riserite
Menu

Pozycjonowanie Międzybórz

Poznaj Międzybórze! Międzybórze, choć niewielkie, to pełne uroku miasto, które kryje w sobie wiele tajemnic. Otoczone malowniczymi krajobrazami i bogatą przyrodą,…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  00:26,
  temperature icon 20°
  Berlin
  00:26,
  temperature icon 21°
  Nowy Jork
  18:26,
  temperature icon 28°
  Pekin
  06:26,
  temperature icon 24°
  Dubai
  02:26,
  temperature icon 35°
  Stambuł
  01:26,
  temperature icon 27°

  Contact Us

   Poznaj Międzybórze!

   Międzybórze, choć niewielkie, to pełne uroku miasto, które kryje w sobie wiele tajemnic. Otoczone malowniczymi krajobrazami i bogatą przyrodą, jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają spokoju i chcą oderwać się od miejskiego zgiełku. Wędrując po jego uliczkach, można podziwiać zabytkową architekturę, która świadczy o bogatej historii tego miejsca.

   Międzybórze to jednak nie tylko zabytki. Jest to również miejsce pełne kultury i tradycji. Przez cały rok odbywają się tutaj liczne festiwale, koncerty oraz wystawy, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych. Miejscowi artyści mają okazję prezentować swoje prace, a miłośnicy kultury mogą zanurzyć się w artystycznym świecie, który tutaj panuje.

   Przyroda wokół Międzybórza

   Okolice Międzybórza to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Pofałdowane krajobrazy, liczne lasy oraz czyste jeziora tworzą idealne warunki dla aktywnego wypoczynku. Można tu wędrować po górskich szlakach, jeździć na rowerze czy też korzystać z kąpieli w naturalnych zbiornikach wodnych. Flora i fauna tego regionu jest niezwykle bogata, dzięki czemu można tu spotkać wiele unikalnych gatunków roślin i zwierząt.

   Dla tych, którzy chcą poznać przyrodę tego regionu od podszewki, Międzybórze oferuje również liczne ścieżki edukacyjne. Są one idealne dla rodzin z dziećmi, które chcą nauczyć się więcej o otaczającym świecie. Wędrując po tych trasach, można dowiedzieć się wiele o historii, geologii oraz ekologii regionu, a także podziwiać niesamowite widoki, które roztaczają się z każdego zakątka.

   Tradycje i Folklor Międzybórza

   Międzybórze to miejsce, gdzie tradycje i folklor są żywe do dziś. Mieszkańcy dumnie pielęgnują swoje korzenie, co widać w codziennym życiu, jak również podczas licznych festiwali i uroczystości. Od tradycyjnych potraw po ludowe tańce – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Odwiedzający Międzybórze mogą na chwilę przenieść się w czasie i doświadczyć kultury w jej najczystszej formie.

   Jednym z najważniejszych świąt w Międzybórzu jest doroczny festiwal folklorystyczny. Gromadzi on artystów z całego kraju, którzy prezentują swoje umiejętności w tańcu, śpiewie czy też grze na tradycyjnych instrumentach. Jest to wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w kulturę regionu i poznać jego bogatą historię.

   Przedsiębiorczość i Gospodarka w Międzybórzu

   Choć Międzybórze może wydawać się spokojnym miasteczkiem, to jego gospodarka dynamicznie się rozwija. Sektor turystyczny, dzięki atrakcyjnemu położeniu i bogatej ofercie kulturowej, jest jednym z głównych motorów wzrostu. W mieście funkcjonuje wiele małych i średnich przedsiębiorstw, które oferują różnorodne usługi, od gastronomii po handel i rzemiosło.

   Nie można również zapomnieć o rolnictwie, które w tym regionie ma długą tradycję. Lokalni producenci oferują wysokiej jakości produkty, które można zakupić na licznych targach i bazarach. W ostatnich latach rośnie także znaczenie sektora technologicznego, z coraz większą liczbą start-upów i firm IT.

   Jak Zwiększyć Widoczność Lokalnego Biznesu w Międzyborzu Dzięki SEO

   W Międzyborzu, podobnie jak w innych małych miastach, lokalny rynek może być bardzo konkurencyjny. Efektywne pozycjonowanie w Międzyborzu może stanowić różnicę między sukcesem a porażką w biznesie. Dzięki SEO (Search Engine Optimization), nawet małe przedsiębiorstwa mają szansę wyróżnić się w wynikach wyszukiwania i przyciągnąć więcej klientów.

   SEO w Międzyborzu nie jest tylko dla dużych korporacji. Małe i średnie przedsiębiorstwa również mogą skorzystać z technik pozycjonowania, aby zwiększyć swoją widoczność online i konkurować na lokalnym rynku. Ostatecznym celem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i zwiększenie zysków.

   Zasady Efektywnego Pozycjonowania Stron w Międzyborzu

   Kluczowym elementem jest skuteczne pozycjonowanie stron. Wybór odpowiednich słów kluczowych, optymalizacja treści i jakość linków zwrotnych to tylko niektóre z elementów, na które należy zwrócić uwagę. Pozycjonowanie stron www w Międzyborzu nie jest łatwym zadaniem, ale z odpowiednią strategią, można znacznie zwiększyć ruch na stronie.

   Aby osiągnąć sukces w pozycjonowaniu stron w Międzyborzu, warto również skupić się na lokalnych słowach kluczowych i frazach, które są najbardziej istotne dla Twojego biznesu. Lokalne SEO jest coraz bardziej istotne, a skupienie się na lokalnych klientach może przynieść znaczące korzyści.

   Agencja vs Freelancer: Kto Lepiej Pozycjonuje Strony w Międzyborzu

   Zastanawiasz się, kto lepiej poradzi sobie z pozycjonowaniem Twojej strony – agencja SEO czy freelancer? W Międzyborzu, jak i w innych miastach, obie opcje mają swoje plusy i minusy. Agencje SEO w Międzyborzu często oferują pełen zakres usług i mogą się pochwalić większym doświadczeniem, ale ich usługi mogą być kosztowne.

   Z drugiej strony, freelancerzy często oferują tanie pozycjonowanie w Międzyborzu. Choć mogą nie mieć tak szerokiego zakresu usług jak agencje, są zazwyczaj bardziej elastyczni i mogą dostosować się do specyficznych potrzeb Twojego biznesu. Ostateczny wybór zależy od Twojego budżetu i potrzeb.

   Optymalizacja Techniczna Stron: Czego Nie Można Zaniedbać

   Optymalizacja techniczna strony jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego SEO. Pozycjonowanie stron internetowych w Międzyborzu wymaga uwzględnienia wielu aspektów, takich jak szybkość ładowania strony, jej mobilność oraz struktura URL. Każdy z tych elementów ma wpływ na to, jak wysoko strona będzie się pojawiać w wynikach wyszukiwania.

   Nie można również zapominać o metadanych i optymalizacji treści na stronie. To elementy, które często są niedoceniane, ale mają kolosalne znaczenie w pozycjonowaniu www w Międzyborzu. Dobre praktyki SEO zalecają regularne aktualizacje i optymalizacje, aby strona nie tylko osiągnęła wysoką pozycję, ale ją utrzymała.

   Google Moja Firma: Niezbędny Element Lokalnego SEO w Międzyborzu

   Google Moja Firma to darmowy narzędzie od Google, które pozwala zarządzać sposobem, w jaki Twój biznes jest prezentowany w Google i mapach Google. Jest to niezbędny element dla każdego, kto chce skutecznie pozycjonować seo w Międzyborzu. Dzięki temu narzędziu, potencjalni klienci łatwo znajdą Twoją firmę, a Ty zyskasz możliwość interakcji z nimi.

   Prawidłowo skonfigurowany profil w Google Moja Firma może znacznie podnieść efektywność lokalnego SEO. Możesz dodawać zdjęcia, odpowiadać na opinie i aktualizować informacje o firmie, co z kolei wpłynie na to, jak jesteś postrzegany przez klientów. SEO w Międzyborzu bez wykorzystania Google Moja Firma jest trudne do wyobrażenia.

   Budowanie Linków Lokalnych: Partnerstwa i Współpracy w Międzyborzu

   Jednym z kluczowych elementów SEO jest budowanie jakościowych linków zwrotnych do Twojej strony. W kontekście pozycjonowania w Międzyborzu, lokalne partnerstwa i współpracy mogą być niezwykle wartościowe. Dzięki nim, można zyskać linki z innych, powiązanych lokalnie stron, co podniesie Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

   Pozycjonowanie stron internetowych w Międzyborzu może zyskać na wartości przez lokalne inicjatywy, takie jak sponsorowanie lokalnych wydarzeń czy współpraca z innymi lokalnymi przedsiębiorcami. Tego typu działania nie tylko zwiększają widoczność Twojego biznesu w społeczności lokalnej, ale również poprawiają jego pozycję w wynikach wyszukiwania.

   Tanie Pozycjonowanie Stron w Międzyborzu: Czy To Możliwe?

   Kiedy budżet na marketing jest ograniczony, wiele firm zastanawia się, czy tanie pozycjonowanie w Międzyborzu jest możliwe. Odpowiedź brzmi: tak, ale z pewnymi zastrzeżeniami. Niskobudżetowe strategie mogą być efektywne, ale często wymagają więcej czasu i własnej pracy.

   Tanie pozycjonowanie stron w Międzyborzu nie oznacza jednak, że jakość musi być niższa. Ważne jest, aby skupić się na optymalizacji strony i jakości treści, zamiast wydawać pieniądze na nieskuteczne reklamy lub niskiej jakości linki. Dobra strategia i ciągła optymalizacja mogą przynieść dobre efekty nawet przy ograniczonym budżecie.