riserite
Menu

Pozycjonowanie Pasłęk

Poznaj Pasłęk! Pasłęk, zlokalizowany w województwie warmińsko-mazurskim, jest miastem z bogatą historią, którego początki sięgają średniowiecza. Jest znany ze swojego imponującego…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  06:58,
  temperature icon 22°
  Berlin
  06:58,
  temperature icon 20°
  Nowy Jork
  00:58,
  temperature icon 26°
  Pekin
  12:58,
  temperature icon 33°
  Dubai
  08:58,
  temperature icon 37°
  Stambuł
  07:58,
  temperature icon 26°

  Contact Us

   Poznaj Pasłęk!

   Pasłęk, zlokalizowany w województwie warmińsko-mazurskim, jest miastem z bogatą historią, którego początki sięgają średniowiecza. Jest znany ze swojego imponującego zamku krzyżackiego, który jest jedną z głównych atrakcji turystycznych w regionie. Charakterystyczna dla miasta jest także zabytkowa architektura, w tym kościół gotycki i starówka z klimatycznymi uliczkami. Pasłęk otoczony jest malowniczymi krajobrazami, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury. Miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, organizując liczne festiwale, wydarzenia artystyczne i koncerty. Jego bogactwo historyczne i kulturowe, połączone z przyrodniczym pięknem, czynią Pasłęk atrakcyjnym miejscem do życia i odwiedzin.

   Przyrodnicze Atrakcje Pasłęka: Jeziora i Lasy

   Pasłęk jest otoczony przez malownicze jeziora i rozległe lasy, oferujące mieszkańcom i turystom wiele możliwości do cieszenia się naturą. Jeziora w okolicy stanowią idealne miejsce do żeglarstwa, kajakarstwa, wędkowania oraz kąpieli. Okoliczne tereny leśne, bogate w szlaki i ścieżki, zachęcają do pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i obserwacji przyrody. Zimą te tereny stają się atrakcyjne dla miłośników narciarstwa biegowego i spacerów po zaśnieżonych ścieżkach. Latem jeziora i plaże stają się popularnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców i turystów. W okolicy Pasłęka znajdują się także liczne ścieżki edukacyjne i przyrodnicze. Miasto z jego naturalnym pięknem i bogactwem przyrody jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Kultura i Historia Pasłęka: Odkryj Lokalne Dziedzictwo

   Pasłęk to miasto o bogatym dziedzictwie kulturowym i historycznym. Jego zabytkowy zamek krzyżacki, kościół gotycki i starówka świadczą o bogatej historii miasta. Regularnie organizowane wydarzenia kulturalne, w tym festiwale, koncerty i wystawy, przyciągają miłośników sztuki i historii. Muzeum w Pasłęku prezentuje eksponaty związane z historią miasta i regionu. Architektura miejska, w tym zabytkowe kamienice i budynki, jest atrakcją dla miłośników historii i sztuki. Tradycje rzemieślnicze i kulinarne są ważnym elementem lokalnej kultury. Pasłęk, dbając o swoje dziedzictwo, jest ważnym miejscem na mapie kulturalnej Warmii i Mazur.

   Gospodarka i Przedsiębiorczość w Pasłęku

   Gospodarka Pasłęka opiera się na kilku kluczowych sektorach, w tym na turystyce, rolnictwie i małym przedsiębiorstwie. Turystyka, wykorzystując atrakcje historyczne i przyrodnicze, stanowi ważny filar lokalnej ekonomii. Rolnictwo w regionie, ze szczególnym naciskiem na uprawy ekologiczne, odgrywa ważną rolę w gospodarce. Małe przedsiębiorstwa, oferujące produkty i usługi związane z turystyką i rzemiosłem, stanowią ważny element rynku pracy. Władze miasta wspierają rozwój biznesu, inwestując w infrastrukturę i promocję regionu. Lokalne inicjatywy i współpracę z innymi miastami regionu są istotne dla dalszego rozwoju gospodarczego miasta. Dzięki tym działaniom, Pasłęk rozwija się jako miejsce sprzyjające przedsiębiorczości, jednocześnie dbając o swoje dziedzictwo i środowisko.

   Pozycjonowanie Stron jako Narzędzie Wzrostu Biznesu w Pasłęku

   W Pasłęku pozycjonowanie stron internetowych stało się niezbędnym elementem strategii marketingowej dla rozwijających się firm. W erze cyfrowej, gdzie większość klientów szuka produktów i usług online, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania jest kluczowa dla przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Efektywne SEO nie tylko zwiększa widoczność firmy w internecie, ale także przyczynia się do budowania jej reputacji jako wiarygodnego i profesjonalnego dostawcy. Dla małych i średnich przedsiębiorstw w Pasłęku, inwestycja w pozycjonowanie stron może być decydująca w osiąganiu sukcesu na rynku.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Kluczowe Strategie Pozycjonowania Stron WWW dla Przedsiębiorców w Pasłęku

   Dla firm w Pasłęku, opracowanie skutecznej strategii pozycjonowania stron WWW jest kluczowe dla zwiększenia ich online obecności. Proces ten wymaga zrozumienia rynku, identyfikacji kluczowych słów i fraz, a także optymalizacji treści i struktury strony internetowej. Kluczowe elementy strategii to optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, budowanie wartościowych linków zwrotnych oraz regularne aktualizacje treści. Skuteczna strategia pozycjonowania może pomóc firmom w Pasłęku zwiększyć ich zasięg, przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć sprzedaż. Regularne aktualizacje treści i dostosowywanie strategii do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek są niezbędne do utrzymania wysokiej pozycji.

   Jak Wybrać Efektywną Agencję SEO w Pasłęku: Praktyczne Porady

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Pasłęku może znacznie wpłynąć na efektywność działań pozycjonujących. Dla lokalnych firm ważne jest, aby współpracować z agencją, która rozumie specyfikę ich działalności i rynku lokalnego. Profesjonalna agencja SEO oferuje indywidualnie dopasowane strategie, wykorzystując najnowsze techniki i narzędzia, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Dobrze dobrana agencja pomoże zidentyfikować kluczowe słowa, optymalizować treść strony i zbudować silną obecność online. Dla firm w Pasłęku, inwestycja w profesjonalne usługi SEO to krok w stronę zwiększenia widoczności, przyciągnięcia nowych klientów i poprawy wyników biznesowych.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Nowoczesne Metody SEO i Ich Wpływ na Biznesy w Pasłęku

   Stosowanie nowoczesnych technik SEO jest niezbędne dla rozwoju biznesów w Pasłęku. Innowacyjne metody, takie jak optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych, szybkość ładowania strony czy optymalizacja treści pod kątem wyszukiwania głosowego, są coraz ważniejsze w dzisiejszym świecie marketingu internetowego. Inwestycja w te nowoczesne techniki pozwala firmom lepiej docierać do swojej grupy docelowej i wyróżniać się na tle konkurencji. W dynamicznym środowisku online Pasłęka, adaptacja do najnowszych trendów w SEO jest kluczowa dla utrzymania konkurencyjności. Nowoczesne SEO to nie tylko poprawa widoczności, ale także budowanie trwałej marki online.

   Tanie Pozycjonowanie Stron: Skuteczne Opcje dla Firm w Pasłęku

   Tanie pozycjonowanie stron w Pasłęku oferuje skuteczne rozwiązania dla firm z ograniczonymi zasobami finansowymi. Efektywne strategie SEO nie muszą wiązać się z dużymi wydatkami, a odpowiednio dobrane techniki mogą przynieść znaczące rezultaty. Optymalizacja treści, badanie słów kluczowych i skupienie się na lokalnym SEO to przykłady działań dostępnych dla każdego budżetu. Dla małych i średnich przedsiębiorstw w Pasłęku, tanie pozycjonowanie może być kluczowe do zwiększenia online obecności i przyciągnięcia nowych klientów. W miejscu, gdzie konkurencja jest silna, tanie pozycjonowanie pozwala firmom konkurować efektywnie na rynku cyfrowym.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.

   Contact Us

   Optymalizacja Stron Internetowych: Klucz do Efektywnego SEO w Pasłęku

   Optymalizacja stron internetowych jest kluczowym elementem efektywnego SEO w Pasłęku. Dobra optymalizacja obejmuje zarówno aspekty techniczne, jak i treściowe, co jest kluczowe dla poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania. Regularne aktualizacje, dbałość o jakość treści i dostosowanie do wymagań wyszukiwarek są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Firmy w Pasłęku, które skupiają się na optymalizacji swoich stron, mogą znacznie poprawić swoją widoczność online. Optymalizacja strony internetowej to proces ciągły, wymagający dostosowania do zmieniających się trendów i algorytmów wyszukiwarek.

   Adaptacja Strategii SEO do Zmieniających się Trendów w Pasłęku

   Dostosowywanie strategii SEO do zmieniających się trendów jest niezbędne dla firm w Pasłęku, by utrzymać konkurencyjność na rynku. W szybko zmieniającym się świecie cyfrowym, ważne jest, aby być na bieżąco z nowymi technikami i algorytmami wyszukiwarek. Adaptacja strategii SEO do nowych trendów, takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwania głosowego, jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu online. Firmy, które są elastyczne i szybko reagują na zmiany w SEO, mogą skutecznie dostosować swoje działania marketingowe. W Pasłęku, ciągła aktualizacja i adaptacja strategii SEO jest niezbędna dla długoterminowego sukcesu w cyfrowym środowisku. Dostosowywanie się do nowych trendów pozwala firmom nie tylko poprawić swoją widoczność online, ale także zbudować silną i trwałą markę w internecie.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   FIXED

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesiączny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.