riserite
Menu

Pozycjonowanie Strzyżów

Poznaj Strzyżów! Strzyżów, zlokalizowany w malowniczym województwie podkarpackim, to miasto o bogatej historii i unikalnym charakterze. Leżąc w dolinie rzeki Wisłok,…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  04:11,
  temperature icon 5°
  Berlin
  04:11,
  temperature icon 3°
  Nowy Jork
  22:11,
  temperature icon 15°
  Pekin
  10:11,
  temperature icon 20°
  Dubai
  06:11,
  temperature icon 26°
  Stambuł
  05:11,
  temperature icon 16°

  Contact Us

   Poznaj Strzyżów!

   Strzyżów, zlokalizowany w malowniczym województwie podkarpackim, to miasto o bogatej historii i unikalnym charakterze. Leżąc w dolinie rzeki Wisłok, jest otoczony pięknymi krajobrazami Beskidu Niskiego, co sprawia, że jest ulubionym miejscem dla wielu turystów. Jego początki sięgają średniowiecza, a przez wieki był ważnym ośrodkiem handlowym i kulturalnym. Spacerując po starówce, można podziwiać zabytkowe kamienice, kościoły oraz inne świadectwa minionych epok. Wielu odwiedzających przyciąga również lokalne muzeum, prezentujące bogatą historię i kulturę regionu. Miasto jest dumne z swojego dziedzictwa, a liczne festiwale i wydarzenia kulturalne świadczą o tym zaangażowaniu. Strzyżów to także ważny punkt na mapie turystycznej Polski, oferując szeroką gamę atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Ścieżki rowerowe, szlaki piesze oraz możliwość spływów kajakowych czynią go idealnym miejscem na krótkie wypady czy dłuższe wakacje.

   Zabytki i perły architektoniczne Strzyżowa

   W Strzyżowie każdy miłośnik historii znajdzie coś dla siebie. W samym sercu miasta wyróżnia się kościół św. Stanisława Biskupa, który jest doskonałym przykładem gotyckiej architektury. W okolicach miasta warto zwrócić uwagę na drewniane cerkwie, które są częścią Szlaku Architektury Drewnianej w województwie podkarpackim. Ratusz miejski to kolejny zabytek, który przyciąga uwagę odwiedzających. Ponadto, w okolicach Strzyżowa rozsiane są liczne pałace i dwory, które świadczą o dawnej świetności tego regionu. Dla wielu, spacer po starówce staje się podróżą w czasie, gdzie na każdym kroku można natknąć się na ślady przeszłości.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przyroda i rekreacja w okolicach Strzyżowa

   Miłośnicy przyrody na pewno docenią bogactwo flory i fauny, które oferuje okolica Strzyżowa. Beskid Niski, z jego malowniczymi szczytami i głębokimi dolinami, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą się zrelaksować w otoczeniu przyrody. Rezerwat Przyrody „Źródliska Wisłoka” to miejsce, gdzie można podziwiać rzadkie gatunki roślin i zwierząt. Wiele osób wybiera Strzyżów jako bazę wypadową do pieszych wędrówek po górach, ale równie atrakcyjne są lokalne ścieżki rowerowe, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki regionu.

   Rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość w Strzyżowie

   Strzyżów, choć niewielki, odgrywa ważną rolę w gospodarce regionu. Miasto stało się centrum dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw, które działają w różnych sektorach, od przemysłu po usługi. Lokalne władze aktywnie wspierają przedsiębiorczość, oferując różne formy pomocy dla start-upów i doświadczonych biznesmenów. Strefa aktywności gospodarczej, zlokalizowana w pobliżu miasta, przyciąga inwestorów z kraju i zagranicy. Edukacja i szkolenia dla przedsiębiorców, organizowane przez lokalne instytucje, przyczyniają się do ciągłego wzrostu jakości usług i produkcji. W ostatnich latach miasto zyskało także na znaczeniu jako ośrodek handlowy, co przyczynia się do jego dynamicznego rozwoju.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Seo Strzyżów – Twoja droga do cyfrowej widoczności

   W dzisiejszych czasach internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Dla wielu firm w Strzyżowie, obecność online jest kluczem do sukcesu. SEO, czyli optymalizacja pod wyszukiwarki, pełni tu kluczową rolę. Lokalne firmy w Strzyżowie mają unikalną okazję do docierania do lokalnych klientów poprzez skuteczne pozycjonowanie. Dobre SEO nie tylko zwiększa ruch na stronie, ale także buduje zaufanie wśród potencjalnych klientów. Gdy użytkownik szuka usługi lub produktu w Strzyżowie, chce znaleźć najlepszą ofertę w okolicy. Skuteczne SEO pomaga firmom wyróżnić się wśród konkurencji. Ostatecznie, dla lokalnych przedsiębiorstw jest to klucz do zwiększenia sprzedaży i budowania silnej marki w Internecie.

   Agencja SEO Strzyżów – Eksperci od pozycjonowania w Twoim zasięgu

   Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w profesjonalną agencję SEO? Odpowiedź jest prosta: tak. Eksperci od pozycjonowania wiedzą, jak dostosować strategię do lokalnych potrzeb. Wybierając agencję w Strzyżowie, masz pewność, że zostaną uwzględnione specyficzne cechy rynku lokalnego. Agencje SEO mają niezbędne narzędzia i doświadczenie, aby efektywnie poprawić widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach. Z ich pomocą, Twoja firma może osiągnąć lepsze wyniki, niż kiedykolwiek wcześniej. Pamiętaj, że w dzisiejszym świecie cyfrowym, bycie widocznym w Internecie to podstawa sukcesu.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Pozycjonowanie stron Strzyżów – Sekrety dominacji w lokalnych wynikach wyszukiwania

   Pozycjonowanie stron to proces, który polega na optymalizacji witryny, by była ona jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Dla firm w Strzyżowie, lokalne pozycjonowanie może przynieść znaczące korzyści. Gdy potencjalny klient wpisuje frazę związaną z Twoją branżą i dodaje „Strzyżów”, Twoja firma powinna być na czele wyników. Taki ruch jest niezwykle cenny, ponieważ osoby te są już zainteresowane Twoją ofertą. Kluczem jest zrozumienie, że pozycjonowanie lokalne różni się od globalnego. Musisz uwzględnić specyfikę rynku w Strzyżowie i dostosować do niej strategię. Z pomocą odpowiedniej strategii, Twoja firma może stać się liderem w lokalnych wynikach wyszukiwania.

   Pozycjonowanie www Strzyżów – Optymalizacja od podstaw

   Nie wystarczy mieć ładnie zaprojektowaną stronę. Musi być ona także zoptymalizowana pod kątem SEO. Wszystkie elementy Twojej strony, od treści po strukturę, mają wpływ na pozycjonowanie. W Strzyżowie konkurencja jest duża, więc każdy detal się liczy. Prawidłowa optymalizacja strony może zdecydowanie podnieść Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania. To nie tylko teksty, ale także grafika, prędkość ładowania czy responsywność na urządzeniach mobilnych. Wszystkie te elementy składają się na skuteczne pozycjonowanie www. Dlatego tak ważne jest, aby podchodzić do tego holistycznie i dbać o każdy aspekt strony.

   Tanie pozycjonowanie Strzyżów – Efektywne strategie dla budżetów każdej wielkości

   Nie każda firma dysponuje dużym budżetem na pozycjonowanie. Jednak nawet z ograniczonymi środkami można osiągnąć dobre wyniki. W Strzyżowie istnieją agencje oferujące tanie pozycjonowanie, które jednocześnie jest efektywne. Kluczem jest znalezienie odpowiedniego balansu między kosztem a jakością. Ważne jest, by nie skupiać się tylko na cenie, ale także na doświadczeniu i kompetencjach agencji. Dzięki odpowiedniemu podejściu, nawet niewielki budżet może przynieść znaczące korzyści w postaci zwiększonej widoczności w Internecie. Korzystając z usług profesjonalistów, nawet małe inwestycje mogą przynieść zaskakująco dobre rezultaty.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Pozycjonowanie seo Strzyżów – Zaawansowane techniki i najnowsze trendy

   SEO jest dziedziną, która ciągle się rozwija. Algorytmy wyszukiwarek są aktualizowane, pojawiają się nowe techniki, a trendy się zmieniają. Aby być na bieżąco, trzeba ciągle się kształcić. Dzięki temu możesz dostosować swoją strategię do aktualnych wymogów i utrzymać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. W Strzyżowie konkurencja nie śpi, więc musisz być zawsze krok do przodu. Skuteczne pozycjonowanie SEO to kombinacja wiedzy, doświadczenia i ciągłego monitorowania zmian. Tylko wtedy można mówić o trwałych i satysfakcjonujących efektach. Dobrze zoptymalizowana strona to gwarancja, że klient trafi do Ciebie, a nie do konkurencji.

   Pozycjonowanie stron internetowych Strzyżów – Kompleksowa strategia dla Twojej obecności online

   Tworzenie strony internetowej to dopiero początek. Jej skuteczne pozycjonowanie wymaga kompleksowego podejścia. Musisz myśleć nie tylko o słowach kluczowych, ale także o jakości treści, strukturze strony czy jej użyteczności. Każdy element jest ważny i wpływa na to, jak wysoko Twoja strona będzie się pojawiać w wynikach wyszukiwania. W Strzyżowie, gdzie konkurencja jest duża, holistyczne podejście do SEO jest kluczem do sukcesu. Dzięki temu możesz budować mocną obecność online, która przekłada się na większą liczbę klientów i większe zyski. Regularne monitorowanie i aktualizacja strategii to klucz do utrzymania wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.