riserite
Menu

Pozycjonowanie Lesko

Poznaj Lesko! Lesko, nazywane przez wielu „bramą Bieszczad”, to urocze miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, w sercu regionu Podkarpackiego. Otoczone malowniczymi…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  15:41,
  temperature icon 10°
  Berlin
  15:41,
  temperature icon 12°
  Nowy Jork
  09:41,
  temperature icon 8°
  Pekin
  21:41,
  temperature icon 21°
  Dubai
  17:41,
  temperature icon 30°
  Stambuł
  16:41,
  temperature icon 18°

  Contact Us

   Poznaj Lesko!

   Lesko, nazywane przez wielu „bramą Bieszczad”, to urocze miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, w sercu regionu Podkarpackiego. Otoczone malowniczymi wzgórzami i gęstymi lasami Bieszczad, miasto stanowi doskonałą bazę wypadową dla miłośników górskich wędrówek. Z założeniem sięgającym średniowiecza, Lesko posiada bogatą historię, która jest dumnie prezentowana w jego zabytkach i muzeach. Wśród nich wyróżnia się zamek Lesko, który przez wieki stał się symbolem miasta. Spacerując po starym rynku, można podziwiać pięknie zachowane kamienice i kościoły, które świadczą o wielowiekowej tradycji miejsca. Lesko jest także znane z unikalnej nekropolii żydowskiej, jednej z najstarszych w Polsce. Wielokulturowe dziedzictwo tego miejsca jest odbiciem bogatej przeszłości regionu, gdzie różne kultury i religie współistniały przez wieki.

   Bieszczadzka perła przyrody

   Znajdujące się w pobliżu Leska Bieszczady są prawdziwym rajem dla miłośników przyrody. Dzikość tych terenów, niezwykłe krajobrazy i bogata fauna i flora przyciągają turystów z całej Polski i świata. Wiele ścieżek i szlaków górskich prowadzi przez najpiękniejsze zakątki Bieszczad, oferując niesamowite widoki i niezapomniane wrażenia. Rezerwaty przyrody, takie jak „Sine Wiry” czy „Krywe”, prezentują rzadkie gatunki roślin i zwierząt, które można podziwiać podczas spokojnych spacerów. Jezioro Solińskie, położone niedaleko Leska, stanowi idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania. Bieszczady oferują także liczne miejsca do biwakowania, co sprawia, że każda wycieczka jest pełna przygód.

   Kultura i tradycje w sercu Bieszczad

   Lesko jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Przez cały rok miasto tętni życiem dzięki różnorodnym imprezom kulturalnym, festiwalom i koncertom. Lokalne święta, takie jak „Leskie Lato Kulturalne” czy „Bieszczadzkie Anioły”, prezentują bogactwo kultury i tradycji regionu. Współczesne galerie i centra kultury organizują wystawy poświęcone zarówno lokalnym artystom, jak i tym z innych części Polski. Folklor, muzyka i tańce ludowe są nieodłącznym elementem kultury Leska, a tradycyjne potrawy regionalne, takie jak bieszczadzkie pierogi czy kwaśnica, zachwycą podniebienie każdego turysty.

   Gospodarka i rozwój przedsiębiorczości

   Lesko, choć ma charakter turystyczny, nie spoczywa na laurach w zakresie rozwoju gospodarczego. Lokalna gospodarka opiera się na rolnictwie, turystyce oraz małym i średnim przemyśle. W ostatnich latach miasto inwestuje w infrastrukturę i wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców, tworząc dogodne warunki dla inwestycji. Coroczne targi i wystawy, takie jak „Bieszczadzkie Spotkania Biznesowe”, promują produkty i usługi z regionu. Współpraca z innymi miastami oraz uczestnictwo w projektach unijnych przyczyniają się do ciągłego rozwoju gospodarczego Leska i okolic. Władze miejskie dążą do tego, by Lesko stało się nie tylko atrakcyjnym miejscem dla turystów, ale także dla biznesmenów i inwestorów.

   Pozycjonowanie Lesko – nowoczesne narzędzie marketingu cyfrowego

   W dobie cyfryzacji i rosnącej roli internetu w codziennym życiu, pozycjonowanie stało się kluczem do sukcesu wielu przedsiębiorstw. Miasto Lesko nie jest tu wyjątkiem. Lokalne firmy, dążąc do zwiększenia swojej widoczności w sieci, coraz częściej sięgają po usługi pozycjonowania. Choć termin ten może brzmieć skomplikowanie, w praktyce chodzi o podnoszenie pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu potencjalni klienci mają łatwiejszy dostęp do oferowanych przez firmę usług czy produktów. W Lesko działa wiele specjalistów od SEO, którzy pomagają przedsiębiorcom w osiąganiu sukcesów w internecie. Ich praca opiera się na optymalizacji strony, tworzeniu wartościowej treści i budowaniu linków zwrotnych.

   Jak działania SEO Lesko wpływają na rozwój lokalnych firm?

   SEO, czyli optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarek, jest niezwykle ważna dla każdej firmy. W Lesko, gdzie konkurencja w wielu branżach jest zacięta, właściwie prowadzone działania SEO mogą znacząco wpłynąć na zwiększenie zysków. Dzięki nim strona internetowa staje się bardziej „widoczna” dla potencjalnych klientów. Odpowiednio dobrana strategia SEO pozwala nie tylko na przyciągnięcie większej liczby odwiedzających, ale także na zwiększenie konwersji. Oznacza to, że użytkownicy nie tylko odwiedzają stronę, ale również dokonują na niej określonych działań, np. zakupów. W efekcie działania SEO przekładają się na realne korzyści finansowe dla przedsiębiorców z Leska.

   Dlaczego warto współpracować z agencją SEO Lesko?

   Wybierając współpracę z lokalną agencją SEO, firmy z Leska zyskują dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów. Lokalne agencje doskonale znają rynek i specyfikę działania w danym regionie, co pozwala na skuteczniejsze działania pozycjonujące. Ponadto, korzystając z usług profesjonalistów, przedsiębiorcy mogą skupić się na swoich głównych obowiązkach, powierzając specjalistom kwestie związane z pozycjonowaniem. Agencje oferują również kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko SEO, ale także inne formy promocji w internecie. Współpraca z agencją to gwarancja, że działania pozycjonujące będą prowadzone zgodnie z najnowszymi trendami i wytycznymi Google.

   Pozycjonowanie stron internetowych Lesko – jak poprawić widoczność swojej firmy w sieci?

   Poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwania to proces wieloetapowy. Pierwszym krokiem jest analiza strony pod kątem jej użyteczności oraz optymalizacja techniczna. Następnie należy stworzyć wartościową treść, która przyciągnie użytkowników i zachęci ich do dłuższego przebywania na stronie. Budowanie linków zwrotnych, czyli tzw. backlinków, jest kolejnym etapem w procesie pozycjonowania. Kluczowe jest także monitorowanie efektów działań i dostosowywanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych. Dla firm z Leska ważne jest również targetowanie lokalne, które pozwala dotrzeć do klientów z konkretnego regionu.

   Kluczowe aspekty pozycjonowania www w Lesko

   Pozycjonowanie strony to nie tylko działania techniczne, ale przede wszystkim strategia oparta na zrozumieniu potrzeb użytkowników. Kluczem do sukcesu jest stworzenie wartościowej treści, która odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy potencjalnych klientów. Optymalizacja pod kątem słów kluczowych, poprawa szybkości ładowania się strony czy responsywność to tylko niektóre z elementów, na które warto zwrócić uwagę. W Lesko, gdzie konkurencja jest duża, każdy detal ma znaczenie. Dlatego też warto korzystać z narzędzi analitycznych, które pozwolą na bieżąco monitorować efekty działań i dostosowywać strategię SEO do aktualnych potrzeb.

   Pozycjonowanie SEO Lesko – metody i techniki dla skutecznych działań

   W świecie SEO istnieje wiele technik i metod pozycjonowania. Niektóre z nich są bardziej skuteczne, inne mniej, ale kluczem do sukcesu jest ich właściwe połączenie. White hat SEO polega na stosowaniu technik zgodnych z wytycznymi Google, które przynoszą długoterminowe efekty. Black hat SEO to podejście oparte na sztuczkach i manipulacjach, które mogą przynieść szybkie rezultaty, ale są ryzykowne. W Lesko, gdzie rynek jest konkurencyjny, ważne jest, aby działać zgodnie z zasadami i budować swoją pozycję w sieci systematycznie. Tylko wtedy można liczyć na trwałe i satysfakcjonujące efekty.

   Zalety korzystania z taniego pozycjonowania stron w Lesko

   Budżet jest jednym z kluczowych czynników decydujących o wyborze usług pozycjonowania. W Lesko można znaleźć wiele ofert taniego pozycjonowania, które pomimo niższej ceny, oferują wysoką jakość usług. Wybierając takie rozwiązanie, firmy mogą zaoszczędzić środki, które mogą zostać przeznaczone na inne formy promocji. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że niska cena nie zawsze idzie w parze z niską jakością. Wielu specjalistów z Leska oferuje konkurencyjne ceny, nie rezygnując przy tym z najwyższych standardów świadczonych usług.