Stanu Aktualnego:

   2. Badanie Konkurencji:

   3. Określenie Celów Biznesowych:

   4. Badanie Słów Kluczowych:

   5. Określenie Priorytetów:

   6. Wybór Taktyk i Działań:

   7. Planowanie i Harmonogram:

   8. Monitorowanie i Analiza:

   9. Określenie MVP:

   10. Określenie Czasu Realizacji MVP:

   Czas realizacji MVP może być trudny do określenia bez dokładnej analizy, ale warto starać się oszacować, ile czasu będzie potrzebne na wdrożenie najważniejszych działań zdefiniowanych w MVP.

   Warto pamiętać, że SEO to proces ciągły, więc nawet po wdrożeniu MVP trzeba kontynuować prace i stopniowo rozwijać strategię. Czas przygotowania strategii SEO może być skrócony lub wydłużony w zależności od dostępnych zasobów i tempa, ale najważniejsze to zacząć od MVP i stopniowo rozwijać działania w miarę zdobywania doświadczenia i widocznych wyników.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Strategia wdrożenia treści w obrębie strony – publikować wszystko na raz, czy rozbudowywać MVP?

   Wdrażając strategię treści na stronie internetowej, zazwyczaj zaleca się rozbudowywanie witryny stopniowo i planowanie publikacji treści zgodnie z priorytetami. Oto kilka powodów, dla których lepiej jest unikać publikowania wszystkich treści na raz i skoncentrować się na rozbudowie MVP (Minimum Viable Plan):

   1. Skupienie na Jakości:

   2. Monitorowanie Wyników:

   3. Zrozumienie Publiczności:

   4. Budowa Autorytetu:

   5. Skupienie na Priorytetach:

   6. Wieloetapowa Strategia Marketingowa:

   7. Unikanie Over-Optimization:

   Ostatecznie kluczowym jest to, żeby dostosować tempo publikacji treści do dostępnych zasobów, celów biznesowych i strategii SEO. Publikowanie wszystkich treści naraz może być wykonalne w niektórych przypadkach, ale często bardziej efektywne jest rozbudowywanie witryny stopniowo, kierując się MVP i monitorując wyniki. To pozwoli na lepszą kontrolę nad procesem i osiągnięcie bardziej zrównoważonych i trwałych efektów.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Plan pozyskiwania linków przychodzących – od czego zacząć?

   Plan pozyskiwania linków przychodzących, czyli link building, jest kluczowym elementem strategii SEO. Pozyskiwanie wartościowych i naturalnych linków może znacząco wpłynąć na pozycje Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Oto kroki, od których możesz zacząć tworzyć plan pozyskiwania linków:

   1. Analiza Konkurencji:

   2. Określenie Celów:

   3. Wybór Relewantnych Witryn:

   4. Tworzenie Wartościowych Treści:

   5. Outreach i Kontakt:

   6. Linki od Partnerów Biznesowych:

   7. Katalogi Branżowe i Prasa:

   8. Tworzenie Linkbaitu:

   9. Monitorowanie i Analiza Wyników:

   10. Długofalowe Podejście:

   Pamiętaj, że kluczem do skutecznej strategii link buildingu jest tworzenie wartościowej treści, skoncentrowanie się na witrynach związanych z Twoją branżą oraz spersonalizowane podejście do kontaktu z właścicielami witryn. Nie chodzi o ilość, ale o jakość linków. Unikaj nieetycznych praktyk link buildingu, takich jak kupowanie linków, ponieważ mogą one zaszkodzić Twojej witrynie. Długo trwa, ale skoncentrowane i etyczne działania w dziedzinie link buildingu przynoszą trwałe rezultaty.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Plan rozbudowy treści – czy budować od nowa, czy rozbudowywać?

   Decyzja o budowie treści od nowa lub rozbudowie istniejących treści zależy od kilku czynników, takich jak cel, dostępność zasobów, stan istniejących treści oraz zmiany w wymaganiach i potrzebach użytkowników. Oto kilka kwestii, które warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji:

   1. Cel i Strategia:

   2. Analiza Istniejących Treści:

   3. Dostępność Zasobów:

   4. Kwestie SEO:

   5. Kierunek Rozwoju:

   6. Zmiany w Wymaganiach Użytkowników:

   7. Wartość Dodana:

   8. Optymalizacja Techniczna:

   W rzeczywistości często można połączyć obie strategie, tworząc nowe treści, które uzupełniają istniejące i odnoszą się do nowych tematów lub aspektów. To podejście może pomóc w osiągnięciu różnorodności treści i zachowaniu istniejących atutów. Kluczem jest podejście strategiczne i elastyczność, dostosowywanie strategii do konkretnych potrzeb i celów witryny oraz jej użytkowników.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Czy warto inwestować czas i pieniądze na przygotowanie strategii? – Tak – nie działasz na ślepo.

   Tak, zdecydowanie warto inwestować czas i pieniądze w przygotowanie strategii, szczególnie w dziedzinie marketingu internetowego, takiej jak SEO. Przygotowanie strategii jest kluczowe z kilku powodów:

   1. Cel i Kierunek:

   2. Efektywność Zasobów:

   3. Plan Działań:

   4. Unikanie Działań na Ślepo:

   5. Monitorowanie Wyników:

   6. Skoncentrowane Działania:

   7. Długoterminowy Wzrost:

   8. Konkurencyjna Przewaga:

   Warto zaznaczyć, że strategia nie jest dokumentem statycznym. To proces ciągły, który może być dostosowywany do zmieniających się warunków rynkowych, potrzeb klientów i wyników. Dlatego też inwestowanie w strategię jest kluczowe, aby działać z większą skutecznością i osiągać lepsze rezultaty w dłuższej perspektywie czasowej.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało! .
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO..
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!.
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach..

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Czy strategia SEO jest gwarancją sukcesu e-commerce? NIE – potrzebujesz też strategii wielokanałowej SEMO.

   Masz absolutnie rację. Choć strategia SEO jest niezwykle ważna dla e-commerce, nie jest to jedyny klucz do sukcesu. Współczesny krajobraz e-commerce wymaga strategii wielokanałowej, która uwzględnia wiele aspektów, w tym SEO, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization), i wiele innych. Oto dlaczego strategia wielokanałowa, która obejmuje SEMO, jest kluczowa:

   1. Wielokanałowa Obecność:

   2. Różnorodność Ruchu i Sprzedaży:

   3. Rozbudowana Publiczność:

   4. Konkurencyjna Przewaga:

   5. Dostosowanie do Zmian na Rynku:

   6. Zrównoważony Wzrost:

   Podsumowując, strategia SEO jest ważna, ale nie stanowi gwarancji sukcesu w e-commerce. Współczesne e-commerce wymaga strategii wielokanałowej, która uwzględnia różne aspekty, w tym SEMO, aby efektywnie dotrzeć do szerokiej publiczności i osiągnąć sukces.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Czy zlecić budowę strategii SEO? W riserite budujemy strategie wielokanałowe – SEMO.

   Zlecenie budowy strategii SEO lub SEMO profesjonalnemu zespołowi lub agencji może być bardzo korzystne, szczególnie jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia ani zasobów wewnętrznych do przeprowadzenia tego procesu skutecznie. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zlecenie budowy strategii SEO lub SEMO:

   1. Doświadczenie i Wiedza Specjalistyczna:

   2. Dostęp do Zasobów:

   3. Skoncentrowanie na Biznesie:

   4. Ciągła Optymalizacja:

   5. Dostęp do Nowych Trendów:

   6. Przyspieszenie Wyników:

   7. Pomoc w Analizie Konkurencji:

   8. Indywidualne Dostosowanie:

   Jednak warto wybrać agencję lub specjalistę SEO lub SEMO z rozwagą. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie przemyśleć swoje cele, budżet oraz oczekiwania wobec partnera. Dobre rozpoznanie i wybór odpowiedniej agencji lub specjalisty może znacząco przyczynić się do sukcesu Twojej strategii SEO lub SEMO.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Co zyskasz po wdrożeniu pełnej strategii SEO i SEMO?

   Wdrożenie pełnej strategii SEO i SEMO może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu lub strony internetowej. Oto kilka zysków, które możesz osiągnąć po jej wdrożeniu:

   1. Wzrost Ruchu Organicznego:

   2. Większa Widoczność Online:

   3. Wzrost Sprzedaży:

   4. Zrównoważony Ruch:

   5. Budowa Autorytetu:

   6. Lepsze Poznanie Klientów:

   7. Skoncentrowane Działania Marketingowe:

   8. Monitorowanie Wyników:

   9. Konkurencyjna Przewaga:

   10. Długotrwały Wzrost:

   11. Optymalizacja Kosztów:

   Dobre SEO i SEMO mogą przynosić wysoką zwrotność inwestycji (ROI) poprzez optymalizację kosztów reklamy i zwiększenie efektywności działań marketingowych.

   Podsumowując, pełna strategia SEO i SEMO może przyczynić się do wzrostu ruchu, sprzedaży i widoczności Twojej witryny online. To narzędzie do budowania długotrwałego sukcesu i osiągania celów biznesowych.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Dlaczego musisz przygotować się na zmiany techniczne, contentowe i technologiczne?

   Przygotowanie się na zmiany techniczne, contentowe i technologiczne jest kluczowe, ponieważ dziedzina marketingu internetowego i SEO jest dynamiczna i stale ewoluuje. Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że adaptacja jest niezbędna:

   1. Algorytmy Wyszukiwarek:

   2. Nowe Technologie:

   3. Zmieniające się Zachowania Użytkowników:

   4. Konkurencja na Rynku:

   5. Trendy Wizualne i Treści:

   6. Optymalizacja Mobilna:

   7. Cyberbezpieczeństwo:

   8. Nowe Platformy i Narzędzia:

   Wszystkie te czynniki sprawiają, że przygotowanie się na zmiany staje się koniecznością. Firmy muszą być elastyczne, otwarte na innowacje i gotowe do ciągłego doskonalenia swoich strategii, aby nadążać za zmieniającym się krajobrazem internetu. Dlatego istotne jest, aby strategie SEO i marketingowe były dynamiczne i dostosowywane do nowych wyzwań i możliwości.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Oferta budowy strategii SEMO od riserite – analiza, badanie, konsultacje, przygotowanie strategii, wdrożenie i późniejsza obsługa SEO.

   Oferta budowy strategii SEMO od Riserite wydaje się kompleksowym podejściem do optymalizacji i marketingu internetowego, które obejmuje wiele kluczowych elementów. Oto krótki opis każdej z tych faz:

   1. Analiza:

   2. Badanie:

   3. Konsultacje:

   4. Przygotowanie Strategii:

   5. Wdrożenie:

   6. Późniejsza Obsługa SEO:

   Ta kompleksowa oferta obejmuje pełny zakres działań związanych z strategią SEMO, od analizy i planowania po wdrożenie i monitorowanie. To podejście może pomóc w budowaniu trwałego sukcesu online, zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i na platformach marketplace.