riserite
Menu

Pozycjonowanie Słubice

Poznaj Słubice! Słubice to malownicze miasto położone w zachodniej Polsce, bezpośrednio przy granicy z Niemcami. Współczesne Słubice to efekt powojennych przemian…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  04:01,
  temperature icon 10°
  Berlin
  04:01,
  temperature icon 16°
  Nowy Jork
  22:01,
  temperature icon 17°
  Pekin
  10:01,
  temperature icon 26°
  Dubai
  06:01,
  temperature icon 31°
  Stambuł
  05:01,
  temperature icon 14°

  Contact Us

   Poznaj Słubice!

   Słubice to malownicze miasto położone w zachodniej Polsce, bezpośrednio przy granicy z Niemcami. Współczesne Słubice to efekt powojennych przemian terytorialnych, kiedy to miasto zostało oddzielone od Frankfurtu nad Odrą. Ta unikalna lokalizacja sprawia, że jest ważnym punktem przejściowym i komunikacyjnym między Polską a Niemcami. W Słubicach można dostrzec wiele śladów historii, zwłaszcza z czasów II wojny światowej. Miasto jest dumne ze swojego dziedzictwa kulturowego i stara się je pielęgnować. Spacerując po Słubicach, można podziwiać różnorodną architekturę oraz liczne zabytki. Mieszkańcy miasta są otwarci, przyjaźni i cenią sobie dobrosąsiedzkie stosunki z niemieckimi sąsiadami. Współpraca transgraniczna ze stroną niemiecką otwiera wiele możliwości dla mieszkańców i biznesu. Słubice często nazywane są „bramą do Europy”, podkreślając ich rolę w międzynarodowej wymianie.

   Turystyka i atrakcje Słubic

   Jednym z głównych atutów Słubic jest ich atrakcyjność turystyczna. Miasto oferuje wiele miejsc wartych odwiedzenia, takich jak Park Przyjaźni, który jest idealnym miejscem na relaks. Dla miłośników historii, Muzeum Miasta Słubice prezentuje bogatą historię regionu i relacje polsko-niemieckie. W okolicach miasta znajdują się również malownicze szlaki piesze i rowerowe. Wielu turystów przyjeżdża do Słubic na zakupy, korzystając z dogodnego położenia przy granicy. Słubice stanowią też ważny punkt na mapie edukacyjnej Polski, dzięki Uniwersytetowi Viadrina. Rzeka Odra, przepływająca przez miasto, dodaje mu uroku, stając się miejscem wielu imprez i atrakcji wodnych. Wiele restauracji i kawiarni korzysta z widokiem na rzekę, oferując swoim gościom niezapomniane chwile.

   Kultura i edukacja w Słubicach

   Miasto Słubice to nie tylko historia i turystyka, ale również ważny ośrodek kultury i edukacji. Działa tutaj wiele instytucji kulturalnych, takich jak domy kultury, teatry i kina. Co roku organizowane są festiwale, koncerty oraz imprezy kulturalne, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i gości z innych części Polski. Uniwersytet Viadrina w Słubicach jest uważany za jeden z najlepszych w regionie, oferując studia na różnych kierunkach i przyciągając studentów z całej Europy. Słubice od lat są miejscem wielokulturowym, gdzie spotykają się różne tradycje i obyczaje. Dzięki temu miasto stało się miejscem wymiany myśli i idei między różnymi narodami.

   Przedsiębiorczość i gospodarka Słubic

   Gospodarka Słubic opiera się głównie na handlu, usługach i turystyce. Bliskość granicy niemieckiej sprzyja rozwojowi działalności handlowej, zwłaszcza w zakresie handlu detalicznego. Wiele firm korzysta z dogodnej lokalizacji miasta, inwestując w logistykę i transport. Lokalne władze prowadzą proaktywną politykę wsparcia dla przedsiębiorców, oferując atrakcyjne warunki dla nowych inwestycji. Słubice mają także dobrze rozwiniętą infrastrukturę dla biznesu, co sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy i przyciąganiu inwestorów. Lokalne przedsiębiorstwa często współpracują z partnerami z Niemiec, co przyczynia się do wzrostu gospodarczego regionu.

   Wzrost Widoczności Dzięki Pozycjonowaniu Stron Słubice

   W Słubicach, pozycjonowanie stron to kluczowy element strategii marketingowej wielu firm. Dzięki odpowiednim praktykom SEO, lokalne przedsiębiorstwa mogą zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej klientów. Skuteczne strategie pozycjonowania stron przekładają się na wyższą konkurencyjność i lepsze wyniki finansowe. Firmy w Słubicach coraz częściej inwestują w SEO, dostrzegając jego znaczenie dla rozwoju biznesu.

   Przedsiębiorstwa w Słubicach, które zdecydowały się na profesjonalne pozycjonowanie stron, zauważają znaczące zmiany w zakresie online. Wielu przedsiębiorców zgłasza zwiększenie ruchu na stronie oraz wzrost zainteresowania ich usługami czy produktami. Dobre praktyki SEO przyczyniają się do budowania wizerunku firmy w internecie. Dzięki temu lokalne firmy są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów. W efekcie, korzystają z większego zainteresowania i osiągają lepsze wyniki sprzedażowe.

   Jak Agencja SEO Słubice Wspiera Firmy

   Agencja SEO w Słubicach odgrywa kluczową rolę w pomocy firmom w osiągnięciu sukcesu online. Poprzez optymalizację stron internetowych, agencje SEO zwiększają widoczność firm w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu, przedsiębiorstwa w Słubicach mają możliwość przyciągania nowych klientów i budowania relacji z obecnymi. Agencje SEO oferują szereg usług, które pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Współpraca z profesjonalistami gwarantuje korzyści w postaci wyższej pozycji w wyszukiwarkach i zwiększonego ruchu na stronie.

   Agencja SEO Słubice dostarcza firmom indywidualne strategie pozycjonowania, które są dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Zastosowanie różnorodnych technik i narzędzi pozwala na skuteczne osiągnięcie celów SEO. Eksperci od SEO analizują rynek, konkurencję oraz potrzeby potencjalnych klientów. Następnie, opracowują i wdrażają strategie, które przynoszą rezultaty. Dzięki temu, firmy w Słubicach mogą cieszyć się lepszymi wynikami, większą widocznością i wyższymi zyskami.

   SEO Słubice – Praktyki Optymalizacji dla Maksymalnych Korzyści

   Zastosowanie SEO w Słubicach to gwarancja wielu korzyści dla lokalnych przedsiębiorstw. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek pozwala na zwiększenie jej widoczności. Im wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa na przyciągnięcie potencjalnych klientów. Skuteczne SEO to również budowanie wizerunku marki w internecie. Poprawa widoczności w sieci przekłada się na zwiększenie zaufania i rozpoznawalności marki.

   Lokalne firmy, które zdecydowały się na SEO w Słubicach, skorzystały z różnych korzyści:

   Dostępność i Skuteczność Taniego Pozycjonowania Słubice

   Dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw w Słubicach, tanie pozycjonowanie to doskonała alternatywa. Możliwość korzystania z tanich usług SEO pozwala firmom na optymalizację budżetu marketingowego. Wprowadzenie skutecznych, a jednocześnie niedrogich rozwiązań, sprawia, że nawet małe firmy mogą konkurować na rynku online. Tanie pozycjonowanie jest dostępne i przystępne, co czyni je atrakcyjną opcją dla lokalnych przedsiębiorstw. Skuteczność tego rodzaju usług jest potwierdzona przez wiele pozytywnych opinii i sukcesy firm w Słubicach.

   Firmy, które zdecydowały się na tanie pozycjonowanie w Słubicach, odnotowują zadowalające rezultaty. Zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania przekłada się na większe zainteresowanie ofertą. Wiele przedsiębiorstw zgłasza wzrost sprzedaży i pozytywne opinie klientów. Tanie pozycjonowanie stron Słubice to inwestycja, która przynosi korzyści w krótkim i długim terminie. Dostosowanie strategii SEO do indywidualnych potrzeb firmy pozwala na osiągnięcie maksymalnych korzyści.

   Pozycjonowanie WWW Słubice – Osiąganie Wyższych Zysków

   Dla firm w Słubicach, pozycjonowanie www to kluczowa strategia marketingowa. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek pozwala na zwiększenie jej widoczności i przyciągnięcie większej liczby klientów. Efektywne pozycjonowanie www przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie i generowanie wyższych zysków. Właściciele firm dostrzegają korzyści płynące z inwestycji w SEO i są coraz bardziej skłonni do alokacji budżetu na te działania.

   W Słubicach, jedna z lokalnych firm odniosła znaczący sukces dzięki zastosowaniu strategii pozycjonowania www. Wprowadzenie optymalizacji strony internetowej i skoncentrowanie się na kluczowych słowach przyniosło zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania. Firma zauważyła wzrost liczby odwiedzin na stronie oraz większe zainteresowanie ofertą.