riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla sklepów z naturalnymi kosmetykami

Pozycjonowanie SEO dla sklepów z naturalnymi kosmetykami Witaj w kolejnym wpisie na blogu Riserite! Dziś zajmiemy się tematyką Pozycjonowania SEO dla…

Pozycjonowanie SEO dla sklepów z naturalnymi kosmetykami

Witaj w kolejnym wpisie na blogu Riserite! Dziś zajmiemy się tematyką Pozycjonowania SEO dla sklepów z naturalnymi kosmetykami. Naturalne kosmetyki zdobywają coraz większą popularność, a wraz z nią rośnie konkurencja na rynku. Jak więc zadbać o to, aby Twój sklep wyróżniał się na tle innych i przyciągał klientów? Odpowiedź jest prosta: skuteczne pozycjonowanie!

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Lokalne SEO – zasięg, o którym marzysz

Lokalne SEO to podstawa, jeśli chcesz dotrzeć do klientów w swoim regionie. Dzięki naszym działaniom zyskujesz średni wzrost zasięgu o 4.5x w ciągu 4-6 miesięcy. Na podstawie przykładów wyników lokalnych, które notujemy, różnice mogą sięgać od 2x do 20x, 50x, a nawet 100x! Zdarzało nam się zaczynać projekty przy zasięgu lokalnym na poziomie 100–1000 wyświetleń wizytówki miesięcznie i osiągać po 6-8 miesiącach łączny zasięg od 30 000 do 70 000 wyświetleń miesięcznie wszystkich wizytówek i strony. Riserite specjalizuje się w budowaniu widoczności lokalnej na poziomie miasta, dzielnicy, kraju, a także zagranicznej widoczności przez międzynarodowe SEO i SEMO w wielu językach.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Unikalne podejście i elastyczne rozliczenie

Co wyróżnia Riserite na tle innych agencji? Przede wszystkim nasze indywidualne podejście do każdej branży i szybkie wdrażanie zaplanowanych działań. Działamy szybko i skutecznie, realizując działania w okresie 3-6 miesięcy, co pozwala na osiąganie wyraźnych wyników i wzrostów w kilka miesięcy – nie kilka lat! Oferujemy także elastyczne rozliczenie całego zakresu wdrożenia, kredytowe na 12 lub 24 miesiące. Realizujemy usługi Agile – wykonujemy usługę tak szybko, jak to możliwe, i rozliczamy poprzez kredytowaną do stałej stawki miesięcznej kwotę. To pozwala na precyzyjne raportowanie każdej wykonanej pracy do 15 minut.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Klasyczne SEO – analiza, optymalizacja i link building

Klasyczne działania SEO to klucz do sukcesu Twojego sklepu z naturalnymi kosmetykami. Rozpoczynamy od analizy GAP, czyli analizy przestrzeni fraz pomiędzy Twoim sklepu a konkurencją. Następnie tworzymy treści i optymalizujemy stronę oraz budujemy strony na ACF (wordpress), które są najszybsze i technologicznie najbardziej zaawansowane. Wykorzystujemy jakościowy link building wyłącznie z wykupywanych zewnętrznie sprawdzonych powierzchni, co daje pewność, że Twoja strona będzie wysoko oceniana przez algorytmy wyszukiwarek.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Wizytówki i NAP – kluczowe elementy lokalnego SEO

Rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych oraz NAP (Name, Address, Phone Number) to jedno z największych wyróżników Riserite. Dzięki temu Twój sklep szybko osiąga wyniki w lokalnych wyszukiwaniach, przyciągając klientów z najbliższego otoczenia.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Optymalizacja treści – kreowanie wartościowych materiałów

W Riserite oferujemy pełne przejęcie budowy treści na stronę, bloga i zewnętrzne portale NAP, w oparciu o AI i optymalizację ręczną. To pozwala na bardzo niski koszt wpisów przy zachowaniu wysokiej jakości optymalizacji i pełnego bezpieczeństwa. Tworzymy także branżowe bazy wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet domeny i przyciągają użytkowników szukających konkretnych informacji.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Referencje i case studies

Chcesz zobaczyć, jak nasze działania przekładają się na realne wyniki? Zapraszamy do odwiedzenia strony głównej riserite.com oraz zakładki Case Study. Znajdziesz tam referencje naszych klientów, logotypy oraz przykładowe wdrożenia. Nie czekaj, zacznij już dziś współpracę z Riserite i zoptymalizuj swój sklep z naturalnymi kosmetykami pod kątem SEO!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat budowy ruchu i sprzedaży w sieci kliknij: https://riserite.com/kontakt/