riserite
Menu

Pozycjonowanie Lubliniec

Poznaj Lubliniec! Lubliniec, położony w północnej części województwa śląskiego, jest miastem o bogatej historii i kulturowym bogactwie, będącym ważnym ośrodkiem życia…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  03:21,
  temperature icon 20°
  Berlin
  03:21,
  temperature icon 17°
  Nowy Jork
  21:21,
  temperature icon 26°
  Pekin
  09:21,
  temperature icon 30°
  Dubai
  05:21,
  temperature icon 34°
  Stambuł
  04:21,
  temperature icon 27°

  Contact Us

   Poznaj Lubliniec!

   Lubliniec, położony w północnej części województwa śląskiego, jest miastem o bogatej historii i kulturowym bogactwie, będącym ważnym ośrodkiem życia społeczności regionalnej. Charakterystyczne dla tego miasta są pięknie zachowane zabytki, w tym imponujący zamek Lubliniecki, który stanowi perłę architektoniczną regionu. Lubliniec jest otoczony malowniczymi lasami, stanowiącymi część Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą, co sprawia, że miasto jest atrakcyjnym miejscem dla miłośników przyrody. W centrum miasta, na starówce, można podziwiać zabytkowe kamienice i odwiedzić liczne kawiarnie i sklepiki. Lubliniec jest dumny ze swojego dziedzictwa, co jest widoczne w dbałości o lokalne tradycje i organizację wydarzeń kulturalnych.

   Skarby kultury i historii Lublińca

   Dziedzictwo kulturalne Lublińca jest wyjątkowo bogate, z wieloma zabytkami i miejscami pełnymi historii. W centrum uwagi znajduje się zamek książąt lublinieckich, który z dumą góruje nad miastem, będąc świadkiem jego przeszłości. Równie ważnym obiektem jest neogotycki kościół św. Mikołaja, który przyciąga uwagę swoją szczegółową fasadą i wnętrzem. W mieście czynna jest synagoga, która po renowacji stała się centrum kultury i spotkań międzyreligijnych. Muzeum w Lublińcu przechowuje eksponaty związane z lokalną historią, oferując bogaty program edukacyjny dla mieszkańców i turystów. Tradycje kulturalne są pielęgnowane poprzez liczne festiwale, koncerty i wystawy, które odbywają się w mieście przez cały rok.

   Zielone przestrzenie Lublińca

   Lubliniec szczyci się swoimi zielonymi terenami, które są doskonałym miejscem do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Mieszkańcy cenią sobie liczne parki miejskie, gdzie mogą spędzić czas na spacerach, joggingu czy wypoczynku w cieniu drzew. Dla dzieci i młodzieży miasto oferuje dobrze wyposażone place zabaw i tereny spacerowe, zachęcające do aktywnej zabawy. Las sosnowy w okolicy miasta jest popularnym miejscem na weekendowe wycieczki rodzinne i grzybobrania. Lubliniec regularnie organizuje imprezy rekreacyjne, jak biegi i zawody rowerowe, które promują zdrowy tryb życia. Inwestycje w rozwój zielonych przestrzeni są wyrazem troski o środowisko naturalne i jakość życia mieszkańców.

   Inicjatywy gospodarcze i inwestycje w Lublińcu

   Lubliniec stawia na rozwój ekonomiczny, tworząc atrakcyjne warunki dla inwestorów i przedsiębiorców. Miasto rozwija infrastrukturę biznesową, oferując tereny pod działalność gospodarczą i wspierając lokalne inicjatywy przedsiębiorcze. Władze miejskie aktywnie poszukują możliwości pozyskiwania nowych inwestorów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, co przyczynia się do wzrostu miejsc pracy i poprawy standardów życia. Targi, warsztaty i seminaria biznesowe organizowane w Lublińcu są platformą dla wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów między przedsiębiorstwami. Miasto inwestuje również w rozwój technologiczny i innowacyjność, dążąc do stworzenia silnej i konkurencyjnej gospodarki.

   Optymalizacja SEO w Lublińcu Klucz do Online’owego Wzrostu Twojej Firmy

   W Lublińcu, jak w każdym rozwijającym się mieście, efektywne pozycjonowanie stron internetowych jest niezbędne dla wzrostu biznesu online. Kluczowe elementy skutecznego SEO obejmują optymalizację treści, wybór odpowiednich słów kluczowych oraz budowanie silnej struktury linków zwrotnych. Wprowadzenie tych technik pozwala firmom w Lublińcu zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch na stronie i potencjalnie na zwiększenie sprzedaży. Zrozumienie lokalnych trendów i preferencji klientów jest kluczowe dla skutecznego dostosowania strategii SEO.

   Wybór Specjalistycznej Agencji SEO w Lublińcu Porady dla Przedsiębiorców

   Wybór właściwej agencji SEO w Lublińcu jest decyzją, która może znacząco wpłynąć na sukces online przedsiębiorstwa. Ważne, aby agencja posiadała doświadczenie na lokalnym rynku i rozumiała specyficzne wymagania Twojej branży. Dobra agencja SEO oferuje spersonalizowane strategie, które są dostosowane do celów i potrzeb biznesu. Współpraca z agencją powinna opierać się na transparentności i regularnym raportowaniu, co umożliwia monitorowanie postępów i efektywność działań. Wybierając agencję SEO w Lublińcu, upewnij się, że oferuje ona kompleksowe usługi odpowiadające Twoim potrzebom.

   Pozycjonowanie Stron w Lublińcu Efektywne Strategie dla Ograniczonego Budżetu

   Pozycjonowanie stron internetowych w Lublińcu nie musi być kosztowne, by być skuteczne. Kluczowe jest skupienie się na najważniejszych aspektach SEO, takich jak optymalizacja treści i budowanie lokalnych linków zwrotnych. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wykorzystać darmowe narzędzia SEO, aby monitorować postępy i dostosowywać swoje działania. Optymalizacja pod kątem lokalnych słów kluczowych jest szczególnie ważna, gdyż pozwala dotrzeć do klientów z najbliższego otoczenia. Efektywne strategie pozycjonowania mogą przynieść znaczące korzyści nawet przy ograniczonym budżecie.

   Dopasowanie Strategii SEO do Potrzeb Twojego Biznesu w Lublińcu

   Dla firm w Lublińcu, dostosowanie strategii SEO do specyfiki ich działalności jest kluczowe dla osiągnięcia maksymalnej efektywności online. Indywidualne podejście do optymalizacji SEO, uwzględniające specyficzne cele i potrzeby biznesowe, pozwala na osiągnięcie lepszych wyników w wyszukiwarkach. Analiza rynku, preferencji klientów oraz konkurencji jest niezbędna do stworzenia skutecznej strategii. Regularne dostosowywanie i optymalizacja treści pod kątem najnowszych trendów w SEO są kluczowe dla utrzymania konkurencyjności i zwiększania widoczności firmy w internecie. Takie spersonalizowane podejście przyczynia się do budowania silniejszej marki online i lepszego docierania do docelowej grupy odbiorców.

   Wykorzystanie Nowych Trendów w SEO: Przewaga Biznesów z Lublińca

   Firmy w Lublińcu mogą zyskać znaczącą przewagę konkurencyjną, adaptując się do najnowszych trendów w SEO. Zastosowanie nowoczesnych technik, takich jak optymalizacja pod wyszukiwanie głosowe, wykorzystanie sztucznej inteligencji w analizie danych czy skupienie na treściach video, może znacznie zwiększyć widoczność firmy online. Bycie na bieżąco z najnowszymi zmianami w algorytmach wyszukiwarek pozwala firmom w Lublińcu skutecznie dostosowywać swoje strategie SEO. Stosowanie nowoczesnych technik SEO nie tylko poprawia pozycję w wyszukiwarkach, ale także pozwala na budowanie silniejszej relacji z klientami.

   Zastosowanie Lokalnego SEO dla Biznesu w Lublińcu: Budowanie Lokalnej Przewagi

   Lokalne SEO jest niezwykle ważne dla firm w Lublińcu, które chcą wzmocnić swoją pozycję na lokalnym rynku. Skupienie się na optymalizacji pod lokalne wyszukiwania, zarządzanie profilami w Google My Business oraz tworzenie treści skierowanych do lokalnej społeczności są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Dzięki lokalnemu SEO, firmy mogą nie tylko zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej, ale także przyciągnąć lokalnych klientów szukających konkretnych usług lub produktów. Lokalne SEO pomaga w budowaniu zaufania i rozpoznawalności marki wśród lokalnej społeczności. Dla małych i średnich przedsiębiorstw w Lublińcu, skuteczne lokalne SEO jest kluczem do budowania długoterminowych relacji z klientami i wyróżniania się na rynku.

   SEO i Marketing Cyfrowy: Zintegrowana Strategia dla Firm w Lublińcu

   Integracja SEO z szeroko zakrojoną strategią marketingu cyfrowego stanowi klucz do sukcesu dla firm w Lublińcu. Połączenie optymalizacji wyszukiwarek z innymi działaniami, takimi jak marketing w mediach społecznościowych, e-mail marketing czy reklama internetowa, tworzy spójny i wszechstronny plan promocji online. Taka holistyczna strategia nie tylko zwiększa zasięg i widoczność firmy w internecie, ale także pozwala na efektywniejsze angażowanie potencjalnych klientów. W erze cyfrowej, firmy w Lublińcu, które potrafią skutecznie integrować SEO z innymi kanałami marketingu cyfrowego, mają większe szanse na wyróżnienie się na konkurencyjnym rynku i osiągnięcie długoterminowego wzrostu.