riserite
Menu

Pozycjonowanie Dzierzgoń

Poznaj Dzierzgoń! Dzierzgoń to urokliwe miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim. Charakteryzuje się bogatą historią, która sięga średniowiecza, a…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  05:36,
  temperature icon 15°
  Berlin
  05:36,
  temperature icon 11°
  Nowy Jork
  23:36,
  temperature icon 24°
  Pekin
  11:36,
  temperature icon 27°
  Dubai
  07:36,
  temperature icon 35°
  Stambuł
  06:36,
  temperature icon 22°

  Contact Us

   Poznaj Dzierzgoń!

   Dzierzgoń to urokliwe miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie sztumskim. Charakteryzuje się bogatą historią, która sięga średniowiecza, a jego nazwa nawiązuje do staropruskiego słowa, które może oznaczać „głęboką wodę”. Miasto otoczone jest przepięknymi lasami i jeziorami, które stanowią naturalne atrakcje dla turystów i miłośników aktywnego wypoczynku. Dzierzgoń przez wieki pełnił różne funkcje – od strategicznego punktu obronnego, poprzez ważny ośrodek handlowy, aż po miejsce, gdzie kultura i historia splatają się w harmonijną całość. W mieście tym można podziwiać zabytkowe budowle, które opowiadają o minionych epokach, a także uczestniczyć w licznych festiwalach kulturalnych. Dzierzgoń jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy odwiedzający może poczuć atmosferę prawdziwej pomorskiej gościnności.

   Tajemnice historyczne Dzierzgonia

   Chodząc ulicami Dzierzgonia, trudno nie zauważyć śladów jego burzliwej przeszłości. Miasto było świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych, które miały wpływ na kształt całego regionu. Wiele z tych historii jest przekazywanych z pokolenia na pokolenie przez mieszkańców, którzy dumnie noszą w sobie dziedzictwo swoich przodków. W Dzierzgoniu warto odwiedzić lokalne muzeum, które gromadzi eksponaty z różnych epok, a także zabytkowy kościół, który jest perłą architektury sakralnej. Dla miłośników historii miasto oferuje również specjalne trasy turystyczne, które prowadzą przez najważniejsze punkty historyczne.

   Z nami będziesz w dobrym towarzystwie

   Więcej

   Dzierzgoń dla aktywnych

   Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z pewnością nie będą się nudzić w Dzierzgoniu. Otaczające miasto lasy i jeziora stanowią idealne miejsce do uprawiania różnego rodzaju sportów, od kajakarstwa po rowerowe wycieczki. W okolicach Dzierzgonia znajdują się także liczne ścieżki piesze, które prowadzą przez malownicze tereny pełne dzikiej przyrody. Dla tych, którzy wolą spędzać czas bardziej relaksująco, w okolicy miasta znajdują się ośrodki spa i wellness, które oferują szeroką gamę zabiegów dla ciała i duszy. Dzierzgoń słynie również z organizowanych tam imprez sportowych, które przyciągają uczestników z całego kraju.

   Przedsiębiorczość i gospodarka w Dzierzgoniu

   Gospodarka Dzierzgonia przez wieki opierała się głównie na rolnictwie i rybołówstwie. Jednak w ciągu ostatnich lat miasto zaczęło inwestować w rozwój sektora turystycznego, co przyniosło znaczące korzyści dla lokalnej gospodarki. Współczesny Dzierzgoń to miejsce, gdzie tradycyjne rzemiosło spotyka się z nowoczesnym biznesem. Lokalne władze aktywnie wspierają przedsiębiorców, co przyciąga inwestorów z różnych sektorów gospodarki. Inwestycje w infrastrukturę i promocję miasta jako atrakcyjnego miejsca do życia i prowadzenia biznesu sprawiają, że Dzierzgoń staje się coraz bardziej rozpoznawalnym ośrodkiem gospodarczym w regionie. Współpraca z sąsiednimi miastami dodatkowo wzmacnia pozycję Dzierzgonia na mapie gospodarczej Polski.

   Prowadzisz e-commerce, lokalną lub ogólnopolską firmę?
   Zobacz nasze realizacje, skontaktuj się z nami i poznaj nasze SEMO, o którym nawet nie słyszałeś.

   Tło sekcji case study na stronie usług

   +612%

   wzrostu liczby transakcji

   w rok

   BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

   eCOMMERCE / SEO

   +1300%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA HEALTH & WELLNES

   SEO

   +101%

   wzrostu ruchu organicznego

   w pół roku

   WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

   Google Ads / SEO

   +352%

   wzrostu miesięcznego

   ruchu organicznego

   BRANŻA BEAUTY

   eCOMMERCE

   Napis case study
   Więcej

   Pierwsze kroki w pozycjonowaniu lokalnym dla Dzierzgonia

   Pozycjonowanie Dzierzgoń jest kluczowe dla każdego przedsiębiorcy, który chce zaistnieć w lokalnej przestrzeni internetowej. Rozpoczynając od dokładnej analizy słów kluczowych, możemy dopasować strategię SEO do specyficznych potrzeb i zachowań użytkowników z Dzierzgonia. Zrozumienie lokalnych czynników SEO, takich jak znaczenie nazwy miasta w treściach czy mapach Google, jest pierwszym krokiem do zwiększenia widoczności online. Optymalizacja strony pod kątem SEO on-site, uwzględniająca szybkość ładowania i odpowiednią architekturę informacji, stanowi fundament efektywnego pozycjonowania. Ponadto, tworzenie treści skoncentrowanych na Dzierzgoniu i jego mieszkańcach może znacząco poprawić lokalne rankingi wyszukiwania.

   Znaczenie treści w lokalnym SEO dla Dzierzgonia

   Zawartość strony jest sercem każdej skutecznej strategii pozycjonowania stron www Dzierzgoń. Unikalne i wartościowe treści pomagają nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, ale także budują zaufanie i rozpoznawalność marki wśród lokalnej społeczności. Angażowanie mieszkańców poprzez treści dotyczące lokalnych wydarzeń i aktualności przyczynia się do zwiększenia ruchu organicznego. Jakościowe treści, które odpowiadają na specyficzne zapytania użytkowników z Dzierzgonia, mogą znacząco przyspieszyć wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania. Ponadto, systematyczne publikowanie treści przyciąga naturalne linki zwrotne, co jest kluczowym elementem pozycjonowania stron internetowych Dzierzgoń.

   Optymalizujemy i pozycjonujemy w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Gwarantujemy, że nie widziałeś nigdy podobnej usługi

   Sprawdź jak działa najbardziej kompleksowa i zoptymalizowana kosztowo, nasza autorska, organiczna metodyka promowania stron i sklepów w internecie. Wielokanałowo, w wynikach lokalnych lub globalnych, w jednym lub w wielu językach i krajach.

   Budujemy widoczność, ruch i sprzedaż i jednocześnie z kilku wyszukiwarek i nawet kilkunastu kanałów Marketplace.

   Umów się na 20 min bezpłatnych konsultacji
   Optymalizacja i pozycjonowanie w Wyszukiwarkach i Marketplace

   Techniczne aspekty SEO ważne dla przedsiębiorców z Dzierzgonia

   W świecie cyfrowym, techniczne aspekty strony internetowej odgrywają istotną rolę w seo Dzierzgoń. Odpowiednia optymalizacja techniczna, w tym mobilność i szybkość ładowania strony, jest niezbędna dla zwiększenia jej pozycji w lokalnych wyszukiwaniach. Użytkownicy z Dzierzgonia coraz częściej korzystają z urządzeń mobilnych, dlatego responsywność strony jest krytyczna dla doświadczenia użytkownika. Zabezpieczenia strony, w tym certyfikaty SSL, nie tylko chronią dane użytkowników, ale także są ważnym sygnałem dla algorytmów Google. Dobra struktura strony ułatwia robotom wyszukiwarek indeksowanie treści, co ma bezpośredni wpływ na pozycjonowanie www Dzierzgoń.

   Lokalne linkowanie – budowanie sieci referencji w Dzierzgoniu

   W kontekście lokalnego SEO dla Dzierzgonia, linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne pełni kluczową rolę. Poprzez skuteczne pozycjonowanie seo Dzierzgoń i zdobywanie linków zwrotnych z innych renomowanych lokalnych stron, firma może znacząco zwiększyć swoją widoczność w sieci. Nawiązywanie partnerstw biznesowych i współpraca z lokalnymi instytucjami to doskonały sposób na budowanie silnej sieci referencyjnej. Linkowanie wewnętrzne, czyli odpowiednie łączenie poszczególnych podstron witryny, wspiera nie tylko nawigację użytkownika, ale także poprawia pozycjonowanie stron Dzierzgoń.

   Skontaktuj się z nami. Uzyskaj
   20 minut bezpłatnych konsultacji
   strategicznych, na podstawie których przygotowujemy ofertę.
   .

   Kontakt

   Wpływ mediów społecznościowych na SEO w Dzierzgoniu

   Media społecznościowe stanowią istotny element w strategii pozycjonowania SEO Dzierzgoń. Aktywność na platformach takich jak Facebook czy Instagram nie tylko zwiększa świadomość marki, ale także może wpływać na pozycjonowanie stron internetowych Dzierzgoń. Interakcje z użytkownikami, takie jak komentarze i udostępnienia, mogą generować ruch na stronie, co jest pozytywnie oceniane przez wyszukiwarki. Dodatkowo, profile społecznościowe często pojawiają się w wyszukiwaniach lokalnych, co może być dodatkowym źródłem ruchu dla firmy z Dzierzgonia. Tworzenie treści dostosowanych do odbiorców z Dzierzgonia i ich zaangażowanie w dyskusje to skuteczna metoda budowania lokalnej społeczności wokół marki.

   Skuteczne strategie dla taniego pozycjonowania w Dzierzgoniu

   Tanie pozycjonowanie Dzierzgoń nie musi oznaczać strategii o niskiej efektywności. Skupienie się na lokalnych słowach kluczowych może być kosztowo efektywnym sposobem na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wykorzystać lokalne katalogi firmowe i portale ogłoszeniowe, aby zwiększyć swoją widoczność online. Wykorzystanie narzędzi Google, takich jak Google My Business, pozwala na efektywne zarządzanie informacjami o firmie i poprawę lokalnego SEO w Dzierzgoniu. Ponadto, zastosowanie w tanim pozycjonowaniu stron Dzierzgoń metod takich jak optymalizacja pod kątem wyszukiwania głosowego czy długiego ogona może przynieść znaczące rezultaty przy ograniczonym budżecie.

   Szukasz skutecznej agencji?

   Wybierz rozliczenie Agile. Płać tylko za wykonaną i zaraportowaną pracę!

   Umów mnie

   Na 20 minut bezpłatnych konsultacji

   Przykładowy budżet na okres 6 miesięcy

   Google + Bing Maps 3000pln/700euro
   SXO Strona Lokalna 7000pln/2300euro
   SXO Strona Ogólnokrajowa 11 000 pln / 3 100 euro
   SXO Strona Międzynarodowa 14 000 pln / 3 800 euro
   SXO Sklep ogólnokrajowy 17000pln/4000euro
   SXO Sklep międzynarodowy 22000pln/5200euro
   SEMO lokalne 25000pln/5800euro
   SEMO międzynarodowe 32000pln/7500euro

   ROZLICZE DZIAŁA W MODELU:

   AGILE

   ?

   Wyłącznie za zużyty materiał i czas w danym miesiącu, z określonym, maksymalnym budżetem na okres planowanego czasu współpracy 3, 6, 12, 24 msc. Umowa na czas nieokreślony. Koszt miesięczny malejący.

   lub

   NAPRAWIONO

   ?

   Stała kwota miesięczna, zryczałtowana w formie podzielenia na ilość miesiący całkowitego budżetu projektu. Umowa na czas określony minimalnie 3 msc. Koszt miesięczny stały.

   *Budżet ustalany jest zawsze indywidualnie zgodnie z celem, możliwościami klienta, oraz zapotrzebowaniem markii na dany typ usługi jak i minimalny czas jej trwania.

   * SEMO to działanie wielokanałowe i wielojęzykowe, uwzględniające minimalnie 2 wyszukiwarki i 1 portal lokalny lub 1 kanał marketplace. Wyniki sprzedażowe mogą być budowane jednocześnie w wyszukiwarkach, portalach lokalnych i/lub marketplace w wielu językach i krajach.

   Jak analizować ruch organiczny i jego wpływ na działania SEO w Dzierzgoniu

   Analiza ruchu organicznego jest niezbędna dla zrozumienia efektywności działań SEO w Dzierzgoniu. Monitorowanie, skąd i w jaki sposób użytkownicy trafiają na stronę, umożliwia optymalizację działań marketingowych. Narzędzia analityczne, takie jak Google Analytics, dostarczają cennych informacji o zachowaniu użytkowników i mogą pomóc w dostosowaniu strategii SEO do potrzeb lokalnego rynku. Zrozumienie, które frazy kluczowe generują najwięcej ruchu, pozwala na skoncentrowanie wysiłków na najbardziej efektywnych słowach kluczowych dla Dzierzgonia.