riserite
Menu

Pozycjonowanie Wojkowice

Poznaj Wojkowice! Wojkowice to niewielkie, ale dynamicznie rozwijające się miasto położone w województwie śląskim, w samym sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  04:03,
  temperature icon 20°
  Berlin
  04:03,
  temperature icon 19°
  Nowy Jork
  22:03,
  temperature icon 27°
  Pekin
  10:03,
  temperature icon 28°
  Dubai
  06:03,
  temperature icon 32°
  Stambuł
  05:03,
  temperature icon 25°

  Contact Us

   Poznaj Wojkowice!

   Wojkowice to niewielkie, ale dynamicznie rozwijające się miasto położone w województwie śląskim, w samym sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest to miejsce, które dzięki swej przemysłowej przeszłości, stało się domem dla wielu pokoleń i kultur. Charakteryzuje się ono dobrze rozwiniętą infrastrukturą, nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi oraz zielonymi terenami rekreacyjnymi. Wojkowice słyną z gościnności swoich mieszkańców i z poczucia silnej lokalnej wspólnoty. Miasto jest także ważnym węzłem komunikacyjnym, z łatwym dostępem do głównych dróg i autostrad regionu. Wojkowice zaskakują pozytywnie swoim z balansowaniem między miejskim zgiełkiem a spokojem, oferując mieszkańcom wysoką jakość życia.

   Historia i zabytki Wojkowic

   Wojkowice mogą pochwalić się bogatą historią, która odcisnęła swoje piętno na architekturze i duchu miasta. Centralnym punktem jest kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, który zbudowany został w stylu neobarokowym i jest świadkiem ważnych dla miasta wydarzeń. Wokół rynku rozlokowane są zabytkowe kamienice, odzwierciedlające dawny rozwój miejski i burzliwe dzieje regionu. Dla miłośników historii lokalne muzeum oferuje eksponaty związane z przemysłową i wojenną przeszłością Wojkowic. Różnorodne pomniki i miejsca pamięci narodowej są rozsiane po całym mieście, przypominając o ważnych postaciach i wydarzeniach. Wojkowice dbają o swoje dziedzictwo, odrestaurowując i zachowując zabytki dla przyszłych pokoleń.

   Przyroda i czas wolny w Wojkowicach

   Wojkowice, mimo industrialnego tła, oferują mieszkańcom wiele możliwości spędzania czasu na łonie natury. Miasto posiada kilka parków i skwerów, które są idealnym miejscem do relaksu i odpoczynku po dniu pracy. Dla aktywnych, liczne ścieżki rowerowe i trasy do biegania pozwalają na utrzymanie kondycji i cieszenie się świeżym powietrzem. Tereny leśne wokół miasta są popularnym miejscem na weekendowe wycieczki rodzinne i grzybobrania. W letnie miesiące mieszkańcy chętnie korzystają z miejskiego basenu, który staje się centrum rekreacji. Wojkowice inwestują również w rozbudowę i modernizację placów zabaw oraz obiektów sportowych, aby umożliwić mieszkańcom aktywny tryb życia.

   Przedsiębiorczość i inwestycje w Wojkowicach

   Wojkowice są przykładem miasta, które skutecznie przekształciło swoje przemysłowe korzenie w silną i zróżnicowaną gospodarkę. Lokalne władze aktywnie wspierają przedsiębiorców, stwarzając korzystne warunki do inwestycji i rozwoju działalności gospodarczej. Miasto przyciąga inwestorów dzięki strategicznemu położeniu, doskonałemu dostępowi do siły roboczej i bliskości z większymi centrami przemysłowymi. W Wojkowicach działa wiele małych i średnich przedsiębiorstw, które stanowią o sile lokalnej ekonomii. Regularne targi i wystawy handlowe są doskonałą okazją do promowania produktów i usług lokalnych firm. Władze miejskie dążą również do zrównoważonego rozwoju, inwestując w nowe technologie i ekologiczne rozwiązania, które przyszłościowo wpłyną na wzrost gospodarczy miasta.

   Pozycjonowanie Stron w Wojkowicach Podstawy Sukcesu Online dla Miejscowych Biznesów

   W dobie cyfryzacji, pozycjonowanie stron internetowych stało się kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm w Wojkowicach. Efektywne pozycjonowanie zapewnia wyższą widoczność w wynikach wyszukiwarek, co przekłada się na zwiększony ruch na stronie i potencjalne zwiększenie sprzedaży. Dla biznesów w Wojkowicach, dostosowanie strategii SEO do lokalnych warunków i preferencji klientów może być decydujące w osiągnięciu sukcesu online. Obejmuje to nie tylko staranny dobór słów kluczowych, ale także optymalizację techniczną strony, co jest niezbędne do zapewnienia najlepszego doświadczenia dla użytkowników.

   Wybór Efektywnej Agencji SEO w Wojkowicach Kryteria i Wskazówki

   Dobór odpowiedniej agencji SEO w Wojkowicach może znacząco wpłynąć na efektywność online’owych działań marketingowych firmy. Ważne, aby wybrać agencję, która posiada doświadczenie w pracy z firmami o podobnym profilu działalności i zrozumienie specyfiki lokalnego rynku. Agencja SEO powinna oferować transparentne metody pracy oraz regularne raportowanie postępów, co pozwoli na monitorowanie efektywności działań. Współpraca z agencją, która potrafi dostosować strategię SEO do indywidualnych potrzeb firmy w Wojkowicach, może przynieść znaczące korzyści.

   Tanie Pozycjonowanie Stron w Wojkowicach Optymalizacja Kosztów i Zasięgu

   Tanie pozycjonowanie stron jest szczególnie ważne dla małych i średnich przedsiębiorstw w Wojkowicach, które często dysponują ograniczonymi budżetami marketingowymi. Skuteczne pozycjonowanie nie musi być jednak kosztowne, jeśli odpowiednio wykorzysta się dostępne narzędzia i techniki. Małe firmy mogą skupić się na optymalizacji lokalnej, wykorzystując lokalne słowa kluczowe i tworząc treści dostosowane do potrzeb lokalnej społeczności. Działania takie jak optymalizacja na urządzenia mobilne czy budowanie lokalnych linków zwrotnych mogą być efektywne i nie wymagają dużych inwestycji.

   Strategie Optymalizacji SEO dla Stron Internetowych w Wojkowicach

   Optymalizacja SEO stron internetowych w Wojkowicach wymaga podejścia zintegrowanego i skoncentrowanego na jakości. W centrum uwagi powinna być treść wartościowa i relewantna dla lokalnych użytkowników, która jednocześnie jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Techniczne aspekty strony, takie jak szybkość ładowania, responsywność i poprawność struktury strony, również odgrywają kluczową rolę. Ważne jest, aby firmy w Wojkowicach regularnie aktualizować swoje strony, dbając o świeżość i atrakcyjność treści. Ponadto, budowanie wartościowych linków zwrotnych z zaufanych źródeł może znacząco podnieść pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

   Nowoczesne Trendy w Pozycjonowaniu Jak Firmy z Wojkowic Mogą na Nich Skorzystać

   Adaptacja do najnowszych trendów SEO jest kluczowa dla firm w Wojkowicach, pragnących utrzymać konkurencyjność na rynku online. Trendy takie jak optymalizacja pod wyszukiwanie głosowe, wykorzystanie sztucznej inteligencji w analizie danych czy integracja z marketingiem treści mogą otworzyć nowe możliwości dotarcia do klientów. Dla firm w Wojkowicach ważne jest, aby być na bieżąco z tymi zmianami i wdrażać je w swoich strategiach SEO. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i metod pozwoli na skuteczniejsze dotarcie do docelowej grupy klientów i wyróżnienie się na tle konkurencji. Wzrost znaczenia mobilności i treści wideo to kolejne obszary, które firmy powinny uwzględnić w swoich strategiach pozycjonowania.

   Znaczenie Lokalnego SEO dla Rozwoju Biznesu w Wojkowicach

   Lokalne SEO ma kluczowe znaczenie dla firm działających w Wojkowicach, które chcą zwiększyć swoją widoczność wśród lokalnej społeczności. Optymalizacja dla lokalnych wyszukiwań pozwala na docieranie do klientów, którzy szukają produktów lub usług w bezpośrednim otoczeniu. Działania takie jak optymalizacja Google My Business, tworzenie treści skoncentrowanych na lokalnych wydarzeniach czy budowanie lokalnych linków zwrotnych są skuteczne w promowaniu biznesu lokalnie. Lokalne SEO nie tylko przyciąga więcej klientów, ale także buduje zaufanie i lojalność wśród mieszkańców. Dla małych i średnich przedsiębiorstw w Wojkowicach, lokalne SEO może być decydujące w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej.

   Integracja Pozycjonowania Stron z Całościową Strategią Marketingową w Wojkowicach

   Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Wojkowicach powinno być integralną częścią ogólnej strategii marketingowej firmy. Zintegrowane podejście, które łączy SEO z innymi formami marketingu, takimi jak media społecznościowe, marketing treści czy kampanie reklamowe, zapewnia spójność i wzmacnia obecność online. Taka synergia pozwala na osiągnięcie większego zasięgu i lepsze zaangażowanie klientów. Kluczowe jest, aby wszystkie działania marketingowe były spójne i uzupełniały się nawzajem, tworząc jednolity obraz marki. W rezultacie, firmy w Wojkowicach mogą skutecznie budować swoją obecność w internecie, przyciągając większą liczbę klientów i zwiększają swoje przychody.