riserite
Menu

Pozycjonowanie Mordy

Poznaj Mordy! Mordy to malowniczo położone miasto na wschodzie Polski, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów i mieszkańców. Znane…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  13:31,
  temperature icon 11°
  Berlin
  13:31,
  temperature icon 6°
  Nowy Jork
  07:31,
  temperature icon 8°
  Pekin
  19:31,
  temperature icon 17°
  Dubai
  15:31,
  temperature icon 30°
  Stambuł
  14:31,
  temperature icon 13°

  Contact Us

   Poznaj Mordy!

   Mordy to malowniczo położone miasto na wschodzie Polski, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów i mieszkańców. Znane jest z bogatej historii, którą można odczuć przechadzając się po jego starówce. Zabytkowe kamienice, kościoły i inne budowle stanowią świadectwo wielowiekowej tradycji tego miejsca. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Mordy oferują bogate życie kulturalne i wiele atrakcji. Miasto jest otoczone pięknymi lasami i rzekami, które są idealnym miejscem na relaks i kontakt z przyrodą. W Mordach można też doświadczyć gościnności mieszkańców, którzy z dumą dzielą się swoją kulturą i tradycjami. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością w harmonijny sposób.

   Zabytki i atrakcje turystyczne Mord

   Mordy to miasto o bogatej historii, co widać po licznych zabytkach i miejscach wartych odwiedzenia. Starówka zachwyca tradycyjną architekturą i klimatem dawnych czasów. Wiele z tutejszych budowli ma status zabytku i jest regularnie odnawiane, by zachować ich pierwotny blask. Miasto ma również kilka muzeów, które prezentują jego historię i kulturę. Dla miłośników sztuki i kultury, Mordy organizują liczne festiwale, koncerty i wystawy przez cały rok. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań. Dodatkowo, przewodnicy miejscowi oferują fascynujące wycieczki, dzięki którym można poznać nieznane historie miasta. W okresie letnim, liczne kawiarnie i restauracje na świeżym powietrzu tętnią życiem, dając możliwość spędzenia czasu w ciekawym otoczeniu.

   Przyroda i aktywny wypoczynek w Mordach

   Otoczenie Mord stanowi prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Okoliczne lasy i rzeki przyciągają zarówno turystów, jak i mieszkańców, którzy szukają spokoju i relaksu na łonie natury. Można tu uprawiać różne sporty, od wędrówek pieszych po kajakarstwo. W okolicy miasta znajdują się też ścieżki rowerowe o różnym stopniu trudności, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki regionu. Dla tych, którzy wolą bardziej spokojny wypoczynek, Mordy oferują miejsca do pikników, wędkowania czy po prostu relaksu nad wodą. W zimie, okoliczne tereny stają się miejscem dla miłośników sportów zimowych, z możliwością jazdy na nartach czy snowboardzie. Niektóre miejscowe gospodarstwa oferują również możliwość jazdy konnej po malowniczych terenach.

   Gospodarka i biznes w Mordach

   W ostatnich latach Mordy zaczęły dynamicznie rozwijać swój sektor gospodarczy. Lokalne władze aktywnie wspierają przedsiębiorczość, co przyciąga inwestorów i nowe firmy. W Mordach działa wiele przedsiębiorstw różnych branż, od handlu po produkcję. Dzięki temu miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla młodych ludzi i specjalistów, którzy widzą tu szansę na rozwój zawodowy. Lokalne targi i konferencje biznesowe przyciągają przedsiębiorców z całej Polski, co świadczy o rosnącej pozycji Mord na mapie gospodarczej kraju. Centra edukacyjne i szkoleniowe w Mordach skupiają się na przekazywaniu wiedzy i umiejętności potrzebnych w nowoczesnym świecie biznesu.

   Digitalizacja Mordy: Wprowadzenie do pozycjonowania

   W dobie cyfrowej rewolucji, pozycjonowanie stało się kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie, a miasto Mordy nie jest wyjątkiem. Dzięki temu narzędziu, lokalne przedsiębiorstwa mogą zdobywać nowych klientów, zwiększając swoją widoczność w wynikach wyszukiwania. W Mordach, gdzie konkurencja rośnie, odpowiednie strategie SEO są niezbędne. Pozycjonowanie nie jest jedynie optymalizacją słów kluczowych. To kompleksowe działanie, które wymaga ciągłego monitorowania i dostosowywania.

   SEO Mordy: Jak skutecznie wypromować lokalną firmę w sieci?

   SEO dla Mordy nie różni się znacząco od strategii stosowanych w innych miejscach. Jednak kluczowym jest dostosowanie tych działań do specyfiki lokalnej społeczności. Rozumienie potrzeb lokalnych klientów to pierwszy krok do sukcesu. Znaczenie mają też lokalne słowa kluczowe oraz frazy związane z Mordami. Pamiętajmy, że odpowiednie linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne także odgrywa ważną rolę. Współpraca z lokalnymi partnerami, takimi jak media czy influencerzy, może znacząco podnieść efektywność działań SEO. W końcu, ciągłe monitorowanie wyników i dostosowywanie strategii jest kluczem do sukcesu w SEO.

   Zalety korzystania z agencji seo Mordy

   Korzystając z usług profesjonalnej agencji SEO, przedsiębiorstwa w Mordach mają dostęp do specjalistów w dziedzinie pozycjonowania. Agencje takie oferują indywidualne podejście do klienta, analizując potrzeby i dostosowując strategię. Eksperci od SEO mają doświadczenie w tworzeniu skutecznych kampanii, które przynoszą realne korzyści. Dodatkowo, agencje mają dostęp do narzędzi i zasobów, które indywidualni przedsiębiorcy mogą nie posiadać. Oszczędza to czas i pieniądze, jednocześnie gwarantując lepsze wyniki.

   Pozycjonowanie stron Mordy – najlepsze praktyki

   Pozycjonowanie stron w Mordach opiera się na kilku kluczowych praktykach. Po pierwsze, wartość treści jest nadrzędna. Oferując wartościowe informacje, przyciągamy naturalny ruch na stronę. Kluczowe słowa związane z Mordami powinny być odpowiednio umieszczone w treści, tytułach i meta opisach. Optymalizacja techniczna strony, w tym szybkość ładowania, jest niezbędna dla doświadczenia użytkownika i pozycji w wyszukiwarce. Mobilna optymalizacja jest kolejnym ważnym aspektem, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę użytkowników mobilnych. Regularne aktualizacje i dodawanie nowych treści także pomagają w utrzymaniu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

   Kluczowe aspekty pozycjonowania stron www Mordy

   Głównym celem pozycjonowania stron www jest zwiększenie ich widoczności w wynikach wyszukiwania. W Mordach, lokalne frazy kluczowe mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Jednak kluczem do sukcesu jest tworzenie wartościowej treści skierowanej do lokalnej społeczności. Aspektem, który często jest pomijany, jest User Experience (UX). Strona powinna być intuicyjna i łatwa w nawigacji. Wysoka jakość linków wchodzących i wychodzących również wpływa na ranking strony. Warto też pamiętać o regularnych aktualizacjach i dodawaniu świeżych treści.

   Pozycjonowanie stron internetowych Mordy dla małych i średnich przedsiębiorstw

   Dla małych i średnich przedsiębiorstw w Mordach, pozycjonowanie stron internetowych jest kluczem do zwiększenia widoczności online. Budowanie marki w sieci zaczyna się od strony internetowej. Dzięki odpowiedniej optymalizacji, lokalne firmy mogą konkurować z większymi graczami na rynku. Odpowiednie frazy kluczowe związane z Mordami i ofertą firmy są podstawą sukcesu. Jednak to nie tylko słowa kluczowe decydują o sukcesie. Jakość treści, design strony, i szybkość ładowania mają ogromne znaczenie. Współpraca z lokalną agencją SEO może pomóc w osiągnięciu tych celów, oferując specjalistyczną wiedzę i doświadczenie.

   Jak tanie pozycjonowanie Mordy może przynieść sukces w biznesie?

   Tanie pozycjonowanie w Mordach nie oznacza gorszej jakości usług. Oznacza to skuteczne strategie, które są dostosowane do budżetu klienta. Dla wielu lokalnych firm, koszty są kluczowym czynnikiem decyzyjnym. Dzięki takim usługom pozycjonowania, małe przedsiębiorstwa mają szansę na konkurencję w cyfrowym świecie. Właściwie zastosowane strategie mogą przynieść znaczący zwrot z inwestycji. Oczywiście, tanie nie powinno oznaczać kompromisów w jakości.

   Czy warto inwestować w tanie pozycjonowanie stron Mordy?

   Analiza kosztów i korzyści Inwestycja w pozycjonowanie stron internetowych może przynieść znaczące korzyści dla przedsiębiorstw w Mordach. Oczywiście, każda inwestycja wiąże się z kosztami. Jednak odpowiednio przeprowadzone działania pozycjonujące mogą przynieść znaczący zwrot z inwestycji. Tanie pozycjonowanie stron w Mordach oferuje możliwość zwiększenia widoczności w sieci bez nadwyrężania budżetu. W dłuższej perspektywie, większa widoczność w wynikach wyszukiwania przekłada się na większy ruch na stronie i potencjalnie większe zyski. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że tanie pozycjonowanie nie oznacza niskiej jakości. Wybierając odpowiedniego dostawcę, można osiągnąć sukces w sieci.