riserite
Menu

Pozycjonowanie Kalisz

Poznaj Kalisz! Kalisz, jedno z najstarszych miast w Polsce, położony jest w południowo-wschodniej części województwa wielkopolskiego. Miasto jest znane ze swojej…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  14:58,
  temperature icon 27°
  Berlin
  14:58,
  temperature icon 30°
  Nowy Jork
  08:58,
  temperature icon 23°
  Pekin
  20:58,
  temperature icon 31°
  Dubai
  16:58,
  temperature icon 38°
  Stambuł
  15:58,
  temperature icon 34°

  Contact Us

   Poznaj Kalisz!

   Kalisz, jedno z najstarszych miast w Polsce, położony jest w południowo-wschodniej części województwa wielkopolskiego. Miasto jest znane ze swojej bogatej historii, widocznej w licznych zabytkach, w tym w dobrze zachowanym Starym Mieście. Kalisz słynie z corocznego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego, przyciągającego artystów z całego świata. Miasto oferuje mieszkańcom i turystom wspaniałe tereny zielone, w tym Park Miejski nad Prosną, idealny do spacerów i wypoczynku. Kalisz jest również ważnym centrum kultury, z wieloma teatrami, muzeami i galeriami. Architektura miasta łączy elementy średniowieczne, renesansowe i nowoczesne, tworząc wyjątkową atmosferę. Kalisz, z bogatą przeszłością i dynamicznie rozwijającą się teraźniejszością, jest atrakcyjnym miejscem do życia i odkrywania.

   Dziedzictwo kulturowe i historyczne Kalisza

   Kalisz może pochwalić się bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym. W mieście znajduje się wiele zabytków, w tym średniowieczny układ urbanistyczny i zabytkowe kościoły. Muzeum Okręgowe w Kaliszu prezentuje bogate zbiory archeologiczne i historyczne, ukazujące przeszłość miasta. Kalisz jest dumny ze swoich tradycji teatralnych, co co roku podkreśla organizowany Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Miasto aktywnie pielęgnuje regionalne tradycje i obchody historyczne, w tym święto kaliskie, które jest ważnym wydarzeniem kulturalnym. Dzięki staraniom władz i mieszkańców, dziedzictwo Kalisza jest żywo obecne w życiu miasta.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przyroda i rekreacja w Kaliszu

   Kalisz oferuje mieszkańcom i odwiedzającym wiele możliwości aktywnego wypoczynku i rekreacji na łonie natury. Miasto jest otoczone pięknymi terenami zielonymi, w tym parkami miejskimi i lasami, które są idealne do spacerów, jazdy na rowerze i piknikowania. W Kaliszu znajduje się wiele obiektów sportowych, w tym baseny, hale sportowe i boiska, umożliwiające uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych. Rzeka Prosna przyciąga miłośników wędkarstwa i sportów wodnych. Miasto regularnie organizuje wydarzenia sportowe i rekreacyjne, w tym biegi, turnieje i zawody. Kalisz stawia na rozwój infrastruktury rowerowej, tworząc bezpieczne ścieżki i trasy dla cyklistów. Dzięki tym atutom, Kalisz jest atrakcyjnym miejscem dla osób ceniących aktywny styl życia i bliskość natury.

   Rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość w Kaliszu

   Kalisz jest dynamicznym ośrodkiem gospodarczym, oferującym korzystne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Miasto przyciąga inwestorów z różnych branż, dzięki swojemu strategicznemu położeniu i rozbudowanej infrastrukturze. Kalisz jest znany z przemysłu tekstylnego, maszynowego i spożywczego, który stanowi ważną część lokalnej gospodarki. Władze miasta aktywnie wspierają lokalnych przedsiębiorców, oferując szereg inicjatyw, w tym doradztwo biznesowe i wsparcie finansowe. Rozwój stref ekonomicznych i parków przemysłowych przyczynia się do wzrostu atrakcyjności inwestycyjnej miasta. Kalisz stawia na innowacje i nowe technologie, współpracując z uczelniami wyższymi i centrami badawczymi.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Rozwijaj Swój Biznes Online Pozycjonowanie Stron w Kaliszu

   Pozycjonowanie stron w Kaliszu stało się niezbędnym elementem dla każdego biznesu, pragnącego zaistnieć w cyfrowym świecie. W dzisiejszych czasach, widoczność w internecie jest równie ważna, co jakość oferowanych produktów czy usług. Lokalne firmy w Kaliszu, które zdecydowały się na skuteczne pozycjonowanie, doświadczyły znacznego wzrostu ruchu na swoich stronach, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki. Proces pozycjonowania obejmuje optymalizację strony pod kątem słów kluczowych, poprawę jakości treści oraz budowanie wartościowego profilu linków zwrotnych. Dzięki temu firmy mogą osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google, co jest kluczowe dla przyciągnięcia nowych klientów. Inwestycja w pozycjonowanie stron jest zatem strategicznym krokiem, który może przynieść długoterminowe korzyści. Wiele lokalnych przedsiębiorstw w Kaliszu już doświadczyło pozytywnych efektów takich działań, stając się bardziej konkurencyjnymi i widocznymi w internecie.

   Skuteczne SEO Jak Twoja Strona Może Zyskać na Pozycji w Kaliszu

   Skuteczne SEO jest kluczem do zwiększenia widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania, co jest niezwykle ważne dla firm w Kaliszu. Strategia SEO powinna być dobrze przemyślana i dostosowana do specyfiki rynku lokalnego SEO oraz branży, w której działa firma. Proces ten obejmuje analizę słów kluczowych, które są najbardziej odpowiednie dla danego biznesu, jak również optymalizację strony pod kątem technicznym i treściowym. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik SEO, strony firm w Kaliszu mogą osiągnąć wyższe pozycje w Google, co przekłada się na większy ruch na stronie i potencjalnie wyższą konwersję. W Kaliszu wiele firm z sukcesem zwiększyło swoją obecność online poprzez skuteczne SEO, co pozwoliło im na osiągnięcie lepszych wyników biznesowych. Warto jednak pamiętać, że SEO to proces ciągły, wymagający regularnych działań i aktualizacji, aby strona mogła utrzymać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Agencje SEO w Kaliszu Twoi Partnerzy w Cyfrowym Świecie

   Wybór odpowiedniej agencji SEO jest kluczowy dla sukcesu w pozycjonowaniu strony internetowej w Kaliszu. Agencje SEO oferująca szeroki zakres usług, począwszy od audytu SEO, poprzez optymalizację on-page i off-page, aż po budowanie strategii treści i link building. Współpraca z doświadczoną agencją pozwala na dostosowanie działań do indywidualnych potrzeb biznesu oraz aktualnych trendów w wyszukiwarkach. Dobrze dobrane strategie SEO mogą znacząco zwiększyć widoczność firmy w internecie, co jest nieocenione w osiąganiu przewagi konkurencyjnej. W Kaliszu, firmy korzystające z usług profesjonalnych agencji SEO, często doświadczają wzrostu ruchu na swoich stronach i poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania. Wybierając agencję SEO, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie, portfolio oraz podejście do klienta. Dobra agencja powinna oferować transparentność działań i regularne raportowanie, co pozwala na śledzenie postępów i efektywność inwestycji.

   Tanie Pozycjonowanie w Kaliszu Jak Osiągnąć Więcej za Mniej

   Tanie pozycjonowanie w Kaliszu to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących efektywności przy ograniczonym budżecie. Choć pozycjonowanie jest kluczowym elementem w strategii marketingowej, nie musi być związane z wysokimi kosztami. Istnieją metody, które pozwalają na skuteczne zwiększenie widoczności strony w sieci bez nadmiernego obciążenia budżetu. Ważne jest, aby skupić się na optymalizacji treści, wykorzystując odpowiednie słowa kluczowe i tworząc wartościowe treści, które są cenione przez wyszukiwarki. Należy także zwrócić uwagę na optymalizację techniczną strony, zapewniając jej szybkie ładowanie i mobilną responsywność. Dzięki temu, nawet z ograniczonymi środkami, możliwe jest osiągnięcie znaczących wyników w wyszukiwarkach. W Kaliszu, wiele firm z sukcesem wdraża strategie taniego pozycjonowania, co przekłada się na wzrost organicznego ruchu na ich stronach i lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Optymalizacja i Pozycjonowanie Stron Klucz do Internetowego Sukcesu w Kaliszu

   Optymalizacja i pozycjonowanie stron są kluczem do internetowego sukcesu każdej firmy w Kaliszu. Proces ten obejmuje wiele działań mających na celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarkach, co jest niezbędne do przyciągnięcia większej ilości potencjalnych klientów. Kluczowym elementem jest optymalizacja treści pod kątem słów kluczowych, które są istotne dla danego sektora. Ważna jest również struktura strony, w tym jej szybkość ładowania, responsywność oraz łatwość nawigacji. Ponadto, optymalizacja SEO obejmuje budowanie wartościowego profilu linków zwrotnych, które dodatkowo wzmacniają pozycję strony w wynikach wyszukiwania. W Kaliszu firmy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest profesjonalne pozycjonowanie ich stron internetowych, aby osiągnąć sukces w coraz bardziej konkurencyjnym cyfrowym świecie. Dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu stron, możliwe jest osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na wzrost ruchu i zwiększenie zainteresowania ofertą.

   Pozycjonowanie w Google Zwiększanie Widoczności Twojej Firmy w Kaliszu

   Pozycjonowanie w Google jest kluczowym czynnikiem w zwiększaniu widoczności firmy w Kaliszu. W dzisiejszym cyfrowym świecie, bycie widocznym w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej to podstawa sukcesu każdej firmy. Proces ten wymaga przemyślanej strategii, która uwzględnia najnowsze algorytmy Google i dostosowuje do nich treść oraz strukturę strony. Ważnym elementem pozycjonowania jest regularne tworzenie wartościowych treści, które odpowiadają na potrzeby użytkowników i są zgodne z zasadami SEO. Optymalizacja pod kątem lokalnych wyszukiwań jest szczególnie istotna dla firm działających w Kaliszu, ponieważ pozwala na docieranie do klientów w bezpośrednim otoczeniu. Regularne analizy i dostosowywanie strategii do zmieniających się trendów są niezbędne, aby utrzymać i poprawić pozycję strony w wynikach wyszukiwania. W rezultacie, pozycjonowanie w Google staje się kluczowym elementem w zwiększaniu widoczności firmy, przyciąganiu większej liczby klientów i budowaniu silnej marki w internecie.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Cennik Usług SEO w Kaliszu Co Warto Wiedzieć

   Cennik usług SEO w Kaliszu jest istotnym aspektem, na który firmy powinny zwracać uwagę podczas planowania swojej strategii marketingowej w internecie. Koszty związane z SEO mogą się różnić w zależności od zakresu świadczonych usług, doświadczenia agencji, a także specyfiki branży i konkurencji na lokalnym rynku. Ważne jest, aby przed podjęciem współpracy zrozumieć, jakie usługi są wliczone w cennik i jakie mają one wpływ na efektywność pozycjonowania. W Kaliszu ceny usług SEO mogą obejmować audyt strony, optymalizację treści, budowanie linków zwrotnych oraz bieżące monitorowanie i raportowanie postępów. Wybierając agencję, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale także na jakość oferowanych usług i potencjalny zwrot z inwestycji. Transparentność cennika oraz jasne określenie zakresu prac są kluczowe dla zbudowania efektywnej i owocnej współpracy.

   Specjalista SEO w Kaliszu Profesjonalne Doradztwo dla Twojej Strony

   Specjalista SEO w Kaliszu to profesjonalista, który może dostarczyć cenne doradztwo i wsparcie w zakresie optymalizacji stron internetowych. Jego rola polega na analizowaniu, planowaniu i wdrażaniu strategii SEO, które są dostosowane do specyfiki rynku i potrzeb konkretnej firmy. Profesjonalny specjalista SEO przeprowadza audyt strony, identyfikuje obszary do poprawy, a następnie wdraża odpowiednie techniki optymalizacyjne. Doświadczenie i wiedza specjalisty są nieocenione w zrozumieniu złożoności algorytmów wyszukiwarek oraz w dostosowywaniu treści i struktury strony do wymagań SEO. W Kaliszu specjaliści SEO pomagają lokalnym firmom zwiększać ich widoczność w internecie, co przekłada się na wzrost ruchu na stronie i lepsze wyniki biznesowe. Wybór odpowiedniego eksperta może znacząco wpłynąć na efektywność działań marketingowych w internecie.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Innowacyjne Reklamy Internetowe Jak Wzmocnić Obecność Twojej Firmy w Kaliszu

   Innowacyjne reklamy internetowe są kluczowym narzędziem w zwiększaniu obecności firmy w Kaliszu w cyfrowym świecie. Dzięki różnorodności dostępnych formatów i kanałów, takich jak reklama w wyszukiwarkach, media społecznościowe, marketing e-mailowy, firmy mogą efektywnie docierać do swojej grupy docelowej. Nowoczesne reklamy internetowe oferują wysoki stopień personalizacji i możliwość precyzyjnego targetowania, co pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów z interesującymi ich treściami. W Kaliszu firmy wykorzystują innowacyjne reklamy internetowe do budowania świadomości marki, promowania produktów lub usług oraz zwiększania zaangażowania klientów. Kluczowe jest tutaj wykorzystanie kreatywnych i angażujących treści, które przyciągają uwagę i pozostają w pamięci odbiorców. Inwestycja w innowacyjne reklamy internetowe jest strategią, która może przynieść znaczące korzyści w zakresie budowania wizerunku i wzrostu sprzedaży.

   Twoja Firma Marketingowa w Kaliszu: Kompleksowe Strategie Promocji Online

   Twoja firma marketingowa w Kaliszu powinna oferować kompleksowe strategie promocji online, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych. Współpraca z taką firmą otwiera możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza usług, w tym pozycjonowania SEO, zarządzania mediami społecznościowymi, tworzenia treści, a także kampanii reklamowych PPC. W Kaliszu, gdzie konkurencja w przestrzeni cyfrowej stale rośnie, ważne jest, aby wybrać firmę marketingową, która potrafi efektywnie połączyć różne kanały promocji w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Dobrej jakości firma marketingowa pomoże nie tylko zwiększyć widoczność marki w internecie, ale również zbudować silną i spójną strategię komunikacji, która przyciągnie i zatrzyma uwagę potencjalnych klientów. Współpraca z profesjonalistami to inwestycja, która przynosi długoterminowe korzyści, zwiększając ruch na stronie, poprawiając konwersję i wzmacniając pozycję firmy na rynku.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Kaliszu

   W Kaliszu, dynamicznie rozwijającym się centrum e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) nabiera coraz większego znaczenia dla firm korzystających z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy. Specjaliści SEMO w Kaliszu tworzą strategie dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, aby zwiększyć sprzedaż i widoczność lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Kaliszu skupiają się na zwiększeniu widoczności produktów, podczas gdy SEO dla Etsy koncentruje się na promowaniu unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Kaliszu obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest niezbędne dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Kaliszu, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, jest szczególnie istotne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Kaliszu

   Kalisz, rozwijając swoje działania na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebuje skutecznych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Kaliszu oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, co umożliwia lokalnym przedsiębiorstwom osiągnięcie międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Kaliszu pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest niezbędna dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
   • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
   • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
   • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
   • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
   • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

   Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

   Umów się na 20 minut

   bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

   Umów mnie

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Kaliszu

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Kalisz staje przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Kaliszu oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Kalisza mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Kaliszu oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Kaliszu

   W Kaliszu, ważnym centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Kaliszu stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Kaliszu oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Kalisza korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.