riserite
Menu

Pozycjonowanie Łomża

Poznaj Łomżę! Łomża jest malowniczym miastem położonym w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Narew. Jest to miejsce o bogatej historii, której ślady…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  10:32,
  temperature icon 28°
  Berlin
  10:32,
  temperature icon 24°
  Nowy Jork
  04:32,
  temperature icon 24°
  Pekin
  16:32,
  temperature icon 34°
  Dubai
  12:32,
  temperature icon 41°
  Stambuł
  11:32,
  temperature icon 28°

  Contact Us

   Poznaj Łomżę!

   Łomża jest malowniczym miastem położonym w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Narew. Jest to miejsce o bogatej historii, której ślady możemy podziwiać na każdym kroku. Stara architektura harmonijnie łączy się tu z nowoczesnością. Spacerując ulicami Łomży, natrafimy na wiele zabytków, takich jak katedra czy stare kamienice. Miasto jest również ważnym ośrodkiem kultury i edukacji w regionie. Liczne festiwale, koncerty i wydarzenia kulturalne przyciągają mieszkańców i turystów. Łomża może poszczycić się także pięknymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Nad rzeką Narew można wypocząć, a także uprawiać różne sporty wodne. W okolicach miasta znajdują się także liczne ścieżki rowerowe i piesze. Edukacyjnie, Łomża oferuje szereg szkół i instytucji wyższych. Wspólnoty lokalne są aktywne, organizując liczne inicjatywy społeczne. Dla wielu, Łomża kojarzy się również z lokalnym browarem, produkującym jedno z bardziej rozpoznawalnych piw w Polsce.

   Historia w zasięgu ręki

   Miasto Łomża, choć nowoczesne, wciąż pielęgnuje swoje korzenie historyczne. Jego historia sięga średniowiecza, co można dostrzec po zachowanych do dziś zabytkach. Ważnym punktem na mapie miasta jest zamek, który przez wieki pełnił różne funkcje. Łomża była świadkiem wielu ważnych wydarzeń w historii Polski, co czyni ją miejscem szczególnym dla miłośników historii. W muzeach miejskich można podziwiać eksponaty odnoszące się do różnych epok. Dla tych, którzy chcieliby zgłębić historię miasta bardziej, dostępne są wycieczki z przewodnikiem. Wielu mieszkańców z dumą opowie o ważnych dla miasta momentach i postaciach.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Przyroda i rekreacja

   Łomża otoczona jest przepięknymi terenami przyrodniczymi, które stanowią idealne miejsce do odpoczynku. Rezerwaty przyrody, leśne ścieżki i malownicze meandry Narwi tworzą unikatowy krajobraz. Miejsca te przyciągają miłośników przyrody oraz tych, którzy pragną aktywnie spędzać wolny czas. Nad rzeką organizowane są spływy kajakowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. Łomża oferuje także bogatą ofertę kulturalną, która przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Festiwale, koncerty i wystawy odbywają się tu przez cały rok, tworząc niezapomnianą atmosferę miasta.

   Rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość

   W ostatnich latach Łomża doświadcza dynamicznego rozwoju gospodarczego. Lokalni przedsiębiorcy rozwijają swoje biznesy, a miasto staje się atrakcyjne dla inwestorów zewnętrznych. Przemysł, handel i usługi to główne sektory gospodarki miejskiej. Współpraca z ośrodkami akademickimi pozwala na innowacyjność i wdrażanie nowych technologii. Targi i konferencje gospodarcze przyciągają przedsiębiorców z całej Polski, co przekłada się na rozwój lokalnej gospodarki. Ważną rolę w rozwoju miasta odgrywają także wspólnoty lokalne, które poprzez różne inicjatywy wspierają lokalnych przedsiębiorców i promują regionalne produkty. Wspieranie przedsiębiorczości stało się priorytetem dla władz miejskich, co przynosi wymierne korzyści dla całej społeczności.

   Pozycjonowanie Łomża i jego znaczenie dla lokalnych przedsiębiorców

   Dzisiejszy świat biznesu jest coraz bardziej zdominowany przez internet. W tym kontekście pozycjonowanie staje się nieodłącznym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Dla lokalnych przedsiębiorców w Łomży, pozycjonowanie może być kluczem do osiągnięcia przewagi nad konkurencją. Współczesny konsument coraz częściej poszukuje produktów i usług online. Dzięki pozycjonowaniu, lokalne firmy mogą stać się bardziej widoczne dla potencjalnych klientów. To nie tylko zwiększa ich zasięg, ale również pomaga w budowaniu wiarygodności marki. Wielu przedsiębiorców może myśleć, że pozycjonowanie jest ważne tylko dla dużych firm działających na skalę globalną. Jednak w rzeczywistości, lokalne strategie SEO mogą przynieść znaczące korzyści nawet małym firmom w Łomży. Współpracując z ekspertami w dziedzinie SEO, przedsiębiorcy mogą skupić się na tym, co robią najlepiej, podczas gdy specjaliści dbają o ich widoczność w sieci.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Skuteczne pozycjonowanie stron Łomża – techniki i narzędzia

   Osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania to nie tylko kwestia słów kluczowych. W rzeczywistości istnieje wiele technik i narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu w dziedzinie SEO. Obejmuje to optymalizację treści, budowanie linków, analizę konkurencji oraz monitorowanie wyników. Skuteczne pozycjonowanie stron w Łomży wymaga zrozumienia lokalnego rynku i potrzeb konsumentów. Dzięki temu można dostosować strategię do specyfiki regionu i docierać do właściwej grupy odbiorców. Narzędzia analityczne są niezbędne do monitorowania efektów działań i dostosowywania strategii w czasie rzeczywistym. Współpracując z lokalną agencją SEO, przedsiębiorcy mogą mieć pewność, że ich strona jest optymalizowana zgodnie z najlepszymi praktykami i najnowszymi trendami w branży.

   Pozycjonowanie stron www Łomża vs. globalne strategie SEO

   Chociaż wiele technik SEO jest uniwersalnych, istnieją pewne różnice między lokalnym a globalnym pozycjonowaniem. Dla firm w Łomży kluczowe może być skupienie się na lokalnych słowach kluczowych i treściach dostosowanych do potrzeb lokalnej społeczności. Globalne strategie mogą nie uwzględniać specyfiki rynku lokalnego, co może prowadzić do nieefektywnych działań. Warto również zauważyć, że lokalne linki i opinie mogą mieć większe znaczenie w kontekście lokalnego SEO. Dlatego też współpraca z agencją specjalizującą się w pozycjonowaniu lokalnym może przynieść lepsze rezultaty niż korzystanie z globalnych strategii. W końcu to lokalni klienci stanowią główne źródło przychodów dla wielu firm w Łomży, dlatego skupienie się na nich w ramach strategii SEO jest kluczowe.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać deadline

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Agencja SEO Łomża – klucz do sukcesu w sieci

   Nie każdy przedsiębiorca posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do skutecznego pozycjonowania strony. Dlatego współpraca z profesjonalną agencją SEO w Łomży może być najlepszym rozwiązaniem. Agencje te dysponują specjalistami w różnych dziedzinach, od treści po technikę, co gwarantuje kompleksową obsługę. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na prowadzeniu biznesu, podczas gdy specjaliści dbają o ich widoczność w sieci. Co więcej, agencja SEO ma dostęp do najnowszych narzędzi i technik, które mogą przyspieszyć osiągnięcie pożądanych rezultatów. Zaufanie ekspertom może okazać się kluczem do sukcesu w dzisiejszym, konkurencyjnym świecie online.

   Pozycjonowanie stron internetowych Łomża – jakie korzyści przynosi firmom?

   Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to nie tylko kwestia prestiżu. To także konkretne korzyści dla firmy, takie jak zwiększenie ruchu na stronie, większa liczba konwersji czy budowanie marki. Dla wielu konsumentów wyniki wyszukiwania stanowią pierwszy punkt kontaktu z firmą. Jeśli Twoja firma jest widoczna na pierwszych pozycjach, zwiększa się prawdopodobieństwo, że klienci wybiorą właśnie Ciebie. W dzisiejszym świecie, gdzie konkurencja jest tak duża, nie można sobie pozwolić na bycie widocznym w sieci. Dlatego pozycjonowanie stron internetowych w Łomży powinno być kluczowym elementem strategii marketingowej każdej firmy.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Pozycjonowanie www Łomża – praktyczne wskazówki dla przedsiębiorców

   Choć SEO może wydawać się skomplikowane, istnieje kilka praktycznych wskazówek, które mogą pomóc w poprawie widoczności strony. Przede wszystkim warto skupić się na jakości treści. Wysokiej jakości, unikalne i wartościowe treści przyciągają zarówno użytkowników, jak i wyszukiwarki. Kolejnym krokiem jest optymalizacja strony pod kątem technicznym. Szybkość ładowania, responsywność czy poprawna struktura strony to kluczowe elementy, które wpływają na pozycję w wynikach wyszukiwania. Budowanie wartościowych linków z zaufanych źródeł to kolejny etap. Warto również monitorować wyniki i dostosowywać strategię na bieżąco. Dzięki tym krokom pozycjonowanie www w Łomży może stać się znacznie prostsze i bardziej efektywne.

   Korzyści wynikające z pozycjonowania SEO Łomża

   SEO to nie tylko wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania. To także wiele innych korzyści, takich jak zwiększenie autorytetu marki, budowanie zaufania wśród klientów czy zwiększenie sprzedaży. Dzięki pozycjonowaniu, firma staje się bardziej widoczna dla potencjalnych klientów, co z kolei przekłada się na większe zyski. Co więcej, SEO jest jednym z najbardziej kosztowo skutecznych narzędzi marketingowych. Oznacza to, że nawet przy stosunkowo niskim budżecie można osiągnąć znaczące rezultaty. Współczesny konsument coraz częściej korzysta z internetu w procesie zakupowym. Dlatego dla firm w Łomży pozycjonowanie SEO może okazać się kluczem do sukcesu.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Korzyści wynikające z pozycjonowania SEO Łomża

   Współczesny rynek jest nasycony konkurencją w niemal każdej branży. Dlatego właśnie pozycjonowanie stron Łomża staje się kluczowym elementem strategii marketingowej wielu firm. Zastosowanie SEO pozwala na zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch na stronie i potencjalnie wyższe zyski. Zastosowanie lokalnych słów kluczowych umożliwia docieranie do lokalnej grupy docelowej, co jest szczególnie ważne dla firm świadczących usługi w konkretnym regionie. Ponadto, odpowiednio zoptymalizowana strona ładuje się szybciej, co poprawia doświadczenie użytkownika. Współpraca z profesjonalistami w dziedzinie SEO gwarantuje, że strona będzie dostosowana do najnowszych trendów i zmian algorytmów wyszukiwarek.

   Tanie pozycjonowanie Łomża i pozycjonowanie w Google – jak to działa?

   Nie wszyscy przedsiębiorcy mają duże budżety marketingowe. Dlatego tanie pozycjonowanie Łomża stało się popularną opcją dla wielu firm. Ale czy niski koszt jest zawsze równoznaczny z niską jakością? Odpowiedź brzmi: niekoniecznie. Ważne jest jednak, by pamiętać, że tanie pozycjonowanie nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty w krótkim czasie. Współpracując z doświadczonymi specjalistami, można jednak osiągnąć sukces w zakresie pozycjonowania w Google, nawet przy ograniczonym budżecie. Kluczem jest odpowiednia strategia i ciągłe monitorowanie postępów.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Specjalista SEO Łomża – kto to jest i jak może pomóc Twojej firmie?

   Specjalista SEO to osoba posiadająca głęboką wiedzę i doświadczenie w zakresie optymalizacji stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, a w kontekście miasta Łomża, taki ekspert zna specyfikę rynku, potrzeby lokalnych klientów i konkurencyjność branży. Współpracując z nim, przedsiębiorcy mogą liczyć na indywidualne podejście i strategie dostosowane do lokalnych realiów, co jest kluczowe w promowaniu firmy w internecie. Obecność na pierwszych stronach wyników wyszukiwania Google jest esencją sukcesu, a specjalista SEO z Łomży dostosowuje techniki pozycjonowania, zna narzędzia do analizy konkurencji, badania słów kluczowych i tworzenia wartościowej treści. Lokalne pozycjonowanie ma kluczowe znaczenie dla firm z Łomży, które chcą dotrzeć do lokalnych mieszkańców, a współpraca z ekspertem pozwala na precyzyjne kampanie reklamowe i oszczędność czasu. W skrócie, specjalista SEO z Łomży jest niezbędnym partnerem dla każdej firmy, która pragnie skutecznie promować się w sieci, gwarantując że inwestycja w SEO przyniesie realne korzyści biznesowe.

   Optymalizacja strony dla wyszukiwarek – klucz do sukcesu w lokalnym rynku Łomży

   Kiedy mówimy o optymalizacji strony, mamy na myśli szereg działań, które mają na celu uczynienie jej bardziej przyjazną dla wyszukiwarek i użytkowników. W Łomży, mieście o dynamicznie rozwijającym się rynku online, lokalne przedsiębiorstwa muszą konkurować nie tylko ze sobą, ale także z globalnymi markami. Dlatego właściwa optymalizacja staje się niezbędna. Wprowadzenie odpowiednich słów kluczowych, poprawa czasu ładowania strony, oraz dostosowywanie treści do lokalnych potrzeb to tylko niektóre z kluczowych działań. Ponadto, zapewnienie responsywności strony dla urządzeń mobilnych jest niezbędne w dzisiejszych czasach, gdy większość użytkowników przegląda internet na smartfonach. Współpraca z ekspertem z Łomży w dziedzinie SEO pozwoli skupić się na tych aspektach, które przyniosą największe korzyści Twojej stronie i firmie.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Jak wykorzystać narzędzia SEO do zwiększenia widoczności Twojej firmy w Łomży?

   Narzędzia SEO są niezastąpione w procesie poprawy widoczności strony w wynikach wyszukiwania. W Łomży, gdzie konkurencja w sieci jest zacięta, odpowiednie narzędzia mogą dać przewagę konkurencyjną. Analiza słów kluczowych, badanie konkurencji, monitorowanie ruchu na stronie oraz optymalizacja treści to tylko kilka z funkcji, które oferują narzędzia SEO. Dzięki nim, można skutecznie dostosowywać swoją strategię, reagując na zmieniające się trendy i zachowania użytkowników. Ponadto, narzędzia te pozwalają zidentyfikować i poprawić potencjalne problemy z witryną, takie jak błędy 404 czy problemy z indeksowaniem. Ostatecznie, korzystanie z narzędzi SEO to inwestycja, która pozwala zrozumieć potrzeby swojego rynku docelowego w Łomży i dostosować się do nich, oferując klientom dokładnie to, czego szukają.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Łomży

   W Łomży, rozwijającym się centrum e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) staje się coraz ważniejszą usługą dla firm korzystających z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy. Specjaliści SEMO w Łomży opracowują strategie dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, mające na celu zwiększenie sprzedaży i widoczności lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Łomży koncentrują się na podniesieniu widoczności produktów, a SEO dla Etsy skupia się na promocji unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Łomży obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Łomży, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, staje się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Strategie SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Łomży

   Łomżyńskie firmy, dążąc do ekspansji na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebują efektywnych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Łomży oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, umożliwiając lokalnym przedsiębiorcom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Łomży pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest kluczowa dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Łomży

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Łomża staje przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Łomży oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Łomży mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Łomży oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Łomży

   W Łomży, rozwijającym się centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Łomży stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Łomży oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Łomży korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.