riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami łazienkowymi (np. ozdoby, lustra).

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami łazienkowymi (np. ozdoby, lustra) Czy zastanawiałeś się, jak efektywnie wykorzystać pozycjonowanie SEO dla sklepu…

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami łazienkowymi (np. ozdoby, lustra)

Czy zastanawiałeś się, jak efektywnie wykorzystać pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z dekoracjami łazienkowymi (np. ozdoby, lustra)? W Riserite znamy odpowiedź! Nasza agencja SEMO specjalizuje się w optymalizacji zarówno dla wyszukiwarek, jak i marketplace. Dzięki zaawansowanym technikom SEO i dogłębnej analizie, pomogliśmy naszym klientom wygenerować sprzedaż na kwotę blisko 100 mln euro w ponad 40 krajach przez ostatnie 5 lat!

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

SEMO i marketplace

Jedną z unikalnych cech Riserite jest nasza zdolność do pozycjonowania Twoich produktów nie tylko w wyszukiwarkach jak Google, Bing, czy Yahoo, ale także na platformach marketplace takich jak Amazon, eBay, Etsy, Kaufland i ponad 20 innych. Dzięki temu możesz osiągnąć dominację zarówno w wynikach organicznych, jak i w marketplace. Optymalizujemy opisy i SEO produktów, aby maksymalnie zwiększyć sprzedaż. W naszej firmie doskonale rozumiemy algorytmy tych platform, co pozwala nam skutecznie dostosowywać oferty do ich wymagań.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Doradztwo i wprowadzanie na marketplace

Wprowadzenie na rynek i zarządzanie sprzedażą na różnych platformach może być złożonym zadaniem. Dlatego jako prawdopodobnie jedyna agencja SEO na świecie, oferujemy kompleksowe doradztwo i możliwość prowadzenia sprzedaży w modelu pośrednika. Współpracujemy z siostrzaną spółką, która zajmuje się magazynowaniem, produkcją oraz logistyką. To oznacza, że nie musisz martwić się o zakładanie kont na wielu marketplace’ach ani zatrudnianie dodatkowych osób – my zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Pozycjonowanie międzynarodowe

Sklep internetowy z dekoracjami łazienkowymi ma ogromny potencjał nie tylko na rynku krajowym, ale i międzynarodowym. W Riserite oferujemy pozycjonowanie w kilkunastu językach i w kilkudziesięciu krajach. Stosujemy pełne jakościowe linkowania zewnętrzne od zagranicznych portali, co skutkuje zwiększeniem autorytetu domeny i widoczności na rynkach zagranicznych. Pozwalamy Twojej stronie osiągnąć globalną skalę!

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Analiza techniczna

Skuteczna optymalizacja SEO nie jest możliwa bez dokładnej analizy technicznej. W Riserite analizujemy blisko 150 elementów Twojego sklepu internetowego. Data driven SEO pozwala nam dokładnie zrozumieć i optymalizować każdą stronę w Twoim sklepie, co skutkuje zwiększeniem jego wydajności i widoczności w wynikach wyszukiwania.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Unikalne podejście i rozliczenie

Oferujemy indywidualne podejście dostosowane do specyfiki branży dekoracji łazienkowych. Dzięki szybkiemu wdrażaniu działań, osiągamy mocne wyniki w ciągu 3-6 miesięcy. Nasze elastyczne rozliczenie obejmuje kredytowanie na 12 lub 24 miesiące, co oznacza, że usługi są rozliczane w małych, stałych miesięcznych kwotach. Raportujemy każdą wykonaną pracę precyzyjnie do 15 minut!

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Klasyczne SEO

Rozbudowana oferta klasycznego SEO obejmuje analizę GAP, tworzenie treści i optymalizację, a także budowanie stron na ACF (WordPress). Nasze technologie umożliwiają tworzenie najszybszych i technologicznie zaawansowanych stron www. Jakościowy link building to kolejna mocna strona naszej oferty – korzystamy jedynie z wykupywanych zewnętrznie sprawdzonych powierzchni.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Wizytówki i NAP

Jednym z największych wyróżników Riserite jest budowa i rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych oraz NAP. Dzięki temu zwiększamy autorytet domeny i przyciągamy lokalnych klientów. To doskonała metoda na dywersyfikację linkowania i poprawę widoczności Twojego sklepu internetowego.

  • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
  • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
  • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
  • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
  • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
  • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

Umów się na 20 minut

bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

Umów mnie

Optymalizacja treści

Tworzenie wysokiej jakości treści to kluczowy aspekt SEO. W Riserite możemy przejąć w 100% budowę treści na Twoją stronę, bloga oraz zewnętrzne portale NAP. Wykorzystujemy AI i optymalizację ręczną, co pozwala na utrzymanie niskich kosztów przy jednoczesnym zabezpieczeniu jakości optymalizacji. Tworzymy branżowe bazy wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet Twojej domeny.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Referencje i case studies

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami i logotypami naszych klientów w zakładce Case Study na stronie głównej riserite.com. Przykładowe wdrożenia pozwolą Ci lepiej zrozumieć, jak bardzo skuteczne są nasze działania w zakresie pozycjonowania SEO i optymalizacji dla marketplace’ów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat budowy ruchu i sprzedaży w sieci kliknij: https://riserite.com/kontakt/