riserite
Menu

Pozycjonowanie Giżycko

Poznaj Giżycko! Giżycko, położone w sercu Mazur, w województwie warmińsko-mazurskim, jest znanym miastem turystycznym, cieszącym się popularnością ze względu na swoje…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  02:27,
  temperature icon 5°
  Berlin
  02:27,
  temperature icon 3°
  Nowy Jork
  20:27,
  temperature icon 16°
  Pekin
  08:27,
  temperature icon 17°
  Dubai
  04:27,
  temperature icon 24°
  Stambuł
  03:27,
  temperature icon 16°

  Contact Us

   Poznaj Giżycko!

   Giżycko, położone w sercu Mazur, w województwie warmińsko-mazurskim, jest znanym miastem turystycznym, cieszącym się popularnością ze względu na swoje jeziora i atrakcje wodne. Znane jako „stolica żeglarstwa”, miasto przyciąga miłośników sportów wodnych z całej Polski. Charakterystycznym punktem Giżycka jest Twierdza Boyen, zabytek o wielkim znaczeniu historycznym. Miasto oferuje bogatą ofertę kulturalną, w tym festiwale, koncerty i wydarzenia artystyczne. Klimatyczne kawiarnie, restauracje i promenada nad jeziorem Niegocin tworzą wyjątkową atmosferę. Giżycko, z jego bogatą historią, pięknymi krajobrazami i atrakcjami turystycznymi, jest idealnym miejscem na spędzenie wakacji.

   Wodne Atrakcje Giżycka: Kraina Tysiąca Jezior

   Giżycko, położone nad jeziorem Niegocin, jest sercem Mazurskiego Parku Krajobrazowego i oferuje szeroki zakres atrakcji wodnych. Jeziora Mazurskie, z ich czystymi wodami, są idealne do żeglarstwa, kajakarstwa i wędkowania. Port w Giżycku jest jednym z najbardziej znanych i największych na Mazurach, stanowi centrum życia żeglarskiego. Latem wody jezior ożywają dzięki żaglówką, jachtom i łodziom motorowym. Miasto organizuje liczne wydarzenia związane z żeglarstwem, w tym regaty i festiwale. Zimą jeziora stają się miejscem dla sportów zimowych, takich jak łyżwiarstwo i narciarstwo biegowe. Giżycko, ze swoją rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, jest idealnym miejscem dla miłośników wodnych przygód.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Historia i Kultura Giżycka: Od Twierdzy do Festiwali

   Giżycko posiada bogate dziedzictwo historyczne i kulturowe, które przyciąga miłośników historii i sztuki. Twierdza Boyen to kluczowy zabytek miasta, będący świadectwem militarnej przeszłości regionu. Muzeum w Giżycku prezentuje historię miasta oraz regionu Mazur. Liczne festiwale muzyczne i kulturalne, w tym festiwale jazzowe i folkowe, odbywają się w Giżycku przez cały rok. Miasto jest także znane z kina plenerowego i teatralnych przedstawień, które odbywają się latem. Architektura miasta, w tym zabytkowe kościoły i kamienice, stanowi tło dla licznych imprez. Kultura i historia Giżycka są integralną częścią życia społecznego, tworząc unikalną tożsamość miasta.

   Gospodarka i Przedsiębiorczość w Giżycku

   Gospodarka Giżycka opiera się głównie na turystyce, usługach i handlu. Turystyka, korzystając z atrakcji jeziornych i kulturalnych, jest kluczowym sektorem ekonomicznym miasta. Giżycko jest również centrum handlowym regionu, oferując różnorodne usługi i sklepy. Małe i średnie przedsiębiorstwa w Giżycku odgrywają ważną rolę w lokalnym rynku pracy, szczególnie w sektorze turystycznym i gastronomicznym. Władze miasta wspierają rozwój lokalnej przedsiębiorczości, inwestując w infrastrukturę i promocję regionu. Targi, festiwale i wydarzenia biznesowe są platformą dla przedsiębiorców do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów. Giżycko, rozwijając się jako miejsce przyjazne dla biznesu, jednocześnie dba o swoje dziedzictwo kulturowe i środowisko naturalne.

   Wspieranie Rozwoju Biznesu w Giżycku Poprzez Efektywne Pozycjonowanie Stron

   W Giżycku pozycjonowanie stron internetowych staje się nieodzownym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy pragnącego rozwinąć swój biznes. W dzisiejszym świecie, gdzie internet jest głównym źródłem informacji o produktach i usługach, dobra pozycja w wynikach wyszukiwania decyduje o sukcesie firmy. Skuteczne SEO pomaga nie tylko w zwiększeniu widoczności firmy online, ale także w budowaniu zaufania i lojalności klientów. Dla firm w Giżycku, inwestycja w pozycjonowanie stron to strategiczne działanie wspierające długotrwały rozwój i konkurencyjność na rynku.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Kluczowe Strategie Pozycjonowania Stron WWW dla Przedsiębiorców w Giżycku

   Opracowanie efektywnej strategii pozycjonowania stron WWW jest niezbędne dla firm w Giżycku. Proces ten wymaga dogłębnego zrozumienia lokalnego rynku, identyfikacji odpowiednich słów kluczowych oraz optymalizacji treści i struktury strony internetowej. Dobrze zaplanowana strategia SEO nie tylko zwiększa ruch na stronie, ale także przekłada się na wzrost sprzedaży i rozpoznawalność marki. Dla przedsiębiorców w Giżycku, takie podejście stanowi fundament budowania silnej obecności w internecie. Odpowiednio zaimplementowane SEO jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w dynamicznym środowisku cyfrowym.

   Wybór Kompetentnej Agencji SEO w Giżycku Przewodnik dla Firm

   Wybór odpowiedniej agencji SEO w Giżycku jest decydujący dla sukcesu działań pozycjonujących. Istotne jest, aby agencja miała doświadczenie w branży oraz zrozumienie specyfiki lokalnego rynku. Profesjonalna agencja SEO oferuje spersonalizowane strategie, które odpowiadają na indywidualne potrzeby i cele biznesowe firmy. Dobry wybór agencji SEO zapewnia nie tylko poprawę widoczności w wyszukiwarkach, ale także przyczynia się do wzrostu i rozwoju przedsiębiorstwa. Dla firm w Giżycku, wybór doświadczonej agencji SEO jest inwestycją w przyszłość ich działalności.

   Mamy
   dla Ciebie smart cele

   Konkretne

   Cel musi być konkretny

   Mierzalne

   Cel musi być możliwy do zmierzenia

   Istotne

   Cel musi mieć jakieś znaczenie

   Osiągalne

   Cel musi być realny do osiągnięcia

   Ograniczone czasowo

   Cel musi posiadać termin

   Dlatego stawiamy na modele planowania, wdrażania i rozliczenia Agile, gdzie wykonujemy pracę tak szybko jak to możliwe, z uwzględnieniem budżetu na cały okres projektu/budżetu projektowego. To wyklucza rozwlekanie projektu na siłę, 'bo budżet miesięczny' i pozwana osiągać efektywne wyniki nawet 3x szybciej niż klasyczny model rozliczenia, proponowany na rynku do lat.

   Skontaktuj się

   Zastosowanie Nowoczesnych Technik Pozycjonowania w Giżycku

   Stosowanie nowoczesnych metod pozycjonowania w Giżycku jest niezbędne dla utrzymania konkurencyjności firm na rynku. Techniki takie jak optymalizacja dla urządzeń mobilnych, szybkość ładowania strony, czy optymalizacja treści pod wyszukiwanie głosowe, są kluczowe w osiągnięciu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Inwestowanie w te techniki pozwala firmom z Giżycka lepiej docierać do swojej grupy docelowej i wyróżniać się na tle konkurencji. W dynamicznym środowisku online, adaptacja do najnowszych trendów w SEO jest kluczowa dla sukcesu. Dla firm w Giżycku, nowoczesne SEO to nie tylko poprawa widoczności, ale także szansa na wzrost i rozwój.

   Tanie Pozycjonowanie Stron Efektywne Rozwiązania SEO w Giżycku

   Tanie pozycjonowanie stron w Giżycku stanowi atrakcyjną opcję dla firm z ograniczonymi zasobami finansowymi. Efektywne strategie SEO nie muszą wiązać się z dużymi wydatkami, a odpowiednio dobrane techniki mogą przynieść znaczące rezultaty. Optymalizacja treści, badanie słów kluczowych i lokalne SEO to działania dostępne dla każdego budżetu. Dla małych i średnich przedsiębiorstw w Giżycku, tanie pozycjonowanie jest kluczem do zwiększenia online obecności i przyciągnięcia nowych klientów. W konkurencyjnym środowisku rynkowym, tanie pozycjonowanie pozwala firmom konkurować efektywnie na rynku cyfrowym.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Optymalizacja Stron Internetowych jako Podstawa Efektywnego SEO w Giżycku

   Optymalizacja stron internetowych w Giżycku jest niezbędna dla osiągnięcia efektywnego SEO. Proces ten obejmuje zarówno aspekty techniczne, jak i treściowe, które są kluczowe dla poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania. Regularne aktualizacje, dbałość o jakość treści i dostosowanie do wymagań wyszukiwarek są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Firmy w Giżycku, które skupiają się na optymalizacji swoich stron internetowych, mogą znacznie poprawić swoją widoczność online. Optymalizacja strony internetowej to proces ciągły, wymagający dostosowania do zmieniających się trendów i algorytmów wyszukiwarek. Inwestycja w ciągłe ulepszanie strony internetowej, w taki sposób aby była przyjazna zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek, stanowi kluczowy element w strategii marketingowej każdej prężnie rozwijającej się firmy w Giżycku.

   Dostosowanie Strategii SEO do Dynamicznych Warunków Rynkowych w Giżycku

   Dostosowywanie strategii SEO do zmieniających się warunków rynkowych jest kluczowe dla firm w Giżycku, aby utrzymać konkurencyjność na rynku. W szybko zmieniającym się świecie cyfrowym, ważne jest, aby być na bieżąco z nowymi technikami i algorytmami wyszukiwarek. Adaptacja strategii SEO do nowych trendów, takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwania głosowego, jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu online. Firmy, które są elastyczne i szybko reagują na zmiany w SEO, mogą skutecznie dostosować swoje działania marketingowe. W Giżycku, ciągła aktualizacja i adaptacja strategii SEO jest niezbędna dla długoterminowego sukcesu w cyfrowym środowisku. Dostosowywanie się do nowych trendów pozwala firmom nie tylko poprawić swoją widoczność online, ale także zbudować silną i trwałą markę w internecie.