riserite
Menu

Pozycjonowanie Zgorzelec

Poznaj Zgorzelec! Zgorzelec do małe, ale urokliwe miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Leży nad rzeką Nysą Łużycką, która…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  05:57,
  temperature icon 17°
  Berlin
  05:57,
  temperature icon 18°
  Nowy Jork
  23:57,
  temperature icon 22°
  Pekin
  11:57,
  temperature icon 31°
  Dubai
  07:57,
  temperature icon 34°
  Stambuł
  06:57,
  temperature icon 26°

  Contact Us

   Poznaj Zgorzelec!

   Zgorzelec do małe, ale urokliwe miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Leży nad rzeką Nysą Łużycką, która stanowi granicę między polską a Niemcami. Jest to miejsce, w którym znajdują się dwie kultury, języki i tradycje splatają się w podróżym, harmonijnym mikście. Jest także głównym szlakiem handlowym, przemysłowym i turystycznym, co czyni go jednym z najważniejszych europejskich miast na polsko-niemieckim pograniczu.

   Zgorzelec: Miasto, gdzie spotykają się dwie kultury

   Zgorzelec i sąsiadujące z nim niemieckie miasto Görlitz są swoistym duetem, gdzie spotykają się tradycyjne tradycje, obyczaje i języki. W Zgorzelcu co roku odbywają się różne festiwale i wydarzenia, które celebrują tę kulturową różnorodność. Można używać zarówno polską, jak i niemiecką architekturę, a także skosztować kuchni z obu stron granicy. Jest w miejscu, gdzie nie tylko mieszkańcy, ale i turyści mogą uzyskać więcej informacji o sąsiednich krajach i ich historii, jednocześnie podziwiając piękno przyrody i zabytków.

   Zgorzelec: Brama do Polski czy do Niemiec?

   Zgorzelec często jest nazywany „bramą” – ale czy do Polski, czy do Niemiec? Odpowiedź na pytanie jest zależna od rozważań. Dla Polaków, Zgorzelec jest bramą do Niemiec, ułatwiającą dostęp do zachodniego sąsiada, zarówno dla celów użyteczności publicznej, jak i biznesowy. Dla Niemców i innych mieszkańców Europy Zachodniej, Zgorzelec stanowi bramę do Polski, możliwość poznania bogatej kultury i historii kraju. Tak czy inaczej, miasto stanowi węzeł komunikacyjny i turystyczny, linky dwa różne światy.

   Przedsiębiorczość w Zgorzelcu: Oportunistyczne miasto na pograniczu

   Zgorzelec to miejsce, gdzie przedsiębiorczość jest naprawdę uzasadniona. Jego lokalizacja na pograniczu zapewnia wyjątkowe możliwości dla biznesu. W mieście znajduje się małe i przedsiębiorstwo, które jest usuwane z bliskości podstawowego rynku niemieckiego i łatwości dostępu do usług. Dodatek, Zgorzelec certyfikatów, należy sprawdzić infrastrukturze i uzyskać warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Organy miejskie aktywnie wspierają nowe inicjatywy i rozprzestrzeniają się, tworząc przyjazne środowisko dla społeczności i jednostki.

   Bliskość do Niemiec sprawia, że ​​wiele firm z różnych branż wybiera Zgorzelec jako swoje miejsce, w którym można uzyskać dostępu. Przedsiębiorstwa z sektorów logistyki, handel oraz produkcja z dogodnej lokalizacji do dostępu do dostępu do szerokiego rynku zbytu.

   Bliskie relacje z niemieckim Görlitz otwierają się przed rozszerzonymi firmami, rozszerzonym zakresem współpracy międzynarodowej. Nie tylko duże korporacje, ale i małe firmy rodzinne, w Zgorzelcu, sprzyjające warunki rozwijania swojej działalności poza granicami Polski.

   Zgorzelec do miasta z wielkimi ambicjami i jeszcze większym potencjałem. Jego miejsce jest dostępne, różnorodna kultura czynią go jednym z najbardziej fascynujących miejsc na polsko-niemieckim pograniczu. Twórca od tego, czy jesteś turystą, przedsiębiorcą, czy po prostu postacią poszukującą, Zgorzelec ma Ci wiele do wykorzystania.

   Pozycjonowanie Zgorzelec: Klucz do Sukcesu Lokalnego Biznesu

   W systemie zglobalizowanym świecie, lokalnym przedsiębiorstwie w Zgorzelcu może powodować duży nacisk konkurencyjny. Czy wiesz, że odpowiednio zrealizowane pozycjonowanie w Zgorzelcu może mieć wpływ, co umożliwi Twojemu biznesowi wyróżnienie się na innych? Chodzi o więcej niż tylko dostęp do strony internetowej na wynikach wyszukiwania; do wielu bardziej złożonych procesów, które mogą uwzględniać realne korzyści Twojej firmy. Oto kilka punktów, które zostały uznane, dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne dla przedsiębiorstw w Zgorzelcu.

   Odpowiednio przeprowadzone pozycjonowanie w Zgorzelcu może zostać wprowadzone jako sukces lokalnego biznesu.

   Pozycjonowanie stron WWW Zgorzelec: Dlaczego warto inwestować w Lokalne SEO?

   Lokalne SEO staje się coraz bardziej istotne dla firmy, która została podjęta, takich jak Zgorzelec. Jest to szczególnie ważne dla miast na pograniczu, gdzie konkurencja z sąsiednimi krajami może być znacząca. Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie strony www w Zgorzelcu skoncentrowanym na SEO? Oto kilka argumentów, które mogą Cię obciążać:

   Korzystanie z lokalnego SEO w pozycjonowaniu strony www w Zgorzelcu oferuje wiele korzyści, zarówno krótko-, jak i długoterminowych. Jest to, które nie tylko zwiększa zasięg Twojego biznesu w wynikach wyszukiwania, ale pomaga również w rozwiązaniu, lokalną strategię markę.

   Agencja SEO Zgorzelec: Na Co Zwrócić Uwagę Przy Wyborze Ekspertów od Pozycjonowania?

   Wybór agencji SEO może być jednym z kluczowych decyzji, który jest przeznaczony dla twojego biznesu. W Zgorzelcu, mieście z dostępnymi wyzwaniami i możliwościami funkcjonalnymi z jego lokalizacją na pograniczu, ekspertyza w dziedzinie SEO jest tylko bezużyteczna, ale wręcz równa. Oto kilka kluczowych punktów, na które warto zwrócić uwagę, aby uwzględnić świadomego wyboru:

   Uwaga agencja SEO w Zgorzelcu, warto zwrócić uwagę na te aspekty, aby mieć pewność, że zastosowanie jest możliwe przy oczekiwanych wynikach.

   Pozycjonowanie Stron Internetowych Zgorzelec: 5 Najlepszych Praktyk

   Pozycjonowanie stron internetowych do kluczowego elementu w indywidualnym sukcesie każdej firmy. Dzięki strategii SEO, Twoja firma nie tylko zyskuje na widoczności, ale także zwiększa swoje szanse na przy nowych klientach. W kontekście Zgorzelca, z jego unikalną lokalizacją i różnorodnością kulturową, istnieje kilka najlepszych praktyk, które są stosowane w efektywnym pozycjonowaniu. Oto pięć z nich:

   1. Optymalizacja Słów Kluczowych

   2. SEO lokalne w Google Moja Firma

   3. Optymalizacja Treści

   4. Budowanie linków

   5. Monitorowanie i analiza

   Stosując pięć najlepszych praktyk w ramach pozycjonowania stron internetowych w Zgorzelcu, zyskasz solidną strategię do skutecznej ochrony SEO.

   Tanie Pozycjonowanie Stron Zgorzelec: 5 Pułapek, Jak Grać Skutecznie

   Oszczędne pozycjonowanie stron w Zgorzelcu nie oznacza, że ​​musimy rezygnować z jakości. Jednak w dążeniu do oszczędności, można łatwo wpasować się w różne pułapki, które zamiast pomóc, mogą utrudniać dostęp do rezultatów. Poniżej przedstawiamy pięć typowych błędów, które są warte, oraz systemy, jak skutecznie z nimi uderzające:

   1. Wybór Zbyt Ogólnych Słów Kluczowych

   Skup się na frazach kluczowych (tzw. long-tail słów kluczowych), które są bardziej szczegółowe i mniej dostępne. funkcjonalne, które jest stosowane do stosowania w bardziej rzucających się w oczy użytkownikach, jednocześnie zmniejszając koszty.

   2. Brak Optymalizacji Lokalnej

   Znajdź lokalne słowa kluczowe i wykorzystuje je w meta tagach, opisach i treści na stronie. Może to wynikać również z tego, że Twój biznes jest spowodowany w Google Moja Firma.

   3. Pomijanie Analiz i Monitorowania

   Skorzystaj z bezpłatnych narzędzi, takich jak Google Analytics i Google Search Console, aby uzyskać wyniki i strategie.

   4. Automatyzacja bez kontroli

   Jeśli zdecydujesz się na automatyzację, nastąpi, że narzędzie jest prawidłowo skonfigurowane i regularnie monitorowane.

   5. Brak aktualizacji i optymalizacji

   Regularnie aktualizuj treść na stronie, śledź i wprowadzać niezbędne zmiany w strategii.

   Trzymając się tych pułapek i sposobów ich unikania, możliwe jest, że jest to równoznaczne z pozycjonowaniem strony w Zgorzelcu. Dobrze zaplanowana i wykonana strategia SEO może mieć wpływ na korzyści, nie obciążając tym samym uwagi.