riserite
Menu

Pozycjonowanie Kleszczele

Poznaj Kleszczele! Kleszczele to malownicze miasteczko położone w województwie podlaskim, blisko granicy z Białorusią. Chociaż nie jest to duże miasto, Kleszczele…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  11:48,
  temperature icon 19°
  Berlin
  11:48,
  temperature icon 19°
  Nowy Jork
  05:48,
  temperature icon 10°
  Pekin
  17:48,
  temperature icon 27°
  Dubai
  13:48,
  temperature icon 32°
  Stambuł
  12:48,
  temperature icon 18°

  Contact Us

   Poznaj Kleszczele!

   Kleszczele to malownicze miasteczko położone w województwie podlaskim, blisko granicy z Białorusią. Chociaż nie jest to duże miasto, Kleszczele zachwyca swoją atmosferą, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Otoczone są niesamowitymi lasami i jeziorami, tworząc idealne warunki dla turystów poszukujących spokoju i kontaktu z przyrodą. Znajdują się tu liczne zabytki, które świadczą o bogatej historii tego miejsca. Kościoły, kaplice oraz stare kamienice to tylko niektóre z nich. Kleszczele to także miasto, które kultywuje lokalne tradycje, święta i obyczaje. Mieszkańcy są dumni ze swojego dziedzictwa i chętnie dzielą się nim z odwiedzającymi. Spacerując po Kleszczelach, można poczuć ducha prawdziwej Polski, jej kultury i historii. Dzięki swojemu położeniu, Kleszczele stanowią też doskonałą bazę wypadową do zwiedzania innych atrakcji regionu. W Kleszczelach czas płynie inaczej, a każda chwila jest niezapomniana.

   Kultura i tradycja

   Jednym z najważniejszych aspektów życia w Kleszczelach jest kultura i tradycja. Miasto jest domem dla wielu lokalnych artystów, muzyków i rzemieślników, którzy kontynuują tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. Festiwale, koncerty i wystawy odbywają się przez cały rok, przyciągając mieszkańców i turystów z całego regionu. Tradycyjne potrawy, muzyka i tańce są integralną częścią każdego święta. Zwłaszcza w okresie świątecznym, Kleszczele tętnią życiem, a ulice wypełniają się kolorami, dźwiękami i zapachami. Wspólnota jest bardzo zjednoczona i otwarta na innych, dzięki czemu każdy, kto odwiedza Kleszczele, czuje się tutaj mile widziany.

   Przyrodnicze perły Kleszczel

   Otaczające Kleszczele tereny przyrodnicze to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Lasy, jeziora i rzeki tworzą unikalne ekosystemy, które są domem dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Spacerując szlakami, można podziwiać przepiękne krajobrazy i cieszyć się ciszą i spokojem. Obszary te są idealne do wędrówek, rowerowych przejażdżek czy pikników. Dla miłośników wodnych przygód, jeziora oferują doskonałe warunki do pływania, wędkowania czy kajakarstwa. Kleszczele i okolice to miejsce, gdzie można na chwilę zapomnieć o zgiełku codziennego życia i naładować baterie w otoczeniu przyrody.

   Rozwój biznesu i gospodarka

   Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Kleszczele są aktywnym centrum biznesowym w regionie. Lokalni przedsiębiorcy rozwijają swoje działalności, bazując na zasobach naturalnych i kulturalnych. Turystyka, handel i rolnictwo to główne gałęzie gospodarki tego miasta. Współczesne inicjatywy biznesowe koncentrują się na promowaniu lokalnych produktów, tworzeniu miejsc pracy i przyciąganiu inwestycji. Wspierane przez władze lokalne programy rozwoju biznesu mają na celu zwiększenie konkurencyjności Kleszczel na rynku. W efekcie, Kleszczele stają się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów, jednocześnie dbając o zachowanie swojego unikalnego charakteru. Innowacyjne podejście do przedsiębiorczości sprawia, że Kleszczele stają się wzorem dla innych małych miast w Polsce.

   Pozycjonowanie Kleszczele – Jak skuteczne SEO wpływa na rozwój lokalnych firm

   W świecie cyfrowym obecność online staje się kluczowym elementem strategii biznesowej. W Kleszczelach, podobnie jak w innych miastach, skuteczne SEO odgrywa kluczową rolę w promocji lokalnych firm. Pozycjonowanie nie tylko zwiększa widoczność w wyszukiwarkach, ale także przyciąga potencjalnych klientów. Lokalne SEO jest szczególnie ważne dla małych i średnich przedsiębiorstw w Kleszczelach. To nie tylko kwestia rankingów, ale przede wszystkim zrozumienia lokalnego rynku. Strategia SEO dostosowana do specyfiki Kleszczel pomaga firmom dotrzeć do swojej docelowej grupy. W rezultacie zwiększa się ruch na stronie, a co za tym idzie, wzrost sprzedaży. Kluczem jest dostosowanie się do potrzeb lokalnej społeczności.

   Tanie pozycjonowanie Kleszczele – Czy niższa cena oznacza niższą jakość?

   Wiele firm w Kleszczelach szuka oszczędności, zwłaszcza w obszarze marketingu online. Jednak tanie pozycjonowanie nie zawsze jest odpowiedzią. Oszczędzając na SEO, firmy mogą stracić na jakości usług. Niższa cena często wiąże się z niewłaściwymi praktykami, które mogą nawet zaszkodzić stronie. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać usługi od zaufanych dostawców. Wyższy koszt początkowy może przynieść lepsze rezultaty w dłuższej perspektywie. Ostatecznie, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie przynosi korzyści nie tylko w zakresie widoczności, ale także w zakresie budowania marki. Dlatego warto dokładnie analizować oferty przed podjęciem decyzji.

   Agencja SEO Kleszczele – Dlaczego warto inwestować w profesjonalistów z doświadczeniem?

   Współpraca z doświadczoną agencją SEO może przynieść znaczne korzyści dla lokalnych firm w Kleszczelach. Profesjonaliści znają najnowsze trendy i narzędzia, które pomagają w osiągnięciu sukcesu online. Wybierając agencję, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie, portfolio i referencje od klientów. Lokalne agencje mogą też lepiej zrozumieć specyfikę rynku w Kleszczelach, dostosowując strategię do lokalnych potrzeb. Doświadczenie w branży jest kluczem do skutecznego SEO. Dzięki niemu firma może unikać typowych błędów i skupić się na tym, co naprawdę działa. Współpraca z ekspertami to inwestycja, która przynosi konkretne korzyści.

   Pozycjonowanie stron www Kleszczele – Optymalizacja dla lokalnego rynku

   Optymalizacja stron internetowych dla lokalnego rynku jest niezbędna dla firm działających w Kleszczelach. Lokalne słowa kluczowe, takie jak nazwy miejscowości czy usługi specyficzne dla regionu, mogą przyciągnąć więcej lokalnych klientów. Dostosowanie treści i meta opisów do lokalnej społeczności jest równie ważne. Dzięki temu mieszkańcy Kleszczel łatwo znajdą usługi i produkty oferowane przez lokalne firmy. Ponadto, lokalne linki i współpraca z innymi firmami z Kleszczel mogą wzmocnić pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Skuteczne pozycjonowanie lokalne to nie tylko technika, ale przede wszystkim strategia.

   Korzyści dla przedsiębiorców: Pozycjonowanie stron internetowych Kleszczele

   Pozycjonowanie to nie tylko sposób na zwiększenie widoczności strony. Dla przedsiębiorców w Kleszczelach to przede wszystkim narzędzie biznesowe. Dzięki skutecznemu SEO, lokalne firmy mogą przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć swoje obroty. Wzrost ruchu na stronie często przekłada się na wzrost sprzedaży i większy zysk. W dodatku, dobre pozycjonowanie poprawia reputację marki wśród lokalnej społeczności. To nie tylko kwestia techniczna, ale przede wszystkim biznesowa. Współczesny rynek jest konkurencyjny, a skuteczne pozycjonowanie daje firmom przewagę nad konkurencją.

   Pozycjonowanie www Kleszczele – Narzędzia i strategie dla nowoczesnych firm

   Nowoczesne narzędzia i strategie są niezbędne dla skutecznego pozycjonowania w Kleszczelach. Analityka stron, badanie słów kluczowych czy monitoring pozycji to tylko niektóre z nich. Dzięki tym narzędziom przedsiębiorcy mogą dostosowywać swoje działania do aktualnych trendów. Optymalizacja strony pod kątem technicznym, taka jak szybkość ładowania czy responsywność, jest równie ważna. Dobre narzędzia pozwalają na skuteczną analizę i dostosowywanie strategii. W dobie cyfrowej transformacji, dostosowanie się do nowych technologii jest kluczem do sukcesu.

   Pozycjonowanie SEO Kleszczele – Kierunki rozwoju i najnowsze trendy w branży

   Branża SEO nieustannie się rozwija. Nowe algorytmy, narzędzia i strategie pojawiają się regularnie. Dlatego przedsiębiorcy w Kleszczelach powinni być na bieżąco z najnowszymi trendami. Sztuczna inteligencja, głębokie uczenie się czy analiza dużych zbiorów danych to tylko niektóre z nowości. Współczesne SEO opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb użytkowników. Dlatego wartość dodana, jaką oferuje strona, jest kluczem do sukcesu. Innowacje w branży SEO dają firmom przewagę konkurencyjną i pozwalają wyróżnić się na tle innych. Skuteczne pozycjonowanie to nie tylko technika, ale przede wszystkim strategia.