riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla klubów tanecznych i szkół tańca

Pozycjonowanie SEO dla klubów tanecznych i szkół tańca W dzisiejszych czasach, w erze szybkiego rozwoju i zmieniających się trendów, pozycjonowanie SEO…

Pozycjonowanie SEO dla klubów tanecznych i szkół tańca

W dzisiejszych czasach, w erze szybkiego rozwoju i zmieniających się trendów, pozycjonowanie SEO dla klubów tanecznych i szkół tańca odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu widoczności w internecie. Klienci szukają informacji online przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego miejsca do nauki tańca, dlatego warto zadbać o jak najlepsze wyniki wyszukiwania. W Riserite, specjalizujemy się w pozycjonowaniu dla klubów tanecznych i szkół tańca, pomagając naszym klientom osiągnąć sukces.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Lokalne SEO

Jednym z kluczowych elementów SEO dla klubów tanecznych i szkół tańca jest lokalne SEO. Dzięki odpowiednim działaniom można znacząco zwiększyć zasięg swojej oferty. Na przykład, wdrażając nasze rozwiązania, zauważyliśmy średni wzrost zasięgu o 4.5x w ciągu 4-6 miesięcy. Różnice mogą sięgać od 2x do nawet 100x, w zależności od początkowej optymalizacji i poziomu rozbudowy lokalnej widoczności domeny. W przeszłości zdarzało nam się podejmować projekty przy zasięgu lokalnym na poziomie 100 czy 600 wyświetleń wizytówki miesięcznie, a po 6-8 miesiącach osiągaliśmy 30 000 do 70 000 wyświetleń miesięcznie wszystkich wizytówek i strony.

Budując widoczność, koncentrujemy się na różnych poziomach: od ujęcia miasta, przez dzielnicę, aż po całą kraj. Co więcej, umiemy skutecznie działać na polu międzynarodowym, budując frazy i widoczność w wielu językach.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Unikalne podejście i rozliczenie

W Riserite każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasze szybkie wdrażanie zaplanowanych działań w okresie 3-6 miesięcy przynosi mocne wyniki już po kilku miesiącach, a nie latach. Rozliczenia są elastyczne, oferując kredyt na 12 lub 24 miesiące, co oznacza, że wykonanie usługi odbywa się możliwie jak najszybciej, a płatności są rozłożone na stałe miesięczne kwoty. Nasze raportowanie Agile precyzyjnie dokumentuje każdą wykonaną pracę co 15 minut, co zapewnia pełną przejrzystość działań.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Klasyczne SEO

Kiedy mówimy o klasycznym SEO, mamy na myśli kompleksowe działania, które zaczynają się od analizy GAP, czyli analizy przestrzeni fraz pomiędzy klientem a konkurencją. Następnie tworzymy treści i optymalizujemy strony, opierając się na systemie ACF w WordPressie, który jest jednym z najszybszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi do budowy stron. Ponadto, nasz klasyczny jakościowy link building polega na wykupywaniu sprawdzonych powierzchni, co dodatkowo wzmacnia pozycjonowanie.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Wizytówki i NAP

Jednym z największych wyróżników Riserite jest budowa i rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych. Dzięki tej strategii nasza agencja szybko osiąga wyniki dla naszych klientów. Dodatkowo, dbamy o NAP (Name, Address, Phone Number), co jest ważnym aspektem dla lokalnego SEO.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Optymalizacja treści

Oferujemy też możliwość przejęcia w 100% budowy treści na stronę, bloga i zewnętrzne portale NAP, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu AI i ręcznej optymalizacji. Taki model pozwala na obniżenie kosztów wpisów, zachowując jednocześnie wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Tworzymy też branżową bazę wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet domeny.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Referencje i case studies

Jeśli jesteś zainteresowany wynikami, które osiągamy dla naszych klientów, zapraszamy do odwiedzenia strony głównej riserite.com, a także zakładki Case Study. Znajdziesz tam referencje, logotypy klientów oraz przykładowe wdrożenia, które pokażą, jak skuteczne jest nasze podejście do pozycjonowania dla klubów tanecznych i szkół tańca.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/