riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek (np. uchwyty, antypoślizgowe maty).

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek Prowadzenie sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek, takimi jak uchwyty…

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek

Prowadzenie sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek, takimi jak uchwyty czy antypoślizgowe maty, wymaga skutecznej strategii pozycjonowania. To właśnie tutaj z pomocą przychodzi agencja SEMO, Riserite. Dzięki naszym usługom możesz zyskać dominującą pozycję nie tylko w wyszukiwarkach, lecz także na licznych portalach marketplace. Przez ostatnie pięć lat pomogliśmy klientom wygenerować sprzedaż o wartości blisko 100 mln euro! Dowiedz się, jakie korzyści przyniosą Ci nasze usługi w zakresie SEO i SEMO.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

SEMO i marketplace

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek to nasza specjalność. W Riserite posiadamy doświadczenie, które pozwala na jednoczesne pozycjonowanie produktów zarówno w wyszukiwarkach, jak i na kanałach marketplace. Nasza optymalizacja umożliwia budowanie dominacji w Google, Bing, Yahoo, a także na platformach takich jak Amazon, eBay, Etsy czy Kaufland. Dzięki znajomości algorytmów tych platform, dostosowujemy opisy i SEO tak, aby maksymalizować sprzedaż organiczną.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Doradztwo i wprowadzanie na marketplace

Nie musisz posiadać samodzielnie kont na kilkunastu marketplace’ach ani zatrudniać zespołu obsługi. Riserite oferuje kompleksowe doradztwo i wprowadzanie klientów na różne kanały sprzedażowe. Jako jedna z nielicznych agencji SEO na świecie, oferujemy sprzedaż w modelu pośrednika. Współpracujemy z siostrzaną firmą, która posiada magazyny spedycyjne oraz zasoby do obsługi zamówień. Nasze usługi SEMO mogą zwiększyć Twój potencjalny rynek z niespełna 3% polskiego e-commerce do pozostałych 97% możliwości na rynku europejskim.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Pozycjonowanie międzynarodowe

Riserite oferuje możliwość pozycjonowania sklepów internetowych w kilkunastu językach i w kilkudziesięciu krajach. Nasze działania obejmują linkowanie zewnętrzne z portali zagranicznych, co zwiększa autorytet Twojej domeny i widoczność na rynkach międzynarodowych. Pozwól nam pomóc Twojemu sklepowi z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek osiągnąć globalny sukces.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Analiza techniczna

Dokładna analiza techniczna to klucz do skutecznego pozycjonowania SEO dla sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek. W Riserite analizujemy blisko 150 elementów sklepu czy platformy (data driven SEO), co pozwala na precyzyjną optymalizację strony i zwiększenie jej wydajności. Dzięki temu Twój sklep będzie działać szybciej i efektywniej, co przełoży się na wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Unikalne podejście i rozliczenie, którego nie ma żadna inna agencja

W Riserite oferujemy unikalne podejście do każdej branży, w tym dla sklepów z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek. Nasze działania wdrażamy szybko, w okresie 3-6 miesięcy, co pozwala osiągnąć mocne wyniki w krótkim czasie. Dodatkowo oferujemy elastyczne rozliczenie na 12 lub 24 miesiące, które pozwala na płynne finansowanie usług. Raportowanie Agile umożliwia precyzyjne śledzenie każdej wykonanej pracy aż do 15 minut.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Klasyczne SEO

Klasyczne SEO to podstawowy element naszych usług. Wykonujemy analizę GAP (analizę przestrzeni fraz pomiędzy klientem a konkurencją), tworzymy treści i optymalizujemy strony. Stawiamy na najszybsze i technologicznie zaawansowane strony www na ACF (WordPress). Nasz link building opiera się wyłącznie na zakupionych, sprawdzonych powierzchniach zewnętrznych, co gwarantuje wysoką jakość.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Wizytówki i NAP

Riserite wyróżnia się również unikalnym podejściem do budowy i rozbudowy wizytówek oraz NAP (Name, Address, Phone Number). Tworzymy i rozwijamy ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych, co przyczynia się do dywersyfikacji linkowania, zwiększania autorytetu domeny oraz przyciągania lokalnych klientów.

  • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
  • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
  • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
  • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
  • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
  • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

Umów się na 20 minut

bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

Umów mnie

Optymalizacja treści

W Riserite oferujemy pełne przejęcie budowy treści na stronę, bloga i zewnętrzne portale NAP. Korzystamy zarówno z AI, jak i ręcznej optymalizacji, co pozwala tworzyć tanie treści zachowujące wysoką jakość. Tworzymy również branżowe bazy wiedzy zawierające wpisy encyklopedyczne, które pomagają budować autorytet Twojej domeny.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Referencje i case studies

Aby zobaczyć, jak Riserite pomogło innym klientom w osiągnięciu sukcesu, odwiedź naszą stronę główną lub zakładkę Case Study. Znajdziesz tam referencje i logotypy zadowolonych klientów oraz przykładowe wdrożenia. Przekonaj się, że nasza agencja to najlepszy wybór, jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepu internetowego z bezpiecznymi rozwiązaniami dla łazienek.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/