riserite
Menu

Pozycjonowanie Mysłowice

Poznaj Mysłowice! Mysłowice, położone na styku trzech subregionów Śląska: Zagłębia Dąbrowskiego, Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i Beskidów, są miastem o bogatej historii…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  05:23,
  temperature icon 15°
  Berlin
  05:23,
  temperature icon 11°
  Nowy Jork
  23:23,
  temperature icon 24°
  Pekin
  11:23,
  temperature icon 26°
  Dubai
  07:23,
  temperature icon 34°
  Stambuł
  06:23,
  temperature icon 22°

  Contact Us

   Poznaj Mysłowice!

   Mysłowice, położone na styku trzech subregionów Śląska: Zagłębia Dąbrowskiego, Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i Beskidów, są miastem o bogatej historii i kulturowej różnorodności. Znane z przemysłowej przeszłości, dzisiaj Mysłowice dynamicznie się rozwijają, tworząc harmonijną mieszankę tradycji i nowoczesności. Charakterystycznym elementem miasta jest zabytkowa kopalnia „Mysłowice”, będąca świadectwem górniczej przeszłości regionu. Miasto oferuje bogate życie kulturalne, z licznymi festiwalami, wydarzeniami artystycznymi oraz interesującymi muzeami. Mysłowice są otoczone licznymi terenami zielonymi, w tym Parkiem Miejskim, który stanowi idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji. Jego położenie na skrzyżowaniu ważnych dróg komunikacyjnych sprawia, że miasto jest ważnym węzłem w regionie.

   Dziedzictwo kulturowe i historyczne Mysłowic

   Mysłowice chlubią się bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym, które jest żywo pielęgnowane przez lokalną społeczność. W mieście znajduje się wiele zabytkowych budowli, w tym kościołów i kaplic, które są świadkami bogatej historii regionu. Zabytkowa kopalnia „Mysłowice” została przekształcona w centrum edukacji i kultury, prezentując historię górnictwa. Muzeum Miejskie i inne instytucje kulturalne regularnie organizują wystawy i wydarzenia, które promują lokalną historię i sztukę. Festiwale muzyczne i teatralne, odbywające się w mieście, przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Mysłowice są również ważnym miejscem dla kultywowania tradycji regionalnych, w tym śląskiej kultury i języka.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przyroda i rekreacja w Mysłowicach

   Mysłowice oferują mieszkańcom i odwiedzającym wiele możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Otoczone zielenią i terenami rekreacyjnymi, miasto zachęca do spacerów, jazdy na rowerze i innych aktywności na świeżym powietrzu. Park Miejski oraz liczne skwery i place zabaw stanowią idealne miejsca do odpoczynku i relaksu. W okolicy miasta znajdują się także tereny leśne i ścieżki rowerowe, które są popularne wśród miłośników przyrody. Mysłowice regularnie organizują imprezy sportowe, takie jak biegi uliczne i zawody rowerowe, promując zdrowy tryb życia. Inwestycje w infrastrukturę rekreacyjną pokazują, że miasto stawia na rozwój sportu i aktywnej rekreacji.

   Przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy w Mysłowicach

   Mysłowice, korzystając ze swojego strategicznego położenia, dynamicznie rozwijają się w obszarze przedsiębiorczości i gospodarki. Miasto stwarza korzystne warunki dla biznesu, przyciągając inwestorów i wspierając rozwój lokalnych przedsiębiorstw. Rozwój parków przemysłowych i stref ekonomicznych przyczynia się do wzrostu gospodarczego i tworzenia nowych miejsc pracy. Władze miejskie aktywnie wspierają innowacje i rozwój technologiczny, organizując szkolenia i spotkania biznesowe. Dążenie do zrównoważonego rozwoju, łączące postęp ekonomiczny z troską o środowisko, jest kluczowe dla strategii gospodarczej miasta. Mysłowice promują się jako miejsce przyjazne dla inwestycji, oferując dogodne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Klucz do Sukcesu Online Pozycjonowanie Stron w Mysłowicach

   W dzisiejszym zglobalizowanym świecie cyfrowym, pozycjonowanie stron internetowych stało się niezbędnym narzędziem dla firm w Mysłowicach, które chcą osiągnąć sukces online. Proces ten nie tylko zwiększa widoczność firmy w wynikach wyszukiwania, ale także pomaga budować markę i zdobywać zaufanie klientów. Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu, lokalne firmy mogą konkurować z większymi graczami na rynku, co jest kluczowe w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania przyciąga większą liczbę potencjalnych klientów, zwiększając szanse na konwersję i sprzedaż. Efektywne SEO wymaga jednak ciągłej pracy i aktualizacji, aby dostosować się do ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwarek. Firmy muszą inwestować w tworzenie wartościowych treści, optymalizację strony pod kątem mobilnym oraz budowanie silnego profilu linków zwrotnych. Znaczenie lokalnego SEO, które koncentruje się na optymalizacji dla lokalnych wyników wyszukiwania, rośnie w przypadku firm działających na lokalnym rynku Mysłowic. W rezultacie, efektywne pozycjonowanie stron staje się istotnym elementem strategii marketingowej każdej firmy chcącej zaistnieć w świecie online.

   Współpraca z Agencją SEO w Mysłowicach Dlaczego Jest to Dobry Wybór dla Twojej Firmy

   Wybór profesjonalnej agencji SEO to strategiczna decyzja, która może znacząco wpłynąć na sukces firmy w Mysłowicach w cyfrowym świecie. Specjalistyczna agencja oferuje nie tylko dogłębną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie SEO, ale także dostęp do zaawansowanych narzędzi i technologii. Zespół ekspertów może dokładnie przeanalizować obecną sytuację strony internetowej firmy, zidentyfikować obszary do poprawy i opracować skuteczną strategię pozycjonowania. Agencje SEO są na bieżąco z najnowszymi trendami i algorytmami wyszukiwarek, co pozwala na efektywne dostosowanie działań. Współpraca z agencją to także oszczędność czasu i zasobów, które firma mogłaby inaczej poświęcić na samodzielne działania SEO. Agencje często oferują kompleksowe usługi, w tym zarządzanie treścią, optymalizację techniczną strony i budowanie profilu linków. Ponadto, regularne raporty i analizy wyników dostarczane przez agencję pozwalają na bieżące monitorowanie postępów i dostosowywanie strategii. Dlatego, inwestycja w profesjonalną agencję SEO w Mysłowicach może być decydującym czynnikiem, który wpłynie na długoterminowy sukces firmy w internecie.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Optymalizacja SEO Jak Wyróżnić Twoją Stronę w Wynikach Wyszukiwania w Mysłowicach

   Optymalizacja SEO jest procesem, który wymaga skoncentrowania na wielu aspektach strony internetowej, aby maksymalnie zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania w Mysłowicach. Pierwszym krokiem jest analiza słów kluczowych, które są najbardziej istotne dla lokalnego rynku i branży, w której działa firma. Treści na stronie powinny być nie tylko bogate w te słowa kluczowe, ale także wartościowe i przydatne dla użytkowników. Ważna jest także struktura strony, w tym jej szybkość ładowania, responsywność oraz przejrzystość nawigacji. Optymalizacja SEO musi również uwzględniać aspekty techniczne, takie jak poprawne tagi meta, używanie alt tagów w obrazach i upewnienie się, że strona jest łatwo indeksowana przez wyszukiwarki. Linkowanie wewnętrzne oraz budowanie wartościowych linków zwrotnych z innych stron jest kluczowe dla poprawy autorytetu strony. Lokalne SEO, które obejmuje optymalizację dla Google Moja Firma i innych lokalnych katalogów, jest szczególnie ważne w Mysłowicach. Monitoring i analiza wyników, w tym ruchu na stronie i pozycji w wyszukiwaniach, są niezbędne do ciągłego doskonalenia strategii. W rezultacie, kompleksowa optymalizacja SEO pomaga wyróżnić stronę firmy w Mysłowicach, przyciągając więcej potencjalnych klientów i zwiększając jej online’owy sukces.

   Rozwiązania Budżetowe w SEO Skuteczne Pozycjonowanie dla Małych Przedsiębiorstw w Mysłowicach

   Małe przedsiębiorstwa w Mysłowicach często borykają się z ograniczonymi budżetami marketingowymi, ale to nie oznacza, że nie mogą skutecznie konkurować w cyfrowym świecie. Skuteczne pozycjonowanie jest możliwe nawet przy ograniczonych środkach, wymaga jednak strategicznego podejścia i inteligentnego wykorzystania dostępnych zasobów. Podstawą jest skoncentrowanie na optymalizacji treści pod kątem lokalnych słów kluczowych oraz budowanie autorytetu strony poprzez wartościowe treści. Małe firmy mogą wykorzystać blogi i media społecznościowe do promowania swoich treści i budowania relacji z klientami. Lokalne SEO, które jest szczególnie ważne dla biznesów działających stacjonarnie, może przynieść znaczne korzyści przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Korzystanie z darmowych narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics, pozwala na monitorowanie efektywności działań SEO i dostosowywanie strategii. Współpraca z lokalnymi influencerami lub innymi firmami w ramach partnerstw może być również kosztowo efektywnym sposobem na zwiększenie widoczności online. Małe firmy w Mysłowicach powinny również zwrócić uwagę na regularne aktualizacje treści na stronie, co jest kluczowe dla utrzymania jej świeżości i relewancji. W ten sposób, nawet z ograniczonym budżetem, możliwe jest osiągnięcie znaczących rezultatów w pozycjonowaniu i budowaniu silnej obecności online.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Pozycjonowanie i Optymalizacja Długoterminowa Strategia Rozwoju Online w Mysłowicach

   Pozycjonowanie i optymalizacja SEO w Mysłowicach to proces wymagający ciągłej uwagi i długoterminowego zaangażowania. W długiej perspektywie, strategia ta pozwala firmom na budowanie silnej obecności online i uzyskiwanie lepszych wyników w wynikach wyszukiwania. Efektywna optymalizacja SEO wymaga regularnej aktualizacji treści, monitorowania zmian w algorytmach wyszukiwarek i dostosowywania strategii do aktualnych trendów. Inwestycja w SEO przynosi korzyści w postaci wyższego ruchu na stronie, lepszej konwersji i zwiększenia świadomości marki. W Mysłowicach, gdzie konkurencja w internecie rośnie, długoterminowa strategia SEO jest niezbędna do utrzymania konkurencyjności. Wymaga to nie tylko pracy nad treścią i technicznymi aspektami strony, ale także budowania wartościowych linków zwrotnych i zarządzania reputacją online. Długoterminowa strategia SEO powinna być elastyczna, aby móc szybko reagować na zmiany w środowisku online i potrzeby rynku. W rezultacie, długoterminowe zaangażowanie w SEO jest kluczowe dla trwałego sukcesu firm w Mysłowicach w świecie cyfrowym.

   Znaczenie Analizy Ruchu Google w Procesie Pozycjonowania Stron w Mysłowicach

   Analiza ruchu Google jest istotnym elementem strategii SEO dla firm w Mysłowicach. Dzięki narzędziom takim jak Google Analytics, przedsiębiorstwa mogą uzyskać cenne informacje o zachowaniach użytkowników na ich stronie. Dane te pozwalają na zrozumienie, jakie treści są najbardziej angażujące, skąd pochodzi ruch na stronie i jakie słowa kluczowe są najbardziej efektywne. Analiza ruchu umożliwia także identyfikację stron o niskiej wydajności i pozwala na wprowadzenie odpowiednich poprawek. Dzięki temu firmy mogą optymalizować swoje strony pod kątem SEO, poprawiając tym samym ich pozycję w wynikach wyszukiwania. Monitoring ruchu na stronie pomaga również w zrozumieniu, jak zmiany w treści czy strukturze strony wpływają na zachowanie użytkowników. Analiza ta pozwala na lepsze dostosowanie strategii SEO do potrzeb i zachowań docelowej grupy odbiorców. W rezultacie, analiza ruchu Google staje się kluczowym narzędziem w procesie pozycjonowania stron w Mysłowicach, pomagając firmom w osiągnięciu lepszych wyników w wyszukiwarkach.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Integrowanie SEO z Całościową Strategią Marketingową Firm w Mysłowicach

   Integracja SEO z całościową strategią marketingową jest niezbędna dla osiągnięcia maksymalnych korzyści przez firmy w Mysłowicach. SEO nie powinno być traktowane jako osobna inicjatywa, ale jako część szerszego planu marketingowego. Połączenie działań SEO z innymi kanałami marketingu cyfrowego, takimi jak marketing treści, media społecznościowe i kampanie e-mailowe, pozwala na stworzenie spójnego i wszechstronnego podejścia. Współpraca między różnymi działami marketingu pozwala na wykorzystanie synergii, zwiększając skuteczność każdej z kampanii. Zintegrowane działania SEO mogą również wspierać cele biznesowe firmy, takie jak wzrost świadomości marki, generowanie leadów i zwiększanie sprzedaży. Dzięki integracji, możliwe jest lepsze wykorzystanie danych i analiz do tworzenia bardziej skutecznych kampanii marketingowych. W Mysłowicach, gdzie konkurencja na rynku cyfrowym jest intensywna, zintegrowana strategia SEO i marketingu cyfrowego może stanowić klucz do sukcesu. Takie podejście pozwala firmom lepiej docierać do swojej grupy docelowej, budować silniejszą obecność online i osiągać długoterminowe cele biznesowe.

   Ocena Efektywności Pozycjonowania Jak Mierzyć Sukces SEO w Mysłowicach

   Ocena efektywności pozycjonowania jest kluczowym elementem strategii SEO dla firm w Mysłowicach. Aby zrozumieć, czy działania SEO przynoszą oczekiwane rezultaty, niezbędne jest mierzenie różnych wskaźników. Najważniejszymi miernikami są pozycje słów kluczowych w wynikach wyszukiwania, ruch organiczny na stronie, oraz wskaźnik konwersji. Monitoring tych wskaźników pozwala na ocenę, jak dobrze strona jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Firmy powinny również analizować jakość ruchu, w tym czas spędzony na stronie i współczynnik odrzuceń, aby zrozumieć zaangażowanie użytkowników. Inne ważne mierniki to liczba wygenerowanych leadów i sprzedaż, co bezpośrednio odzwierciedla skuteczność strategii SEO. Regularne przeglądy i analizy tych danych pozwalają na dostosowywanie strategii i wprowadzanie niezbędnych zmian. W rezultacie, ocena efektywności pozycjonowania jest niezbędna dla firm w Mysłowicach, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji w SEO i osiągać cele biznesowe.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Mysłowicach

   W Mysłowicach, mieście o dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) staje się kluczową usługą dla firm korzystających z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy. Specjaliści SEMO w Mysłowicach opracowują strategie dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, mające na celu zwiększenie sprzedaży i widoczności lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Mysłowicach koncentrują się na podniesieniu widoczności produktów, a SEO dla Etsy skupia się na promocji unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Mysłowicach obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Mysłowicach, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, staje się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Mysłowicach

   Mysłowickie firmy, dążąc do ekspansji na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebują efektywnych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Mysłowicach oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, umożliwiając lokalnym przedsiębiorcom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Mysłowicach pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest kluczowa dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Mysłowicach

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Mysłowice stoją przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Mysłowicach oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Mysłowic mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Mysłowicach oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Mysłowicach

   W Mysłowicach, rozwijającym się centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Mysłowicach stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Mysłowicach oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Mysłowic korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.