riserite
Menu

Pozycjonowanie Tarnów

Poznaj Tarnów! Tarnów, zlokalizowany w południowej Polsce, w województwie małopolskim, stanowi prawdziwy klejnot urbanistyczny i historyczny tego regionu. Bogactwo architektoniczne miasta,…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  22:21,
  temperature icon 21°
  Berlin
  22:21,
  temperature icon 22°
  Nowy Jork
  16:21,
  temperature icon 32°
  Pekin
  04:21,
  temperature icon 25°
  Dubai
  00:21,
  temperature icon 34°
  Stambuł
  23:21,
  temperature icon 26°

  Contact Us

   Poznaj Tarnów!

   Tarnów, zlokalizowany w południowej Polsce, w województwie małopolskim, stanowi prawdziwy klejnot urbanistyczny i historyczny tego regionu. Bogactwo architektoniczne miasta, widoczne na każdym kroku, jest dowodem jego wielowiekowej historii. Tarnów jest nazywany „miastem zakochanych” z uwagi na liczne posągi i fontanny, które stały się symbolem miłości. Rynek w Tarnowie z dominującą nad nim Katedrą Narodzenia Najświętszej Maryi Panny to serce miasta, które tętni życiem przez cały rok. Wędrując uliczkami Tarnowa, można natknąć się na wiele zabytkowych kamienic, które świadczą o jego wielkiej przeszłości. Pomnik Romualda Traugutta przypomina o bohaterskiej historii miasta podczas powstania styczniowego. Z kolei Zamek Tarnowski kryje w sobie wieki historii, którą można odkrywać podczas zwiedzania. Dla miłośników przyrody, Tarnów oferuje piękne tereny zielone i parki, w których można odpocząć od miejskiego zgiełku. Bez wątpienia, miasto to jest prawdziwą perłą Małopolski, która przyciąga turystów nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Wielu artystów czerpie inspirację z malowniczego krajobrazu i dziedzictwa kulturowego Tarnowa.

   Szlakiem kultury i sztuki Tarnowa

   Kultura i sztuka to nieodłączne elementy Tarnowa. W mieście tym od lat działają liczne teatry, galerie oraz instytucje kulturalne. Jednym z nich jest Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”, które jest ważnym miejscem na kulturalnej mapie miasta. Muzeum Okręgowe w Tarnowie przechowuje cenne eksponaty, opowiadające historię regionu i Polski. Festiwale filmowe, muzyczne i teatralne przyciągają artystów z różnych zakątków świata, czyniąc Tarnów ważnym centrum kultury w Polsce. Dla miłośników literatury, Biblioteka Miejska oferuje bogate zbiory i organizuje liczne spotkania autorskie. Zabytkowe kina, takie jak „Marzenie”, zachwycają nie tylko repertuarem, ale i niepowtarzalnym klimatem. Działa tutaj także wiele organizacji pozarządowych, które dbają o rozwój kultury i sztuki w regionie. Tarnów jest więc miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sferze kulturalnej. Sztuka uliczna, tak jak murale i instalacje, dodają miastu nowoczesnego charakteru i koloru.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przyroda i rekreacja w Tarnowie

   Mimo swojego miejskiego charakteru, Tarnów posiada wiele terenów zielonych, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Park Strzelecki, będący największym parkiem w mieście, przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów swoją zielenią i ścieżkami spacerowymi. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, miasto oferuje liczne ścieżki rowerowe, które prowadzą zarówno przez centrum, jak i poza jego granice. Staw Mały to miejsce, które latem staje się centrum rekreacji wodnej. Z kolei w okolicach Tarnowa można odnaleźć liczne trasy trekkingowe oraz miejsca do uprawiania sportów górskich. Tarnów dba także o najmłodszych, oferując liczne place zabaw i tereny rekreacyjne. Bez wątpienia, jest to miejsce, które łączy w sobie miejski zgiełk z urokami przyrody. Latem, liczne festyny i wydarzenia plenerowe ożywiają parki i place Tarnowa, oferując mieszkańcom i gościom rozrywkę na najwyższym poziomie.

   Gospodarka i biznes w sercu Małopolski

   Współczesny Tarnów to nie tylko miasto o bogatej historii, ale również ważne centrum gospodarcze w regionie małopolskim. Strefa Gospodarcza w Tarnowie przyciąga liczne przedsiębiorstwa, oferując im atrakcyjne warunki do rozwoju. Dynamicznie rozwijający się sektor usługowy, zwłaszcza w obszarze IT, stawia Tarnów na mapie najważniejszych ośrodków biznesowych w Polsce. Współpraca z uczelniami wyższymi, takimi jak Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, przyczynia się do rozwoju innowacyjności i kreowania nowych miejsc pracy. Targi i konferencje gospodarcze, które odbywają się w Tarnowie, świadczą o jego znaczeniu w skali kraju. Inwestycje w infrastrukturę oraz wspieranie lokalnych przedsiębiorców czynią Tarnów atrakcyjnym miejscem dla biznesu. Dzięki temu miasto staje się ważnym ogniwem w rozwoju gospodarczym regionu małopolskiego.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Wprowadzenie do branży SEO w Tarnowie

   W Tarnowie obserwuje się dynamiczny rozwój dziedziny pozycjonowania stron internetowych. Coraz więcej lokalnych przedsiębiorstw dostrzega znaczenie widoczności w sieci. Dla wielu z nich „pozycjonowanie Tarnów” stało się kluczem do sukcesu w internecie. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, pojawia się coraz więcej ekspertów i firm oferujących usługi z zakresu SEO. Niemniej jednak, nie każdy przedsiębiorca wie, czym dokładnie jest SEO i jakie korzyści może przynieść jego firmie. Proces ten polega na optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek.

   Agencje SEO w Tarnowie reagują na potrzeby rynku, dostosowując swoje usługi. Specjaliści od SEO analizują strony klientów, dobierając odpowiednie słowa kluczowe i wprowadzają niezbędne zmiany. Dzięki temu, strony stają się bardziej przyjazne dla wyszukiwarek. Ale to nie koniec procesu – po optymalizacji strony, eksperci zajmują się budowaniem wartościowego profilu linkowego. To kompleksowe podejście sprawia, że pozycjonowanie jest skutecznym narzędziem w rękach tarnowskich przedsiębiorców.

   Rynek SEO w Tarnowie jest zróżnicowany. Istnieją duże agencje, które obsługują wielu klientów na terenie całego kraju, ale też mniejsze firmy specjalizujące się w obsłudze lokalnych przedsiębiorstw. Niezależnie od wielkości agencji, ważne jest, by oferowane usługi były na najwyższym poziomie. W tym kontekście, warto podkreślić, że tarnowskie agencje stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych.

   Zalety współpracy z agencją SEO w Tarnowie

   Współpraca z „agencja seo Tarnów” to gwarancja profesjonalnego podejścia do procesu pozycjonowania. Eksperci z takiej agencji dysponują niezbędną wiedzą i doświadczeniem, by skutecznie poprawić widoczność strony w wyszukiwarkach. Wybierając lokalną agencję, można również liczyć na lepszą komunikację i zrozumienie specyfiki lokalnego rynku. Tarnów, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje wiele możliwości dla firm działających w różnych branżach.

   Dlaczego warto zatem korzystać z profesjonalnych usług? Po pierwsze, SEO jest dziedziną skomplikowaną i ciągle się rozwijającą. To, co działało kilka lat temu, dzisiaj może być nieskuteczne. Profesjonalna „agencja seo Tarnów” śledzi najnowsze trendy i zmiany w algorytmach wyszukiwarek. Po drugie, agencje dysponują narzędziami i zasobami, które pozwalają na efektywne pozycjonowanie. To nie tylko kwestia wiedzy, ale też doświadczenia i praktyki.

   Kolejnym argumentem za skorzystaniem z usług agencji jest oszczędność czasu. Pozycjonowanie to proces długotrwały, wymagający regularnych działań i analizy wyników. Dla wielu przedsiębiorców, zajmujących się codziennym prowadzeniem firmy, trudno jest znaleźć czas na skuteczne pozycjonowanie. Tutaj z pomocą przychodzi „agencja seo Tarnów”, która przejmuje odpowiedzialność za cały proces, pozwalając właścicielom firm skupić się na ich głównych działaniach.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Znaczenie optymalizacji w procesie pozycjonowania

   Optymalizacja strony internetowej to kluczowy element skutecznego SEO. Można ją porównać do fundamentu domu – jeśli nie jest solidna, cała budowla może się zawalić. Różnice pomiędzy „pozycjonowanie stron Tarnów” a „pozycjonowaniem stron www Tarnów” często wynikają właśnie z zakresu przeprowadzonych optymalizacji. Strony www to przede wszystkim te, które są bardziej rozbudowane, zawierają więcej podstron i są częścią większych projektów.

   Optymalizacja dotyczy wielu aspektów strony – od jej struktury, poprzez zawartość, aż po szybkość ładowania. Wszystko to ma wpływ na to, jak strona jest postrzegana przez wyszukiwarki. Ważnym elementem jest także dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. Coraz więcej użytkowników przegląda internet na smartfonach i tabletach, dlatego strony, które nie są dostosowane do tych urządzeń, mogą tracić w rankingu.

   Współczesne „pozycjonowanie i optymalizacja Tarnów” to nie tylko prace techniczne. To także dbałość o wartościową treść, odpowiednie słowa kluczowe i jakościowe linki prowadzące do strony. Każdy z tych elementów jest ważny i nie można go zaniedbać. W Tarnowie działa wiele firm oferujących kompleksowe usługi SEO, które uwzględniają zarówno optymalizację, jak i pozostałe elementy skutecznego pozycjonowania.

   Dlaczego ceny usług SEO są tak zróżnicowane?

   W branży SEO, jak w wielu innych, ceny usług są bardzo zróżnicowane. Fraza „pozycjonowanie stron cennik Tarnów” może zwrócić wiele różnorodnych ofert, zarówno pod względem zakresu usług, jak i ich ceny. Pierwszym czynnikiem wpływającym na koszty jest zakres projektu. Duże strony internetowe z setkami podstron wymagają znacznie więcej pracy niż mniejsze witryny. Ponadto, konkurencyjność branży, w której działa klient, również odgrywa kluczową rolę. Pozycjonowanie strony firmy z niszowej branży będzie tańsze niż w przypadku popularnych rynków.

   Innym ważnym czynnikiem jest jakość usług. Wiele firm oferuje „tanie pozycjonowanie Tarnów”, ale nie zawsze oznacza to, że są to usługi niskiej jakości. Ważne jest, aby dokładnie analizować oferty i sprawdzać opinie o danej agencji. Nierzadko tanie usługi w początkowej fazie mogą okazać się droższe w dłuższej perspektywie, jeśli np. będą wymagały późniejszej korekty. Również metody, którymi posługuje się agencja, mogą wpływać na cenę – niektóre techniki są bardziej czasochłonne, ale także bardziej efektywne.

   Cennik usług SEO może również różnić się w zależności od renomy i doświadczenia agencji. Firmy z długoletnim doświadczeniem i udokumentowanymi sukcesami często mogą pobierać wyższe stawki. Jednak wysoka cena nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego zawsze warto dokładnie przeanalizować ofertę przed podjęciem decyzji o współpracy. W kontekście cen warto również zwrócić uwagę na „pozycjonowanie Tarnów cennik”, który daje szerszy obraz cenowy na lokalnym rynku.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Ekspert SEO – kto to taki i jak go wybrać?

   Specjalista SEO to osoba, która posiada wiedzę i umiejętności pozwalające na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. W Tarnowie, jak i w innych miastach, takie osoby są niezbędne dla firm chcących zwiększyć swoją widoczność w sieci. Tytuł „specjalista seo Tarnów” to jednak nie tylko znajomość algorytmów wyszukiwarek czy narzędzi analitycznych. To przede wszystkim umiejętność analizy, planowania i wdrażania skutecznych strategii SEO.

   Wybór odpowiedniego specjalisty jest kluczowy dla sukcesu każdej kampanii SEO. Dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na doświadczenie danego eksperta, ale także na jego podejście do klienta, komunikatywność oraz elastyczność. Dobre referencje oraz portfolio z udokumentowanymi sukcesami to również ważne kryteria wyboru. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek SEO jest bardzo dynamiczny, ważne jest także ciągłe dokształcanie się i śledzenie najnowszych trendów w branży.

   Przy wyborze eksperta warto także zwrócić uwagę na specjalizację. Niektórzy specjaliści skupiają się na optymalizacji technicznej strony, inni na tworzeniu treści, a jeszcze inni na budowaniu linków. Optymalnym rozwiązaniem jest wybór osoby czy agencji, która oferuje kompleksowe usługi SEO, co pozwoli na całościowe podejście do procesu pozycjonowania. Tarnów jest miastem, w którym działa wielu takich specjalistów, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne oferty.

   Ruch z Google jako kluczowy wskaźnik efektywności działań SEO

   „Google traffic Tarnów” to fraza, która wskazuje na znaczenie ruchu pochodzącego z tej wyszukiwarki dla lokalnych przedsiębiorstw. Ruch z Google jest jednym z najważniejszych wskaźników efektywności działań SEO. Dlaczego? Ponieważ wyszukiwarka ta dominuje na polskim rynku i większość użytkowników korzysta właśnie z niej, szukając informacji, produktów czy usług.

   Monitorowanie ruchu z Google pozwala na ocenę skuteczności działań pozycjonerskich. Jeśli witryna zyskuje na popularności w wynikach wyszukiwania, będzie przyciągać więcej użytkowników zainteresowanych oferowanymi produktami czy usługami. Analiza tego ruchu pozwala także na zrozumienie, jakie treści czy słowa kluczowe przyciągają najwięcej użytkowników. Dzięki temu można dostosowywać strategię SEO i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby potencjalnych klientów.

   Jednak ruch z Google to nie tylko ilość odwiedzin. Ważna jest także jakość tego ruchu. Czy użytkownicy, którzy trafiają na stronę z wyników wyszukiwania, są faktycznie zainteresowani ofertą? Czy spędzają na stronie wystarczająco dużo czasu? Czy przechodzą do innych sekcji witryny? Odpowiedzi na te pytania dostarczają narzędzia analityczne, które każdy specjalista SEO powinien znać i umieć wykorzystywać.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Marketing w sieci: Jak skutecznie promować swoją firmę online?

   Internet stał się głównym miejscem, gdzie konsumenci szukają produktów i usług. „Usługi marketingowe Tarnów” to fraza, która coraz częściej pojawia się w zapytaniach lokalnych firm, które chcą skutecznie promować się online. W dzisiejszych czasach sama obecność w sieci nie wystarczy – kluczowe jest, aby być widocznym dla potencjalnych klientów. A marketing internetowy oferuje wiele narzędzi do tego celu.

   „Reklama w internecie Tarnów” to kolejny ważny aspekt promocji online. Reklamy płatne, takie jak Google Ads czy reklamy na Facebooku, pozwalają dotrzeć do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Jednak ważne jest, aby te kampanie były odpowiednio skonfigurowane i zoptymalizowane, aby przynosiły oczekiwane rezultaty w postaci zwiększonego ruchu na stronie czy wzrostu sprzedaży.

   Nie można też zapominać o content marketingu, czyli tworzeniu wartościowych treści, które przyciągną potencjalnych klientów i zachęcą ich do dłuższego zatrzymania się na stronie. Artykuły, filmy, infografiki – wszystkie te elementy mogą przyczynić się do zbudowania silnej marki online i zwiększenia zaufania klientów.

   Nowoczesne agencje marketingowe a tradycyjne metody promocji

   Tradycyjne metody reklamy, takie jak reklama telewizyjna, radiowa czy prasowa, choć wciąż skuteczne, coraz częściej ustępują miejsca nowoczesnym metodom promocji online. Wpisanie w wyszukiwarkę „firma marketingowa Tarnów” zwróci wiele wyników agencji, które specjalizują się w nowoczesnych formach promocji, takich jak marketing w mediach społecznościowych, email marketing czy influencer marketing.

   Co różni nowoczesne agencje od tradycyjnych? Przede wszystkim podejście do klienta. W nowoczesnym marketingu liczy się przede wszystkim personalizacja i dostosowywanie komunikatu do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nowoczesne agencje korzystają z zaawansowanych narzędzi analitycznych, które pozwalają dokładnie mierzyć efektywność działań i optymalizować je w czasie rzeczywistym.

   Warto również zwrócić uwagę na fakt, że nowoczesne agencje marketingowe często działają w modelu „full service”, oferując klientom kompleksową obsługę – od analizy i strategii, przez kreację, aż po realizację i analizę efektów. Dzięki temu klienci otrzymują spójne i efektywne rozwiązania, które przekładają się na rzeczywiste korzyści biznesowe.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Indywidualne strategie pozycjonowania dla różnych firm

   Każda firma jest inna i ma różne potrzeby, dlatego też nie ma jednej, uniwersalnej strategii pozycjonowania, która sprawdziłaby się w każdym przypadku. Fraza „pozycjonowanie strony Tarnów” może dotyczyć zarówno lokalnej pizzerii, jak i dużego sklepu internetowego, a strategie dla tych firm będą się znacznie różnić. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

   Jednak niezależnie od specyfiki działalności, istnieje kilka elementów, które są kluczowe dla skutecznego pozycjonowania. Optymalizacja techniczna strony, budowanie wartościowych linków zewnętrznych, tworzenie unikalnych i wartościowych treści – to wszystko jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu w wyszukiwarkach. Warto więc inwestować w „pozycjonowanie stron internetowych Tarnów”, aby zwiększyć swoją widoczność w sieci i przyciągnąć więcej potencjalnych klientów.

   Niezależnie od wybranej strategii, ważne jest regularne monitorowanie efektów i dostosowywanie działań do zmieniających się warunków na rynku. W końcu SEO to proces, a nie jednorazowe działanie, więc kluczem do sukcesu jest ciągła optymalizacja i dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług.

   Jak cenowo ocenić usługi SEO w Tarnowie?

   Jednym z najczęstszych pytań, jakie zadają sobie lokalni przedsiębiorcy zainteresowani usługami SEO, jest „Ile to kosztuje?”. Frazy takie jak „pozycjonowanie stron cennik Tarnów” czy „pozycjonowanie Tarnów cennik” świadczą o tym, że koszty są ważnym czynnikiem decyzyjnym dla wielu firm. I choć trudno jest podać jednoznaczne ceny za usługi SEO, można zidentyfikować pewne czynniki wpływające na ich kształtowanie.

   Różne agencje mają różne podejście do wyceny swoich usług. Niektóre opierają się na stałej stawce miesięcznej, inne mogą naliczać opłaty za konkretne zadania czy kampanie. Kluczowe jest zrozumienie tego, co dokładnie wchodzi w skład oferowanej usługi i jakie korzyści może przynieść firmie. Często opłaca się zainwestować nieco więcej w profesjonalne usługi, które przyniosą realne rezultaty.

   Warto również pamiętać, że pozycjonowanie to proces długoterminowy. Oczekiwane efekty mogą nie pojawić się od razu, ale długotrwała i konsekwentna praca nad lokalnym SEO przynosi zazwyczaj zadowalające rezultaty. Dlatego przy wyborze agencji warto zwrócić uwagę nie tylko na cennik, ale również na doświadczenie, referencje i podejście do klienta.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Ekspert SEO – kluczowy element skutecznego pozycjonowania

   Dla wielu firm, zwłaszcza tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z lokalnym SEO, kluczowe jest wsparcie doświadczonego eksperta. Wpisanie frazy „specjalista seo Tarnów” w wyszukiwarkę internetową to często pierwszy krok w poszukiwaniu odpowiedniego partnera do współpracy. Specjalista SEO to osoba, która nie tylko zna się na technikach pozycjonowania, ale również potrafi dostosować je do indywidualnych potrzeb firmy.

   Wiedza i doświadczenie eksperta są nieocenione, zwłaszcza w dynamicznie zmieniającym się świecie SEO. Algorytmy wyszukiwarek są regularnie aktualizowane, a techniki, które były skuteczne kilka miesięcy temu, mogą dzisiaj nie przynosić oczekiwanych rezultatów. Dlatego tak ważne jest ciągłe szkolenie i aktualizowanie wiedzy.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Tarnowie

   W Tarnowie, miastem z rosnącym potencjałem w sektorze e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) staje się kluczowym elementem strategii rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Eksperci SEMO w Tarnowie angażują się w opracowywanie specjalistycznych strategii optymalizacji dla platform takich jak Amazon, Ebay, Etsy, dostosowując je do potrzeb i specyfikacji rynku lokalnego. Dzięki zaawansowanemu Ebay SEO, produkty tarnowskich firm zyskują większą widoczność, podczas gdy strategie dla Etsy skupiają się na promowaniu unikatowych cech i rękodzielniczego charakteru oferty. Marketplace Optimization w Tarnowie obejmuje szeroką analizę konkurencji, staranny dobór słów kluczowych oraz optymalizację treści produktów. Amazon SEO w Tarnowie odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu sprzedaży i widoczności miejscowych firm na tej dominującej platformie e-commerce, otwierając przed nimi możliwości globalnej ekspansji.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Tarnowie

   W Tarnowie, gdzie rynek e-commerce jest wysoce konkurencyjny, strategię SEO dla marketplace stają się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu na globalnym poziomie. Specjaliści SEO w Tarnowie oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, co umożliwia firmom z Tarnowa dotarcie do szerokiej, międzynarodowej bazy klientów. Pozycjonowanie na ponad 20 różnych platformach marketplace pozwala tarnowskim przedsiębiorstwom na skuteczne konkurowanie na rynkach międzynarodowych. Specjaliści SEO w Tarnowie stosują zindywidualizowane strategie dla każdej platformy, co zwiększa widoczność i sprzedaż produktów na rynkach globalnych, jednocześnie dostosowując się do specyfikacji lokalnych rynków.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Tarnowie

   W Tarnowie, jako istotnym ośrodku biznesowym, kluczowe staje się efektywne wykorzystanie potencjału marketplace. Specjaliści od sprzedaży internetowej w Tarnowie świadczą usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom z Tarnowa skuteczną konkurencję na różnorodnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace, obejmujące aspekty wizualne i treściowe, jest niezbędne dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży online. Specjaliści w Tarnowie koncentrują się na skutecznym wykorzystaniu słów kluczowych i analizie konkurencji, co pozwala na zwiększenie widoczności i sprzedaży produktów na rynku krajowym i międzynarodowym.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Tarnowie

   Tarnów, rozwijając się w obszarze e-commerce, coraz intensywniej wykorzystuje zaawansowane metody pozycjonowania i optymalizacji dla platform takich jak Amazon. Eksperci w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Tarnowie stosują nowoczesne techniki, aby zapewnić produktom tarnowskich firm wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Efektywne pozycjonowanie wymaga dogłębnej znajomości algorytmów Amazona oraz dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań rynkowych. Dzięki tym działaniom, produkty z Tarnowa stają się bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Specjaliści SEO w Tarnowie oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie zmieniającym się rynku e-commerce.