riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla klubów sportowych

Pozycjonowanie SEO dla klubów sportowych Każdy klub sportowy dąży do osiągania jak najlepszych wyników nie tylko na boisku, ale również w…

Pozycjonowanie SEO dla klubów sportowych

Każdy klub sportowy dąży do osiągania jak najlepszych wyników nie tylko na boisku, ale również w internecie. Dlatego tak ważne jest Pozycjonowanie SEO dla klubów sportowych. Dzięki skutecznej strategii SEO, możemy zwiększyć widoczność Twojego klubu w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większą liczbę odwiedzin, liczbę uczestników i zainteresowanych Twoją ofertą.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Lokalne SEO

Jednym z kluczowych elementów Pozycjonowania dla klubów sportowych jest lokalne SEO. Działania te mogą przynieść znakomite rezultaty – według naszych danych, zasięg może wzrosnąć o 4.5x w ciągu 4-6 miesięcy. Różnice mogą być ogromne, sięgając od 2x do nawet 100x i więcej, w zależności od początkowej optymalizacji. Nasze doświadczenia pokazują, że z lokalnego zasięgu na poziomie 100, 600 czy 1000 wyświetleń wizytówki miesięcznie, po 6-8 miesiącach możemy osiągnąć wyniki rzędu 30 000-70 000 wyświetleń miesięcznie.

W Riserite budujemy widoczność lokalną na różnych poziomach: od dzielnicy, przez miasto, aż po kraj. Nasze działania nie ograniczają się do Polski – oferujemy także międzynarodowe SEO i SEMO w wielu językach, tworząc frazy i budując widoczność globalnie.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Unikalne podejście i elastyczne rozliczenie

Jednym z naszych największych atutów jest indywidualne podejście do każdej branży. Zapewniamy szybkie wdrażanie zaplanowanych działań – od 3 do 6 miesięcy, co skutkuje widocznymi wynikami w krótkim czasie. Co więcej, oferujemy elastyczne rozliczenie, w systemie kredytowym na 12 lub 24 miesiące. Realizacja zgodnie z metodologią Agile pozwala nam na szybkie wykonanie zadań, z dokładnym raportowaniem każdej pracy do 15 minut.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Klasyczne SEO

W ramach klasycznego SEO przeprowadzamy szczegółową analizę GAP, czyli analizę przestrzeni fraz pomiędzy Twoim klubem a konkurencją. Tworzymy treści oraz optymalizujemy strony zgodnie z najlepszymi praktykami. Budujemy strony na ACF (Advanced Custom Fields) w oparciu o WordPress, co zapewnia szybkość i zaawansowaną technologię. Zajmujemy się również link buildingiem, wyłącznie z wykupywanych zewnętrznie, sprawdzonych powierzchni.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Wizytówki i NAP

Jednym z naszych największych wyróżników jest budowa i rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych oraz NAP (Name, Address, Phone). Pomaga to w szybkim osiąganiu widocznych wyników, zwiększając zaufanie i autorytet Twojego klubu sportowego.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Optymalizacja treści

Oferujemy możliwość pełnego przejęcia budowy treści na stronę, bloga oraz zewnętrzne portale NAP, wykorzystując AI oraz optymalizację ręczną. Dzięki temu możemy utrzymać niski koszt wpisów, zachowując jednocześnie wysoką jakość optymalizacji i pełne bezpieczeństwo. Tworzymy także branżowe bazy wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet domeny.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Referencje i case studies

Chcesz zobaczyć, jakie efekty można osiągnąć z pomocą Riserite? Zapraszamy do przejrzenia naszych studiów przypadków oraz referencji na głównej stronie riserite.com lub w zakładce Case Study. Znajdziesz tam logotypy klientów oraz przykładowe wdrożenia, które pokażą Ci, jak skuteczne może być Pozycjonowanie klubów sportowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/