riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z ręcznie robionymi artykułami papierniczymi i biurowymi.

Odkryj możliwości SEMO w świecie papierniczych arcydzieł Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z ręcznie robionymi artykułami papierniczymi i biurowymi to wyjątkowe…

Odkryj możliwości SEMO w świecie papierniczych arcydzieł

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z ręcznie robionymi artykułami papierniczymi i biurowymi to wyjątkowe wyzwanie. Nasza agencja SEMO, Riserite, oferuje kompleksowe podejście do pozycjonowania produktów w wyszukiwarkach oraz na licznych kanałach marketplace. Dzięki naszemu doświadczeniu, pomożemy Twojemu sklepowi nie tylko zaistnieć na Google, ale także na Bing, Yahoo, Amazon, eBay, Etsy, Kaufland i w ponad 20 innych kanałach. W ciągu ostatnich 5 lat wygenerowaliśmy dla klientów sprzedaż o wartości blisko 100 mln euro w ponad 40 krajach, co świadczy o naszej skuteczności.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Doradztwo i wejście na marketplace

Riserite oferuje profesjonalne doradztwo i wprowadzanie Twojego sklepu internetowego na różnorodne kanały marketplace. Jako prawdopodobnie jedyna agencja SEO na świecie, umożliwiamy również sprzedaż w modelu pośrednika. Współpracujemy z siostrzaną spółką, która zapewnia magazyny spedycyjne i obsługę zamówień, co oznacza, że rejestracja na wielu platformach i zarządzanie sprzedażą przestanie być Twoim problemem. Pozwól nam zająć się wszystkim, a Ty skup się na tworzeniu pięknych, ręcznie robionych artykułów papierniczych. Dzięki naszej usłudze SEMO, poszerzysz rynek swoich klientów praktycznie na cały świat.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Pozycjonowanie międzynarodowe

Riserite świetnie radzi sobie z pozycjonowaniem międzynarodowym. Optymalizujemy strony internetowe w kilkunastu językach, co pozwala na dotarcie do klientów w wielu krajach. Nasze działania obejmują tworzenie wysokiej jakości linków zewnętrznych z zagranicznych portali, co zwiększa autorytet Twojej domeny i poprawia widoczność na rynkach zagranicznych. Dzięki temu, Twoje ręcznie robione artykuły papiernicze i biurowe będą mogły znaleźć nabywców na całym świecie.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Analiza techniczna

Zadbamy również o analizę techniczną Twojej strony internetowej. Nasze podejście data driven SEO obejmuje analizę blisko 150 elementów sklepu czy platformy. Dzięki temu możemy dokładnie zoptymalizować stronę, co zwiększa jej wydajność i przekłada się na lepsze wyniki w wyszukiwarkach.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Unikalne podejście i elastyczne rozliczenie

W Riserite, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Szybkie wdrażanie zaplanowanych działań w okresie 3-6 miesięcy daje mocne wyniki i wzrosty w krótkim czasie. Nasze elastyczne rozliczenie, kredytowe na 12 lub 24 miesiące, pozwala na komfortowe finansowanie usług. Realizujemy procesy Agile, raportując każdą wykonaną pracę precyzyjnie do 15 minut.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Klasyczne SEO

Riserite oferuje również usługi klasycznego SEO: analiza GAP (analiza przestrzeni fraz pomiędzy klientem a konkurencją), tworzenie treści oraz optymalizacja. Budujemy strony na ACF (WordPress) – najszybsze i technologicznie najbardziej zaawansowane strony WWW. Zapewniamy jakościowy link building z wykupywanych zewnętrznie sprawdzonych powierzchni, co wpływa na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Wizytówki i NAP

Jesteśmy liderem w budowie i rozbudowie ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych i NAP. To wyróżnia Riserite, pomagając w dywersyfikacji linkowania, zwiększeniu autorytetu domeny i przyciąganiu potencjalnych lokalnych klientów. Dzięki temu Twoje ręcznie robione artykuły papiernicze i biurowe trafią do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Optymalizacja treści

Riserite oferuje możliwość pełnej optymalizacji treści. Tworzymy treści na stronę, bloga i zewnętrzne portale NAP w oparciu o AI i optymalizację ręczną. To pozwala na utrzymanie wysokiej jakości przy niskich kosztach. Wspieramy także tworzenie branżowej bazy wiedzy, co pomaga w budowaniu autorytetu domeny.

  • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
  • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
  • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
  • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
  • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
  • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

Umów się na 20 minut

bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

Umów mnie

Referencje i case studies

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony głównej riserite.com lub zakładki Case Study, gdzie można zobaczyć referencje i logotypy klientów oraz przykłady naszych wdrożeń. Nasza agencja pomoże Ci osiągnąć sukces w pozycjonowaniu Twoich ręcznie robionych artykułów papierniczych i biurowych. Zaufaj Riserite i stwórz z nami piękną przyszłość dla swojego sklepu internetowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat budowy ruchu i sprzedaży w sieci kliknij: https://riserite.com/kontakt/