riserite
Menu

Pozycjonowanie SEO dla centrów fitness

Pozycjonowanie SEO dla centrów fitness Jeśli prowadzisz centrum fitness, niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z ogromnej konkurencji na rynku. Aby przyciągnąć nowych…

Pozycjonowanie SEO dla centrów fitness

Jeśli prowadzisz centrum fitness, niewątpliwie zdajesz sobie sprawę z ogromnej konkurencji na rynku. Aby przyciągnąć nowych klientów i utrzymać tych stałych, musisz być widoczny w internecie. Pozycjonowanie SEO dla centrów fitness to kluczowe narzędzie, które pomoże Twojej siłowni wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć lokalnych entuzjastów fitnessu. Agencja SEMO Riserite specjalizuje się w dostosowywaniu strategii SEO do specyficznych potrzeb różnych branż, a więc także dla centrów fitness.

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

Więcej

Lokalne SEO: Twoja siłownia na mapie

Jednym z najważniejszych elementów w strategii Pozycjonowania centrów fitness jest lokalne SEO. Działania lokalne są kluczowe, ponieważ większość klientów poszukuje siłowni w swoim najbliższym otoczeniu. Dzięki naszym strategiom notujemy średni wzrost zasięgu o 4.5x w ciągu 4-6 miesięcy. Różnice mogą być ogromne, od 2x do nawet 100x, w zależności od początkowej optymalizacji i poziomu rozbudowy lokalnej widoczności domeny. Mamy przypadki, gdzie z początkowego zasięgu 100, 600 czy 1000 wyświetleń wizytówki miesięcznie osiągaliśmy po 6-8 miesiącach łączny zasięg od 30 000 do 70 000 wyświetleń miesięcznie.

Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
20 minut bezpłatnych konsultacji
strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

Contact Us

Budowanie widoczności lokalnej i międzynarodowej

Riserite buduje widoczność lokalną na poziomie miasta, dzielnicy, ale również widoczność zagraniczną przez międzynarodowe SEO i SEMO w wielu językach. Nasze strategie obejmują tworzenie fraz i budowanie widoczności w różnorodnych językach, co pozwala na pozyskanie klientów nie tylko w kraju, ale i za granicą.

CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

Unikalne podejście i elastyczne rozliczenia

Nasze podejście do Pozycjonowania SEO dla centrów fitness jest wyjątkowe. Wdrażamy zaplanowane działania szybko, w okresie 3-6 miesięcy, co pozwala na uzyskanie mocnych wyników i wzrostów w kilka miesięcy, a nie lat. Nasze elastyczne rozliczenia obejmują kredytowanie na 12 lub 24 miesiące, a realizacja odbywa się w modelu Agile. Oznacza to, że każdą wykonaną pracę raportujemy precyzyjnie do 15 minut.

Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

Tło sekcji case study na stronie usług

+612%

wzrostu liczby transakcji

w rok

BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

eCOMMERCE / SEO

+1300%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA HEALTH & WELLNES

SEO

+101%

wzrostu ruchu organicznego

w pół roku

WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

Google Ads / SEO

+352%

wzrostu miesięcznego

ruchu organicznego

BRANŻA BEAUTY

eCOMMERCE

Napis case study
Więcej

Klasyczne SEO i optymalizacja treści

Wdrażamy również klasyczne elementy SEO dla centrów fitness, takie jak analiza GAP – identyfikacja luk pomiędzy frazami klienta a konkurencją, tworzenie i optymalizacja treści oraz budowanie stron na ACF (WordPress), które są technologicznie zaawansowane i szybkie. Stosujemy również klasyczny link building, wykorzystując sprawdzone zewnętrzne powierzchnie ogłoszeniowe.

Mamy
dla Ciebie smart cele

Konkretne

Cel musi być konkretny

Mierzalne

Cel musi możliwy do zmierzenia

Istotne

Cel musi mieć jakieś znaczenie

Osiągalne

Cel musi być realny do osiągnięcia

Ograniczone czasowo

Cel musi posiadać deadline

Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

Skontaktuj się

Wizytówki i NAP

Jednym z największych wyróżników Riserite jest budowa i rozbudowa ponad 70 wizytówek w portalach ogłoszeniowych oraz NAP. To kluczowy element, który pomaga w szybkim osiąganiu wyników. Wizytówki te zwiększają zasięg i widoczność Twojej siłowni w lokalnych wyszukiwaniach, co przekłada się na większą liczbę odwiedzin i nowych klientów.

Nasz cel

To coś więcej niż zwykle działania

Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

Nasza misja

Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

Opieka nad treścią i branżowa baza wiedzy

Riserite oferuje możliwość pełnego przejęcia tworzenia treści na stronę, bloga oraz zewnętrzne portale NAP. Wykorzystując AI oraz ręczną optymalizację, możemy zapewnić wysokiej jakości wpisy przy bardzo niskim koszcie. Dodatkowo tworzymy branżowe bazy wiedzy z wpisami encyklopedycznymi, które budują autorytet Twojej domeny.

Szukasz skutecznej agencji?

Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

Umów mnie

Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

Google + Bing Maps 3000pln/700euro
SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
SEMO lokalne 25000pln/5800euro
SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

AGILE

?

Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

lub

FIXED

?

Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

*Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

* SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

Referencje i case studies

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony głównej riserite.com oraz zakładki Case Study, gdzie znajdziesz referencje, logotypy klientów oraz przykładowe wdrożenia. Zobacz, jak nasza praca przynosi realne rezultaty i jak możemy pomóc Twojej siłowni osiągnąć sukces dzięki Pozycjonowaniu SEO dla centrów fitness.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowie biznesu online? Kliknij tutaj: https://riserite.com/kontakt/