riserite
Menu

Pozycjonowanie Myślenice

Poznaj Myślenice! Myślenice to urokliwe miasto położone w województwie małopolskim, zaledwie kilkanaście kilometrów na południe od Krakowa. Otoczone malowniczymi wzgórzami Beskidu…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  02:57,
  temperature icon 5°
  Berlin
  02:57,
  temperature icon 3°
  Nowy Jork
  20:57,
  temperature icon 16°
  Pekin
  08:57,
  temperature icon 17°
  Dubai
  04:57,
  temperature icon 24°
  Stambuł
  03:57,
  temperature icon 16°

  Contact Us

   Poznaj Myślenice!

   Myślenice to urokliwe miasto położone w województwie małopolskim, zaledwie kilkanaście kilometrów na południe od Krakowa. Otoczone malowniczymi wzgórzami Beskidu Wyspowego, stanowią doskonałą bazę wypadową dla miłośników górskich wędrówek. Miasto jest znane z pięknie zachowanej starówki oraz licznych zabytków, wśród których wyróżnia się neogotycki kościół św. Franciszka z Asyżu. Myślenice mogą pochwalić się bogatą historią sięgającą średniowiecza, co czyni je atrakcyjnym celem dla miłośników kultury i historii. Rynek w Myślenicach, otoczony kolorowymi kamienicami, jest sercem miasta i miejscem licznych wydarzeń kulturalnych. Spacerując uliczkami Myślenic, można poczuć atmosferę prawdziwej małopolskiej miejscowości, która łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

   Zabytki i atrakcje turystyczne Myślenic

   Miasto Myślenice przyciąga turystów nie tylko swoją lokalizacją, ale również bogactwem zabytków i atrakcji. Jednym z nich jest Muzeum Regionalne, gdzie można poznać historię i kulturę tego regionu. W okolicy miasta warto odwiedzić także ruiny zamku Rabsztyn, który oferuje przepiękne widoki na okoliczne wzgórza. Dla miłośników przyrody atrakcyjne będą trasy rowerowe i piesze, które prowadzą przez malownicze tereny Beskidu Wyspowego. W sezonie zimowym Myślenice i okolice stają się miejscem wypoczynku dla narciarzy, z licznymi stokami i trasami biegowymi. Miasto oferuje również wiele festiwali i imprez kulturalnych, które przyciągają turystów z całej Polski.

   Kulinarny smak Myślenic

   Myślenice, choć niewielkie, mogą pochwalić się bogatą ofertą kulinarną. Restauracje i kawiarnie serwują dania bazujące na lokalnych produktach i tradycyjnych przepisach małopolskiego regionu. Warto spróbować tutaj tradycyjnych pierogów, żurek czy oscypków produkowanych w okolicznych górskich wioskach. Wiele lokali oferuje również dania kuchni europejskiej i międzynarodowej, dzięki czemu każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Festiwale kulinarne, organizowane w Myślenicach, są doskonałą okazją do poznania smaku prawdziwej polskiej kuchni w połączeniu z lokalnymi tradycjami. Kolejnym kulinarnym zaskoczeniem może być lokalne wino produkowane w okolicach Myślenic, które zdobywa coraz większe uznanie wśród koneserów.

   Przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy Myślenic

   Myślenice, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, są ważnym ośrodkiem gospodarczym w regionie małopolskim. Miasto przyciąga inwestorów dzięki świetnej lokalizacji blisko Krakowa oraz rozwiniętej infrastrukturze. Lokalne przedsiębiorstwa skupiają się na produkcji, handlu oraz usługach, a wsparcie ze strony lokalnych władz stwarza dogodne warunki do rozwoju biznesu. W ostatnich latach Myślenice stawiają również na rozwój sektora turystycznego, co przekłada się na wzrost w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dzięki strategicznemu położeniu i aktywnej polityce promocyjnej, Myślenice stanowią atrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców i inwestorów z kraju i zagranicy. Współpraca z okolicznymi miastami oraz aktywne uczestnictwo w programach rozwojowych czyni Myślenice miastem przyszłości w sektorze gospodarczym.

   Digitalna widoczność w Myślenicach

   W dzisiejszych czasach każde przedsiębiorstwo pragnie być widoczne w internecie. Lokalne przedsiębiorstwa w Myślenicach nie są wyjątkiem. Fraza „pozycjonowanie Myślenice” staje się coraz bardziej popularna wśród właścicieli firm, ponieważ zdają sobie sprawę z korzyści płynących z dobrze zoptymalizowanej strony internetowej. Internet stworzył równy grunt dla wszystkich firm, niezależnie od ich wielkości. Lokalna konkurencja jest ostra, a pozycjonowanie staje się nieodzownym elementem sukcesu online. Inwestując w SEO, firmy z Myślenic mogą stać się bardziej widoczne dla swoich potencjalnych klientów. Pozycjonowanie nie jest jednak zadaniem łatwym. Wymaga ono nie tylko wiedzy, ale także doświadczenia i ciągłego dostosowywania się do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek.

   Rola stron internetowych w lokalnym biznesie

   Strony internetowe stały się wizytówką każdego biznesu. Dla firm z Myślenic, „pozycjonowanie stron Myślenice” jest kluczem do zwiększenia ich online’owej widoczności. Lokalnie zoptymalizowana strona może przyciągnąć większą liczbę klientów, poszukujących usług lub produktów w określonej lokalizacji. Lokalne SEO jest nie tylko o rankingach, ale także o dostarczaniu wartości dla lokalnej społeczności. Dzięki niemu przedsiębiorstwa mogą dotrzeć do swoich klientów tam, gdzie oni są – w Myślenicach. Kluczowym elementem lokalnej strony internetowej jest jej zawartość, która musi być dostosowana do potrzeb lokalnych konsumentów. Ostatecznie, skuteczne pozycjonowanie stron to nie tylko technika, ale przede wszystkim strategia.

   Tworzenie lokalnie zorientowanych stron www

   „Pozycjonowanie stron www Myślenice” jest bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiejsze algorytmy wyszukiwarek uwzględniają wiele czynników, od treści strony po jej szybkość ładowania. Firmy w Myślenicach muszą zatem nie tylko tworzyć wartościowe treści, ale także dbać o techniczne aspekty swoich stron. Optymalizacja dla urządzeń mobilnych, szybkość ładowania czy struktura strony to tylko niektóre z elementów, które mają wpływ na ranking w wyszukiwarce. Warto jednak pamiętać, że najważniejsza jest treść. Dostosowując swoją ofertę i treści do potrzeb mieszkańców Myślenic, firmy mogą osiągnąć znacznie lepsze wyniki w lokalnych wyszukiwaniach.

   SEO w Myślenicach – dlaczego jest tak ważne?

   SEO stało się nieodzownym elementem marketingu dla każdej firmy. Dla firm w Myślenicach „seo Myślenice” jest kluczem do zwiększenia ich widoczności w sieci. W dobie cyfrowej rewolucji, gdzie większość transakcji rozpoczyna się od wyszukiwania w internecie, obecność w wyszukiwarkach jest kluczem do sukcesu. Wprowadzając skuteczne strategie SEO, firmy mogą znacznie zwiększyć ruch na swoich stronach i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów. Ważne jest jednak, aby nie skupiać się wyłącznie na rankingach. SEO to przede wszystkim dostarczanie wartości dla użytkowników. Ostatecznie, sukces w SEO nie polega na osiągnięciu pierwszego miejsca w rankingu, ale na budowaniu trwałej relacji z klientami.

   Wybór odpowiedniej agencji – klucz do sukcesu

   W dziedzinie SEO nie brakuje specjalistów. Jednak wybór odpowiedniej „agencji seo Myślenice” może być kluczem do sukcesu firmy w internecie. Lokalna ekspertyza jest nieoceniona, gdy chodzi o pozycjonowanie dla konkretnego miasta lub regionu. Dzięki temu, agencja może dostosować strategię SEO do konkretnych potrzeb i wyzwań lokalnego rynku. Wybierając agencję, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie, portfolio oraz opinie innych klientów. Współpraca z profesjonalistami może przynieść znacznie lepsze efekty niż prace DIY w dziedzinie SEO. Skuteczność działań zależy często od dobrze dobranego partnera.

   Zaawansowane strategie dla lepszej widoczności

   W dzisiejszych czasach SEO to nie tylko optymalizacja treści i słów kluczowych. „Pozycjonowanie stron internetowych Myślenice” wymaga kompleksowego podejścia, które uwzględnia różne aspekty strony internetowej. Od technicznej optymalizacji po strategie link building, firmy muszą stale dostosowywać się do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek. Jednak najważniejsza jest ciągła analiza i optymalizacja. Śledzenie wyników, analizowanie ruchu na stronie i dostosowywanie strategii w zależności od potrzeb konsumentów to klucz do sukcesu w SEO. Innowacyjność i elastyczność w podejściu do strategii SEO staje się niezbędna.

   Efektywny budżet SEO dla firm z Myślenic

   Wielu przedsiębiorców obawia się kosztów związanych z pozycjonowaniem. Jednak „tanie pozycjonowanie Myślenice” może być równie skuteczne, jeśli jest wykonane prawidłowo. Ważne jest, aby zrozumieć, że skuteczne SEO nie zawsze musi być drogie. Dzięki odpowiednim strategiom i narzędziom, nawet firmy z ograniczonym budżetem mogą osiągnąć znaczące wyniki. Ostatecznie, inwestycja w „tanie pozycjonowanie stron Myślenice” może przynieść znacznie większy zwrot inwestycji niż tradycyjne formy reklamy. W dobie cyfrowej, pozycjonowanie jest kluczem do online’owego sukcesu każdej firmy.