riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla kortów tenisowych i squashowych

Pozycjonowanie SEO dla kortów tenisowych i squashowych Jeśli prowadzisz korty tenisowe lub squashowe, z pewnością zauważyłeś rosnącą konkurencję na rynku. Dzięki…

Pozycjonowanie SEO dla kortów tenisowych i squashowych

Jeśli prowadzisz korty tenisowe lub squashowe, z pewnością zauważyłeś rosnącą konkurencję na rynku. Dzięki pozycjonowaniu SEO dla kortów tenisowych i squashowych, masz szansę wyróżnić się w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej klientów do swojej lokalizacji. W Riserite specjalizujemy się w dostosowywaniu usług SEO do specyfiki różnych branż, a korty tenisowe i squashowe nie są wyjątkiem.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Lokalne SEO

Lokalne SEO to kluczowy element, który może przyczynić się do zwiększenia widoczności Twojego biznesu w wyszukiwarkach. Dzięki naszym działaniom lokalnego SEO, klienci znajdą Twoje korty tenisowe lub squashowe w swojej okolicy. Średni wzrost zasięgu lokalnego, który notujemy, wynosi aż 4.5x w ciągu 4-6 miesięcy. Oczywiście, wyniki mogą się różnić w zależności od początkowej optymalizacji i rozbudowy lokalnej widoczności domeny. Mamy na koncie przypadki, gdzie początkowy zasięg wizytówek wynosił 100, 600 czy 1000 wyświetleń miesięcznie, a po 6-8 miesiącach wzrósł do 30 000 – 70 000 wyświetleń miesięcznie dla wszystkich wizytówek oraz strony.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Unikalne podejście i elastyczne rozliczenie

W Riserite mamy unikalne podejście do każdej branży, w tym również kortów tenisowych i squashowych. Wdrażamy zaplanowane działania w ciągu 3-6 miesięcy, co daje szybkie i zauważalne efekty. Dodatkowo, oferujemy elastyczne rozliczenie większych projektów SEO, kredytowane na 12 lub 24 miesiące. Dzięki Agile, wykonujemy usługi tak szybko, jak to możliwe, a każda praca jest precyzyjnie raportowana co do 15 minut.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Klasyczne SEO dla kortów tenisowych i squashowych

Podobnie jak w przypadku innych branż, SEO dla kortów tenisowych i squashowych zaczyna się od dokładnej analizy GAP. Sprawdzamy, jakie frazy kluczowe dominują u konkurencji i jakie luki możemy wykorzystać. Tworzymy i optymalizujemy treści, budujemy strony na ACF (Advanced Custom Fields dla WordPress), które są szybkie i zaawansowane technologicznie. Dodatkowo, zajmujemy się klasycznym link buildingiem, wykorzystując sprawdzone zewnętrzne powierzchnie.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Wizytówki i NAP

Jednym z naszych największych atutów jest budowa i rozbudowa ponad 70 wizytówek w różnych portalach ogłoszeniowych oraz NAP. Dzięki temu rozwiązaniu, Twoje korty tenisowe i squashowe szybko zyskają na widoczności. Pozycjonowanie lokalne i ogólnokrajowe wzmacnia zasięg wizytówek, co przyciąga więcej klientów do Twojej lokalizacji.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Optymalizacja treści

Zajmujemy się tworzeniem treści na stronę, bloga oraz zewnętrzne portale NAP w oparciu o AI oraz optymalizację ręczną. Dzięki temu, koszt wpisów jest bardzo niski, a jakość optymalizacji i bezpieczeństwo zostaje zachowane. Tworzenie branżowej bazy wiedzy z wpisami encyklopedycznymi dodatkowo buduje autorytet Twojej domeny. Oferujemy pełne przejęcie budowy treści, zapewniając zadowolenie i wysoką jakość.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Referencje i case studies

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Riserite pomogło innym firmom, zapraszamy na stronę główną riserite.com oraz do zakładki 'Case Study’. Znajdziesz tam referencje, logotypy klientów oraz przykładowe wdrożenia. Nasze wyniki mówią same za siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/