riserite
Menu

Pozycjonowanie Łazy

Poznaj Łazy! Łazy to czarujące miasto znajdujące się w województwie śląskim, w Polsce, które zachwyca swoim niewielkim, ale dynamicznym charakterem. Położone…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  12:04,
  temperature icon 19°
  Berlin
  12:04,
  temperature icon 19°
  Nowy Jork
  06:04,
  temperature icon 10°
  Pekin
  18:04,
  temperature icon 27°
  Dubai
  14:04,
  temperature icon 32°
  Stambuł
  13:04,
  temperature icon 18°

  Contact Us

   Poznaj Łazy!

   Łazy to czarujące miasto znajdujące się w województwie śląskim, w Polsce, które zachwyca swoim niewielkim, ale dynamicznym charakterem. Położone w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, jest świetnie skomunikowane z większymi miastami regionu, takimi jak Zawiercie czy Dąbrowa Górnicza. Charakterystyczne dla Łazów są liczne tereny zielone i rekreacyjne, które stanowią idealne miejsce dla rodzin i osób szukających odpoczynku na łonie natury. Miasto może poszczycić się również rozbudowaną infrastrukturą sportową, w tym nowoczesnymi obiektami, które przyciągają miłośników różnych dyscyplin.

   Dziedzictwo historyczne i kultura w Łazach

   Historia Łazów jest obecna na każdym kroku, od zabytkowych kamienic po lokalne muzea, które przechowują pamiątki z przeszłości miasta i regionu. Warto odwiedzić kościół św. Stanisława Biskupa, który z dumą prezentuje barokową architekturę i bogate wnętrze. Mieszkańcy Łazów dbają o to, aby historia miasta była nadal żywa, organizując wydarzenia upamiętniające ważne rocznice i postaci historyczne. Miasto jest także znane z aktywnego życia kulturalnego, w tym z teatru miejskiego, który regularnie prezentuje przedstawienia dla mieszkańców i gości. Festiwale muzyczne i plenerowe imprezy artystyczne dodają miastu koloru i są okazją do spotkań społeczności lokalnej. W Łazach każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań, czy to sztuka, historia, czy muzyka.

   Przyroda i rekreacja w Łazach

   Łazy to miasto, które stawia na bliskość z naturą, oferując mieszkańcom i turystom liczne parki, tereny zielone i miejsca do aktywnego wypoczynku. Pobliskie lasy i stawy są idealne na weekendowe wycieczki piesze lub rowerowe, a także na pikniki i relaks na łonie natury. Tereny rekreacyjne w Łazach są doskonale przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób starszych, z łatwo dostępnymi ścieżkami i miejscami odpoczynku. Zimą miasto oferuje lodowisko, a latem kąpielisko, które są popularne wśród mieszkańców i gości. Kluby sportowe i zajęcia fitness zachęcają do utrzymania aktywnego trybu życia i zdrowej rywalizacji. Łazy inwestują również w ekologię, promując projekty prośrodowiskowe i edukację ekologiczną.

   Przedsiębiorczość i gospodarka w Łazach

   Gospodarka Łazów opiera się na zrównoważonym rozwoju, z połączeniem tradycyjnych gałęzi przemysłu oraz nowoczesnych przedsiębiorstw. Miasto jest atrakcyjne dla inwestorów dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i strategicznemu położeniu. Lokalne firmy, sklepy i usługi cieszą się wsparciem ze strony władz miasta, które stawiają na rozwój małej i średniej przedsiębiorczości. Targi pracy i biznesu, organizowane w Łazach, są doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami. Miasto angażuje się również w projekty unijne, które mają na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych mieszkańców i wspieranie lokalnego rynku pracy. Łazy aktywnie pracują nad przyciąganiem turystów, rozwijając ofertę noclegową i gastronomiczną, co przyczynia się do wzrostu dochodów i rozwoju miasta.

   Pozycjonowanie Stron w Łazach Fundamentalny Element Cyfrowego Wzrostu Biznesu

   Pozycjonowanie stron internetowych w Łazach jest kluczowym elementem dla każdej firmy dążącej do zwiększenia swojej obecności online. Proces ten pozwala osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na większy ruch na stronie i zwiększoną liczbę potencjalnych klientów. Dla firm w Łazach, efektywne pozycjonowanie to nie tylko zwiększenie widoczności, ale także budowanie silnej marki w internecie. Kluczowe aspekty tego procesu obejmują optymalizację treści pod kątem odpowiednich słów kluczowych, poprawę aspektów technicznych strony oraz efektywne linkowanie.

   Wybierając Agencję SEO w Łazach Jak Zapewnić Efektywność Online

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Łazach jest decyzją, która może znacząco wpłynąć na sukces online każdego biznesu. Ważne jest, aby wybrać firmę z doświadczeniem w lokalnym rynku, która rozumie unikalne potrzeby i wyzwania firm w tym regionie. Profesjonalna agencja SEO powinna oferować kompleksowe usługi, w tym analizę słów kluczowych, optymalizację strony, a także strategię budowy linków zwrotnych. Dobrze dobrana agencja pomoże w osiągnięciu wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch i potencjalnych klientów.

   Tanie Pozycjonowanie Stron w Łazach Jak Osiągnąć Efektywność z Ograniczonym Budżetem

   Tanie pozycjonowanie stron internetowych w Łazach jest możliwe, a jednocześnie może być efektywne dla firm z ograniczonym budżetem. Kluczem jest skoncentrowanie się na najbardziej efektywnych technikach SEO, które przynoszą najlepsze wyniki przy najmniejszych kosztach. Optymalizacja treści pod kątem lokalnych słów kluczowych i budowanie naturalnego profilu linków zwrotnych są podstępnymi metodami. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą również skorzystać z darmowych narzędzi SEO do monitorowania postępów i dostosowywania strategii. Aktywność w mediach społecznościowych i obecność w lokalnych katalogach są dodatkowymi, niskobudżetowymi sposobami na zwiększenie online’owej widoczności.

   Optymalizacja SEO dla Stron Internetowych w Łazach Praktyczne Wskazówki

   Efektywna optymalizacja SEO dla stron internetowych w Łazach jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu online. Proces ten wymaga nie tylko dobrego wyboru słów kluczowych, ale także optymalizacji technicznej strony, w tym szybkości ładowania i responsywności. Treści na stronie powinny być atrakcyjne dla lokalnych klientów i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Regularne aktualizacje treści i budowanie zdrowego profilu linków zwrotnych są kluczowe dla utrzymania pozycji w wyszukiwarkach. Analiza i dostosowywanie strategii SEO do bieżących trendów wyszukiwania są niezbędne dla utrzymania konkurencyjności.

   Wykorzystanie Trendów w Pozycjonowaniu dla Wzmocnienia Biznesu w Łazach

   Firmy z Łaz mogą znacznie skorzystać na wdrażaniu najnowszych trendów w pozycjonowaniu stron internetowych. Trendy te, takie jak optymalizacja pod wyszukiwanie głosowe, wykorzystanie sztucznej inteligencji w SEO, czy integracja z marketingiem treści, mogą znacząco poprawić efektywność działań online. Adaptacja do nowoczesnych metod pozwala na zwiększenie widoczności online i uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Elastyczność i gotowość do adaptacji do dynamicznie zmieniających się trendów cyfrowych są kluczowe dla sukcesu w dzisiejszym świecie. Integracja SEO z innymi działaniami marketingowymi, jak media społecznościowe i marketing treści, jest kluczowa dla osiągnięcia pełnego potencjału marketingowego.

   Lokalne SEO Klucz do Zwiększenia Widoczności dla Firm w Łazach

   Lokalne SEO odgrywa istotną rolę w strategii marketingowej firm w Łazach. Skupienie się na lokalnych słowach kluczowych i optymalizacja treści pod kątem lokalnych potrzeb może znacznie zwiększyć widoczność firmy w internecie. Działania takie jak optymalizacja Google My Business, zdobywanie lokalnych linków zwrotnych i angażowanie się w społeczność lokalną są kluczowe dla poprawy lokalnej obecności online. Lokalne SEO pomaga firmom w Łazach dotrzeć do klientów w ich bezpośrednim otoczeniu, co jest kluczowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to efektywny sposób na budowanie silnej lokalnej marki i wyróżnienie się na rynku, a także na bardziej spersonalizowane i skuteczne docieranie do potencjalnych klientów.

   Integracja SEO z Ogólną Strategią Marketingową w Łazach

   Integracja działań SEO z ogólną strategią marketingową jest niezbędna dla osiągnięcia sukcesu przez firmy w Łazach. Pozycjonowanie stron powinno być częścią szerszej strategii marketingu cyfrowego, która obejmuje media społecznościowe, email marketing i reklamę online. Taka integracja pozwala na stworzenie spójnego obrazu marki i zwiększenie jej rozpoznawalności. Analiza danych i dostosowywanie strategii na podstawie uzyskanych informacji są kluczowe dla osiągnięcia najlepszych wyników. Dzięki temu firmy mogą efektywnie zwiększać swoją obecność online i osiągać lepsze wyniki biznesowe. Integracja SEO z innymi formami marketingu cyfrowego pozwala na maksymalizację efektywności działań marketingowych i osiąganie długoterminowych korzyści.