riserite
Menu

Pozycjonowanie Kudowa-Zdrój

Poznaj Kudowę-Zdrój! Kudowa-Zdrój to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce, położone w malowniczych Górach Stołowych. Miasto jest nie…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  11:20,
  temperature icon 19°
  Berlin
  11:20,
  temperature icon 19°
  Nowy Jork
  05:20,
  temperature icon 10°
  Pekin
  17:20,
  temperature icon 27°
  Dubai
  13:20,
  temperature icon 32°
  Stambuł
  12:20,
  temperature icon 18°

  Contact Us

   Poznaj Kudowę-Zdrój!

   Kudowa-Zdrój to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce, położone w malowniczych Górach Stołowych. Miasto jest nie tylko znanym ośrodkiem leczniczym, ale również atrakcyjnym miejscem dla turystów, oferując szereg atrakcji przyrodniczych i kulturowych. Wypoczynek w tym urokliwym mieście jest idealny zarówno dla osób szukających relaksu, jak i tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na łonie natury.

   Kudowa-Zdrój to również miejsce, gdzie historia i tradycje zdrojowe łączą się z nowoczesnością. Uzdrowisko przyciąga tysiące osób rokrocznie, oferując różnorodne zabiegi lecznicze i wellness. Miasto również inwestuje w rozwijanie infrastruktury turystycznej, co sprawia, że jest coraz bardziej popularnym celem wycieczek zarówno dla Polaków, jak i turystów zagranicznych.

   Atrakcje Turystyczne – Nie Tylko dla Gości Sanatorium

   Oprócz leczniczych walorów wód, Kudowa-Zdrój oferuje również wiele atrakcji turystycznych. Góry Stołowe stanowią jedną z największych atrakcji regionu, oferując liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Szczególnie godne polecenia są Błędne Skały i Szczeliniec Wielki, które zachwycają swoją niepowtarzalną formą skalną.

   Park Zdrojowy to kolejna perła Kudowy-Zdroju. Ten przepięknie urządzony park z rzadkimi gatunkami drzew i kwiatów to idealne miejsce na spacer i odpoczynek. Oprócz tego, miasto oferuje również różne formy rozrywki, takie jak koncerty, występy teatralne i festiwale, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

   Gospodarka i Inwestycje – Miejsce Pełne Możliwości

   Gospodarka Kudowy-Zdroju skupia się głównie wokół turystyki i usług leczniczych. Wpływ tej branży na lokalną gospodarkę jest ogromny, generując tysiące miejsc pracy i przyciągając inwestorów z różnych sektorów.

   Rozwój turystyczny i leczniczy to jednak nie wszystko. Miasto inwestuje również w rozwój infrastruktury i edukacji, tworząc dogodne warunki dla młodych rodzin i osób chcących osiąść na stałe. Ostatnie lata przyniosły szereg inwestycji w sektorze transportu i komunikacji, co jeszcze bardziej ułatwia dojazd i przemieszczanie się po mieście i okolicach.

   Tradycje i Kultura – Od Kuracjusza do Artysty

   Kudowa-Zdrój to miejsce, gdzie tradycje i kultura są równie ważne jak piękno przyrody i lecznicze właściwości wód. Miasto jest gospodarzem licznych wydarzeń kulturalnych, które odbywają się przez cały rok. Festiwale muzyczne, takie jak Kudowskie Lato Muzyczne, prezentują szeroki repertuar od klasyki po muzykę współczesną, a różne imprezy folklorystyczne i festyny odbywają się na tle malowniczej scenerii uzdrowiska. Formy sztuki ulicznej, takie jak przedstawienia i koncerty, wzbogacają życie kulturalne miasta i są doskonałą okazją dla mieszkańców i turystów do integracji.

   Nie tylko muzyka i folklor mają tu swoje miejsce. Galerie sztuki i muzea w Kudowie-Zdroju są równie atrakcyjne i różnorodne. Muzeum Ziemi Kłodzkiej jest jednym z najważniejszych punktów na kulturalnej mapie miasta, oferując szeroką gamę wystaw i kolekcji, które zgłębiają zarówno historię regionu, jak i różnorodność jego kultury.

   Dlaczego Pozycjonowanie Jest Kluczowe dla Sukcesu Twojego Biznesu w Kudowa-Zdrój?

   W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób korzysta z internetu w poszukiwaniu usług czy produktów, nieobecność w wynikach wyszukiwania może być kosztowna dla każdego biznesu. W kontekście lokalnym, jakim jest Kudowa-Zdrój, pozycjonowanie odgrywa kluczową rolę w przyciąganiu lokalnych klientów.

   Jeśli prowadzisz biznes w Kudowa-Zdrój, to ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiesz się z niego, jakie są podstawy pozycjonowania SEO, jakie narzędzia będą Ci potrzebne, oraz jak unikać typowych błędów.

   SEO dla Początkujących w Kudowa-Zdrój

   SEO, czyli Search Engine Optimization, to proces optymalizacji strony internetowej w celu zwiększenia jej widoczności w wynikach wyszukiwania. To nie tylko technika, ale i sztuka, którą warto opanować.

   Jeśli dopiero zaczynasz, warto skupić się na lokalnych słowach kluczowych, takich jak „pozycjonowanie stron Kudowa-Zdrój” czy „agencja SEO Kudowa-Zdrój”.

   SEO Lokalne vs. Ogólnopolskie: Czym się Różnią

   Pozycjonowanie lokalne ma swoją specyfikę i jest inaczej prowadzone niż kampanie ogólnopolskie. Głównym celem jest tu dotarcie do lokalnych klientów, często poprzez optymalizację dla konkretnego miasta czy regionu.

   Skupienie się na lokalnym SEO może znacznie zwiększyć widoczność Twojego biznesu wśród potencjalnych klientów w Kudowa-Zdrój.

   Jak Wybrać Agencję SEO w Kudowa-Zdrój

   Wybór odpowiedniej agencji SEO jest kluczowy dla sukcesu Twojego biznesu. Zła decyzja może nie tylko nie przynieść oczekiwanych efektów, ale nawet zaszkodzić pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

   Sprawdź różne agencje, zanim podejmiesz decyzję. Upewnij się, że agencja ma doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym i jest w stanie zaoferować usługi dostosowane do Twojego biznesu.

   Najważniejsze Narzędzia w Pozycjonowaniu

   Narzędzia SEO są niezbędne do efektywnego pozycjonowania. Pomagają one w analizie słów kluczowych, optymalizacji strony oraz monitoringu efektów.

   Wykorzystanie tych narzędzi pozwoli Ci na precyzyjne śledzenie i mierzenie efektów swoich działań, co jest kluczowe dla długoterminowego sukcesu.

   Tanie Pozycjonowanie w Kudowa-Zdrój: Mit czy Rzeczywistość

   Pozycjonowanie nie zawsze musi być kosztowne. Istnieją techniki i narzędzia, które pozwalają obniżyć koszty, nie tracąc na jakości usług.

   Chociaż tanie pozycjonowanie brzmi kusząco, warto być ostrożnym. Niska cena może być równoznaczna z niską jakością usług, dlatego zawsze sprawdź agencję, z którą zamierzasz współpracować.

   Metody Śledzenia Skuteczności Pozycjonowania: Niezbędne Kroki dla Maksymalizacji ROI

   Ocena efektywności działań związanych z pozycjonowaniem jest kluczowa dla każdego biznesu, który chce mieć pewność, że inwestuje swoje środki celnie i efektywnie. Nie chodzi tylko o to, aby strona znalazła się na pierwszej stronie wyników Google, ale również o to, aby przyciągała odpowiednią grupę odbiorców, co z kolei powinno się przekładać na zwiększenie liczby konwersji.

   Jednym z najbardziej powszechnych błędów jest brak jasno zdefiniowanych celów i KPIs (Kluczowych Wskaźników Efektywności). Bez ich ustalenia trudno mówić o jakiejkolwiek ocenie efektywności. KPI mogą obejmować takie wskaźniki jak:

   Analiza i Monitoring: Jak Mierzyć Skuteczność Pozycjonowania

   Istnieją różne narzędzia, które pomagają w monitoringu i analizie efektywności działań SEO. Jednym z najbardziej znanych i powszechnie używanych jest Google Analytics. To narzędzie oferuje szereg funkcji, które pomagają nie tylko w monitorowaniu ruchu na stronie, ale również w analizie zachowań użytkowników.

   Używając Google Analytics, możesz:

   Często Popełniane Błędy w Pozycjonowaniu

   Pozycjonowanie to proces, w którym łatwo o błędy. Niektóre z nich mogą znacznie utrudnić osiągnięcie sukcesu.

   Znalezienie i naprawa tych błędów może znacząco wpłynąć na skuteczność Twojego pozycjonowania.

   Podsumowanie i Końcowe Wskazówki

   Zrozumienie i zastosowanie technik SEO jest kluczowe dla sukcesu Twojego biznesu w Kudowa-Zdrój. Ważne jest, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i zmianami w algorytmach wyszukiwarek.

   Dlatego też, jeśli jesteś początkujący, rozważ zatrudnienie profesjonalnej agencji SEO. Jeśli jednak czujesz się na siłach, by podjąć to wyzwanie samodzielnie, pamiętaj o ciągłym monitoringu i optymalizacji. Efekty mogą nie przyjść od razu, ale systematyczność i jakość z pewnością się opłaca.