riserite
Menu

Pozycjonowanie Szczytna

Poznaj Szczytną! Szczytna to urokliwe miasto położone w województwie dolnośląskim, znane ze swojego malowniczego krajobrazu i licznych atrakcji turystycznych. Oferuje nie…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  03:40,
  temperature icon 20°
  Berlin
  03:40,
  temperature icon 19°
  Nowy Jork
  21:40,
  temperature icon 27°
  Pekin
  09:40,
  temperature icon 28°
  Dubai
  05:40,
  temperature icon 32°
  Stambuł
  04:40,
  temperature icon 25°

  Contact Us

   Poznaj Szczytną!

   Szczytna to urokliwe miasto położone w województwie dolnośląskim, znane ze swojego malowniczego krajobrazu i licznych atrakcji turystycznych. Oferuje nie tylko zabytkową architekturę, ale i bogatą ofertę kulturalną, co sprawia, że jest jednym z ważniejszych centrów turystycznych w regionie. Miłośnicy przyrody będą zachwyceni okolicznymi lasami i wzgórzami, stanowiącymi idealne miejsce do pieszych i rowerowych wycieczek.

   W Szczytnej znajduje się również zamek, będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków w okolicy. Zachwyca on swym wyglądem i historią, a organizowane w nim imprezy kulturalne przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Zamek ten jest też doskonałym punktem widokowym, skąd można podziwiać panoramę okolic.

   Odkryj Sekrety Historii Szczytnej

   Szczytna to miejsce, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością. Odrestaurowane kamienice, kościoły i zabytki prezentują różne style architektoniczne, tworząc unikatowy charakter miasta. Warto odwiedzić muzeum lokalne, gdzie można zapoznać się z bogatą historią tego miejsca.

   Kultura i historia to nie jedynie muzea i zabytki. W mieście regularnie odbywają się festiwale, koncerty i inne wydarzenia kulturalne, które sprawiają, że Szczytna żyje kulturą przez cały rok. Dzięki tym imprezom, miasto staje się coraz bardziej popularnym celem turystycznym, a jego kulturalna oferta jest coraz bogatsza i różnorodna.

   Aktywny Wypoczynek w Szczytnej

   Dla osób ceniących aktywny wypoczynek, Szczytna oferuje mnóstwo atrakcji. Liczne szlaki piesze i rowerowe prowadzą przez piękne krajobrazy, gwarantując niezapomniane wrażenia. Okoliczne jeziora są idealnym miejscem dla miłośników sportów wodnych, a zimą okoliczne góry przyciągają narciarzy i snowboardzistów. Co więcej, miasto rozwija również infrastrukturę sportową, taką jak boiska i parki, dając jeszcze więcej możliwości dla aktywnego spędzenia czasu.

   Jeżeli jesteś miłośnikiem sportu, miasto oferuje również różne formy aktywności, od kortów tenisowych po baseny i siłownie. Zatem niezależnie od tego, czy jesteś amatorem czy profesjonalistą, znajdziesz tu coś dla siebie. A dla dzieci i młodzieży organizowane są różne formy aktywności, co sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

   Przedsiębiorczość i Gospodarka: Wizja na Przyszłość

   Miasto Szczytna nie spoczywa na laurach i ambitnie podchodzi do tematu rozwoju gospodarczego. Wspierane są lokalne inicjatywy i przedsiębiorstwa, a inwestycje w infrastrukturę są na porządku dziennym. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania są tutaj na wagę złota, co sprawia, że miasto jest atrakcyjne dla młodych, dynamicznych ludzi.

   Nie można zapomnieć również o rosnącej roli turystyki w gospodarce miasta. Dodatkowe inwestycje w infrastrukturę turystyczną, takie jak budowa nowych hoteli czy modernizacja obiektów sportowych, sprawiają, że Szczytna jest coraz bardziej atrakcyjna dla turystów i inwestorów. W ten sposób, tworzone są nowe miejsca pracy, co przyczynia się do stabilności i rozwoju gospodarczego regionu

   Wprowadzenie do SEO w Szczytna

   Pozycjonowanie w Szczytna stało się nieodłącznym elementem strategii marketingowej wielu lokalnych przedsiębiorstw. Pozwala na zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, co jest kluczowe dla przyciągnięcia nowych klientów. Stąd też fraza „pozycjonowanie Szczytna” cieszy się rosnącą popularnością wśród właścicieli firm.

   Dobrze zaplanowana i zaimplementowana strategia SEO może znacząco wpłynąć na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Jest to szczególnie ważne w kontekście lokalnym, gdzie konkurencja jest intensywna i każda przewaga może być decydująca.

   SEO dla początkujących w Szczytna

   Jeżeli zastanawiasz się, jak zacząć swoją przygodę z SEO, dobrą wiadomością jest to, że podstawy są stosunkowo proste do zrozumienia. Kluczowe jest przede wszystkim zrozumienie, jak działa algorytm wyszukiwarki i co wpływa na pozycjonowanie stron w Szczytna.

   Zoptymalizowanie strony pod frazy takie jak „pozycjonowanie stron Szczytna” czy „SEO Szczytna” nie jest jednorazowym zadaniem, ale procesem. Należy regularnie monitorować wyniki, wprowadzać ulepszenia i dostosowywać strategię do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek.

   Analiza konkurencji na rynku SEO w Szczytna

   Zrozumienie, kto jest Twoim głównym konkurentem w dziedzinie SEO w Szczytna, jest kluczowe do zbudowania efektywnej strategii. Analizując strony konkurencji, można dowiedzieć się, które frazy kluczowe są dla nich najważniejsze i jak są pozycjonowane.

   Nie wystarczy jednak tylko analizować; ważne jest też działanie. Wykorzystując narzędzia do analizy SEO i frazy kluczowe typu „SEO Szczytna,” możesz dostosować swoją strategię, aby być krok przed konkurencją.

   Zasady efektywnego pozycjonowania stron www w Szczytna

   Efektywne pozycjonowanie stron www w Szczytna opiera się na kilku kluczowych zasadach. Po pierwsze, wartość dodaną dla użytkownika. Twoja strona musi oferować coś unikalnego, co przyciągnie i zatrzyma użytkownika.

   Po drugie, techniczna strona sprawy. Optymalizacja strony, czyli takie jej dostosowanie, aby była 'przyjazna’ dla wyszukiwarek, jest niezwykle ważna. Fraza „pozycjonowanie stron www Szczytna” często pojawia się w kontekście takich działań jak optymalizacja meta tagów, poprawa prędkości ładowania strony czy budowa wartościowej treści.

   Kiedy zatrudnić agencję SEO w Szczytna

   Jeśli Twoja strona nie osiąga oczekiwanych wyników, być może nadszedł czas, aby zatrudnić profesjonalistów. Agencja SEO może zaoferować kompleksową usługę pozycjonowania, która obejmuje analizę słów kluczowych, optymalizację strony oraz budowanie linków.

   Wybierając agencję, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie w branży i portfolio. Fraza „agencja seo Szczytna” może pomóc Ci znaleźć firmy, które specjalizują się w lokalnym pozycjonowaniu i mają doświadczenie w pracy z firmami z Twojej branży.

   Optymalizacja techniczna strony: Jakie są jej elementy?

   Optymalizacja techniczna to jedno z kluczowych działań w ramach pozycjonowania stron internetowych Szczytna. Zawiera ona takie elementy jak struktura URL, optymalizacja obrazów czy dostosowanie strony do urządzeń mobilnych.

   Jest wiele narzędzi, które mogą pomóc w optymalizacji technicznej Twojej strony. Warto korzystać z nich, by być pewnym, że wszystkie elementy są poprawnie zaimplementowane. Pamiętaj, że pozycjonowanie stron internetowych Szczytna to nie tylko słowa kluczowe i treść, ale również techniczne aspekty strony.

   Kluczowe metryki w pozycjonowaniu w Szczytna

   Metryki takie jak liczba użytkowników, czas spędzony na stronie czy współczynnik odrzuceń są kluczowe w kontekście pozycjonowania www Szczytna. Dają one jasny obraz efektywności Twojej strategii i pokazują, gdzie są miejsca do poprawy.

   Analizując te metryki, możesz skorzystać z różnych narzędzi analitycznych. Te narzędzia nie tylko pomogą Ci zrozumieć, jak ludzie korzystają z Twojej strony, ale także, jakie elementy mogą wymagać optymalizacji w kontekście SEO.

   SEO na budżet: Mit czy rzeczywistość?

   Idea „tanich” usług SEO często budzi kontrowersje. Z jednej strony, niskobudżetowe kampanie mogą nie przynieść oczekiwanych wyników. Z drugiej jednak, tanie pozycjonowanie Szczytna jest jak najbardziej możliwe, jeśli wiesz, na co zwrócić uwagę.

   Kluczowe jest tutaj efektywne zarządzanie zasobami i umiejętne wykorzystanie dostępnych narzędzi. Tanie pozycjonowanie stron Szczytna nie musi oznaczać złej jakości; oznacza to jedynie, że trzeba być bardziej kreatywnym i wykorzystywać dostępne zasoby w najbardziej efektywny sposób.

   Podsumowanie: Dlaczego pozycjonowanie jest kluczowe dla Twojego biznesu w Szczytna

   Zrozumienie i umiejętne wykorzystanie SEO jest kluczowe dla każdego lokalnego przedsiębiorstwa w Szczytna. Dobre pozycjonowanie może znacząco zwiększyć Twoją widoczność w sieci i pomóc w przyciągnięciu nowych klientów.

   Jeśli chcesz dalej się rozwijać i zyskać przewagę nad konkurencją, nie możesz zaniedbać SEO. Wykorzystaj więc frazę „tanie pozycjonowanie stron Szczytna” jako początek Twojej drogi do sukcesu w dziedzinie marketingu internetowego.