riserite
Menu
Ikonka analityka i strategia
Ikonka szkolenia i consulting
Ikonka marketing lokalny i content
SEO marketplace
Ikonka SEO wyszukiwarki

Budowa sprzedaży eBay

Budowa kanału sprzedażowego ebay w Europie – czy warto? Udział rynków europejskich w sprzedaży ebay. Udział ebay w światowym e-commerce –…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  20:48,
  temperature icon 19°
  Berlin
  20:48,
  temperature icon 22°
  Nowy Jork
  14:48,
  temperature icon 32°
  Pekin
  02:48,
  temperature icon 24°
  Dubai
  22:48,
  temperature icon 37°
  Stambuł
  21:48,
  temperature icon 30°

  Contact Us

   Budowa kanału sprzedażowego ebay w Europie – czy warto? Udział rynków europejskich w sprzedaży ebay. Udział ebay w światowym e-commerce – jak rozwinąć swój kanał sprzedaży ebay z agencją riserite? Gdzie możesz sprzedawać dzięki ebay? – z agencją ebay riserite i dzięki SEMO wszędzie! Jakie są wymogi rejestracyjne ebay – czy różnią się zależnie od kontynentu czy kraju? Jak rozlicza się podatki w Polsce od sprzedaży na ebay poza Polską i Unią Europejską? Gdzie sprzedawać na ebay? Niemcy, Francja? Włochy? Wielka Brytania? Nie musisz znać języków – czy można obsługiwać klientów ebay schematami komunikacji i z pomocą narzędzi AI? Jak działa algorytm ebay? Co jest kluczowe by generować sprzedaż organiczną?

   Optymalizacja produktów na ebay przez Agencję eBay Riserite – frazy kluczowe, tytuł, opisy – od czego zacząć i jakich narzędzi użyć? Wiele języków, paneli, katalogów produktów? Jakich narzędzi do kanału ebay mogę użyć? Jak przygotowywać frazy kluczowe i optymalizację na ebay? Jakich narzędzi używać? Jak przygotować strategię budowy konta i sprzedaży na ebay – od ilu produktów zacząć? Jak wybrać produkty z którymi mam wystartować na ebay? Jak dopasować cenę i od jakiego modelu sprzedaży rozpocząć? Unikalne funkcjonalności ebay dla sprzedawców – czym są i jak z nich korzystać? Jak zabezpieczyć się przed kopiowaniem opisów czy produktów z ebay – patenty worldwide? EUIPO? Czym są EAN, ISBN, UPC, SKU i po co się je stosuje? Jakie są wymagania techniczne zdjęć produktu? Czy muszę mieć unikalne zdjęcia? Czy istnieją sztuczki poprawiające konwersję lub CTR, obniżające koszt CPC na ebay? Z jakich kanałów generować ruch do ebay? Czy reklamy PPC na ebay są skuteczne? Czy są drogie? Jakie mają możliwości techniczne? Usługa agencji riserite – budowa od podstaw kanału sprzedaży ebay.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Budowa kanału sprzedażowego na platformie eBay w Europie – czy warto?

   Rozważając budowę kanału sprzedażowego na platformie eBay w Europie, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. eBay jest jedną z największych i najbardziej znanych platform marketplace na świecie, a rynek europejski oferuje wiele możliwości biznesowych. Poniżej przedstawiam analizę tego zagadnienia:

   1. Rozległy Rynek: Europa to ogromny rynek z różnorodnymi kulturami i preferencjami zakupowymi. eBay przyciąga klientów z różnych krajów europejskich, co daje potencjał do rozwoju sprzedaży na wielu rynkach naraz.
   2. Wsparcie dla Sprzedawców: eBay oferuje narzędzia i wsparcie dla sprzedawców, co może ułatwić zarządzanie sklepem online na ich platformie. Istnieją również programy lojalnościowe, które mogą zachęcić klientów do zakupów.
   3. Koszty i Opłaty: Należy uwzględnić koszty związane z prowadzeniem sklepu na eBay, takie jak opłaty za wystawianie przedmiotów, prowizje od sprzedaży, a także koszty związane z dostawą i obsługą konta Ebay i klienta.
   4. Konkurencja: Konkurencja na eBay może być duża, zwłaszcza w popularnych kategoriach produktów. Warto przemyśleć, jakie produkty lub usługi chcesz oferować i jak możesz się wyróżnić.
   5. Polityka Zwrotów i Opinie Klientów: Na eBay ważne są opinie klientów i polityka zwrotów. Dobry obszar klienta i dbałość o reputację mogą przynieść długoterminowe korzyści.
   6. Integracja z Infrastukturą: Upewnij się, że jesteś w stanie skutecznie zintegrować swoje procesy biznesowe i logistyczne z platformą eBay. To kluczowe dla sprawnego zarządzania zamówieniami i dostawami.
   7. SEO i SEMO: W kontekście twojej agencji Riserite, istnieje możliwość wykorzystania Twojej innowacyjnej metody SEMO do jednoczesnego budowania widoczności na eBay i innych platformach marketplace, co może znacznie zwiększyć efektywność Twojej strategii.

   Podsumowując, budowa kanału sprzedażowego na eBay w Europie może być wartościowym krokiem, ale wymaga dokładnego przemyślenia i analizy. Ważne jest zrozumienie specyfiki rynku, konkurencji oraz własnych możliwości i strategii. Dzięki doświadczeniu SEO i marketingowemu możesz efektywnie promować swoje produkty lub usługi na tej platformie, ale sukces wymaga staranności i zaangażowania.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Udział rynków europejskich w sprzedaży eBay.

   Udział rynków europejskich w sprzedaży na platformie eBay jest istotnym czynnikiem do rozważenia, jeśli planujesz rozwijać działalność na tej platformie. Oto kilka kluczowych informacji na ten temat:

   1. Zróżnicowany Rynek: Europa to kontynent z wieloma krajami i rynkami o różnych kulturach, językach i preferencjach zakupowych. Dlatego udział rynków europejskich może być znaczący dla rozwoju działalności na eBay.
   2. Popularność eBay w Europie: eBay jest jedną z najpopularniejszych platform marketplace w Europie. W niektórych krajach, takich jak Niemcy i Wielka Brytania, eBay ma dużą bazę klientów i jest uważany za pewne źródło zakupów online.
   3. Różnice w Preferencjach i Kategoriach Produktów: Warto zrozumieć, że preferencje zakupowe i popularne kategorie produktów mogą się różnić w zależności od kraju. Dlatego ważne jest dostosowanie swojej oferty do lokalnych rynków.
   4. Wartość Transakcji: Rynki europejskie różnią się pod względem wartości transakcji. Niektóre rynki mogą być bardziej cenowe, podczas gdy inne bardziej skoncentrowane na luksusowych produktach. To ma wpływ na strategię cenową i asortyment.
   5. Koszty i Opłaty: Koszty prowadzenia działalności na różnych rynkach europejskich mogą się różnić, zarówno pod względem opłat platformy eBay, jak i kosztów dostawy. Warto uwzględnić te aspekty w planie biznesowym.
   6. Język i Kultura: Zrozumienie języka i kultury danego rynku jest kluczowe. Lokalizacja i dostosowanie treści do konkretnego kraju mogą znacząco wpłynąć na sukces sprzedaży.
   7. Logistyka i Dostawa: Efektywna logistyka i dostawa produktów do różnych krajów europejskich to klucz do zadowolenia klientów i budowy reputacji.
   8. SEO i SEMO: Twoja agencja eBay Riserite może wykorzystać swoją innowacyjną metodę SEMO do jednoczesnego budowania widoczności na eBay i innych europejskich platformach marketplace, co może zwiększyć efektywność Twojej strategii.

   Podsumowując, udział rynków europejskich w sprzedaży na eBay może być znaczący, ale wymaga dokładnego planowania i dostosowania strategii do lokalnych warunków. Dla doświadczonej Agencji SEO eBay i marketera, jak Ty, istnieje wiele możliwości do wykorzystania na różnych rynkach europejskich, ale kluczem jest zrozumienie i elastyczność w działaniu.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Udział ebay w światowym e-commerce – jak rozwinąć swój kanał sprzedaży ebay z agencją riserite?

   Udział platformy eBay w światowym e-commerce jest istotny i może stanowić znaczącą część strategii sprzedaży online. Jeśli chcesz rozwinąć swój kanał sprzedaży na eBay przy współpracy z agencją Riserite, oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:

   1. Analiza Rynku i Konkurencji: Przeprowadź dokładną analizę rynku e-commerce na platformie eBay. Zrozum, jakie kategorie produktów są popularne, kto są Twoi główni konkurenci, i jaki jest udział rynku eBay w Twojej branży.
   2. Zdefiniowanie Strategii: Pracując z agencją Riserite, zdefiniujcie klarowną strategię działania na platformie eBay. Określcie, jakie produkty chcecie sprzedawać, w jakich kategoriach, i jaki jest wasz cel względem obrotu i zysków.
   3. Dopasowanie Oferty: Dostosuj swoją ofertę produktową do preferencji rynku eBay. Upewnij się, że oferowane produkty są atrakcyjne dla klientów eBay, biorąc pod uwagę cenę, jakość i unikalność.
   4. Optymalizacja Profilu Sklepu: Zadbaj o profesjonalny i atrakcyjny profil sklepu na eBay. Wykorzystaj swoje umiejętności SEO do zoptymalizowania tytułów, opisów produktów oraz słów kluczowych.
   5. Zarządzanie Opiniami Klientów: Opinie klientów mają ogromne znaczenie na eBay. Bądź rzetelnym sprzedawcą, dostarczaj wysokiej jakości obsługę klienta i stawiaj czoła ewentualnym problemom w pozytywny sposób.
   6. Efektywna Logistyka i Dostawa: Upewnij się, że masz efektywny system dostawy i obsługi zamówień. Szybka i niezawodna dostawa jest kluczem do zadowolenia klientów.
   7. Promocja i Reklama: Współpracuj z agencją Riserite, aby promować swoje produkty na eBay za pomocą reklam i kampanii promocyjnych. Wykorzystaj swoją innowacyjną metodę SEMO do zwiększenia widoczności.
   8. Monitorowanie Wyników: Regularnie monitoruj wyniki swojej sprzedaży na eBay. Analizuj dane, identyfikuj, co działa, a co nie, i dostosowuj swoją strategię w oparciu o te informacje.
   9. Eksperymentowanie: Nie bój się eksperymentować. Testuj różne strategie, produkty, i sposoby promocji, aby znaleźć najlepszy sposób na rozwinięcie swojego kanału sprzedaży na eBay.
   10. Kontynuacja Doskonalenia: E-commerce to dynamiczny rynek. Kontynuuj doskonalenie swojej strategii na podstawie zmian na rynku i feedbacku klientów.

   Współpracując z agencją Riserite i wykorzystując swoje doświadczenie w SEO i SEMO, możesz osiągnąć sukces na platformie eBay. Kluczem jest ciągła nauka, dostosowywanie się do zmian na rynku i dbałość o klientów.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Gdzie możesz sprzedawać dzięki ebay? – Z agencją ebay riserite i dzięki SEMO wszędzie?

   Dzięki platformie eBay i innowacyjnej metodzie SEMO (Search Engine Marketplace Optimization), potencjalnie możesz sprzedawać swoje produkty lub usługi praktycznie wszędzie, gdzie eBay jest dostępne. eBay to globalna platforma e-commerce, która obejmuje wiele krajów i regionów na całym świecie. Oto kilka kluczowych obszarów, gdzie możesz sprzedawać dzięki eBay:

   1. Lokalny Rynek: Możesz sprzedawać na lokalnym rynku, np. w swoim kraju, dostarczając produkty klientom na terenie tego samego kraju.
   2. Rynki Europejskie: Jeśli jesteś zainteresowany rynkiem europejskim, możesz sprzedawać na różnych platformach eBay w krajach europejskich, takich jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, czy Hiszpania.
   3. Rynki Amerykańskie: eBay jest również popularny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Możesz rozważyć ekspansję na te rynki, zwłaszcza jeśli oferujesz produkty, które mogą znaleźć nabywców w tych regionach.
   4. Rynki Azjatyckie: Chociaż eBay nie jest tak popularny w niektórych krajach Azji, to wciąż istnieje potencjał sprzedaży na platformie w regionach takich jak Indie, Australia czy Japonia.
   5. Rynki Globalne: Dzięki globalnej agencji eBay i metodzie SEMO, istnieje możliwość docierania do klientów na całym świecie, niezależnie od lokalizacji.

   Warto jednak zauważyć, że każdy rynek ma swoje własne cechy, konkurencję, i regulacje. Dlatego współpraca z agencją Riserite, która posiada doświadczenie w SEO i SEMO, może pomóc w dostosowaniu strategii sprzedaży do różnych rynków i zwiększeniu skuteczności działań na eBay.

   Należy także pamiętać o aspektach logistycznych, takich jak dostawa i obsługa klienta, aby zapewnić pozytywne doświadczenia zakupowe dla klientów z różnych regionów.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Jak rozlicza się podatki w Polsce od sprzedaży na ebay poza Polską i Unią Europejską?

   Rozliczanie podatków od sprzedaży na platformie eBay poza Polską i Unią Europejską jest kwestią złożoną i może zależeć od wielu czynników, w tym rodzaju sprzedawanych produktów, wartości transakcji, a także regulacji podatkowych w danym kraju lub regionie. Poniżej przedstawiam ogólną informację na ten temat, ale zawsze zalecam konsultację z profesjonalistą lub doradcą podatkowym, aby uzyskać dokładne i aktualne informacje w kontekście Twojej sytuacji.

   1. Sprzedaż poza Polską i Unią Europejską: Jeśli sprzedajesz produkty na eBay poza Polską i Unią Europejską, na przykład do Stanów Zjednoczonych, Kanady czy innych krajów spoza UE, obowiązują odmienna regulacje podatkowe niż wewnątrz UE.
   2. Podatek VAT: W przypadku sprzedaży towarów poza UE, zazwyczaj nie jesteś zobowiązany do pobierania i płacenia podatku VAT (Value Added Tax), ponieważ towar opuszcza terytorium UE. Jednakże istnieją wyjątki i różnice w przepisach podatkowych między różnymi krajami, dlatego zawsze warto sprawdzić lokalne przepisy podatkowe.
   3. Obowiązek podatkowy w kraju docelowym: W niektórych krajach, w których sprzedajesz produkty, możesz być zobowiązany do rejestracji i płacenia podatku w danym kraju, jeśli osiągasz określoną wartość sprzedaży lub spełniasz inne kryteria. To może różnić się między krajami, więc warto dokładnie zbadać wymogi podatkowe w każdym kraju docelowym.
   4. Dokumentacja i Rachunkowość: Ważne jest zachowanie dokładnej dokumentacji dotyczącej transakcji i przestrzeganie przepisów rachunkowości w celu monitorowania sprzedaży i ewentualnego rozliczania podatków w kraju docelowym.
   5. Wsparcie Doradcy Podatkowego: Ze względu na złożoność kwestii podatkowych związanych z międzynarodową sprzedażą, zawsze warto skonsultować się z doradcą podatkowym, który będzie w stanie dostarczyć Ci dokładnych informacji i pomóc w spełnieniu wszystkich obowiązków podatkowych.

   Pamiętaj, że regulacje podatkowe mogą ulegać zmianom, więc warto śledzić aktualności podatkowe i dostosowywać swoją działalność do obowiązujących przepisów. Działając zgodnie z przepisami podatkowymi, unikniesz ewentualnych problemów związanych z nierozliczonymi podatkami.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Gdzie sprzedawać na eBay.de eBay.fr eBay.it eBay.co.uk? Niemcy, Francja? Włochy? Wielka Brytania?

   Platforma eBay jest dostępna w wielu krajach na całym świecie, co daje możliwość sprzedaży na różnych rynkach. Wybór konkretnych rynków zależy od Twojej strategii sprzedaży, rodzaju produktów oraz zdolności do dostarczenia produktów na te rynki. Oto kilka popularnych rynków eBay w Europie:

   1. Niemcy (eBay.de): Niemcy to jeden z największych rynków eBay w Europie. To atrakcyjny rynek ze znacznym potencjałem dla wielu rodzajów produktów.
   2. Francja (eBay.fr): Francja to kolejny ważny rynek w Europie. Warto rozważyć sprzedaż na tej platformie, zwłaszcza jeśli oferujesz produkty dostosowane do francuskich klientów.
   3. Włochy (eBay.it): Włochy to kolejny duży rynek, a eBay jest stosunkowo popularny w tym kraju. Produkty związane z modą, elektroniką i wyposażeniem domu cieszą się popularnością.
   4. Wielka Brytania (eBay.co.uk): Mimo że Wielka Brytania opuściła Unię Europejską, wciąż jest to znaczący rynek eBay. To atrakcyjna opcja, zwłaszcza dla anglojęzycznych produktów.
   5. Pozostałe Kraje Europejskie: Oprócz wymienionych powyżej, eBay jest dostępny w innych krajach europejskich, takich jak Hiszpania (eBay.es), Holandia (eBay.nl), Belgia (eBay.be) czy Szwajcaria (eBay.ch). Warto zastanowić się nad ekspansją na te rynki, jeśli masz odpowiednie produkty.
   6. Rynki Globalne: eBay umożliwia także sprzedaż na rynkach spoza Europy, takich jak USA (eBay.com) czy Kanada (eBay.ca). To może być interesujące, jeśli Twoje produkty mają międzynarodowy zasięg.

   Przy wyborze rynków warto uwzględnić lokalne preferencje zakupowe, konkurencję, koszty dostawy oraz ewentualne regulacje podatkowe i cła. Dodatkowo, współpracując z agencją Riserite, która specjalizuje się w innowacyjnej metodzie SEMO, możesz efektywnie promować swoje produkty na wielu rynkach jednocześnie.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Nie musisz znać języków – czy można obsługiwać klientów ebay schematami komunikacji i z pomocą narzędzi AI?

   Możesz próbować obsługiwać klientów na platformie eBay przy użyciu schematów komunikacji i narzędzi opartych na sztucznej inteligencji (AI), ale istnieją pewne ograniczenia i kwestie, które warto wziąć pod uwagę:

   1. Brak Personalizacji: Schematy komunikacji mogą być przydatne do udzielania szybkich odpowiedzi na powtarzające się pytania, ale mogą brakować personalizacji. Klienci często oczekują spersonalizowanej obsługi, zwłaszcza w przypadku pytań dotyczących produktów czy problemów.
   2. Zrozumienie Kontekstu: Narzędzia AI mogą pomóc w analizie dużej ilości danych, ale nie zawsze są w stanie w pełni zrozumieć kontekst i niuanse w komunikacji. To może prowadzić do błędnych odpowiedzi lub niezrozumienia potrzeb klienta.
   3. Kwestie Kulturowe i Językowe: Obsługa konta Ebay i klienta na międzynarodowych rynkach może być utrudniona przez różnice kulturowe i językowe. Sztuczna inteligencja może mieć trudności z rozumieniem i reagowaniem na te różnice.
   4. Reklamacje i Rozwiązanie Problemów: W przypadku reklamacji i bardziej skomplikowanych problemów klientów, obsługa oparta na AI może być niewystarczająca. Często wymagane jest ludzkie interwencja, aby rozwiązać skomplikowane sytuacje.
   5. Zadowolenie Klienta: Satysfakcja klienta jest kluczowa dla powodzenia biznesu. Nie zawsze możliwe jest zapewnienie satysfakcji klienta tylko za pomocą narzędzi AI. Ludzka interakcja i empatia są często niezbędne.

   Warto więc rozwijać strategię obsługi klienta, która uwzględnia zarówno narzędzia oparte na AI, jak i ludzką interakcję. Sztuczna inteligencja może być przydatna do automatyzacji prostych zapytań i zadań, ale obsługa konta eBay klienta wymaga także elastyczności, zrozumienia i zaangażowania ze strony ludzi. Ostatecznie, sukces obsługi klienta zależy od równowagi między efektywnością a jakością obsługi.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać deadline

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Jak działa algorytm ebay? Co jest kluczowe by generować sprzedaż organiczną?

   Algorytm eBay jest skomplikowanym systemem, który decyduje o wyświetlaniu i pozycjonowaniu ofert sprzedawców na platformie. Kluczowe czynniki wpływające na generowanie sprzedaży organicznej na eBay obejmują:

   1. Relevancy (Relevancja): Algorytm eBay ocenia, jak dobrze Twoja oferta pasuje do zapytań klientów. Kluczowe jest stosowanie odpowiednich słów kluczowych w tytułach i opisach produktów oraz dostosowywanie oferty do interesów klientów.
   2. Cena i Wysyłka: Konkurencyjna cena i atrakcyjne warunki dostawy mogą przyciągnąć klientów. Dlatego warto monitorować ceny konkurencji i dostosowywać swoje oferty.
   3. Opinie i Reputacja: Opinie klientów mają duże znaczenie. Pozytywne opinie i wysoka reputacja mogą zwiększyć zaufanie klientów i zachęcić ich do zakupów u Ciebie.
   4. Długość Trwania Aukcji: W przypadku aukcji, długość trwania może wpływać na widoczność. Dłuższe aukcje pozwalają na więcej interakcji i oferują większe szanse na wyższą cenę końcową.
   5. Darmowa Dostawa: Oferowanie darmowej dostawy lub przynajmniej przystępnych kosztów dostawy może przyciągnąć klientów, zwłaszcza jeśli konkurencja tego nie oferuje.
   6. Nowości i Popularność: Nowe produkty lub te, które są w danym czasie bardziej popularne, mogą być bardziej widoczne. To może zmieniać się w zależności od trendów i sezonów.
   7. Aktualizacja Ofert: Regularna aktualizacja ofert i dodawanie nowych produktów może pomóc w utrzymaniu widoczności w wynikach wyszukiwania.
   8. Kategoria Produktu: Wybór odpowiedniej kategorii produktu może pomóc w lepszym pozycjonowaniu. Upewnij się, że umieszczasz produkty w odpowiednich kategoriach.
   9. Strategia Cena/Dostawa: Upewnij się, że Twoje oferty są konkurencyjne, ale jednocześnie opłacalne. Monitoruj cenę i dostawę konkurencji.
   10. Promocje i Rabaty: Korzystaj z opcji promocji i rabatów, aby przyciągnąć uwagę klientów. To może obejmować okazje sezonowe, wyprzedaże itp.
   11. Zdjęcia i Opisy: Starannie przygotowane zdjęcia produktów i szczegółowe opisy mogą zwiększyć atrakcyjność Twoich ofert.
   12. Szybka Dostawa: Jeśli jesteś w stanie zapewnić szybką dostawę, warto to podkreślać w ofertach. Klienci często cenią sobie szybką obsługę.

   Warto również eksperymentować z różnymi strategiami i monitorować wyniki. eBay często wprowadza zmiany w swoim algorytmie, dlatego trzeba być elastycznym i dostosowywać się do zmieniających się warunków. Współpracując z agencją specjalizującą się w SEO i SEMO, możesz również wykorzystać innowacyjne techniki do poprawy widoczności Twoich ofert na eBay.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Optymalizacja produktów na ebay przez agencję riserite – frazy kluczowe, tytuł, opisy – od czego zacząć i jakich narzędzi użyć?

   Optymalizacja produktów na eBay to kluczowy krok w budowaniu skutecznego kanału sprzedaży na tej platformie. Agencja Riserite może pomóc w optymalizacji fraz kluczowych, tytułów i opisów produktów. Oto kroki, które warto podjąć:

   1. Badanie Słów Kluczowych (Keyword Research):

   2. Tworzenie Optymalnego Tytułu:

   3. Kreowanie Opisu Produktu:

   4. Dodawanie Informacji Technicznych:

   5. Zdjęcia Produktów:

   6. Cena i Warunki Dostawy:

   7. Monitoring Konkurencji:

   8. Wykorzystywanie Narzędzi do Analizy:

   9. Testowanie i Doskonalenie:

   Agencja Riserite może pomóc w wykorzystaniu tych kroków i narzędzi do optymalizacji produktów na eBay. To ważne, aby utrzymać konkurencyjność i przyciągnąć uwagę klientów.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Wiele języków, paneli, katalogów produktów? Jakich narzędzi do kanału ebay mogę użyć?

   Zarządzanie wieloma językami, panelami, oraz katalogami produktów na platformie eBay może być wyzwaniem, ale istnieją narzędzia, które mogą Ci pomóc w tej kwestii. Oto niektóre z nich:

   1. eBay Seller Hub: eBay Seller Hub to narzędzie oferowane przez samą platformę eBay. Pozwala ono na zarządzanie ofertami, monitorowanie sprzedaży i dostęp do danych analitycznych. Seller Hub oferuje również wsparcie dla wielu języków.
   2. Narzędzia do Zarządzania Inwentarzem: Wielu sprzedawców na eBay korzysta z narzędzi do zarządzania inwentarzem, takich jak Sellbrite, ChannelAdvisor czy Skubana. Te narzędzia pomagają w efektywnym zarządzaniu ofertami na wielu platformach, w tym na eBay.
   3. Narzędzia do Tłumaczeń: Jeśli sprzedajesz na różnych rynkach językowych, narzędzia do tłumaczeń, takie jak Google Translate czy lokalne narzędzia tłumaczeniowe, mogą pomóc w tłumaczeniu opisów produktów i tytułów.
   4. Zintegrowane Platformy E-commerce: Jeśli prowadzisz swoją działalność na wielu platformach e-commerce, warto rozważyć integrację tych platform za pomocą narzędzi takich jak Shopify, BigCommerce czy Magento. Te platformy oferują narzędzia do zarządzania inwentarzem i ofertami na różnych rynkach.
   5. Eksperci ds. Marketplace: Możesz również skorzystać z usług ekspertów ds. marketplace, takich jak ChannelSale czy Sellbery, którzy oferują narzędzia do zarządzania ofertami na różnych platformach, w tym na eBay.
   6. Narzędzia Analityczne: Do monitorowania wydajności ofert na eBay i innych platformach warto używać narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics lub specjalistyczne narzędzia analityczne dostępne w ramach narzędzi do zarządzania inwentarzem.
   7. Integracja z Katalogami Produktów: Jeśli korzystasz z katalogów produktów, takich jak Google Merchant Center czy Amazon Marketplace, istnieją narzędzia, które pomagają w integracji tych katalogów z platformą eBay.

   Pamiętaj, że wybór narzędzi zależy od specyfiki Twojej działalności, liczby rynków, na których działasz, oraz potrzeb zarządzania inwentarzem i ofertami. Ważne jest także dbanie o spójność danych na różnych rynkach i językach oraz dostosowywanie treści do lokalnych preferencji i kultury. Współpracując z agencją taką jak Riserite, możesz również uzyskać wsparcie w zarządzaniu wieloma aspektami swojej działalności na eBay.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Jak przygotowywać frazy kluczowe i optymalizację na ebay? Jakich narzędzi używać?

   Przygotowywanie fraz kluczowych i optymalizacja na eBay jest kluczowym elementem sukcesu na tej platformie. Oto kroki, które możesz podjąć w celu optymalizacji fraz kluczowych i treści na eBay, oraz kilka narzędzi, które mogą Ci w tym pomóc:

   1. Badanie Słów Kluczowych (Keyword Research):

   2. Tytuł Produktu:

   3. Opis Produktu:

   4. Słowa Kluczowe w Atrybutach Produktu:

   5. Kategoria Produktu:

   6. Zdjęcia Produktu:

   7. Cena i Warunki Dostawy:

   8. Narzędzia do Analizy:

   9. Monitoring Wyników:

   10. Kreatywność i Dopracowanie: – Oprócz fraz kluczowych, dbaj o jakość i atrakcyjność treści. Staraj się wyróżnić swoje oferty na tle konkurencji.

   Pamiętaj, że optymalizacja na eBay to proces ciągły. Rynki i trendy się zmieniają, dlatego warto regularnie dostosowywać swoje frazy kluczowe i treści do zmieniających się warunków. Współpraca z agencją specjalizującą się w SEO i optymalizacji na eBay, taką jak Riserite, może również pomóc w osiągnięciu lepszych wyników.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Jak przygotować strategię budowy konta i sprzedaży na ebay – od ilu produktów zacząć?

   Przygotowanie strategii budowy konta i sprzedaży na eBay to ważny krok w osiągnięciu sukcesu na tej platformie. Oto kilka kroków, które warto rozważyć:

   1. Wybór Niszy i Produktów:

   2. Badanie Konkurencji:

   3. Określenie Strategii Cena/Dostawa:

   4. Wybór Liczby Produktów:

   5. Optymalizacja Produktów:

   6. Plan Promocji:

   7. Monitoring Wyników:

   8. Rozwój Asortymentu:

   9. Zrozumienie Regulaminów eBay:

   10. Współpraca z Ekspertami: – Współpraca z agencją specjalizującą się w eBay, taką jak Riserite, może pomóc w optymalizacji i efektywnym zarządzaniu kontem.

   Pamiętaj, że budowanie skutecznego konta i sprzedaż na eBay to proces, który wymaga cierpliwości i wytrwałości. Sukces nie zawsze przychodzi natychmiast, ale przy odpowiednim podejściu i pracy nad optymalizacją ofert, można osiągnąć dobre wyniki na tej platformie.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Jak wybrać produkty z którymi mam wystartować na ebay? Jak dopasować cenę i od jakiego modelu sprzedaży rozpocząć?

   Wybór produktów, z którymi chcesz wystartować na eBay, to kluczowy krok w budowaniu skutecznego biznesu na tej platformie. Oto kilka kroków, które warto rozważyć przy wyborze produktów, ceny i modelu sprzedaży:

   1. Badanie Rynku i Konkurencji:

   2. Analiza Popytu i Potencjału Rynku:

   3. Zrozumienie Marży i Kosztów:

   4. Wybór Modelu Sprzedaży:

   5. Zapewnienie Dostępności Produktów:

   6. Plan Marketingowy:

   7. Optymalizacja Ofert:

   8. Monitorowanie Wyników:

   9. Stała Poprawa i Rozwój:

   Wybór produktów i modelu sprzedaży na eBay to proces, który wymaga analizy, planowania i dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych. Ważne jest także zapewnienie dobrej obsługi klienta i dbanie o reputację, aby budować zaufanie wśród klientów. Współpraca z ekspertami w tej dziedzinie, takimi jak agencja Riserite, może pomóc w osiągnięciu sukcesu na eBay.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Unikalne funkcjonalności ebay dla sprzedawców – czym są i jak z nich korzystać?

   eBay oferuje różne unikalne funkcjonalności dla sprzedawców, które mogą pomóc w zwiększeniu sprzedaży, poprawie efektywności i lepszym zarządzaniu działalnością. Oto kilka z tych funkcjonalności i jak z nich korzystać:

   1. Terapeak: Terapeak to narzędzie dostępne na platformie eBay, które pozwala na analizę wyników aukcji i ofert. Dzięki niemu można monitorować wydajność swoich ofert, analizować trendy rynkowe i dostosowywać strategię sprzedaży.
   2. eBay Promoted Listings: Ta funkcja umożliwia promowanie swoich ofert na platformie za pomocą płatnych reklam. Możesz wybrać oferty, które chcesz promować, i ustawić budżet reklamowy. To pomaga zwiększyć widoczność ofert w wynikach wyszukiwania.
   3. Kup Teraz (Buy It Now) lub Aukcje (Auctions): Możesz wybierać między różnymi modelami sprzedaży. Kup Teraz pozwala klientom natychmiastowy zakup produktu za ustaloną cenę, podczas gdy Aukcje pozwalają na licytację produktu.
   4. Oceny Sprzedawcy (Seller Ratings): Klienci mogą wystawiać oceny sprzedawcom na eBay. Dbaj o pozytywne opinie i staraj się dostarczać doskonałe doświadczenia zakupowe.
   5. Globalna Wysyłka: eBay oferuje narzędzia, które pomagają w międzynarodowej sprzedaży. Możesz oferować swoje produkty na różnych rynkach i dostosować warunki dostawy do konkretnych krajów.
   6. Zarządzanie Inwentarzem: eBay Seller Hub i inne narzędzia pozwalają na skuteczne zarządzanie inwentarzem, monitorowanie dostępności produktów i dostosowywanie ilości.
   7. eBay for Charity: Jeśli chcesz wspierać organizacje charytatywne, eBay oferuje opcję sprzedaży produktów, gdzie część lub cała kwota sprzedaży może być przekazana na cele charytatywne.
   8. Promocje i Rabaty: Możesz tworzyć promocje i oferować rabaty klientom. To może zachęcić do większych zakupów.
   9. Schemat Terapeak i Seller Hub: Korzystaj z narzędzi takich jak Terapeak i Seller Hub do analizy wyników i zarządzania działalnością na eBay.
   10. Programy Lojalnościowe: eBay ma programy lojalnościowe, które nagradzają częstych klientów i zachęcają ich do powrotu.
   11. Oferty Kombinowane: Możesz oferować zniżki lub darmową dostawę, gdy klient kupuje więcej niż jeden produkt.

   Korzystanie z tych funkcjonalności zależy od Twojej strategii sprzedaży i rodzaju produktów, które oferujesz. Warto eksperymentować i dostosowywać swoje podejście, aby osiągnąć najlepsze wyniki na platformie eBay. W razie potrzeby można również uzyskać wsparcie od specjalistów w zakresie sprzedaży na eBay, takich jak agencja Riserite.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Jak zabezpieczyć się przed kopiowaniem opisów czy produktów z ebay – patenty worldwide? EUIPO?

   Ochrona przed kopiowaniem opisów produktów lub samych produktów na eBay to ważny aspekt działalności online. Oto kilka kroków, które możesz podjąć w celu zabezpieczenia swojej działalności:

   1. Znaki towarowe i Patenty: Jeśli masz unikalne produkty lub rozwiązania, zarejestrowanie znaków towarowych lub patentów może dać Ci prawo do egzekwowania swoich praw w przypadku kopiowania.
   2. Prawo Autorskie: Twoje opisy produktów i treści mogą być chronione prawem autorskim. Warto umieszczać oznaczenia ochrony praw autorskich na swoich stronach.
   3. Zabezpieczanie Opisów Produktów: Unikalne i oryginalne opisy produktów są mniej podatne na kopiowanie. Unikaj korzystania z ogólnych opisów, które można znaleźć w wielu miejscach.
   4. Zdjęcia Produktów: Umieszczaj unikalne zdjęcia produktów, które są trudniejsze do skopiowania niż tekst.
   5. Regulamin i Zgoda: Włącz do swojego regulaminu informacje o tym, że kopiowanie treści lub produktów jest zabronione i może skutkować działaniami prawowymi.
   6. Monitorowanie i Raportowanie: Regularnie monitoruj platformę eBay w poszukiwaniu ewentualnych naruszeń Twoich praw. Jeśli znajdziesz kopiowane treści lub produkty, zgłoś to eBay i ewentualnie podjęcie działań prawnych.
   7. Porada Prawna: W razie poważniejszych problemów związanych z kopiowaniem, warto skonsultować się z prawnikiem specjalizującym się w prawie internetowym i własności intelektualnej.

   Jeśli masz globalne aspiracje, to również rozważ zarejestrowanie swoich znaków towarowych i patentów na poziomie międzynarodowym. Organizacje takie jak EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) mogą pomóc w rejestracji znaków towarowych na terenie Unii Europejskiej, ale jeśli chodzi o patenty, to warto rozważyć rejestrację w organizacjach międzynarodowych, takich jak WIPO (Światowa Organizacja Własności Intelektualnej).

   Pamiętaj, że ochrona własności intelektualnej to złożony proces, który wymaga dokładnego zrozumienia swoich praw i obowiązków. Warto także monitorować rynek i być gotowym do działania w przypadku naruszeń.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Czym są EAN, ISBN, UPC, SKU i po co się je stosuje?

   EAN, ISBN, UPC i SKU to różne kody identyfikacyjne używane w handlu i przemyśle do oznaczania produktów lub książek. Każdy z tych kodów ma swoje przeznaczenie i zastosowanie:

   1. EAN (European Article Number): Jest to międzynarodowy kod kreskowy, który służy do identyfikacji produktów w Europie. Składa się z 13 cyfr i jest używany na całym świecie do identyfikacji towarów w sklepach detalicznych. EAN jest stosowany w branży handlowej i pomaga w zarządzaniu zapasami, śledzeniu produktów oraz przetwarzaniu transakcji.
   2. ISBN (International Standard Book Number): To międzynarodowy numer identyfikacyjny używany do książek i publikacji. ISBN jest przydzielany każdej nowej książce i pomaga w identyfikacji i śledzeniu publikacji. Ułatwia zarządzanie księgozbiorem w bibliotekach, sprzedaż książek i śledzenie wydawnictw.
   3. UPC (Universal Product Code): To powszechnie używany kod kreskowy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Składa się z 12 cyfr i jest używany głównie w handlu detalicznym do identyfikacji produktów. UPC jest stosowany na całym świecie, ale jest szczególnie popularny w Ameryce Północnej.
   4. SKU (Stock Keeping Unit): To wewnętrzny kod identyfikacyjny używany przez firmy i sklepy do śledzenia i zarządzania swoimi produktami. SKU może przyjmować różne formy, np. liczby, litery lub kombinacje obu. Jest to często stosowany kod wewnętrzny, który ułatwia zarządzanie zapasami i identyfikację produktów w systemie firmy.

   Wszystkie te kody mają na celu ułatwienie identyfikacji i śledzenia produktów, co jest istotne zarówno dla sprzedawców, jak i klientów. Pozwalają one na uniknięcie błędów w procesie zamawiania i sprzedaży oraz pomagają w zarządzaniu asortymentem produktów. Dla klientów oznaczają łatwiejsze i bardziej precyzyjne zakupy oraz możliwość śledzenia produktów.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Jakie są wymagania techniczne zdjęć produktu? Czy muszę mieć unikalne zdjęcia?

   Wymagania techniczne dotyczące zdjęć produktu na platformie eBay mogą się zmieniać w zależności od kategorii produktu i aktualnych zasad platformy. Niemniej jednak, istnieją ogólne wytyczne dotyczące jakości zdjęć produktów, które zazwyczaj są zalecane:

   1. Rozdzielczość: Zdjęcia powinny być w dobrej jakości, o wysokiej rozdzielczości. Zaleca się używanie zdjęć o rozdzielczości co najmniej 1600 pikseli na dłuższym boku. Wyższa rozdzielczość może być potrzebna w przypadku bardziej szczegółowych produktów.
   2. Tło: Zdjęcia produktów zazwyczaj powinny mieć jednolite tło, które nie odwraca uwagi od produktu. Często stosuje się białe tło, ale może być również inne jednolite tło, które pasuje do charakteru produktu.
   3. Oświetlenie: Dobre oświetlenie jest kluczowe. Unikaj cieni i refleksów. Najlepiej jest korzystać z naturalnego światła lub zestawu oświetleniowego, aby uzyskać równomierne i jasne zdjęcia.
   4. Kąt i Perspektywa: Pokazuj produkt z różnych kątów i perspektyw, aby klient miał pełen obraz produktu. Warto również uwzględnić zbliżenia szczegółów.
   5. Skala: Jeśli to konieczne, dodaj zdjęcie produktu, które pokazuje jego skalę w stosunku do czegoś znanego, np. monety, dłoni lub przedmiotu gospodarstwa domowego.
   6. Unikalność: W idealnych warunkach każde zdjęcie produktu powinno być unikalne, szczególnie jeśli oferujesz unikalne produkty. Unikalne zdjęcia mogą przyciągnąć uwagę klientów i pomóc w uniknięciu problemów związanych z używaniem cudzych zdjęć.
   7. Liczba Zdjęć: Platforma eBay zazwyczaj pozwala na umieszczenie wielu zdjęć produktu. Wykorzystaj tę możliwość, aby pokazać produkt z różnych perspektyw i w różnych kontekstach.
   8. Korekta Zdjęć: Po zrobieniu zdjęć warto skorzystać z oprogramowania do edycji, aby poprawić kontrast, jasność i kolorystykę. Nie przesadzaj z edycją, aby zdjęcia były jak najbardziej wiarygodne.
   9. Format i Rozmiar: Zdjęcia powinny być w formacie JPEG, GIF lub PNG. Upewnij się, że są odpowiedniego rozmiaru, aby uniknąć problemów z ładowaniem.

   Warto także zwracać uwagę na aktualne wytyczne i zasady platformy eBay dotyczące zdjęć, ponieważ mogą one ulegać zmianom. Unikalne zdjęcia mogą być bardziej atrakcyjne dla klientów i pomóc w uniknięciu potencjalnych problemów z prawami autorskimi lub ochroną własności intelektualnej. Jednak jeśli sprzedajesz produkty ogólnodostępne, możesz korzystać z dostępnych zdjęć od producenta lub dystrybutora, o ile jest to zgodne z regulaminem platformy eBay.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Czy istnieją sztuczki poprawiające konwersję lub CTR, obniżające koszt CPC na ebay?

   Na platformie eBay istnieje wiele strategii i technik, które można wykorzystać do poprawy konwersji, CTR (Click-Through Rate) oraz obniżenia kosztów CPC (Cena za Kliknięcie) w ramach reklam. Oto kilka praktyk, które mogą pomóc:

   1. Optymalizacja Tytułów i Opisów: Tytuły i opisy produktów powinny być atrakcyjne, jasne i zawierać odpowiednie słowa kluczowe. Staraj się przyciągać uwagę potencjalnych klientów i dokładnie opisywać produkty.
   2. Zdjęcia Wysokiej Jakości: Unikalne, wysokiej jakości zdjęcia produktów mogą zwiększyć atrakcyjność oferty. Staraj się pokazywać produkt z różnych kątów i w różnych kontekstach.
   3. Cena i Warunki Dostawy: Przyjrzyj się swoim cenom i warunkom dostawy. Konkurencyjna cena i atrakcyjne warunki dostawy mogą przyciągnąć klientów.
   4. Promocje i Rabaty: Oferty promocyjne, takie jak obniżki cen lub darmowa dostawa, mogą zwiększyć atrakcyjność Twoich ofert.
   5. Recenzje i Oceny: Pozytywne recenzje i oceny od zadowolonych klientów mogą budować zaufanie i zachęcać innych do zakupu.
   6. Reklamy Promowane: Warto rozważyć korzystanie z płatnych reklam promowanych przez agencje eBay. Mogą one zwiększyć widoczność Twoich ofert i przyciągnąć większą liczbę klientów.
   7. Korzystanie z SEO: Optymalizacja treści produktów pod kątem SEO może pomóc w lepszym pozycjonowaniu w wynikach wyszukiwania.
   8. Monitorowanie Wyników: Regularnie analizuj wyniki swoich ofert, aby zrozumieć, co działa najlepiej, a co wymaga poprawy. Dostosowuj strategię w oparciu o te dane.
   9. Testowanie i Eksperymentowanie: Nie obawiaj się eksperymentować z różnymi strategiami i ustawieniami. Testuj różne tytuły, opisy, ceny, itp., aby znaleźć optymalne rozwiązania.
   10. Dostosowanie do Sezonów i Trendów: Staraj się dostosowywać swoją ofertę do sezonów i aktualnych trendów na rynku. To może zwiększyć konwersję w określonych okresach.
   11. Doskonalenie Opisów dla Produktów: Opisy produktów powinny być szczegółowe, a także zawierać odpowiednie słowa kluczowe. To pomaga w pozyskiwaniu klientów zainteresowanych dokładnie danym produktem.
   12. Współpraca z Agencją eBay: Jeśli masz trudności w zarządzaniu kampaniami na eBay, warto rozważyć współpracę z agencją specjalizującą się w tej dziedzinie, taką jak Riserite. Specjaliści mogą pomóc w optymalizacji kampanii reklamowych i strategii konwersji.

   Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, które zadziała dla wszystkich sprzedawców na eBay, dlatego ważne jest, aby eksperymentować i dostosowywać strategię do swojej konkretnej branży i produktów. Pamiętaj, że poprawa konwersji i obniżenie kosztów reklam to proces ciągły, który wymaga uwagi i analizy.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Z jakich kanałów generować ruch do ebay?

   Generowanie ruchu do ofert na eBay to kluczowy element sukcesu na tej platformie. Istnieje wiele różnych kanałów i strategii, które można wykorzystać do przyciągnięcia klientów. Oto kilka sposobów, jakie możesz rozważyć:

   1. Reklamy na Platformie eBay: Możesz wykorzystać płatne reklamy na eBay, takie jak reklamy Promoted Listings, aby zwiększyć widoczność swoich ofert i przyciągnąć więcej klientów.
   2. Optimizacja SEO: Optymalizacja treści produktów pod kątem SEO (Search Engine Optimization) może pomóc w osiągnięciu lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania na eBay. Staraj się korzystać z odpowiednich słów kluczowych w tytułach i opisach produktów.
   3. Media Społecznościowe: Używaj mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Pinterest, aby promować swoje oferty na eBay. Publikuj zdjęcia produktów, recenzje klientów i linki do aukcji.
   4. Marketing Emailowy: Jeśli masz bazę danych klientów, możesz wysyłać im regularne maile z informacjami o nowych ofertach, promocjach i aktualnościach.
   5. Blogging i Tworzenie Treści: Jeśli prowadzisz bloga lub witrynę internetową, pisz artykuły i recenzje produktów, a następnie linkuj do swoich ofert na eBay.
   6. Wsparcie dla Platformy eBay: Skorzystaj z narzędzi i promocji oferowanych przez samą platformę eBay, takich jak darmowe wystawianie ofert w określonych kategoriach lub promocje sezonowe.
   7. Google Ads: Rozważ korzystanie z Google Ads, aby promować swoje oferty na eBay w wynikach wyszukiwania na Google. To może pomóc w przyciągnięciu nowych klientów.
   8. Współpraca z Influencerami: Jeśli Twoje produkty pasują do konkretnej grupy docelowej, rozważ współpracę z influencerami, którzy mogą promować Twoje oferty na swoich kanałach.
   9. Recenzje i Rekomendacje: Zachęcaj zadowolonych klientów do pozostawienia recenzji i polecania Twoich ofert znajomym. Pozytywne opinie mogą przyciągnąć nowych klientów.
   10. Programy Lojalnościowe: Wprowadź program lojalnościowy, który nagradza stałych klientów i zachęca ich do powrotu.
   11. Współpraca z Blogerami Branżowymi: Jeśli Twoje produkty są specjalistyczne lub przynależą do konkretnej branży, współpracuj z blogerami lub ekspertami w tej dziedzinie, aby promować swoje oferty.
   12. Działania Offline: Jeśli masz fizyczną obecność, taką jak sklep stacjonarny, promuj swoje oferty na eBay w swojej lokalizacji.

   Warto eksperymentować z różnymi kanałami i strategiami, aby znaleźć te, które najlepiej działają w Twoim przypadku. Pamiętaj, że kluczowym elementem jest ciągłe monitorowanie wyników i dostosowywanie strategii w oparciu o dane i analizy. Współpraca z agencją specjalizującą się w marketingu online, taką jak Riserite, może również pomóc w efektywnym pozyskiwaniu ruchu na eBay.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Czy reklamy PPC na ebay są skuteczne? Czy są drogie? Jakie mają możliwości techniczne?

   Reklamy PPC (Pay-Per-Click) na eBay mogą być skutecznym narzędziem do zwiększenia widoczności swoich ofert i przyciągnięcia potencjalnych klientów. Kluczem do sukcesu w reklamach PPC na eBay jest właściwa strategia, optymalizacja kampanii i monitorowanie wyników. Oto kilka informacji na ten temat:

   Skuteczność:

   Koszty:

   Możliwości techniczne:

   Warto pamiętać, że skuteczność reklam PPC zależy od kilku czynników, w tym od jakości Twoich ofert, konkurencji w danej kategorii i trafności słów kluczowych. Dlatego istotne jest regularne monitorowanie wyników i dostosowywanie strategii reklamowej.

   Jeśli nie jesteś pewien, jak efektywnie zarządzać reklamami PPC na eBay, możesz rozważyć współpracę z profesjonalnymi specjalistami w tej dziedzinie lub agencją reklamową, która pomoże Ci zoptymalizować kampanie i osiągnąć lepsze wyniki.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Usługa agencji eBay Riserite – budowa od podstaw kanału sprzedaży ebay.

   Budowa od podstaw kanału sprzedaży na eBay może być skomplikowanym procesem, który wymaga planowania, optymalizacji i stałej analizy. Agencja eBay Riserite może zaoferować szeroki zakres usług i wsparcia w tym zakresie. Oto kilka kwestii, które agencja mogłaby zająć się przy budowie kanału sprzedaży eBay:

   1. Badanie Rynku: Agencja może przeprowadzić badanie rynku, aby zidentyfikować potencjalne kategorie produktów i konkurencję. To pomaga w określeniu, w jakiej branży jesteś konkurencyjny i gdzie są szanse na sukces.
   2. Optymalizacja Profilu i Konta: Agencja może pomóc w zakładaniu i optymalizacji Twojego konta na eBay. To obejmuje tworzenie atrakcyjnego profilu sprzedawcy, w którym przedstawiasz swoją firmę i oferty.
   3. Tworzenie ofert: Pomoc w tworzeniu i opisywaniu ofert produktów, w tym optymalizacja tytułów, opisów i cen. Agencja może również doradzić w wyborze odpowiednich kategorii i słów kluczowych.
   4. Reklamy Promowane: Agencja może zarządzać reklamami Promoted Listings na eBay, aby zwiększyć widoczność Twoich ofert i przyciągnąć klientów.
   5. Zarządzanie Inwentarzem: Pomoc w zarządzaniu inwentarzem produktów, monitorowaniu dostępności i aktualizacji ofert.
   6. Monitorowanie Wyników: Stałe monitorowanie wyników sprzedaży, konwersji, kosztów i innych kluczowych wskaźników. Agencja będzie dostosowywać strategię w oparciu o te dane.
   7. Kampanie Marketingowe: Tworzenie strategii marketingowych, takich jak kampanie e-mail marketingowe, akcje promocyjne i programy lojalnościowe.
   8. Działania SEO: Optymalizacja treści produktów pod kątem SEO, aby produkty były lepiej widoczne w wynikach wyszukiwania na eBay.
   9. Wsparcie Techniczne: Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z platformą eBay i integracją z innymi narzędziami.
   10. Eksport na Międzynarodowe Rynki: Jeśli jesteś zainteresowany międzynarodową sprzedażą, agencja może pomóc w eksporcie ofert na różne rynki.
   11. Szkolenia: Wartość dodana agencji polega także na przekazywaniu wiedzy i umiejętności, dzięki czemu będziesz bardziej samodzielny w zarządzaniu swoim kanałem sprzedaży na eBay.

   Agencja obsługująca konta i sprzedaż eBay Riserite będzie dostosowywać swoje usługi do Twoich konkretnych potrzeb i celów biznesowych. Współpraca z profesjonalistami może przyspieszyć proces budowy kanału sprzedaży na eBay i pomóc osiągnąć lepsze wyniki.