riserite
Menu

Pozycjonowanie Kostrzyn nad Odrą

Poznaj Kostrzyn nad Odrą! Kostrzyn nad Odrą to malowniczo położone miasto na zachodzie Polski, u zbiegu rzeki Warty i Odry. Stanowi…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  01:05,
  temperature icon 7°
  Berlin
  01:05,
  temperature icon 6°
  Nowy Jork
  19:05,
  temperature icon 10°
  Pekin
  07:05,
  temperature icon 15°
  Dubai
  03:05,
  temperature icon 24°
  Stambuł
  02:05,
  temperature icon 12°

  Contact Us

   Poznaj Kostrzyn nad Odrą!

   Kostrzyn nad Odrą to malowniczo położone miasto na zachodzie Polski, u zbiegu rzeki Warty i Odry. Stanowi ono ważny punkt komunikacyjny i historyczny regionu. Miasto może poszczycić się bogatą historią, której ślady widoczne są na każdym kroku. Ruiny twierdzy kostrzyńskiej to jedna z głównych atrakcji turystycznych, przyciągająca rokrocznie tysiące odwiedzających. W okolicach miasta znajduje się Park Krajobrazowy „Ujście Warty”, który stanowi azyl dla wielu gatunków ptaków. Kostrzyn nad Odrą to również miejsce, gdzie co roku odbywa się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce – Pol’and’Rock Festival. Kultura i historia splatają się tu ze sobą, tworząc unikalną atmosferę. Miasto to idealne miejsce dla miłośników historii, przyrody i muzyki.

   Zabytki i kultura Kostrzyna

   Chociaż ruiny twierdzy to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny zabytek Kostrzyna, miasto oferuje także wiele innych atrakcji. Muzeum Twierdzy Kostrzyn prezentuje bogatą historię regionu i twierdzy, a także organizuje liczne wystawy czasowe. W mieście odbywają się też liczne festiwale, imprezy kulturalne i koncerty, które przyciągają mieszkańców i turystów. Spacerując po Kostrzynie, warto również odwiedzić kościół św. Piotra i Pawła oraz pozostałości murów obronnych. Kostrzyn nad Odrą tętni życiem kulturalnym, a liczne inicjatywy i projekty artystyczne sprawiają, że jest to miejsce pełne inspiracji.

   Przyroda wokół Kostrzyna

   Otaczający Kostrzyn Park Krajobrazowy „Ujście Warty” to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Jego malownicze krajobrazy, mokradła i łąki stanowią siedlisko dla wielu rzadkich gatunków ptaków. Obszar ten jest często odwiedzany przez ornitologów i fotografów przyrody. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych i pieszych, można eksplorować ten teren i cieszyć się jego urokami. Poza tym, w okolicach miasta znajduje się wiele miejsc do aktywnego spędzania czasu, takich jak trasy kajakowe czy miejsca do wędkowania. W parku można także spotkać liczne gatunki zwierząt, takich jak sarny, jelenie czy borsuki, które czynią przyrodę jeszcze bardziej fascynującą. Wiosną i latem obszar ten rozkwita tysiącami kolorów, gdy dzikie kwiaty pokrywają łąki.

   Gospodarka i przedsiębiorczość w Kostrzynie

   Kostrzyn nad Odrą odgrywa ważną rolę w gospodarce regionu. Dzięki dogodnemu położeniu przy granicy z Niemcami oraz bliskości ważnych tras komunikacyjnych, miasto stało się atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Lokalne władze aktywnie wspierają rozwój przedsiębiorczości, oferując różnego rodzaju ulgi podatkowe i wsparcie dla start-upów. W Kostrzynie działa wiele firm produkcyjnych, handlowych oraz usługowych, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki miejskiej. Ważną rolę odgrywa także turystyka, zwłaszcza festiwalowa i historyczna, która przynosi miastu znaczne dochody. Współpraca z partnerami zagranicznymi oraz uczestnictwo w projektach transgranicznych sprzyja międzynarodowemu profilowi Kostrzyna.

   Pozycjonowanie Kostrzyn nad Odrą

   Pozycjonowanie w Kostrzynie nad Odrą to kluczowy element strategii marketingowej każdej firmy. Umożliwia ono osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na zwiększoną widoczność i przewagę nad konkurencją. Lokalne pozycjonowanie jest szczególnie ważne, ponieważ pozwala dotrzeć do specyficznej grupy odbiorców. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą skuteczniej promować swoje usługi czy produkty wśród mieszkańców Kostrzyna nad Odrą. Warto zainwestować w profesjonalne pozycjonowanie, aby zbudować silną markę w internecie.

   Dlaczego lokalne pozycjonowanie jest kluczowe dla firm z Kostrzyna nad Odrą? Otóż, zwiększa ono widoczność firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej trafiają na stronę przedsiębiorstwa. Ponadto, pozycjonowanie wpływa na budowanie zaufania wśród użytkowników internetu. Firmy, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, są postrzegane jako bardziej wiarygodne i profesjonalne.

   SEO Kostrzyn nad Odrą

   SEO w Kostrzynie nad Odrą jest nieodłącznym elementem działań online. Kluczowe elementy skutecznego SEO to:

   Znaczenie SEO dla lokalnych przedsiębiorstw nie można przecenić. Dzięki optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek, firmy zyskują lepszą widoczność w internecie. Wpływa to na zwiększenie ruchu na stronie, a co za tym idzie, na wzrost sprzedaży i zysków. Lokalne SEO pozwala również na budowanie relacji z klientami oraz na pozyskiwanie nowych.

   Agencja SEO Kostrzyn nad Odrą

   W Kostrzynie nad Odrą działają agencje SEO, które oferują szeroki zakres usług. Ich głównym celem jest poprawa pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Korzystając z usług profesjonalnej agencji, przedsiębiorstwa mogą skupić się na swojej głównej działalności, podczas gdy specjaliści dbają o ich widoczność w sieci.

   Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną agencję SEO? Wykwalifikowani eksperci mają wiedzę i doświadczenie niezbędne do skutecznego pozycjonowania strony. Ponadto, agencje SEO korzystają z narzędzi analitycznych, dzięki którym są w stanie monitorować efekty działań i dostosowywać strategię do bieżących potrzeb.

   Pozycjonowanie stron www Kostrzyn nad Odrą

   Strony internetowe odgrywają kluczową rolę w budowaniu wizerunku firmy online. Są one wizytówką przedsiębiorstwa w sieci, dlatego warto zainwestować w ich profesjonalne pozycjonowanie. Specjaliści stosują różne metody, takie jak:

   Metody te pozwalają na zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu więcej użytkowników trafia na stronę firmy, co przekłada się na większą ilość potencjalnych klientów. Profesjonalne pozycjonowanie stron www to inwestycja, która z czasem przynosi wymierne korzyści.

   Tanie pozycjonowanie Kostrzyn nad Odrą

   Czy tanie pozycjonowanie może być efektywne? To zależy od podejścia i strategii danej firmy. Na rynku w Kostrzynie nad Odrą dostępne są różne pakiety pozycjonowania, które różnią się ceną i zakresem usług. Wybierając tanie pozycjonowanie stron w Kostrzynie nad Odrą, warto zwrócić uwagę na szczegóły oferty. Warto jednak pamiętać, że niska cena nie zawsze idzie w parze z wysoką jakością.

   Jak znaleźć równowagę między ceną a jakością usług SEO? Przede wszystkim, warto dokładnie przeanalizować ofertę i zastanowić się, czy dana agencja jest w stanie spełnić oczekiwania. Analiza ta powinna obejmować również sprawdzenie referencji i opinii innych klientów. Ponadto, warto porównać różne oferty i wybrać taką, która jest najbardziej korzystna pod względem ceny i zakresu usług. Ostateczna decyzja powinna być dobrze przemyślana, aby uniknąć późniejszych rozczarowań.

   Pozycjonowanie SEO Kostrzyn nad Odrą

   Pozycjonowanie SEO w Kostrzynie nad Odrą to proces, który ma na celu zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Różni się on od tradycyjnego pozycjonowania, ponieważ skupia się nie tylko na optymalizacji słów kluczowych, ale także na poprawie jakości treści i użytkowania strony. Do praktycznych wskazówek dotyczących pozycjonowania SEO należą:

   Pozycjonowanie SEO jest kluczowe dla każdej firmy działającej w Kostrzynie nad Odrą. Dzięki niemu przedsiębiorstwa mogą zyskać przewagę konkurencyjną i skutecznie dotrzeć do lokalnych klientów. Warto zainwestować w profesjonalne pozycjonowanie SEO, aby zbudować silną obecność online i zwiększyć zyski.