riserite
Menu

Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój

Poznaj Jastrzębie-Zdrój! Jastrzębie-Zdrój, położone w południowej części województwa śląskiego, jest miastem znanym przede wszystkim ze swojego statusu uzdrowiska. Bogate zasoby wód…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  11:40,
  temperature icon 23°
  Berlin
  11:40,
  temperature icon 18°
  Nowy Jork
  05:40,
  temperature icon 21°
  Pekin
  17:40,
  temperature icon 30°
  Dubai
  13:40,
  temperature icon 33°
  Stambuł
  12:40,
  temperature icon 27°

  Contact Us

   Poznaj Jastrzębie-Zdrój!

   Jastrzębie-Zdrój, położone w południowej części województwa śląskiego, jest miastem znanym przede wszystkim ze swojego statusu uzdrowiska. Bogate zasoby wód mineralnych i leczniczych sprawiają, że miasto to jest popularnym miejscem wypoczynku i leczenia. Jastrzębie-Zdrój charakteryzuje się nowoczesną architekturą, a także licznymi terenami zielonymi i parkami, które tworzą przyjazne środowisko do życia i rekreacji. Miasto ma bogatą historię, związane z górnictwem węgla kamiennego, co jest nadal widoczne w jego kulturze i tradycjach. Jastrzębie-Zdrój oferuje różnorodne atrakcje kulturalne i sportowe, w tym teatry, galerie sztuki oraz kompleksy sportowe.

   Dziedzictwo kulturowe i historyczne Jastrzębia-Zdroju

   Jastrzębie-Zdrój to miasto z bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym. Znajdują się tu zabytki architektoniczne, w tym kościoły i budynki historyczne, które świadczą o wielowiekowej historii miasta. Uzdrowiskowy charakter Jastrzębia-Zdroju jest podkreślony przez liczne sanatoria i obiekty lecznicze, które przyciągają gości z całej Polski. W mieście działa Muzeum Miejskie, prezentujące historię regionu, a także tradycje górnicze. Kulturalne życie miasta jest urozmaicone przez różnorodne festiwale, koncerty i wydarzenia artystyczne, które odbywają się przez cały rok. Jastrzębie-Zdrój dba o zachowanie swojego dziedzictwa, jednocześnie promując nowoczesne formy kultury i sztuki.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Przyroda i rekreacja w Jastrzębiu-Zdroju

   Jastrzębie-Zdrój oferuje swoim mieszkańcom i odwiedzającym doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i relaksu na łonie natury. Miasto jest otoczone licznymi parkami i terenami zielonymi, które są idealne do spacerów, joggingu oraz innych form aktywności na świeżym powietrzu. Dla miłośników sportów wodnych, dostępne są baseny i obiekty rekreacyjne, a także uzdrowiskowe wody mineralne. W okolicy Jastrzębia-Zdroju znajdują się także liczne szlaki rowerowe i piesze, umożliwiające eksplorację pięknej okolicznej przyrody. Miasto organizuje różnorodne imprezy sportowe i rekreacyjne, promujące zdrowy tryb życia. Inwestycje w infrastrukturę rekreacyjną podkreślają zaangażowanie Jastrzębia-Zdroju w rozwój turystyki i sportu.

   Przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy w Jastrzębiu-Zdroju

   Jastrzębie-Zdrój, choć znane przede wszystkim jako uzdrowisko, dynamicznie rozwija się także w obszarze przedsiębiorczości i gospodarki. Miasto stwarza korzystne warunki dla rozwoju biznesu, wspierając lokalnych przedsiębiorców i przyciągając inwestorów. Rozwój przemysłowy, szczególnie w sektorach związanych z lecznictwem i turystyką, jest widoczny w nowoczesnych obiektach i usługach. Władze miejskie aktywnie wspierają innowacje i rozwój technologiczny, organizując szkolenia i spotkania biznesowe. Dążenie do zrównoważonego rozwoju, łączące postęp ekonomiczny z troską o środowisko i zdrowie, jest kluczowe dla strategii gospodarczej miasta. Jastrzębie-Zdrój promuje się jako miejsce przyjazne dla inwestycji, stwarzając dogodne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Zwiększanie Widoczności Online Pozycjonowanie Stron w Jastrzębiu-Zdroju

   W dzisiejszym cyfrowym świecie, pozycjonowanie stron stało się kluczowym elementem strategii marketingowej dla biznesów w Jastrzębiu-Zdroju. Efektywne pozycjonowanie nie tylko zwiększa widoczność firmy w internecie, ale także przyciąga większy ruch na stronę. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google to więcej potencjalnych klientów i lepsza rozpoznawalność marki. Lokalne firmy coraz częściej inwestują w SEO, aby wyróżnić się na tle konkurencji i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Zastosowanie odpowiednich słów kluczowych, optymalizacja treści i budowa wartościowych linków zwrotnych to podstawa skutecznego pozycjonowania. Przykłady firm z Jastrzębia-Zdroju, które odniosły sukces dzięki dobrze zaplanowanym strategiom SEO, są inspiracją dla innych przedsiębiorców. Dzięki pozycjonowaniu, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skutecznie konkurować z dużymi graczami na rynku. Inwestycja w SEO to długofalowa strategia, która przynosi korzyści w postaci lepszego wizerunku firmy i zwiększenia jej zysków.

   Kluczowe Aspekty Efektywnego SEO dla Firm w Jastrzębiu-Zdroju

   Skuteczna strategia SEO wymaga zrozumienia i zastosowania kilku kluczowych elementów. Pierwszym z nich jest optymalizacja treści pod kątem słów kluczowych, które są najbardziej istotne dla lokalnego rynku w Jastrzębiu-Zdroju. Drugim ważnym aspektem jest techniczna strona SEO, która obejmuje szybkość ładowania strony, jej responsywność i strukturę linków wewnętrznych. Budowanie linków zwrotnych z renomowanych źródeł jest kolejnym kluczowym elementem, który zwiększa autorytet i wiarygodność strony w oczach wyszukiwarek. Analiza konkurencji i dostosowanie strategii SEO do zmieniających się trendów również odgrywa ważną rolę. Ważne jest również regularne śledzenie wyników i dostosowywanie strategii do uzyskanych danych. W Jastrzębiu-Zdroju firmy powinny także skupić się na lokalnym SEO, aby dotrzeć do klientów w swoim bezpośrednim otoczeniu. Długofalowa i elastyczna strategia SEO jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu na konkurencyjnym rynku. W rezultacie, firmy, które skutecznie wdrażają te kluczowe aspekty SEO, mogą znacząco poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach i zwiększyć swoją widoczność online.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Wybór Kompetentnej Agencji SEO w Jastrzębiu-Zdroju

   Wybór odpowiedniej agencji SEO może być decydującym czynnikiem w sukcesie online’owej obecności firmy. Ważne jest, aby wybrać agencję z doświadczeniem w branży i zrozumieniem specyfiki lokalnego rynku Jastrzębia-Zdroju. Renomowana agencja powinna oferować kompleksową usługę, od analizy słów kluczowych po optymalizację i tworzenie treści. Transparentność działań i regularne raportowanie postępów są również kluczowe dla budowania zaufania i skutecznej współpracy. Firmy powinny szukać agencji, która potrafi dostosować strategię SEO do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych. Dobra agencja SEO będzie także na bieżąco ze zmieniającymi się algorytmami wyszukiwarek i trendami w branży. W Jastrzębiu-Zdroju wiele firm osiągnęło sukces dzięki współpracy z agencjami, które zrozumiały ich unikalne potrzeby i wyzwania rynkowe. Wybór agencji, która ma udokumentowane przypadki sukcesów i pozytywne opinie od klientów, może znacznie zwiększyć szanse na skuteczne pozycjonowanie. Wreszcie, dobry wybór agencji SEO to inwestycja w przyszłość firmy, która przekłada się na wzrost ruchu na stronie i lepsze wyniki biznesowe.

   Budżetowe Opcje Pozycjonowania w Jastrzębiu-Zdroju

   Efektywne pozycjonowanie stron nie musi być zawsze kosztowne, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw w Jastrzębiu-Zdroju. Istnieje wiele budżetowych rozwiązań, które mogą pomóc w poprawie widoczności online bez nadmiernych wydatków. Jednym z takich rozwiązań jest optymalizacja SEO „zrób to sam”, gdzie właściciele firm mogą samodzielnie implementować podstawowe techniki pozycjonowania. Dostępne są liczne zasoby online, takie jak poradniki i kursy, które mogą pomóc w zrozumieniu podstaw SEO. Małe firmy mogą również skupić się na lokalnym SEO, które jest mniej konkurencyjne i często bardziej przystępne cenowo. Wykorzystanie narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics, do monitorowania ruchu i zachowań użytkowników może również przynieść korzyści bez dużych inwestycji. Warto także rozważyć tworzenie wysokiej jakości treści, które naturalnie przyciągają ruch i budują autorytet strony. Współpraca z freelancerami lub mniejszymi agencjami SEO może być również kosztowo efektywnym rozwiązaniem. Social media i marketing treści mogą służyć jako niskobudżetowe, ale skuteczne narzędzia do zwiększania świadomości marki i angażowania odbiorców. Ostatecznie, kluczem do sukcesu w budżetowym pozycjonowaniu jest kreatywność, cierpliwość i konsekwentne stosowanie podstawowych zasad SEO.

   CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

   DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

   Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

   AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

   Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

   POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

   Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

   KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

   Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

   ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

   Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

   Rola Specjalisty SEO w Optymalizacji Stron w Jastrzębiu-Zdroju

   W świecie cyfrowego marketingu, rola specjalisty SEO w Jastrzębiu-Zdroju jest nieoceniona. Taki ekspert ma za zadanie nie tylko zoptymalizować stronę pod kątem wyszukiwarek, ale także dostosowywać strategię do ciągle zmieniających się algorytmów Google. Posiadanie specjalisty SEO w zespole to gwarancja, że wszystkie aspekty techniczne i treściowe strony będą ciągle monitorowane i ulepszane. Ekspert SEO nie tylko bada słowa kluczowe i analizuje konkurencję, ale także doradza w kwestiach związanych z user experience i mobilnością strony. Jego praca to nieustanne śledzenie trendów i dostosowywanie strategii SEO, aby strona była zawsze o krok przed konkurencją. Dla firm w Jastrzębiu-Zdroju, specjalista SEO może być kluczowym elementem w osiąganiu lepszych wyników w wyszukiwarkach i przyciąganiu większej liczby klientów. Współpraca z doświadczonym specjalistą pozwala na skuteczną optymalizację strony pod kątem technicznym, treściowym i linkowym. W efekcie, rola specjalisty SEO jest nie tylko optymalizacją strony, ale także budowaniem długoterminowej strategii cyfrowej, która przynosi realne korzyści biznesowe.

   Analiza i Mierzenie Skuteczności SEO w Jastrzębiu-Zdroju

   Analiza i mierzenie skuteczności SEO są kluczowe dla zrozumienia, jak działania pozycjonujące wpływają na widoczność firmy w Jastrzębiu-Zdroju. Kluczowym narzędziem w tym procesie jest Google Analytics, które pozwala śledzić ruch na stronie, zachowanie użytkowników i konwersje. Wskaźniki takie jak pozycja w wyszukiwarkach dla konkretnych słów kluczowych, ruch organiczny czy wskaźnik odbicia dają obraz tego, jak skuteczne są działania SEO. Monitorowanie tych wskaźników pozwala na szybką reakcję i dostosowanie strategii w przypadku nieoczekiwanych zmian. Analiza jakości ruchu, czyli czasu spędzonego na stronie i liczby odwiedzanych podstron, jest równie ważna. Wskaźniki te pomagają ocenić, jak dobrze treści na stronie odpowiadają potrzebom i zainteresowaniom odwiedzających. Dla firm w Jastrzębiu-Zdroju, regularne mierzenie efektywności SEO jest niezbędne do optymalizacji swoich działań i maksymalizacji ROI. Warto też zwracać uwagę na zmiany w algorytmach wyszukiwarek i dostosowywać do nich strategie SEO. Analiza konkurencji, monitorowanie zmian w branży i dostosowywanie strategii SEO do obecnych warunków rynkowych to kolejne ważne aspekty mierzenia skuteczności pozycjonowania. Ostatecznie, kompleksowa analiza i regularne mierzenie wyników pozycjonowania to klucz do sukcesu w cyfrowym świecie.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Integracja SEO z Ogólną Strategią Marketingową

   Integracja SEO z ogólną strategią marketingową jest kluczowa dla osiągnięcia synergii i maksymalizacji efektów działań online. W Jastrzębiu-Zdroju, firmy coraz częściej dostrzegają, że SEO nie jest oddzielną dziedziną, ale integralną częścią kompleksowej strategii marketingowej. Integracja ta pozwala na lepsze zrozumienie i docieranie do docelowej grupy klientów poprzez spójne przekazy w różnych kanałach cyfrowych. SEO może współgrać z content marketingiem, tworząc wartościowe i zoptymalizowane treści, które przyciągają ruch organiczny i budują autorytet marki. Integracja SEO z kampaniami reklamowymi, zarówno w mediach społecznościowych, jak i Google Ads, pozwala na wykorzystanie synergii między płatnymi a organicznymi wynikami wyszukiwania. Współpraca między zespołem SEO a innymi działami marketingowymi umożliwia tworzenie spójnych i efektywnych kampanii, które wzmacniają obecność firmy w internecie. Analiza danych SEO może również dostarczać cennych informacji dla strategii marketingowych, pomagając lepiej zrozumieć potrzeby i preferencje klientów. W Jastrzębiu-Zdroju, firmy, które efektywnie integrują SEO z ogólną strategią marketingową, osiągają lepsze wyniki i zwiększają swoją konkurencyjność na rynku. Integracja SEO z marketingiem to nie tylko zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach, ale także budowanie trwałych relacji z klientami i rozszerzanie zasięgu marki.

   Trendy i Przyszłość SEO w Jastrzębiu-Zdroju

   Zrozumienie aktualnych trendów i przewidywanie przyszłości SEO jest niezbędne dla każdej firmy w Jastrzębiu-Zdroju, chcącej utrzymać skuteczną obecność online. W ostatnich latach, ważnym trendem stało się zwrócenie uwagi na jakość treści i user experience, co wpłynęło na algorytmy wyszukiwarek. Wzrost znaczenia wyszukiwania mobilnego i głosowego to kolejny trend, który wymaga dostosowania strategii SEO do nowych form interakcji z użytkownikami. Rozwój sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w SEO umożliwia bardziej zaawansowaną analizę danych i optymalizację stron. Znaczenie lokalnego SEO w dalszym ciągu rośnie, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw w Jastrzębiu-Zdroju, które chcą dotrzeć do klientów w swoim regionie. W przyszłości spodziewać się można dalszego rozwoju personalizacji w wyszukiwaniu, co będzie wymagało bardziej indywidualnego podejścia do SEO. Firmy, które będą na bieżąco z najnowszymi trendami i będą potrafiły szybko adaptować swoje strategie, zyskają przewagę konkurencyjną. W Jastrzębiu-Zdroju, przedsiębiorcy muszą być świadomi, że SEO to ciągły proces dostosowywania do zmieniającego się środowiska cyfrowego.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   SEMO: Search Engine Marketplace Optimization – Specjalistyczna Optymalizacja Produktów dla Amazon, Ebay, Etsy i Wielu Innych w Jastrzębiu-Zdroju

   W Jastrzębiu-Zdroju, dynamicznie rozwijającym się centrum e-commerce, SEMO (Search Engine Marketplace Optimization) staje się kluczową usługą dla firm korzystających z platform takich jak Amazon, Ebay i Etsy. Specjaliści SEMO w Jastrzębiu-Zdroju opracowują strategie dostosowane do specyfiki każdej z tych platform, aby zwiększyć sprzedaż i widoczność lokalnych przedsiębiorstw. Działania w ramach Ebay SEO w Jastrzębiu-Zdroju koncentrują się na podniesieniu widoczności produktów, a SEO dla Etsy skupia się na promocji unikalnych i rękodzielniczych przedmiotów. Marketplace Optimization w Jastrzębiu-Zdroju obejmuje analizę konkurencji, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz dostosowanie treści, co jest kluczowe dla efektywnej sprzedaży. Amazon SEO w Jastrzębiu-Zdroju, ze względu na rosnącą popularność tej platformy, staje się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu sprzedażowego.

   Strategię SEO dla Marketplace: Efektywne Pozycjonowanie Produktów w Wielu Językach i Ponad 20 Kanałach Marketplace Jednocześnie w Jastrzębiu-Zdroju

   Jastrzębie-Zdrój, dążąc do ekspansji na rynkach międzynarodowych, coraz bardziej potrzebuje efektywnych strategii SEO dla marketplace. Specjaliści SEO w Jastrzębiu-Zdroju oferują usługi pozycjonowania produktów w wielu językach, umożliwiając lokalnym przedsiębiorcom dotarcie do międzynarodowej klienteli na ponad 20 różnych platformach marketplace. Zrozumienie różnych platform i preferencji klientów na różnych rynkach jest kluczowe dla skutecznego konkurowania na globalnym rynku e-commerce. Specjaliści SEO w Jastrzębiu-Zdroju pomagają firmom w opracowaniu efektywnych strategii, zwiększając ich widoczność i sprzedaż na rynkach międzynarodowych, jednocześnie dostosowując się do lokalnych potrzeb i specyfikacji. Taka zintegrowana strategia SEO jest kluczowa dla sukcesu w dynamicznym środowisku e-commerce.

   Nasz cel

   To coś więcej niż zwykle działania

   Przez tworzenie zupełnie nowych i innowacyjnych usług i wielokanałowe działania organiczne gwarantujące nieproporcjonalnie wysoki potencjał do klasycznych usług SEO, oraz doskonalenie metod i procesów, chcemy stawać się coraz bardziej kompletnym, przystępnym cenowo i globalnym partnerem w dziedzinie SEMO.

   Nasza misja

   Wspierać marki lokalne w drodze do bycia markami ogólnokrajowymi lub globalnymi,

   sprzedającymi przy wsparciu AI w sposób zautomatyzowany i niemal bezobsługowy w wielu krajach, kanałach i językach z największym możliwym zyskiem.

   Kompleksowa Budowa Sprzedaży w Marketplace: Optymalizacja Produktów dla Ponad 20 Marketplace w Jastrzębiu-Zdroju

   W obliczu rosnącego rynku e-commerce, Jastrzębie-Zdrój stoi przed wyzwaniem efektywnego wykorzystania marketplace. Specjaliści od sprzedaży na marketplace w Jastrzębiu-Zdroju oferują usługi optymalizacji produktów dla ponad 20 różnych platform, umożliwiając firmom efektywną konkurencję na różnych rynkach. Dostosowanie oferty do specyfikacji każdego marketplace jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży internetowej. Optymalizacja ta obejmuje zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe, w tym odpowiednie słowa kluczowe i analizę konkurencji. Dzięki temu, firmy z Jastrzębia-Zdroju mogą skutecznie zwiększyć swoją widoczność i sprzedaż na rynkach krajowych i międzynarodowych. Specjaliści w Jastrzębiu-Zdroju oferują również wsparcie w monitorowaniu efektów działań, co pozwala na ciągłą optymalizację i adaptację strategii.

   Amazon i Marketplace: Zaawansowane Metody Pozycjonowania i Optymalizacji w Jastrzębiu-Zdroju

   W Jastrzębiu-Zdroju, rozwijającym się centrum biznesowym i e-commerce, pozycjonowanie na Amazon i innych platformach marketplace staje się kluczową częścią strategii marketingowej wielu firm. Specjaliści w dziedzinie Amazon SEO Optimization w Jastrzębiu-Zdroju stosują zaawansowane techniki pozycjonowania, aby produkty osiągały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na Amazon. Efektywne pozycjonowanie wymaga nie tylko zrozumienia algorytmów Amazona, ale również dostosowania treści i słów kluczowych do specyficznych wymagań platformy. Dzięki temu, produkty są bardziej widoczne dla potencjalnych klientów, zwiększając szanse na ich zakup. Specjaliści SEO w Jastrzębiu-Zdroju oferują kompleksowe usługi, od analizy rynku po optymalizację produktów, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu na dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. Przedsiębiorcy z Jastrzębia-Zdroju korzystają z tych usług, aby wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.