riserite
Menu

Pozycjonowanie Jaworzno

Poznaj Jaworzno! Jaworzno, położone w województwie śląskim, jest miastem o unikalnym charakterze, łączącym w sobie tradycje przemysłowe z pięknem naturalnych krajobrazów….

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  03:50,
  temperature icon 16°
  Berlin
  03:50,
  temperature icon 12°
  Nowy Jork
  21:50,
  temperature icon 25°
  Pekin
  09:50,
  temperature icon 26°
  Dubai
  05:50,
  temperature icon 34°
  Stambuł
  04:50,
  temperature icon 22°

  Contact Us

   Poznaj Jaworzno!

   Jaworzno, położone w województwie śląskim, jest miastem o unikalnym charakterze, łączącym w sobie tradycje przemysłowe z pięknem naturalnych krajobrazów. Znane z bogatych zasobów węgla kamiennego, Jaworzno przekształciło się w nowoczesne miasto z rozbudowaną infrastrukturą. Charakterystycznymi punktami miasta są zabytkowa zabudowa oraz nowoczesne obiekty, które tworzą harmonijną mieszankę starego z nowym. Jaworzno szczyci się także swoimi terenami zielonymi, w tym parkami i lasami, które są idealne do rekreacji i odpoczynku. Miasto oferuje bogate życie kulturalne i społeczne, z licznymi wydarzeniami artystycznymi, festiwalami i imprezami. Dodatkowo, jego położenie blisko większych aglomeracji sprawia, że Jaworzno jest atrakcyjnym miejscem do życia i pracy.

   Dziedzictwo historyczne i kultura Jaworzna

   Jaworzno posiada bogate dziedzictwo historyczne, które jest widoczne w jego zabytkowej architekturze i muzeach. Miasto dba o zachowanie swojej historii, oferując mieszkańcom i odwiedzającym możliwość poznania lokalnych tradycji i kultury. W Jaworznie znajdują się zabytkowe kościoły, kamienice oraz obiekty przemysłowe, które świadczą o bogatej przeszłości regionu. Muzeum Miasta Jaworzna prezentuje eksponaty związane z historią miasta, górnictwem i życiem codziennym mieszkańców. Kulturalne życie miasta jest różnorodne i bogate, z licznymi festiwalami, wystawami i koncertami. Jaworzno jest także miejscem, gdzie odbywają się wydarzenia promujące lokalnych artystów i twórców.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przyroda i rekreacja w Jaworznie

   Jaworzno oferuje mieszkańcom i turystom wyjątkowe możliwości aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Otoczone pięknymi terenami leśnymi i parkami, miasto stanowi idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych i pikników. Jaworzno szczyci się również szeregiem zbiorników wodnych, które są popularnym miejscem wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Dla miłośników sportu i rekreacji, miasto oferuje nowoczesne obiekty sportowe, w tym baseny, boiska i ścieżki rowerowe. Regularnie organizowane imprezy sportowe, takie jak biegi i zawody rowerowe, przyciągają uczestników z całego regionu. Inwestycje w infrastrukturę rekreacyjną świadczą o zaangażowaniu miasta w promowanie zdrowego stylu życia.

   Przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy w Jaworznie

   Jaworzno, wykorzystując swoje przemysłowe dziedzictwo, aktywnie rozwija nowoczesną gospodarkę i przedsiębiorczość. Miasto stwarza atrakcyjne warunki dla inwestycji i biznesu, wspierając rozwój lokalnych przedsiębiorstw i przyciągając nowych inwestorów. Rozwój przemysłowy, szczególnie w sektorach energetycznym i technologicznym, jest widoczny w dynamicznie rozwijających się parkach przemysłowych. Władze miejskie aktywnie wspierają innowacje i rozwój technologiczny, organizując spotkania biznesowe i konferencje. Dążenie do zrównoważonego rozwoju, łączące postęp gospodarczy z troską o środowisko i jakość życia mieszkańców, jest kluczowe dla strategii gospodarczej miasta. Jaworzno promuje się jako miejsce przyjazne dla inwestorów, oferując dogodne warunki dla rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Pozycjonowanie Stron w Jaworznie – Klucz do Cyfrowego Sukcesu

   Pozycjonowanie stron internetowych w Jaworznie stało się nieodłącznym elementem strategii marketingowej każdej nowoczesnej firmy. W dobie rosnącej konkurencji online, widoczność w wyszukiwarkach jak Google jest kluczowa dla przyciągnięcia potencjalnych klientów. Dzięki efektywnemu pozycjonowaniu, strony firm z Jaworzna mogą znacząco zwiększyć swój zasięg i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. Proces ten wymaga jednak ciągłej pracy, uwzględniającej zarówno optymalizację SEO, jak i regularne aktualizacje treści. Dla firm w Jaworznie, inwestycja w pozycjonowanie to szansa na wyróżnienie się wśród lokalnej konkurencji. Zastosowanie odpowiednich słów kluczowych, zoptymalizowanych pod kątem lokalnego rynku, może przynieść znaczące korzyści. Efektywne pozycjonowanie nie tylko poprawia pozycję w wynikach wyszukiwania, ale także buduje zaufanie i rozpoznawalność marki. Sukcesy lokalnych przedsiębiorców w Jaworznie, którzy zainwestowali w SEO, świadczą o wartości tej strategii dla rozwoju biznesu. Biorąc pod uwagę ciągłą ewolucję algorytmów wyszukiwarek, kluczowe jest, aby firmy w Jaworznie regularnie aktualizować swoje strategie SEO, aby zachować konkurencyjność.

   Rola Agencji SEO w Jaworznie w Promowaniu Biznesów Lokalnych

   Agencje SEO w Jaworznie odgrywają kluczową rolę w promowaniu biznesów lokalnych w świecie cyfrowym. Dostarczają one kompleksowych usług, które pomagają firmom zwiększyć ich widoczność online i przyciągnąć więcej klientów. Wybór odpowiedniej agencji SEO jest zatem istotnym krokiem dla każdej firmy, która chce skutecznie konkurować na rynku. Agencje te oferują szeroki zakres usług, od analizy słów kluczowych po optymalizację techniczną i treściową stron. Współpraca z profesjonalną agencją SEO może przynieść firmom z Jaworzna długoterminowe korzyści, w tym lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania i zwiększony ruch na stronie. Case studies lokalnych przedsiębiorstw pokazują, jak efektywna strategia SEO może przekształcić ich obecność online. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, agencje SEO są w stanie dostosować strategię do indywidualnych potrzeb każdego biznesu. Ich rola w promocji biznesów lokalnych jest nieoceniona, szczególnie w erze cyfrowej, gdzie konkurencja jest coraz większa. Agencje SEO w Jaworznie często korzystają z narzędzi analitycznych, aby śledzić postępy i dostosowywać strategię, co pozwala na osiąganie jeszcze lepszych wyników w pozycjonowaniu.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Optymalizacja SEO dla Maksymalizacji Ruchu z Google w Jaworznie

   Optymalizacja SEO jest kluczowa dla każdej firmy w Jaworznie, dążącej do maksymalizacji ruchu z Google. Dzięki odpowiednim technikom optymalizacyjnym, strony internetowe mogą osiągać wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na większą liczbę odwiedzin. Ważnym aspektem jest tu zrozumienie, jak Google ocenia strony, oraz dostosowanie do tych kryteriów, włączając w to zarówno aspekty techniczne, jak i treściowe. Lokalne SEO, czyli optymalizacja pod kątem konkretnego miasta czy regionu, w tym przypadku Jaworzna, jest szczególnie ważna dla firm, które chcą dotrzeć do lokalnej klienteli. Analiza skuteczności działań SEO poprzez narzędzia analityczne pozwala na bieżące monitorowanie postępów i dostosowywanie strategii. Przypadki firm, które dzięki optymalizacji SEO znacząco zwiększyły ruch na swoich stronach, są najlepszym dowodem na skuteczność tych działań. W Jaworznie, podobnie jak w innych miastach, optymalizacja pod Google jest więc niezbędnym elementem strategii marketingowej każdej firmy, która chce osiągnąć sukces w internecie. Firmy w Jaworznie korzystające z zaawansowanych technik SEO, takich jak optymalizacja na urządzenia mobilne i szybkość ładowania strony, mogą uzyskać dodatkową przewagę w wynikach wyszukiwania.

   Tanie Pozycjonowanie Stron w Jaworznie – Efektywne Strategie dla Małych Budżetów

   Tanie pozycjonowanie stron w Jaworznie jest możliwe i może być równie efektywne, co droższe strategie. Dla małych i średnich przedsiębiorstw z ograniczonymi budżetami, istnieją różne sposoby efektywnego wykorzystania SEO bez konieczności dużych inwestycji. Podstawowe techniki SEO, takie jak optymalizacja treści pod kątem słów kluczowych czy budowanie linków zwrotnych, mogą być realizowane nawet przez osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Samodzielne działania SEO, czyli tzw. DIY SEO, mogą być skutecznym rozwiązaniem dla firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność online, ale nie mają środków na zewnętrzne agencje. W Jaworznie, wiele firm odniosło sukces dzięki implementacji niskobudżetowych, ale skutecznych strategii pozycjonowania. Kluczem do sukcesu jest tu strategiczne planowanie i wykorzystanie dostępnych zasobów. Nawet z ograniczonymi środkami, firmy mogą osiągnąć znaczący wzrost widoczności online i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Dzięki wykorzystaniu kreatywnych i innowacyjnych technik, tanie pozycjonowanie w Jaworznie może przynieść zaskakująco dobre rezultaty, nawet dla małych firm.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Pozycjonowanie Stron www w Jaworznie – Jak Wybrać Najlepsze Słowa Kluczowe

   Wybór właściwych słów kluczowych jest niezwykle istotny w procesie pozycjonowania stron www w Jaworznie. Słowa kluczowe są fundamentem SEO, ponieważ to one kierują ruch z wyszukiwarek do konkretnej strony. Kluczowe jest, aby wybrane frazy dokładnie odpowiadały profilowi działalności firmy i zainteresowaniom potencjalnych klientów. Istnieją narzędzia, takie jak Google Keyword Planner, które pomagają w analizie i doborze odpowiednich słów kluczowych. Firmy w Jaworznie powinny skupić się na słowach, które są często wyszukiwane, ale nie mają zbyt dużej konkurencji. Włączenie lokalnych zwrotów, np. „kwiaciarnia w Jaworznie”, może dodatkowo zwiększyć skuteczność pozycjonowania. Przykładami sukcesu są przedsiębiorstwa, które inteligentnie dobrały słowa kluczowe i tym samym znacząco zwiększyły ruch na swoich stronach. Ważne jest, aby słowa kluczowe były regularnie aktualizowane i dostosowywane do zmieniających się trendów oraz potrzeb rynku. Efektywne pozycjonowanie wymaga ciągłego monitorowania i analizy wyników, co pozwala na dostosowanie strategii SEO do zmieniających się trendów. Ponadto, w Jaworznie istnieje wiele niszowych rynków, które można wykorzystać, wybierając unikalne i mniej konkurencyjne słowa kluczowe.

   Specjalista SEO w Jaworznie – Współpraca i Korzyści dla Twojej Firmy

   Współpraca z doświadczonym specjalistą SEO w Jaworznie może przynieść firmie znaczące korzyści. Specjalista SEO posiada wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do skutecznego pozycjonowania strony w internecie. Jego zadaniem jest analiza obecnej sytuacji strony, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz optymalizacja treści i struktury strony. Dobry specjalista będzie również śledził najnowsze trendy w SEO i dostosowywał strategie do ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwarek. Współpraca z ekspertem SEO pozwala na zwiększenie widoczności strony, co przekłada się na większy ruch i potencjalne zwiększenie sprzedaży. Firmy w Jaworznie, które zdecydowały się na taką współpracę, często odnotowują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i lepsze wyniki biznesowe. Efektywność pracy specjalisty SEO można mierzyć za pomocą różnych wskaźników, takich jak wzrost ruchu na stronie czy liczba konwersji. Regularne spotkania ze specjalistą SEO pozwalają na lepsze zrozumienie potrzeb firmy i dostosowanie strategii do specyfiki lokalnego rynku. Ponadto, specjalista może pomóc w identyfikacji i wykorzystaniu lokalnych trendów, co zwiększa skuteczność działań SEO.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Reklama w Internecie i SEO – Dwutorowa Strategia Promocji w Jaworznie

   Połączenie reklamy internetowej z SEO to dwutorowa strategia, która może znacząco zwiększyć widoczność firmy w Jaworznie. Reklama online, tak jak PPC (Pay Per Click), zapewnia szybki ruch na stronie, podczas gdy SEO jest strategią długoterminową. Połączenie tych dwóch metod może przynieść najlepsze rezultaty, ponieważ reklama online przyciąga natychmiastowy ruch, a SEO buduje organiczną widoczność w dłuższej perspektywie. Kampanie reklamowe w połączeniu z optymalizacją SEO mogą skutecznie zwiększyć świadomość marki i jej wiarygodność. Firmy w Jaworznie, które zastosowały tę zintegrowaną strategię, często odnotowują wyższą konwersję i lepsze pozycjonowanie. Współpraca z agencją pozycjonowania, która specjalizuje się zarówno w SEO, jak i marketingu online, może zapewnić spójność działań i zwiększyć efektywność działań promocyjnych. Integracja SEO z reklamą online pozwala na dotarcie do różnych segmentów rynku, co zwiększa zasięg i efektywność kampanii marketingowych. Dodatkowo, takie podejście umożliwia szybsze reagowanie na zmiany w zachowaniach konsumentów i trendach rynkowych.

   Firma Marketingowa a Pozycjonowanie – Jak Współpraca Może Wzmacniać Twoją Obecność Online

   Współpraca z firmą marketingową specjalizującą się w SEO może być kluczowym elementem w budowaniu silnej obecności online firmy w Jaworznie. Firma marketingowa może zaoferować szeroki zakres usług, od analizy rynku po opracowanie i realizację kompleksowej strategii SEO. Taka współpraca pozwala na integrację działań SEO z szerszą strategią marketingową, co przynosi lepsze rezultaty niż izolowane działania. Dzięki profesjonalnej analizie i dostosowaniu treści do potrzeb i zachowań odbiorców, firmy mogą skuteczniej docierać do swojej grupy docelowej. Case studies pokazują, że przedsiębiorstwa, które zdecydowały się na współpracę z firmami marketingowymi, często doświadczają wzrostu ruchu na stronie i lepszej konwersji. Długoterminowa współpraca z firmą marketingową pozwala na ciągłe dostosowywanie strategii do zmieniającego się rynku i zachowań konsumentów, co jest kluczowe dla utrzymania i wzmacniania pozycji online. Współpraca z firmą marketingową daje dostęp do zespołu specjalistów z różnych dziedzin, co wzbogaca strategię SEO o nowe, kreatywne podejścia. Również, wykorzystanie zintegrowanych narzędzi analitycznych pozwala na lepsze zrozumienie efektywności kampanii i dostosowanie działań w czasie rzeczywistym.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Jaworznie

   W Jaworznie, mieście o dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) staje się kluczową usługą dla firm korzystających z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy. Specjaliści SEMO w Jaworznie opracowują strategie dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, mające na celu zwiększenie sprzedaży i widoczności lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Jaworznie koncentrują się na podniesieniu widoczności produktów, a SEO dla Etsy skupia się na promocji unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Jaworznie obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Jaworznie, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, staje się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Jaworznie

   Jaworznickie firmy, dążąc do ekspansji na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebują efektywnych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Jaworznie oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, umożliwiając lokalnym przedsiębiorcom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Jaworznie pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest kluczowa dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Jaworznie

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Jaworzno stoi przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Jaworznie oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Jaworzna mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Jaworznie oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Jaworznie

   W Jaworznie, rozwijającym się centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Jaworznie stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Jaworznie oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Jaworzna korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.