riserite
Menu

Pozycjonowanie Przedecz

Poznaj Przedecz! Przedecz to urokliwe miasto położone w centralnej Polsce, w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejsce o bogatej historii, którą można…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  04:18,
  temperature icon 10°
  Berlin
  04:18,
  temperature icon 16°
  Nowy Jork
  22:18,
  temperature icon 17°
  Pekin
  10:18,
  temperature icon 26°
  Dubai
  06:18,
  temperature icon 31°
  Stambuł
  05:18,
  temperature icon 14°

  Contact Us

   Poznaj Przedecz!

   Przedecz to urokliwe miasto położone w centralnej Polsce, w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejsce o bogatej historii, którą można zobaczyć w zabytkowych budynkach i uliczkach. Przedecz charakteryzuje się malowniczym położeniem nad Wartą, co dodaje mu dodatkowego uroku. W mieście dominuje architektura z różnych epok, od gotyku po barok, co czyni je atrakcyjnym miejscem dla miłośników historii i architektury. Przedecz jest również znany ze swojej przyjaznej atmosfery i społeczności, która ceni sobie lokalne tradycje. W mieście organizowane są liczne festiwale i wydarzenia kulturalne, przyciągające turystów z całej Polski. Przedecz oferuje również piękne tereny zielone i parki, idealne do spacerów i relaksu.

   Dziedzictwo kulturowe i historyczne Przedecza

   Przedecz jest miastem o bogatym dziedzictwie kulturowym i historycznym. W jego sercu znajduje się zabytkowy rynek, otoczony pięknymi kamienicami i urokliwymi kawiarniami. W mieście można podziwiać liczne zabytki, w tym kościół św. Stanisława, który jest przykładem gotyckiej architektury. Przedecz słynie z dobrze zachowanych fortyfikacji miejskich, które są świadkiem dawnych czasów. Miasto aktywnie dba o swoje dziedzictwo, organizując różnorodne imprezy historyczne i kulturalne. W lokalnych muzeach można zobaczyć eksponaty związane z historią miasta i regionu. Przedecz jest także miejscem wielu inicjatyw edukacyjnych, mających na celu promowanie lokalnej historii i dziedzictwa.

   Przyroda i rekreacja w Przedeczu

   Przedecz oferuje wiele możliwości rekreacji i aktywnego wypoczynku wśród natury. Miasto otoczone jest malowniczymi terenami zielonymi, które są idealne na piesze wycieczki i rowerowe eskapady. Przedecz jest popularnym miejscem dla miłośników wędkowania i spływów kajakowych, dzięki położeniu nad Wartą. W okolicy miasta znajdują się liczne szlaki turystyczne, które umożliwiają odkrywanie uroków lokalnej przyrody. W sezonie letnim organizowane są w mieście festiwale plenerowe i koncerty, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Zimą, okolice Przedecza oferują trasy do narciarstwa biegowego i saneczkowania. Dzięki bogatej ofercie turystycznej i rekreacyjnej, Przedecz jest idealnym miejscem dla osób szukających odpoczynku wśród natury.

   Rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość w Przedeczu

   Przedecz stawia na rozwój przedsiębiorczości i wsparcie lokalnej gospodarki. Miasto aktywnie wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa, oferując różne formy pomocy, w tym dotacje i doradztwo biznesowe. W Przedeczu rozwija się przemysł spożywczy, rzemiosło oraz produkcja lokalnych wyrobów. Władze miasta inwestują w rozwój infrastruktury, co sprzyja przyciąganiu nowych inwestycji. Targi, konferencje i spotkania biznesowe organizowane w Przedeczu są platformą do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów handlowych. Miasto stawia także na rozwój zrównoważonej gospodarki i ekologii. Dzięki tym działaniom, Przedecz staje się coraz ważniejszym ośrodkiem gospodarczym w regionie, przyciągając nowe inwestycje i promując rozwój lokalnej ekonomii.

   Wzrost Widoczności Online Twojej Firmy w Przedeczu dzięki Skutecznemu Pozycjonowaniu Stron

   Pozycjonowanie stron w Przedeczu staje się nieodzownym elementem skutecznej strategii marketingowej dla każdego przedsiębiorstwa. W dobie cyfrowej, widoczność firmy w internecie może znacząco wpłynąć na jej sukces. Skuteczne SEO pomaga w osiągnięciu wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na zwiększony ruch na stronie. Dla przedsiębiorstw w Przedeczu, dobrze zoptymalizowana strona internetowa może być kluczowym czynnikiem wyróżniającym je na lokalnym rynku. Ponadto, inwestycja w pozycjonowanie stron nie tylko zwiększa świadomość marki, ale także przyczynia się do budowania długoterminowego zaufania wśród klientów.

   Jak Wybrać Najlepszą Agencję SEO w Przedeczu dla Twoich Potrzeb Biznesowych

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Przedeczu jest kluczowy dla sukcesu każdej strategii pozycjonowania. Ważne jest, aby współpracować z agencją, która ma doświadczenie w promowaniu firm na lokalnym rynku. Profesjonalna agencja SEO powinna oferować spersonalizowane strategie, które odpowiadają na unikalne potrzeby i cele biznesowe. Ważne jest również, aby agencja była transparentna w swoich działaniach i oferowała jasne metryki sukcesu. Dobra komunikacja i zrozumienie celów biznesowych są niezbędne dla skutecznej współpracy. Wybierając agencję, warto również zwrócić uwagę na opinie innych klientów oraz jej portfolio.

   Pozycjonowanie Stron Internetowych w Przedeczu Klucz do Online’owego Sukcesu

   Pozycjonowanie stron internetowych w Przedeczu jest niezbędne dla osiągnięcia sukcesu online. Ważne jest, aby skupić się na optymalizacji zarówno treści, jak i aspektów technicznych strony. Dobra struktura strony, szybkość ładowania oraz odpowiednie wykorzystanie słów kluczowych są kluczowe dla SEO. Regularne aktualizacje treści i odpowiednie linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne pomagają w utrzymaniu i poprawie pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Lokalne SEO, skupiające się na frazach kluczowych i treściach związanych z Przedeczem, może znacznie zwiększyć widoczność firmy. Dlatego też, przedsiębiorstwa powinny kłaść nacisk na strategie dopasowane do specyfiki lokalnego rynku. Utrzymanie aktualności i świeżości treści na stronie jest niezbędne, by sprostać oczekiwaniom zarówno użytkowników, jak i algorytmów wyszukiwarek.

   Rozwiązania dla Taniego Pozycjonowania Stron w Przedeczu Efektywność w Zasięgu Ręki

   Tanie pozycjonowanie stron w Przedeczu jest możliwe przy właściwym planowaniu i wykonaniu strategii. Kluczem jest zrozumienie, że niski koszt nie musi oznaczać niskiej jakości. Ważne jest, aby skupić się na efektywnych metodach optymalizacji, które nie wymagają dużych inwestycji finansowych. Skorzystanie z darmowych narzędzi analitycznych i optymalizacja treści pod kątem lokalnych słów kluczowych mogą być kosztowo efektywne. Współpraca z lokalnymi agencjami SEO może również zaoferować bardziej przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Przedsiębiorstwa powinny jednak pamiętać, że inwestycja w profesjonalne SEO często przynosi lepsze wyniki w dłuższej perspektywie. Regularne analizowanie wyników i dostosowywanie strategii SEO pozwala na zoptymalizowanie wydatków i zwiększenie efektywności pozycjonowania.

   Nowoczesne Strategie Pozycjonowania SEO w Przedeczu Adaptacja do Zmieniających się Trendów

   Stosowanie nowoczesnych strategii pozycjonowania SEO w Przedeczu jest niezbędne do utrzymania konkurencyjności. Z uwagi na ciągłą ewolucję algorytmów wyszukiwarek, firmy muszą być elastyczne i gotowe do adaptacji. Wprowadzenie technik takich jak optymalizacja dla wyszukiwania głosowego, mobilnego i lokalnego SEO może znacznie poprawić widoczność strony. Ponadto, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi analitycznych pozwala na skuteczne śledzenie wyników i dostosowywanie strategii. Dla firm w Przedeczu ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i implementować je w swoich strategiach. Współpraca z agencją, która regularnie aktualizuje swoje metody, może być kluczowa. Włączenie strategii content marketingu do działań SEO może znacznie wzmocnić pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

   Przyszłość Pozycjonowania Stron WWW w Przedeczu Prognozy i Możliwości Rozwoju

   Pozycjonowanie stron internetowych w Przedeczu będzie nadal ewoluować, dostosowując się do zmieniających się trendów i technologii. Wzrost znaczenia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w SEO jest jednym z przewidywanych kierunków rozwoju. Firmy powinny zwracać uwagę na rosnącą popularność wyszukiwania głosowego i mobilnego, dostosowując swoje strony do tych trendów. Ponadto, personalizacja treści i zwiększona interaktywność stają się coraz ważniejsze w strategiach SEO. Dla przedsiębiorstw w Przedeczu kluczowe będzie ciągłe kształcenie i inwestowanie w nowe technologie SEO. Utrzymanie się na bieżąco z najnowszymi trendami pozwala firmom skutecznie konkurować na rynku online. Rozwój technologii mobilnych i ich wpływ na SEO będzie kluczowy w kształtowaniu przyszłych strategii pozycjonowania dla biznesów w Przedeczu.