riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury, lampy solarne).

Wprowadzenie do SEMO i Marketplace W dzisiejszym dynamicznym świecie handlu elektronicznego, Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury,…

Wprowadzenie do SEMO i Marketplace

W dzisiejszym dynamicznym świecie handlu elektronicznego, Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury, lampy solarne) odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesu. Nasza agencja SEMO – Riserite – oferuje unikalne możliwości jednoczesnego pozycjonowania produktów w wyszukiwarkach i kanałach marketplace. Dzięki naszej optymalizacji, produkty nie tylko dominują w Google, ale także w Bing, Yahoo, Amazon, eBay, Etsy, Kaufland i ponad 20 innych platformach marketplace. Nasze doświadczenie, poparte szczegółową wiedzą o algorytmach tych platform, pozwala nam dostosowywać opisy i SEO, aby zwiększać sprzedaż organiczną. W ciągu ostatnich 5 lat wygenerowaliśmy sprzedaż rzędu 100 mln euro w ponad 40 krajach dla naszych klientów poprzez różne kanały marketplace.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Doradztwo i Wprowadzanie na Marketplace

Pozycjonowanie sklepu internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury, lampy solarne) to nie tylko optymalizacja SEO, ale także skuteczne zarządzanie sprzedażą na różnych platformach. Jako prawdopodobnie jedyna agencja SEO na świecie, oferujemy naszym klientom możliwość prowadzenia sprzedaży w modelu pośrednika. Współpracujemy z siostrzaną spółką, która posiada magazyny spedycyjne, produkcję oraz możliwość obsługi spedycji i zamówień dla naszych klientów. To oznacza, że nie musisz martwić się o prowadzenie kont na licznych marketplace’ach i zarządzanie zespołem – my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Dzięki naszej usłudze SEMO, możemy rozszerzyć rynek Twoich klientów na całą Europę, zamiast ograniczać się tylko do polskiego rynku, który stanowi jedynie 3% możliwości europejskiego e-commerce.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Pozycjonowanie Międzynarodowe

Jednym z kluczowych aspektów naszej oferty jest SEO internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury, lampy solarne) na skalę międzynarodową. Oferujemy pozycjonowanie w kilkunastu językach i w kilkudziesięciu krajach. Nasze działania obejmują pełne jakościowe linkowanie zewnętrzne z zagranicznych portali, co pozwala zwiększać autorytet domeny i widoczność na rynkach zagranicznych. Dzięki temu Twoje produkty mogą być widoczne dla szerokiej międzynarodowej publiczności, co znacząco zwiększa szanse na sukces sprzedażowy.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Analiza Techniczna

Skuteczne Pozycjonowanie dla sklepu internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury, lampy solarne) wymaga dokładnej analizy technicznej. Nasza agencja przeprowadza dogłębną analizę blisko 150 elementów sklepu lub platformy (data driven SEO). Pozwala to na precyzyjną optymalizację strony, zwiększenie jej wydajności i poprawę wyników wyszukiwania. Nasze działania są oparte na danych, co gwarantuje skuteczność i trwałe rezultaty.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Unikalne Podejście i Rozliczenie

W Riserite podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Nasze podejście opiera się na szybkiej realizacji zaplanowanych działań w okresie 3-6 miesięcy, co daje mocne wyniki i wzrosty w krótkim czasie. Oferujemy elastyczne rozliczenie całego zakresu wdrożenia, kredytowe na 12 lub 24 miesiące, realizowane w modelu Agile. Oznacza to, że każdą wykonaną pracę raportujemy precyzyjnie do 15 minut, co zapewnia pełną przejrzystość i kontrolę nad procesem pozycjonowania.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Klasyczne SEO

Kiedy mówimy o Pozycjonowaniu sklepu internetowego z dekoracjami ogrodowymi (np. figury, lampy solarne), nie możemy zapominać o klasycznym SEO. To obejmuje analizę GAP (przestrzeni fraz pomiędzy klientem a konkurencją), tworzenie treści i optymalizację oraz budowanie stron na ACF (WordPress). Nasze strony są technologicznie zaawansowane i szybkie, co jest kluczowe dla pozycji w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo, zapewniamy jakościowy link building wyłącznie z wykupywanych zewnętrznie sprawdzonych powierzchni.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Wizytówki i NAP

Riserite wyróżnia się również budową i rozbudową ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych i NAP (Name, Address, Phone Number). Jest to jedno z naszych największych atutów, które pomaga dywersyfikować linkowanie, zwiększać autorytet domeny oraz przyciągać potencjalnych lokalnych klientów. Dzięki temu możemy skutecznie promować Twoją markę i zwiększać jej widoczność.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Optymalizacja Treści

Nasza agencja oferuje również możliwość przejęcia w 100% budowy treści na stronę, bloga oraz zewnętrzne portale NAP w oparciu o AI i optymalizację ręczną. To pozwala na tworzenie wysokiej jakości treści przy niskim koszcie, co jest kluczowe dla skutecznego SEO. Dzięki naszym usługom, Twoja strona może stać się branżową bazą wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet domeny i przyciągają użytkowników.

  • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
  • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
  • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
  • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
  • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
  • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

Umów się na 20 minut

bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

Umów mnie

Referencje i Case Studies

Jeśli chcesz zobaczyć, jak nasze działania przynoszą rezultaty, zapraszamy do odwiedzenia zakładki Case Study na naszej stronie głównej riserite.com. Znajdziesz tam referencje oraz logotypy klientów, a także przykładowe wdrożenia, które pokazują skuteczność naszych działań.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/