riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z akcesoriami ogrodowymi dla dzieci (np. zestawy narzędzi dla dzieci).

SEMO i marketplace: Klucz do sukcesu w branży ogrodowych akcesoriów dla dzieci Jeśli prowadzisz sklep internetowy z akcesoriami ogrodowymi dla dzieci…

SEMO i marketplace: Klucz do sukcesu w branży ogrodowych akcesoriów dla dzieci

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z akcesoriami ogrodowymi dla dzieci (np. zestawy narzędzi dla dzieci), musisz poznać możliwości SEMO (Search Engine & Marketplace Optimization). Skuteczność działania w pozycjonowaniu produktów w wyszukiwarkach oraz kanałach marketplace to nasza specjalność. Niezależnie czy Twoi klienci korzystają z Google, Bing, Yahoo czy marketplace’ów takich jak Amazon, eBay, Etsy, Kaufland, możemy pomóc w skutecznym budowaniu dominacji na tych platformach. W ciągu ostatnich 5 lat wygenerowaliśmy sprzedaż za blisko 100 mln euro w ponad 40 krajach, co dowodzi naszej skuteczności. Dzięki dobrze rozpoznanym algorytmom platform, potrafimy optymalizować opisy produktów i SEO, aby zwiększać sprzedaż organiczną.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Doradztwo i wprowadzanie na marketplace

Jednym z naszych atutów jest możliwość doradztwa i wprowadzania klientów na kanały marketplace. Działamy jako pośrednicy, oferując pełną obsługę sprzedaży dla wybranych klientów. Dzięki współpracy z siostrzaną spółką, posiadamy magazyny spedycyjne oraz możliwości produkcji i obsługi zamówień. Oznacza to, że nie musisz samodzielnie wykonywać pracy związanej z zarządzaniem kontami na licznych marketplace’ach. Korzystając z naszych usług SEMO, możesz zwiększyć rynek swoich klientów aż o 97%, co jest ogromnym potencjałem w europejskim e-commerce.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Pozycjonowanie międzynarodowe

Nasze możliwości pozycjonowania międzynarodowego są nieograniczone. Działamy w kilkunastu językach i w kilkudziesięciu krajach, co pozwala na pełne jakościowe linkowania zewnętrzne z zagranicznych portali. To zwiększa autorytet domeny Twojego sklepu i jego widoczność na zagranicznych rynkach. Dzięki temu Twoje akcesoria ogrodowe dla dzieci mogą trafić do klientów z różnych regionów, co znacząco zwiększa szansę na zdobycie nowych rynków i sprzedaży.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Analiza techniczna

Nasza analiza techniczna obejmuje blisko 150 elementów sklepu czy platformy, co pozwala na dokładną optymalizację strony internetowej. Dzięki temu Twoja strona będzie działać wydajniej, co przełoży się na lepszą widoczność w wyszukiwarkach i przyciąganie większej liczby klientów. Nasze podejście data driven SEO gwarantuje, że każdy element Twojego sklepu będzie dokładnie przetestowany i zoptymalizowany.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Unikalne podejście i elastyczne rozliczenie

Nasze podejście do pozycjonowania różni się od innych agencji. Indywidualne podejście do każdej branży oraz szybkie wdrażanie zaplanowanych działań w okresie 3-6 miesięcy pozwala na osiąganie mocnych wyników w krótkim czasie. Dodatkowo, oferujemy elastyczne rozliczenie kredytowane na 12 lub 24 miesiące, co umożliwia szybkie wykonanie usługi bez obciążania budżetu. Nasze raportowanie Agile pozwala na precyzyjne monitorowanie każdej wykonanej pracy.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Klasyczne SEO

Pozycjonowanie sklepu internetowego z akcesoriami ogrodowymi dla dzieci (np. zestawy narzędzi dla dzieci) to również klasyczne SEO. Analiza GAP pozwala na zidentyfikowanie przestrzeni fraz pomiędzy klientem a konkurencją. Tworzymy treści i optymalizujemy je, budując strony na ACF (WordPress). Wykorzystujemy również jakościowy link building z wykupywanych zewnętrznie sprawdzonych powierzchni, co poprawia autorytet i widoczność Twojego sklepu.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Wizytówki i NAP

Budowa i rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych oraz NAP to jedna z naszych najważniejszych usług. Pomagamy w dywersyfikacji linkowania oraz zwiększaniu autorytetu domeny. Dzięki temu Twoje akcesoria ogrodowe dla dzieci mogą dotrzeć do potencjalnych lokalnych klientów, co zwiększa szansę na sprzedaż.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Optymalizacja treści

Oferujemy możliwość przejęcia 100% budowy treści na stronę internetową, bloga i zewnętrzne portale NAP w oparciu o AI i optymalizację ręczną. To pozwala na niski koszt wpisów przy zachowaniu najwyższej jakości optymalizacji i pełnego bezpieczeństwa. Tworzymy branżową bazę wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet domeny Twojego sklepu.

  • Bo pozycjonowanie w google to za mało!
  • Opieramy działania o autorską metodykę SEMO. Wspierane przez AI wielokanałowe działania optymalizacyjne.
  • Bo nikt nie ma naszego doświadczenia, naszych umiejętności i naszej autorskiej, przetestsowanej na własnych markach usługowych i produktowych metodyki sprzedaży online SEMO.
  • Jesteśmy pierwszą agencją SXO/SEMO Agile - dostosowujemy na bieżąco niezbędne prace i zakres operując w ustalonym budżecie.
  • Bo każda agencja proponuje tak naprawdę dokładnie to samo!
  • Realizujemy kompleksowe usługi organiczne i strategiczne rozliczane comiesięcznie tylko za wykonane zadania.

Budujemy sprzedaż w wynikach Google i Bing, jak i wielu kanałach lokalnych jak Google Maps, Bing Maps itd. czy lub kanałach Marketplace takich jak Amazon, Allegro, Ebay, Etsy, Kaufland i dziesiątki innych jednocześnie w wielu krajach i językach.

Umów się na 20 minut

bezpłatnych konsultacji. Gwarantujemy, że nie spotkałeś wcześniej podobnej usługi.

Umów mnie

Referencje i case studies

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony głównej riserite.com lub zakładki Case Study, aby zobaczyć referencje, logotypy klientów oraz przykładowe wdrożenia. Dzięki temu zyskasz pełne zaufanie do naszych usług i przekonasz się, jak skuteczne jest pozycjonowanie SEO dla sklepu internetowego z akcesoriami ogrodowymi dla dzieci (np. zestawy narzędzi dla dzieci).

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/