riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z artykułami kąpielowymi i łazienkowymi.

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z artykułami kąpielowymi i łazienkowymi Jeśli prowadzisz sklep internetowy z artykułami kąpielowymi i łazienkowymi, doskonale zdajesz…

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z artykułami kąpielowymi i łazienkowymi

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z artykułami kąpielowymi i łazienkowymi, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest pozycjonowanie SEO. Skuteczna optymalizacja może znacząco zwiększyć widoczność Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch i wyższe przychody. W Riserite specjalizujemy się w usługach SEMO (Search Engine & Marketplace Optimization), które łączą pozycjonowanie SEO i optymalizację na marketplace’ach, gwarantując kompleksowy rozwój Twojego biznesu.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

SEMO i marketplace

Nasza oferta SEMO umożliwia jednoczesne pozycjonowanie produktów zarówno w wyszukiwarkach, jak i na kanałach marketplace. Dzięki naszej optymalizacji produkty będą widoczne nie tylko w Google, ale także w Bing, Yahoo, Amazon, eBay, Etsy, Kaufland i ponad 20 innych kanałach marketplace. Opieramy się na dobrze rozpoznanych algorytmach tych platform, co pozwala na dostosowywanie opisów i SEO, aby zwiększyć sprzedaż poprzez rozwój sprzedaży organicznej. Z dumą możemy się pochwalić, że w ostatnich 5 latach wygenerowaliśmy dla naszych klientów sprzedaż na ponad 100 mln euro w 40 krajach, działając na kanałach marketplace.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Doradztwo i wprowadzanie na marketplace

W Riserite oferujemy również doradztwo i wsparcie wprowadzające naszych klientów na kanały marketplace. Jako jedna z nielicznych agencji SEO na świecie, umożliwiamy sprzedaż w modelu pośrednika dla wybranych klientów. Współpracujemy z siostrzaną spółką, która dysponuje magazynami spedycyjnymi, produkcją oraz możliwościami obsługi spedycji i zamówień. Dzięki temu, nie musisz zarządzać kontami na wielu marketplace’ach ani posiadać dużego zespołu – my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Pamiętaj, że koncentrowanie swoich działań jedynie na polskim rynku to niespełna 3% europejskich możliwości e-commerce. Nasza usługa SEMO pozwala otworzyć dostęp do pozostałych 97% rynku.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Pozycjonowanie międzynarodowe

Świat e-commerce nie zna granic, a w Riserite możemy pomóc Twojemu biznesowi dotrzeć do klientów na całym świecie. Nasze pozycjonowanie SEO obejmuje kilkanaście języków i kilkadziesiąt krajów, co pozwala na pełne jakościowe linkowanie zewnętrzne z zagranicznych portali. To z kolei zwiększa autorytet domeny i widoczność na różnych rynkach międzynarodowych.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Analiza techniczna

Jednym z kluczowych elementów naszej oferty jest szczegółowa analiza techniczna blisko 150 elementów sklepu internetowego czy platformy. Nasze podejście “data driven SEO” pozwala na dokładną optymalizację strony, zwiększenie jej wydajności i maksymalizację konwersji. Każdy aspekt techniczny Twojej strony zostanie przeanalizowany, aby zapewnić jak najlepszą widoczność i efektywność.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Unikalne podejście i rozliczenie

W Riserite stawiamy na indywidualne podejście do każdej branży. Nasze działania wdrażamy szybko – od 3 do 6 miesięcy – co gwarantuje szybkie wyniki i wzrosty, zamiast kilkuletniego oczekiwania. Proponujemy elastyczne rozliczenie całego zakresu wdrożenia, kredytowane na 12 lub 24 miesiące. W ramach realizacji Agile, wykonujemy usługę tak szybko, jak to możliwe i dokładnie raportujemy każdą wykonaną pracę z precyzją do 15 minut.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Klasyczne SEO

Nie zapominamy także o klasycznym SEO, gdzie przeprowadzamy analizę GAP, czyli analizę przestrzeni fraz pomiędzy klientem a konkurencją. Tworzymy wyjątkowe treści, optymalizujemy je i budujemy strony na ACF (Advanced Custom Fields) w WordPressie, oferując najszybsze i najbardziej zaawansowane technologicznie strony www. Poza tym, dbamy o jakościowy link building z zewnętrznych sprawdzonych powierzchni.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Wizytówki i NAP

Jednym z naszych wyróżników jest rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych oraz NAP (Name, Address, Phone Number). To działanie pomaga w dywersyfikacji linkowania oraz zwiększa autorytet domeny, przyciągając potencjalnych lokalnych klientów.

  • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
  • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
  • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
  • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
  • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
  • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

Umów się na 20 minut

bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

Umów mnie

Opcje optymalizacji treści

W Riserite oferujemy również pełne przejęcie budowy treści na stronę internetową, bloga i zewnętrzne portale NAP, opierając się na AI i optymalizacji ręcznej. Dzięki temu możemy zapewnić wysoki standard wpisów przy zachowaniu niskiego kosztu, co gwarantuje jakość i pełne bezpieczeństwo. Tworzymy także branżowe bazy wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, aby budować autorytet domeny.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Referencje i case studies

Zachęcamy do odwiedzenia strony głównej Riserite.com lub zakładki Case Study, gdzie można zobaczyć referencje i logotypy naszych klientów oraz przykładowe wdrożenia. Jeśli chcesz poprawić pozycjonowanie SEO swojego sklepu internetowego z artykułami kąpielowymi i łazienkowymi, jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/