riserite
Menu

Pozycjonowanie Augustów

Poznaj Augustów! Augustów, nazywany również „Perłą Suwalszczyzny”, jest położony w północno-wschodniej Polsce, nad rzeką Netta. Miasto, otoczone jest pięknymi jeziorami i…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  11:50,
  temperature icon 9°
  Berlin
  11:50,
  temperature icon 9°
  Nowy Jork
  05:50,
  temperature icon 9°
  Pekin
  17:50,
  temperature icon 29°
  Dubai
  13:50,
  temperature icon 30°
  Stambuł
  12:50,
  temperature icon 17°

  Contact Us

   Poznaj Augustów!

   Augustów, nazywany również „Perłą Suwalszczyzny”, jest położony w północno-wschodniej Polsce, nad rzeką Netta. Miasto, otoczone jest pięknymi jeziorami i gęstymi lasami, stanowi prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Charakteryzuje się nieskazitelnym środowiskiem naturalnym, dzięki któremu przyciąga rzesze turystów. Augustów jest także znany z kanału augustowskiego, inżynierskiego cudu z XIX wieku. Dzięki temu kanałowi, miasto stało się ważnym punktem na mapie europejskich dróg wodnych. Spacerując po Augustowie, można podziwiać zabytkową architekturę i poczuć atmosferę małego, urokliwego miasteczka. W okresie letnim, jeziora w okolicach Augustowa są idealnym miejscem do żeglugi, kąpieli czy wędkowania. Zimą, okoliczne tereny stają się rajem dla miłośników sportów zimowych. Jednak nie tylko natura przyciąga turystów – liczne festiwale, koncerty i wydarzenia kulturalne odbywają się tu przez cały rok.

   Kanał Augustowski – śladem inżynierskich osiągnięć

   Kanał Augustowski, jedno z najważniejszych miejsc w Augustowie, to prawdziwe dzieło sztuki inżynieryjnej. Zbudowany w XIX wieku, po dziś dzień służy żegludze śródlądowej. Ma długość ponad 100 km i łączy rzekę Biebrzę z Niemnem. Jego budowa miała na celu stworzenie połączenia wodnego między wschodnią a zachodnią Europą. Dzięki temu kanałowi, Augustów stał się ważnym ośrodkiem handlowym. Przepływające przez niego statki przewoziły towary z różnych zakątków kontynentu. Spacerując wzdłuż kanału, można podziwiać dziewiętnastowieczne śluzy i mosty.

   Zielone płuca Polski – natura wokół Augustowa

   Otaczające Augustów lasy, jeziora i rzeki tworzą wyjątkowe środowisko naturalne. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miejskiego i zregenerować siły w bliskości natury. Okolice miasta są domem dla wielu gatunków roślin i zwierząt, niektóre z nich są unikalne dla tego regionu. Szlaki piesze i rowerowe prowadzą przez najpiękniejsze zakątki suwalskiego krajobrazu, oferując niesamowite widoki i niezapomniane wrażenia. Wiele szlaków wodnych prowadzi przez malownicze jeziora i rzeki, stanowiąc atrakcję dla miłośników kajakarstwa. Zimą, obszary te zamieniają się w scenę dla entuzjastów łyżwiarstwa i narciarstwa biegowego.

   Przedsiębiorczość i rozwój Augustowa

   Augustów, choć znany przede wszystkim jako ośrodek turystyczny, posiada również dynamicznie rozwijającą się gospodarkę. Kluczowe sektory to turystyka, handel i przemysł. W okolicach miasta działa wiele firm, które specjalizują się w produkcji różnorodnych towarów dla rynku krajowego i zagranicznego. Miasto inwestuje w infrastrukturę oraz wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców, stając się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem dla inwestycji. Dzięki temu, mieszkańcy Augustowa mają dostęp do miejsc pracy w różnych branżach, a miasto rozwija się w zrównoważony sposób. Nie można również pominąć roli edukacji i kultury, które odgrywają ważną rolę w życiu społeczności lokalnej.

   Pozycjonowanie Augustów – klucz do sukcesu w lokalnej przestrzeni cyfrowej W dobie cyfryzacji, lokalne firmy w Augustowie muszą dbać o swoją widoczność w sieci. Pozycjonowanie staje się nie tylko opcją, ale koniecznością dla tych, którzy chcą odnieść sukces. Dzięki odpowiedniej strategii SEO, przedsiębiorstwa mogą dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Augustów, choć nie jest dużym miastem, ma swoją specyfikę w sieci. Lokalne SEO różni się od globalnego i wymaga specjalistycznego podejścia. Znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania w lokalnych zapytaniach może przynieść firmie znaczne korzyści. Właściciele firm często nie zdają sobie sprawy z potencjału, jaki niesie ze sobą lokalne pozycjonowanie. Jednak w erze smartfonów i mobilnych zapytań, lokalne SEO jest nieocenione.

   Korzyści płynące z pozycjonowania stron Augustów Pozycjonowanie stron w Augustowie to inwestycja, która przynosi konkretne korzyści. Przede wszystkim zwiększa się widoczność firmy w sieci. Lokalni klienci łatwiej znajdują usługi czy produkty, które ich interesują. Dzięki temu przedsiębiorstwa notują wzrost zainteresowania ofertą oraz wzrost sprzedaży. Ponadto, wysoka pozycja w wyszukiwarce buduje zaufanie wśród klientów. Współczesny konsument często korzysta z opinii online, więc pozytywne recenzje i widoczność w Google to klucz do sukcesu. Efektywne pozycjonowanie może także zmniejszyć koszty reklamy, gdyż strona staje się bardziej „widoczna” organicznie.

   Techniki i narzędzia w seo Augustów Współczesne SEO to złożony proces, który wykorzystuje różnorodne techniki i narzędzia. Lokalne pozycjonowanie w Augustowie polega przede wszystkim na optymalizacji treści pod kątem lokalnych słów kluczowych. Ważne jest także budowanie wartościowych linków zwrotnych z lokalnych źródeł, takich jak katalogi firm czy portale społecznościowe. Regularne aktualizacje strony i jej treści to kolejny kluczowy element. Narzędzia analityczne, takie jak Google Analytics, pozwalają monitorować efekty działań i dostosowywać strategię. W Augustowie, gdzie konkurencja nie jest tak wielka jak w większych miastach, odpowiednio dostosowane narzędzia SEO mogą przynieść znaczącą przewagę konkurencyjną.

   Agencja seo Augustów – dlaczego warto z nią współpracować? Zarządzanie SEO może być skomplikowane, zwłaszcza dla osób, które nie są z nim na co dzień związane. Dlatego wiele firm decyduje się na współpracę z agencją SEO. Profesjonalna agencja posiada wiedzę i doświadczenie, które są kluczowe dla skutecznego pozycjonowania. Zespoły specjalistów monitorują najnowsze trendy, zmiany w algorytmach i dostosowują strategie. Współpracując z agencją, firmy w Augustowie mogą skupić się na swojej głównej działalności. Ponadto, agencje często oferują kompleksowe usługi, łącząc SEO z innymi formami marketingu online. Dzięki temu przedsiębiorcy otrzymują spójną strategię promocji w sieci. Wybór odpowiedniej agencji jest kluczem, ale wartościowa współpraca może przynieść znaczące korzyści dla biznesu.

   Jakie błędy unikać w pozycjonowaniu stron internetowych Augustów? Pozycjonowanie to proces, w którym łatwo o błędy. Nieodpowiednie słowa kluczowe, nadmierne optymalizowanie treści czy budowanie niskiej jakości linków to tylko niektóre pułapki. Ważne jest, aby unikać technik „black hat”, które mogą prowadzić do kar od wyszukiwarek. Dla firm w Augustowie, które chcą pozycjonować się lokalnie, kluczem jest autentyczność. Wartościowe treści, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby klientów, są bardziej cenione niż puste artykuły pełne słów kluczowych. Ponadto, należy dbać o techniczne aspekty strony, takie jak szybkość ładowania czy dostosowanie do urządzeń mobilnych.

   Tanie pozycjonowanie Augustów – czy to możliwe? Koszty pozycjonowania mogą być różne, w zależności od strategii i zakresu działań. Wielu przedsiębiorców szuka taniego pozycjonowania, które przyniesie efekty bez nadwyrężania budżetu. W Augustowie, dzięki mniejszej konkurencji, tanie pozycjonowanie jest bardziej dostępne. Ważne jest jednak, aby nie mylić niskiej ceny z niską jakością. Skuteczne SEO nie zawsze musi być drogie, ale wymaga przemyślanej strategii i regularnych działań. Wybierając oferty taniego pozycjonowania, warto zwrócić uwagę na doświadczenie agencji i opinie innych klientów. Odpowiednio dostosowana strategia, nawet przy mniejszym budżecie, może przynieść znaczące korzyści.

   Pozycjonowanie www Augustów – angażowanie lokalnej społeczności Lokalna społeczność jest niezwykle ważna w procesie pozycjonowania dla miasta takiego jak Augustów. Angażowanie mieszkańców i lokalnych firm w działania związane z SEO może przynieść wiele korzyści. Współpraca z lokalnymi blogerami, udział w wydarzeniach czy aktywne uczestnictwo w życiu społeczności to tylko niektóre z działań, które zwiększają widoczność. Lokalne SEO nie polega tylko na technicznych aspektach, ale także na budowaniu relacji i zaufania wśród mieszkańców. Dlatego warto inwestować nie tylko w optymalizację strony, ale także w działania społecznościowe.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Augustowie

   W Augustowie, mieście z dynamicznie rozwijającym się rynkiem e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) nabiera coraz większego znaczenia. Specjaliści SEMO w Augustowie opracowują strategie dostosowane do specyfiki każdej z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy, mające na celu zwiększenie sprzedaży i widoczności lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Augustowie koncentrują się na podniesieniu widoczności produktów, a SEO dla Etsy skupia się na promocji unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Augustowie obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Augustowie, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, staje się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Augustowie

   Firmy w Augustowie, dążąc do ekspansji na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebują efektywnych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Augustowie oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, umożliwiając lokalnym przedsiębiorcom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Augustowie pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest kluczowa dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Augustowie

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Augustów stoi przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Augustowie oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Augustowa mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Augustowie oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Augustowie

   W Augustowie, rozwijającym się centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Augustowie stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Augustowie oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Augustowa korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.