riserite
Menu

Pozycjonowanie Kańczuga

Poznaj Kańczugę! Kańczuga, położona w województwie podkarpackim, to prawdziwa perła południowo-wschodniej Polski. Jej urok polega nie tylko na malowniczym położeniu wśród…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  06:12,
  temperature icon 16°
  Berlin
  06:12,
  temperature icon 11°
  Nowy Jork
  00:12,
  temperature icon 22°
  Pekin
  12:12,
  temperature icon 27°
  Dubai
  08:12,
  temperature icon 29°
  Stambuł
  07:12,
  temperature icon 23°

  Contact Us

   Poznaj Kańczugę!

   Kańczuga, położona w województwie podkarpackim, to prawdziwa perła południowo-wschodniej Polski. Jej urok polega nie tylko na malowniczym położeniu wśród zielonych pagórków, ale również na bogatej historii i kulturze, której ślady można znaleźć na każdym kroku. Przemykające przez miasto rzeki i potoki dodają mu uroku, czyniąc Kańczugę miejscem idealnym dla miłośników przyrody. Wiele zabytkowych kamienic, pałaców i kościołów świadczy o ważnej roli miasta w historii Polski. Wielokulturowość Kańczugi, będącej przez wieki miejscem spotkań różnych narodów i kultur, czyni ją miejscem wyjątkowym. Spacerując po starówce, turysta może podziwiać wspaniałą architekturę, odkrywać małe kawiarnie i sklepiki oferujące lokalne produkty. Tradycyjne imprezy i festiwale odbywające się w Kańczudze przyciągają ludzi z całej Polski.

   Zabytki i atrakcje turystyczne Kańczugi

   Kiedy mówimy o Kańczudze, nie sposób nie wspomnieć o jej zabytkach. Na czele listy stoi z pewnością Stary Rynek, otoczony pięknymi kamieniczkami i fontanną w samym centrum. Kościoły w Kańczudze to prawdziwe arcydzieła architektury, a ich bogate wnętrza skrywają wiele cennych dzieł sztuki. Pałac w Kańczudze z przylegającym do niego parkiem to idealne miejsce na spacer i chwilę relaksu. W muzeum miejskim można dowiedzieć się więcej o historii miasta, podziwiać stare fotografie i eksponaty związane z codziennym życiem mieszkańców. Dla miłośników przyrody polecamy wycieczkę do pobliskiego rezerwatu, gdzie można podziwiać rzadkie gatunki flory i fauny.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Tradycje i kultura Kańczugi

   Kańczuga to miasto o bogatej kulturze i tradycji. Od wieków była miejscem, gdzie spotykały się różne kultury i tradycje, co miało ogromny wpływ na kształtowanie się tożsamości mieszkańców. Lokalne święta i festiwale są doskonałą okazją do poznania kultury regionu, a także do zabawy i integracji z mieszkańcami. Wielu turystów przyciąga tradycyjna kuchnia podkarpacka, bogata w smaki i aromaty. W Kańczudze można spróbować tradycyjnych potraw, takich jak pierogi, placki ziemniaczane czy żurek. Folklor regionu jest nadal żywy, a tradycyjne tańce i pieśni są prezentowane podczas różnych imprez kulturalnych. Kańczuga jest miejscem, gdzie tradycja jest pielęgnowana i przekazywana młodszym pokoleniom.

   Gospodarka i przedsiębiorczość w Kańczudze

   Miasto Kańczuga, choć niewielkie, stanowi ważny ośrodek gospodarczy regionu. Wspierane przez lokalne władze inicjatywy biznesowe przyczyniają się do dynamicznego rozwoju miasta. Wielu inwestorów zwraca uwagę na korzystne warunki do prowadzenia działalności w Kańczudze. Sektor usługowy i handlowy rozwija się tu w szybkim tempie, a liczne małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią o sile gospodarki miasta. Rolnictwo odgrywa ważną rolę w gospodarce regionu, z wielu gospodarstw specjalizujących się w uprawie zbóż, owoców i warzyw. Produkty z Kańczugi są cenione zarówno w kraju, jak i za granicą. Miasto inwestuje także w edukację i szkolenia, dając młodym ludziom możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i rozwijania własnych biznesów.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Pozycjonowanie Kańczuga – Sekrety skutecznej widoczności w sieci

   W erze cyfrowej, widoczność w Internecie jest kluczem do sukcesu biznesowego. Pozycjonowanie w Kańczudze staje się nie tylko modne, ale konieczne dla przedsiębiorców pragnących zdobyć nowych klientów. Jak jednak osiągnąć skuteczną widoczność w sieci? To połączenie strategii słów kluczowych, optymalizacji treści i budowania autorytetu witryny. Każda firma w Kańczudze powinna zastanowić się nad inwestycją w pozycjonowanie, aby zwiększyć swoją obecność online i przyciągnąć lokalnych klientów. Pozycjonowanie to inwestycja w przyszłość firmy. Z dobrą strategią SEO możesz wyprzedzić konkurencję.

   SEO Kańczuga – Dlaczego to kluczowy element Twojego biznesu?

   Współczesne rynki są zdominowane przez Internet. SEO, czyli optymalizacja pod wyszukiwarki, jest procesem, który pomaga Twojej stronie osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu, klienci w Kańczudze i okolicach mogą łatwo znaleźć Twoją firmę i skorzystać z oferowanych przez nią usług. Nie ignoruj więc znaczenia SEO w swojej strategii marketingowej. Dobre pozycjonowanie to podstawa sukcesu w świecie online. Wykorzystanie odpowiednich narzędzi i technik SEO może przynieść znaczące korzyści. Starannie zaplanowana strategia SEO może zwiększyć Twoją widoczność online.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Agencja SEO Kańczuga – Profesjonalne wsparcie w zasięgu ręki

   Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z pozycjonowaniem? Agencja SEO w Kańczudze to rozwiązanie dla Ciebie. Eksperci z takiej agencji pomogą Ci w opracowaniu strategii, doborze słów kluczowych oraz w optymalizacji witryny. Dzięki temu nie musisz martwić się technicznymi aspektami pozycjonowania. Profesjonalne wsparcie pozwoli Ci skoncentrować się na tym, co robisz najlepiej – prowadzeniu swojego biznesu. Zwróć uwagę na doświadczenie agencji i jej portfolio. Wybierając agencję SEO, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie w branży.

   Pozycjonowanie stron www Kańczuga – Optymalizacja witryny dla lepszych wyników

   Twoja strona internetowa to Twoja wizytówka w sieci. Dlatego ważne jest, aby była nie tylko estetyczna, ale też zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Pozycjonowanie stron www w Kańczudze koncentruje się na dostosowywaniu elementów na stronie, takich jak treść, meta tagi i struktura linków, tak aby były przyjazne dla Google. Optymalizacja witryny to pierwszy krok do zwiększenia ruchu na stronie i zdobycia nowych klientów. Współpraca z ekspertami w dziedzinie SEO może przynieść lepsze wyniki. Staranna analiza Twojej witryny i konkurencji może pomóc w osiągnięciu sukcesu.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Tanie pozycjonowanie Kańczuga vs. Premium – Jakie są różnice?

   Pozycjonowanie może być kosztowne, ale czy warto inwestować w tanie rozwiązania? Tanie pozycjonowanie w Kańczudze może kusić ceną, ale czy przyniesie trwałe efekty? Często okazuje się, że oszczędności w krótkim terminie prowadzą do większych wydatków w przyszłości. Dlatego warto zastanowić się nad jakością oferowanych usług. Inwestując w premium, zyskujesz pewność profesjonalizmu i długotrwałych efektów. Jakość usług SEO jest kluczem do trwałego sukcesu. Ostateczna decyzja powinna opierać się na analizie kosztów i potencjalnych korzyści.

   Pozycjonowanie stron internetowych Kańczuga – Całościowe działania dla Twojego biznesu

   Pozycjonowanie to nie tylko prace na stronie. Ważne są też działania off-site, takie jak budowanie linków czy tworzenie wartościowych treści. Pozycjonowanie stron internetowych w Kańczudze to kompleksowe działania, które obejmują zarówno optymalizację witryny, jak i działania zewnętrzne. Dzięki temu Twoja strona ma szansę osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Współczesne SEO to kombinacja wielu działań, które składają się na sukces w sieci. Znalezienie odpowiedniej agencji, która zapewni kompleksowe usługi, jest kluczem do sukcesu. Efektywne pozycjonowanie to przemyślane działania, które przynoszą wymierne korzyści.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Pozycjonowanie SEO Kańczuga – Metody, które działają

   SEO to nie magia, to konkretne działania oparte na analizie i doświadczeniu. Pozycjonowanie SEO w Kańczudze to zestaw sprawdzonych metod, które pomogą Twojej stronie osiągnąć sukces w sieci. Chodzi tutaj nie tylko o odpowiednie słowa kluczowe, ale też o jakość treści, techniczną optymalizację witryny czy budowanie autorytetu w sieci. To wszystko składa się na skuteczne pozycjonowanie. Współczesne SEO wymaga stałego monitorowania i dostosowywania się do zmieniających się algorytmów. Niezmiennie jednak, prawdziwe SEO polega na dostarczaniu wartości dla użytkowników.

   Dlaczego lokalne pozycjonowanie w Kańczudze jest kluczem do sukcesu?

   Lokalne pozycjonowanie staje się coraz bardziej popularne, a w miejscach takich jak Kańczuga, może być kluczem do dotarcia do lokalnych klientów. Współcześni konsumenci często szukają usług i produktów w swojej okolicy, a lokalne SEO pomaga firmom wyróżnić się w tych lokalnych wyszukiwaniach. Dzięki precyzyjnie ukierunkowanym działaniom, lokalne biznesy mogą konkurować z większymi graczami na rynku. Dlatego też, jeśli Twoja firma działa w Kańczudze lub okolicach, zastanów się nad wdrażaniem lokalnej strategii SEO.