riserite
Menu

Pozycjonowanie Kęty

Poznaj Kęty! Kęty to urokliwe miasto położone w województwie małopolskim, nad rzeką Sołą. Miasto to jest znane z bogatej historii, która…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  08:20,
  temperature icon 17°
  Berlin
  08:20,
  temperature icon 15°
  Nowy Jork
  02:20,
  temperature icon 20°
  Pekin
  14:20,
  temperature icon 18°
  Dubai
  10:20,
  temperature icon 38°
  Stambuł
  09:20,
  temperature icon 24°

  Contact Us

   Poznaj Kęty!

   Kęty to urokliwe miasto położone w województwie małopolskim, nad rzeką Sołą. Miasto to jest znane z bogatej historii, która sięga aż średniowiecza. Spacerując uliczkami Kęt, można podziwiać zabytkowe kamienice, które świadczą o długiej i różnorodnej przeszłości tego miejsca. Jednym z najważniejszych obiektów w mieście jest kościół św. Katarzyny, który przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Dla miłośników przyrody, Kęty oferują piękne tereny nad rzeką, gdzie można odpocząć i cieszyć się spokojem. W okolicach miasta rozciągają się także malownicze ścieżki rowerowe i piesze trasy, idealne dla aktywnego wypoczynku. Coroczne festiwale i wydarzenia kulturalne dodatkowo uatrakcyjniają ofertę miasta dla odwiedzających.

   Historia miasta na wyciągnięcie ręki

   Przeszłość Kęt jest nierozerwalnie związana z jego strategicznym położeniem nad rzeką Sołą. Przez wieki miasto to było ważnym ośrodkiem handlowym i rzemieślniczym. Liczne zabytki, które przetrwały do dzisiaj, świadczą o bogactwie kulturowym tego miejsca. Muzeum w Kętach przenosi odwiedzających w fascynującą podróż przez wieki, prezentujące eksponaty z różnych epok. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii miasta, organizowane są regularne spacery z przewodnikiem. Opowieści mieszkańców, przekazywane z pokolenia na pokolenie, dodatkowo wzbogacają wiedzę o Kętach. Warto również odwiedzić starą synagogę, która jest świadectwem wielokulturowego dziedzictwa miasta.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Kęty – oaza zieleni i rekreacji

   Dla wielu mieszkańców i turystów, Kęty stanowią idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu. Otaczające miasto lasy i rzeka Soła tworzą doskonałe warunki do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze. W okolicy miasta funkcjonują liczne ścieżki rowerowe, które prowadzą przez malownicze krajobrazy. Dla miłośników wędrówek, w okolicach Kęt znajdują się także górskie szlaki. Latem rzeka Soła przyciąga amatorów kąpieli i sportów wodnych. Zimą zaś, okoliczne tereny stają się rajem dla narciarzy i snowboardzistów. Warto podkreślić, że miasto dba o rozwój infrastruktury rekreacyjnej, co czyni Kęty jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem wypoczynku.

   Przedsiębiorczość i gospodarka w Kętach

   Miasto Kęty od wieków było znane jako ważny ośrodek handlowy. Dziś, dzięki inwestycjom i współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, miasto rozwija się dynamicznie w sektorze gospodarczym. Liczne firmy i zakłady produkcyjne mają tu swoją siedzibę, co przyczynia się do wzrostu zatrudnienia i dobrobytu mieszkańców. Kęty są także atrakcyjne dla inwestorów zewnętrznych, dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i dostępowi do wykwalifikowanej siły roboczej. Miasto wspiera przedsiębiorców poprzez różnego rodzaju programy i inicjatywy, mające na celu rozwój lokalnej gospodarki. Wielu mieszkańców podejmuje się także działalności na własny rachunek, co świadczy o przedsiębiorczej postawie społeczności. Współpraca z uczelniami wyższymi i instytucjami badawczymi dodatkowo wzmacnia pozycję Kęt jako miejsca sprzyjającego innowacjom.

   Pozycjonowanie w Kętach – Jak to działa?

   Pozycjonowanie stało się kluczowym elementem marketingu internetowego dla wielu przedsiębiorstw w Kętach. Dzięki skutecznemu SEO, lokalne firmy mogą dotrzeć do swojej docelowej grupy klientów w Internecie. W Kętach, gdzie konkurencja jest duża, bycie widocznym online stało się koniecznością. Wprowadzenie do pozycjonowania to pierwszy krok do zrozumienia, jak można poprawić swoją widoczność w sieci. Istnieją różne techniki i strategie, które pomagają w osiągnięciu tego celu. Pozycjonowanie stron to nie tylko słowa kluczowe, ale też sposób na rozwój lokalnego biznesu. Zrozumienie mechanizmów SEO pomoże firmom w Kętach osiągnąć sukces w świecie cyfrowym.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Różnice między „pozycjonowanie stron Kęty” a ogólnym SEO

   Lokalne SEO różni się od ogólnych strategii pozycjonowania. Kluczem jest tutaj nacisk na lokalność, co oznacza dostosowywanie treści i strategii do konkretnego miasta czy regionu. Pozycjonowanie stron skupia się na optymalizacji dla fraz związanych z tym miastem. Dla firm w Kętach ważne jest, by ich strona internetowa była widoczna dla mieszkańców tego regionu. Lokalne SEO zakłada też integrację z mapami Google oraz optymalizację dla lokalnych wyszukiwań głosowych. Dlatego też tak ważne jest, by zrozumieć różnice i dostosować strategię do specyfiki lokalnego rynku. Przystosowanie treści do lokalnej kultury i zwyczajów może również przynieść znaczące korzyści.

   Kluczowe cechy skutecznego „SEO Kęty”

   Osiągnięcie sukcesu w lokalnym SEO wymaga uwzględnienia kilku kluczowych czynników. Po pierwsze, optymalizacja techniczna strony pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Po drugie, jakość treści dostosowana do lokalnej publiczności jest niezwykle ważna. Słowa kluczowe związane z Kętami powinny być naturalnie wplecione w treść strony. Lokalne linki zwrotne, czyli tzw. backlinki, od innych stron z regionu, również mają duże znaczenie. Integracja z lokalnymi katalogami i mapami Google jest kolejnym krokiem. Ponadto, regularne aktualizacje i świeże treści zwiększają autorytet strony. W końcu, monitorowanie wyników i dostosowywanie strategii jest kluczem do długotrwałego sukcesu. Uwzględnienie opinii i sugestii lokalnej społeczności może pomóc w bardziej precyzyjnej optymalizacji.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Rola „agencja SEO Kęty” w kreowaniu wizerunku online.

   Współpraca z profesjonalną agencją SEO może znacząco przyspieszyć proces pozycjonowania. Agencja seo dysponuje doświadczeniem i narzędziami niezbędnymi do skutecznej optymalizacji. Eksperci z agencji są na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w algorytmach wyszukiwarek. Współpracując z agencją, firmy mogą skoncentrować się na swoim głównym biznesie, podczas gdy specjaliści zajmują się SEO. Ponadto, agencje często oferują kompleksowe usługi, w tym analizę konkurencji, tworzenie treści i zarządzanie kampaniami reklamowymi. Współpraca z agencją to inwestycja, która przynosi długoterminowe korzyści. Profesjonalne podejście agencji pozwala na dostosowanie strategii SEO do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych klienta.

   Najlepsze praktyki w „pozycjonowanie stron internetowych Kęty”

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Kętach wymaga zastosowania kilku sprawdzonych metod. Po pierwsze, analiza słów kluczowych i dostosowanie treści do lokalnych wyszukiwań. Optymalizacja meta tagów, tytułów oraz opisów stron również jest kluczowa. Regularne tworzenie wartościowych treści, takich jak artykuły czy blogi, zwiększa autorytet strony. Ważne jest też zdobywanie jakościowych linków zwrotnych z innych stron związanych z Kętami. Integracja z mediami społecznościowymi oraz zbieranie opinii klientów również może przynieść korzyści. Monitoring wyników i dostosowywanie strategii w odpowiedzi na zmiany w algorytmach wyszukiwarek jest kolejnym krokiem do sukcesu.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Jak tanio, ale skutecznie zoptymalizować witrynę?

   Budżet jest często głównym ograniczeniem dla wielu firm, jednak tanie pozycjonowanie wcale nie oznacza nieskuteczne. Kluczem jest inteligentne wykorzystanie dostępnych zasobów. Na przykład, tworzenie wartościowych treści nie musi być kosztowne, ale może przynieść znaczące korzyści. Wykorzystywanie darmowych narzędzi do analizy i optymalizacji strony to kolejny sposób na oszczędność. Współpraca z lokalnymi influencerami lub blogerami może również być korzystna. Ważne jest, by pamiętać, że tanie pozycjonowanie stron wymaga kreatywności i ciągłego uczenia się.

   Zaawansowane techniki „pozycjonowanie SEO Kęty” dla zaawansowanych użytkowników

   Dla tych, którzy są już zaznajomieni z podstawami SEO, istnieją bardziej zaawansowane techniki. Niektóre z nich to głęboka optymalizacja struktury strony, wykorzystanie danych strukturalnych czy eksperymentowanie z technikami link buildingu. A/B testy treści, wykorzystywanie technologii AMP dla szybszego ładowania strony na urządzeniach mobilnych czy integracja z zaawansowanymi narzędziami analitycznymi to kolejne kroki. Niezależnie od stopnia zaawansowania, kluczem jest ciągłe doskonalenie i dostosowywanie się do zmieniającego się środowiska online.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej