riserite
Menu

Pozycjonowanie Cieszyn

Poznaj Cieszyn! Cieszyn to miasto o niezwykłej atmosferze, położone na granicy polsko-czeskiej, uznawane za jedno z najstarszych i najpiękniejszych miejsc w…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  04:02,
  temperature icon 20°
  Berlin
  04:02,
  temperature icon 19°
  Nowy Jork
  22:02,
  temperature icon 27°
  Pekin
  10:02,
  temperature icon 28°
  Dubai
  06:02,
  temperature icon 32°
  Stambuł
  05:02,
  temperature icon 25°

  Contact Us

   Poznaj Cieszyn!

   Cieszyn to miasto o niezwykłej atmosferze, położone na granicy polsko-czeskiej, uznawane za jedno z najstarszych i najpiękniejszych miejsc w Polsce. Charakteryzuje się ono wyjątkowym układem urbanistycznym, gdzie średniowieczny zarys ulic splata się z barokowymi i renesansowymi kamienicami. Cieszyn słynie z zabytkowego rynku, urokliwych kawiarni i bogatej oferty kulturalnej. Miasto to jest również ważnym ośrodkiem naukowym i edukacyjnym, z wieloma instytucjami promującymi naukę i rozwój. Cieszyn cieszy się wielokulturowym dziedzictwem, co jest widoczne w języku, tradycjach i kuchni lokalnej. Pełen zieleni, z pięknymi parkami i otoczony Beskidami, Cieszyn jest idealnym miejscem do życia, pracy i odpoczynku.

   Skarby historii Cieszyna

   W Cieszynie na każdym kroku można napotkać ślady bogatej historii tego miejsca. Zamek Piastowski w Cieszynie, z jego malowniczymi ruinami, jest świadkiem dawnej potęgi i wpływów tego miasta. Most na rzece Olzie, łączący Polskę i Czechy, jest symbolem ponadnarodowego dziedzictwa i współpracy. Ulice Cieszyna zdobią zabytkowe budowle sakralne, w tym słynna rotunda św. Mikołaja – jeden z najstarszych zabytków architektury romańskiej w Polsce. Muzeum Śląska Cieszyńskiego przechowuje cenne artefakty, które pozwalają odwiedzającym lepiej zrozumieć lokalną kulturę i historię. Festiwale historyczne i kulturalne, takie jak „Święto Kwitnącej Jabłoni” czy „Dni Cieszyna”, przyciągają turystów i mieszkańców, dając okazję do świętowania i pielęgnowania regionalnych tradycji.

   Przyroda i wypoczynek w Cieszynie

   Otoczony zielenią i beskidzkimi wzgórzami, Cieszyn oferuje doskonałe warunki do wypoczynku i kontaktu z naturą. Miejskie bulwary wzdłuż rzeki Olzy są idealne do spacerów i relaksu wśród natury. Lasy i tereny zielone wokół Cieszyna to raj dla miłośników pieszych wędrówek oraz rowerzystów, z licznymi trasami i ścieżkami. Park Zamkowy to miejsce, gdzie można odpocząć i podziwiać przyrodę, a także uczestniczyć w sezonowych imprezach plenerowych. Cieszyn zachęca do aktywności fizycznej, oferując dobrze wyposażone place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz korty tenisowe. Zimą miasto przyciąga miłośników sportów zimowych, oferując dostęp do pobliskich stoków narciarskich i tras biegowych.

   Dynamika gospodarcza i inicjatywy w Cieszynie

   Cieszyn jest dynamicznie rozwijającym się centrum gospodarczym, które stawia na innowacyjność i przedsiębiorczość. Miasto aktywnie wspiera lokalny biznes, oferując pomoc w rozwoju oraz dostęp do rynków zagranicznych poprzez współpracę z Czechami. W Cieszynie działają strefy ekonomiczne, które przyciągają inwestorów i sprzyjają tworzeniu nowych miejsc pracy. Miejskie targi i festiwale biznesowe są platformą dla wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów między przedsiębiorcami. Cieszyn inwestuje w rozwój lokalnej infrastruktury, co przekłada się na zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta. Dążenie do zrównoważonego rozwoju, przy jednoczesnej trosce o zachowanie unikalnego charakteru miasta, jest kluczowe dla strategii gospodarczej Cieszyna.

   Odkryj Potencjał Pozycjonowania w Cieszynie Strategie dla Skutecznej Obecności Online

   Pozycjonowanie stron internetowych w Cieszynie staje się kluczowym elementem w strategii marketingowej każdej lokalnej firmy. Zwiększanie widoczności w wynikach wyszukiwania przekłada się bezpośrednio na lepszy zasięg i przyciąganie potencjalnych klientów. Kluczowe działania obejmują optymalizację treści pod kątem lokalnych słów kluczowych, poprawę szybkości ładowania strony oraz budowanie wartościowych linków zwrotnych. Firmy w Cieszynie mogą znacznie zwiększyć swoją online’ową obecność, stosując te sprawdzone techniki SEO. Efektywne pozycjonowanie w Cieszynie pozwala firmom na wyróżnienie się w internecie, przyciągając większą liczbę klientów i zwiększając sprzedaż.

   Jak Wybrać Profesjonalną Agencję SEO w Cieszynie Wskazówki dla Przedsiębiorców

   Wybór odpowiedniej agencji SEO jest kluczowy dla powodzenia strategii pozycjonowania w Cieszynie. Idealna agencja powinna mieć doświadczenie w lokalnym rynku oraz umiejętność tworzenia spersonalizowanych strategii odpowiadających na unikalne potrzeby firmy. Ważne, aby agencja była transparentna w swoich działaniach i oferowała regularne raporty dotyczące postępu oraz wyników. Współpraca z doświadczoną agencją SEO pozwoli firmom w Cieszynie na efektywniejsze dotarcie do swoich celów marketingowych. Agencje SEO w Cieszynie, które stosują innowacyjne podejścia i niestandardowe rozwiązania, mogą znacznie przyczynić się do rozwoju lokalnych firm.

   Korzyści z Oszczędnego Pozycjonowania Efektywne Strategie SEO dla Firm w Cieszynie

   Pozycjonowanie stron internetowych w Cieszynie nie musi oznaczać dużych wydatków, aby było efektywne. Skupienie się na optymalizacji treści, lokalnym SEO i budowaniu linków zwrotnych może przynieść duże korzyści przy ograniczonym budżecie. Dostęp do darmowych narzędzi analitycznych pozwala na monitorowanie postępów i efektywność działań SEO. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą w ten sposób konkurować z większymi graczami, zwiększając swoją widoczność online. Oszczędne pozycjonowanie umożliwia firmom w Cieszynie skuteczną promocję bez przekraczania swojego budżetu marketingowego. Oszczędne pozycjonowanie, realizowane z myślą o długoterminowych korzyściach, umożliwia firmom w Cieszynie zbudowanie trwałej i widocznej obecności online.

   Dostosowanie Strategii SEO dla Twojej Firmy w Cieszynie Indywidualne Podejście

   Dla firm w Cieszynie, personalizacja strategii SEO jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu w internecie. Dostosowanie taktyk do specyfiki branży, celów biznesowych i lokalnej grupy docelowej znacznie zwiększa skuteczność działań pozycjonowania. Analiza konkurencji, zrozumienie potrzeb klientów oraz tworzenie treści odpowiadających na lokalne zapytania są fundamentem skutecznego SEO. Regularne przeglądy i aktualizacje strategii pozwalają utrzymać stronę na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Personalizacja strategii SEO pomaga firmom w Cieszynie wyróżnić się na tle konkurencji i skutecznie docierać do swoich klientów. Skuteczne SEO wymaga ciągłego dostosowywania strategii do zmieniających się warunków rynkowych, co jest kluczowe dla firm w dynamicznym środowisku Cieszyna.

   Zastosowanie Najnowszych Trendów SEO dla Zwiększenia Widoczności w Cieszynie

   Firmy w Cieszynie mogą zwiększyć swoją online’ową obecność, adaptując najnowsze trendy w SEO. Wśród nich znajdują się takie techniki jak optymalizacja pod wyszukiwanie głosowe, wykorzystanie sztucznej inteligencji do analizy danych i skupienie się na treściach wideo. Bycie na bieżąco z aktualnymi trendami pozwala na skuteczniejsze docieranie do potencjalnych klientów i zwiększanie ruchu na stronie. Inwestowanie w nowoczesne rozwiązania SEO jest kluczowe dla utrzymania konkurencyjności i osiągnięcia sukcesu w cyfrowym świecie.

   Lokalne SEO Skuteczna Metoda na Wzrost Biznesu w Cieszynie

   Lokalne SEO odgrywa istotną rolę w strategii marketingowej firm w Cieszynie. Skupienie na optymalizacji dla lokalnych wyszukiwań, zarządzanie profilami w Google My Business i tworzenie treści skierowanych do lokalnej społeczności znacznie poprawia widoczność biznesu. Dla małych i średnich przedsiębiorstw, lokalne SEO jest kluczem do przyciągnięcia klientów z najbliższego otoczenia. Dzięki lokalnemu SEO, firmy w Cieszynie mogą skutecznie budować swoją markę i zwiększać lojalność klientów.

   Połączenie SEO z Marketingu Cyfrowym Kompleksowa Strategia Promocyjna w Cieszynie

   Integracja działań SEO z innymi elementami marketingu cyfrowego jest niezbędna dla osiągnięcia sukcesu przez firmy w Cieszynie. Połączenie optymalizacji SEO z kampaniami w mediach społecznościowych, e-mail marketingiem oraz reklamą online tworzy spójną strategię marketingową. Taka zintegrowana strategia marketingowa pozwala na dotarcie do szerszej grupy odbiorców, zwiększając ogólną skuteczność działań promocyjnych. Analizowanie danych z różnych kanałów marketingowych pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb klientów. W ten sposób firmy w Cieszynie mogą efektywnie wykorzystać swoje zasoby i osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji w działania online.