riserite
Menu

Pozycjonowanie Krzepice

Poznaj Krzepice! Krzepice to urokliwe miasto w województwie śląskim, które zachwyca swoją małomiasteczkową atmosferą i bogatą historią. Położone na skraju Wyżyny…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  08:26,
  temperature icon 17°
  Berlin
  08:26,
  temperature icon 17°
  Nowy Jork
  02:26,
  temperature icon 21°
  Pekin
  14:26,
  temperature icon 29°
  Dubai
  10:26,
  temperature icon 38°
  Stambuł
  09:26,
  temperature icon 18°

  Contact Us

   Poznaj Krzepice!

   Krzepice to urokliwe miasto w województwie śląskim, które zachwyca swoją małomiasteczkową atmosferą i bogatą historią. Położone na skraju Wyżyny Śląskiej, otoczone żyznymi polami i lasami, stanowi doskonały przykład harmonii między tradycją a nowoczesnością. Znane z dobrze zachowanego rynku oraz zabytków architektonicznych, takich jak kościół św. Katarzyny, Krzepice są świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych. Miasto to również miejsce, gdzie lokalne zwyczaje i folklor są żywo kultywowane przez społeczność. Krzepice organizują liczne festiwale i wydarzenia kulturalne, które przyciągają odwiedzających z całego regionu. Dla miłośników aktywnego wypoczynku, okoliczne lasy oferują szlaki piesze i rowerowe, pozwalające cieszyć się lokalną przyrodą.

   Relikty przeszłości w Krzepicach

   Krzepice są dumne ze swojego dziedzictwa, co widać w starannie zachowanych zabytkach miasta. Kościół św. Katarzyny z XV wieku jest jednym z najcenniejszych przykładów gotyckiej architektury sakralnej w regionie. Na uwagę zasługują również ruiny zamku, które, chociaż nie przetrwały do naszych czasów w pełnej okazałości, nadal są ważnym punktem turystycznym. W mieście znajduje się wiele zabytkowych kamienic, które nadają rynek wyjątkowego klimatu. Krzepickie muzeum regionalne przechowuje liczne eksponaty związane z historią miasta, oferując bogatą ofertę edukacyjną. Roczne obchody i rekonstrukcje historyczne są okazją do świętowania i przypominania sobie bogatej przeszłości miasta.

   Przyroda i rekreacja wokół Krzepic

   Natura otaczająca Krzepice oferuje mieszkańcom i odwiedzającym wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. Okoliczne lasy są pełne ścieżek i tras rowerowych, które zachęcają do wycieczek i poznawania lokalnego krajobrazu. Na terenie miasta znajdują się również zadbane parki miejskie, idealne na rodzinne pikniki i odpoczynek. W pobliżu Krzepic płynie rzeka Liswarta, która jest popularnym miejscem dla wędkarzy i miłośników kajakarstwa. Miasto dba o rozwój przestrzeni zielonych, tworząc nowe tereny rekreacyjne i place zabaw. Organizowane są także imprezy sportowe, takie jak biegi i marsze, które integrują społeczność i promują zdrowy tryb życia.

   Gospodarka i innowacje w Krzepicach

   Krzepice to miasto, które stawia na rozwój gospodarczy, jednocześnie dbając o swoją małomiasteczkową tożsamość. Lokalne przedsiębiorstwa, przede wszystkim z branży rolno-spożywczej i przemysłowej, stanowią kręgosłup ekonomii miasta. Władze Krzepic wspierają inicjatywy biznesowe, oferując pomoc w rozwoju i promocji lokalnych produktów. Strefa ekonomiczna w Krzepicach przyciąga inwestorów z kraju i zagranicy, co przekłada się na tworzenie nowych miejsc pracy. Miasto inwestuje również w nowe technologie i zrównoważony rozwój, by przyciągnąć przedsiębiorstwa z sektora innowacyjnego. Targi i wystawy produktów lokalnych są doskonałą okazją do prezentacji osiągnięć przedsiębiorców z Krzepic i okolic.

   Pozycjonowanie Stron w Krzepicach Klucz do Rozwoju Twojego Biznesu Online

   Pozycjonowanie stron internetowych jest niezbędne dla każdej firmy w Krzepicach, która chce skutecznie zaistnieć w świecie online. Proces ten umożliwia osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na zwiększony ruch na stronie i większą liczbę potencjalnych klientów. Dla lokalnych przedsiębiorstw, efektywne pozycjonowanie oznacza nie tylko większy ruch na stronie, ale również możliwość budowania silnej marki w internecie. Kluczowe elementy to stosowanie odpowiednich słów kluczowych, optymalizacja treści oraz dbałość o aspekty techniczne strony.

   Jak Wybrać Efektywną Agencję SEO w Krzepicach Poradnik dla Przedsiębiorców

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Krzepicach jest kluczowy dla skutecznego pozycjonowania strony internetowej. Ważne jest, aby wybrać firmę z doświadczeniem w pracy na lokalnym rynku, która rozumie specyfikę potrzeb biznesów w Krzepicach. Profesjonalna agencja SEO powinna oferować kompleksowe usługi, począwszy od analizy słów kluczowych, poprzez optymalizację strony, aż po strategię link buildingu. Dobrze wybrana agencja pomoże zwiększyć widoczność strony, przyciągają większą liczbę potencjalnych klientów.

   Tanie Pozycjonowanie Stron w Krzepicach Jak Maksymalizować Budżet

   Tanie pozycjonowanie stron internetowych w Krzepicach jest możliwe, nawet z ograniczonym budżetem. Skupienie się na optymalizacji treści pod kątem lokalnych słów kluczowych i budowanie naturalnego profilu linków zwrotnych może być kosztowo efektywne. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z darmowych narzędzi SEO, aby monitorować postępy i dostosowywać strategię. Regularne aktualizowanie treści i angażowanie się w lokalne działania SEO zwiększa widoczność strony w długoterminowej perspektywie.

   Optymalizacja SEO dla Stron Internetowych w Krzepicach Praktyczne Wskazówki

   Optymalizacja SEO jest kluczowa dla osiągnięcia maksymalnych korzyści z online’owej obecności firm w Krzepicach. Skuteczne SEO obejmuje zarówno optymalizację treści, jak i aspekty techniczne strony, takie jak szybkość ładowania i responsywność. Ważne jest, aby treści na stronie były atrakcyjne dla lokalnych klientów i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Regularne aktualizacje treści, stosowanie odpowiednich słów kluczowych oraz budowanie zdrowego profilu linków zwrotnych są kluczowe. Ponadto, analiza słów kluczowych i dostosowywanie treści do trendów wyszukiwania są niezbędne dla utrzymania konkurencyjności. Optymalizacja meta tagów i struktury strony również odgrywa ważną rolę w efektywnym SEO.

   Wykorzystanie Nowoczesnych Trendów SEO dla Wzrostu Biznesu w Krzepicach

   Firmy z Krzepic mogą skorzystać na wdrażaniu najnowszych trendów w pozycjonowaniu stron internetowych. Trendy te obejmują optymalizację pod wyszukiwanie głosowe, wykorzystanie sztucznej inteligencji w SEO oraz integrację z marketingiem treści. Stosowanie tych nowoczesnych technik może zapewnić firmom przewagę konkurencyjną i zwiększyć ich widoczność online. Ważne jest, aby firmy były elastyczne i gotowe do adaptacji do zmieniających się trendów w cyfrowym świecie. Integracja działań SEO z mediami społecznościowymi i marketingiem treści jest równie istotna dla osiągnięcia lepszych wyników. Ponadto, wykorzystanie analityki internetowej pozwala na lepsze zrozumienie zachowań użytkowników i dostosowanie strategii.

   Lokalne SEO dla Firm w Krzepicach Budowanie Widoczności w Wyszukiwarkach

   Lokalne SEO jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla biznesów w Krzepicach. Skupienie się na lokalnych słowach kluczowych i optymalizacja treści pod kątem lokalnych potrzeb może znacznie zwiększyć widoczność firmy w internecie. Działania takie jak optymalizacja Google My Business, lokalne linki zwrotne i angażowanie się w społeczność lokalną są ważne dla poprawy lokalnej obecności online. Lokalne SEO pomaga firmom w Krzepicach dotrzeć do klientów w ich bezpośrednim otoczeniu, co jest szczególnie ważne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to skuteczny sposób na budowanie silnej lokalnej marki i wyróżnienie się na rynku. Ponadto, lokalne SEO pozwala na bardziej spersonalizowane i skuteczne docieranie do potencjalnych klientów.

   Integracja Strategii SEO z Ogólną Strategią Marketingową w Krzepicach

   Integracja działań SEO z całościową strategią marketingową jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu przez firmy w Krzepicach. Pozycjonowanie stron powinno być częścią szerszej strategii marketingu cyfrowego, która obejmuje media społecznościowe, email marketing i reklamę online. Taka integracja pozwala na stworzenie spójnego obrazu marki i zwiększenie jej rozpoznawalności. Analiza danych i dostosowywanie strategii na podstawie uzyskanych informacji są kluczowe dla osiągnięcia najlepszych wyników. Dzięki temu firmy mogą efektywnie zwiększać swoją obecność online i osiągać lepsze wyniki biznesowe. Integracja SEO z innymi formami marketingu cyfrowego pozwala na maksymalizację efektywności działań marketingowych i osiąganie długoterminowych korzyści.