riserite
Menu

Pozycjonowanie Brusy

Poznaj Brusy! Brusy to urokliwe miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim. To miejsce, które zachwyca przybyłych tu gości swoim…

contact us

  Marketplace

  Od lat z sukcesami pracujemy w branży skalowania e-commerce, budowy i optymalizacji sprzedaży w wielu kanałach internetowych dla stron, sklepów
  czy marek. Od Wyszukiwarek i Platform Marketplace przez Portale Ogłoszeniowe po lokalne wyniki Map Goole, Bing czy Apple.

  Działamy za pomocą organicznych procesów i metod, przez co wszystkie nasze usługi, są kompatybilne z obecnie prowadzonymi kampaniami czy działaniami w Marketplace, optymalizując ich koszty i drastycznie skalując potencjał.

  Tło sekcji case study na stronie usług

  +612%

  wzrostu liczby transakcji

  w rok

  BRANŻA LEGAL & DEVELOPMENT

  eCOMMERCE / SEO

  +1300%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA HEALTH & WELLNES

  SEO

  +101%

  wzrostu ruchu organicznego

  w pół roku

  WYPOSAŻENIE HOME & DESIGN

  Google Ads / SEO

  +352%

  wzrostu miesięcznego

  ruchu organicznego

  BRANŻA BEAUTY

  eCOMMERCE

  Skontaktuj się z nami. Uzyskaj 20 minut bezpłatnych konsultacji strategicznych, na podstawie których przygotujemy ofertę.

  Contact us

  Współpraca w zakresie działań związanych z digital marketingiem i szeroko rozumianym obszarem SEO była dla nas wyjątkowym doświadczeniem, które ustanowiło standard, jaki chcielibyśmy spotkać w każdej kolejnej współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług. Mimo że team z Krakowa nie był pierwszym, z którym nawiązaliśmy współpracę w dziedzinie osiągów SEO, to na pewno był pierwszym, który udowodnił nam, że SEO to o wiele więcej niż tylko sztucznie nadmuchane teksty.

  Ela

  Co-Founder / Head of Operations

  Podczas współpracy agencja była otwarta zarówno na sposób współpracy jak i formę komunikacji. Ceniłam sobie ich elastyczność i dopasowanie do klienta. Ich doradztwo w zakresie działań po stronie właściciela witryny było jasne, konkretne i wykraczało poza standardowe sugestie agencji SEO. Ogromnym ułatwieniem dla mnie była znajomośc branzy ze strony agencji. Dostarczone artykuły były poprawne merytorycznie oraz językowo.

  Monika

  Head of PR

  Doceniamy przede wszystkim realny profesjonalizm i znajomość dziedziny pozycjonowania oraz optymalizacji stron. Dzialania firmy są transparentne i wzbudzają pełne zaufanie. Swoboda z jaką zespół porusza się w obszarze pozycjonowania stron internetowych pozwalała nam prognozować dobre efekty, które w ciągu kilku zaledwie miesięcy zostały potwierdzone wymiernymi wynikami.

  Jacek

  Owner

  Działania agencji opierają się o kilka kompleksowych projektów oraz doradztwo w zakresie kampanii Google oraz Social Media. Sposób prowadzenia kampanii, pomysłowość, indywidualne podejście, efekty działania, raportowanie, dobry kontakt, chęć pracowników agencji do dzielenia się wiedzą jak i pomoc jaka od nich uzyskujemy pozwalają nam określić firmę jako partnera godnego polecenia.

  Andrzej

  Managing Director

  Wspaniała, rzetelna i zaangażowana obsługa z nieszablonowym podejściem do budowania zasięgów organicznych. Bez korporacyjnej nowomowy i owijania w bawełnę. Polecam RR jako agencję prowadzoną przez praktyków w wielu dziedzinach, kanałach i wyszukiwarkach nastawionych na wyniki – nie agencyjnych teoretyków.

  Michał

  Head of marketing

  Polecam tą firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług SEO. W okresie współpracy kilkakrotnie zwiększył się ruch w naszym sklepie internetowym. Oprócz standardowych usług otrzymaliśmy od firmy wiele wsparcia w postaci analiz, konsultacji, i doradztwa co przyczyniło się do rozwoju naszej strony.

  Krzysztof

  Coordinator

  Od startu współpracy nasza widoczność w Google znacznie się poprawiła mimo stosunkowo krótkiego okresu. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, pracownicy są bardzo kompetentni i zawsze na 100% zaangażowani.

  Grzegorz

  IT & E-Commerce Coordinator

  Home & Design RTV & AGD Industry & Office Automotive Beauty Fashion Sport & Outdoor Health & Service New Tech Legal & Development Other industries
  Logotypy zaufanych marek z branży home&design
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży rtv-agd
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży industry
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży automotive
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży beauty
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży fashion
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży sport
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży health
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży new tech
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite z branży legal
  Logotypy marek, które zaufały firmie riserite innych branż

  CO ZYSKASZ, PODEJMUJĄC Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

  DOŚWIADCZENIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

  Pracujemy w sprzedaży internetowej, SEO, Marketplace, strategii, generowaniu ruchu i growth hackingu od 2008r. Przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy audytów widoczności i potencjału, przeprowadziliśmy setki konsultacji, pracowaliśmy i pracujemy z setkami klientów. Poznaliśmy specyfikę prawdopodobnie wszystkich istniejących na rynku branż. Budowaliśmy kompletne strategie cyfryzacji jak i strategie online dla dziesiątek sklepów, stron, czy marek w wielu krajach i dziesiątkach języków. Wychowaliśmy dziesiątki specjalistów w branży SEO, SEM, e-commerce czy Marketplace. Wiemy, że rozwlekanie projektów, które mogą zostać wykonane szybko, prowadzi wyłącznie do strat, frustracji, opóźnień i utracenia tempa rozwoju. Jeśli płacisz komuś przez 12msc za coś, co my możemy zrobić w 2-3 miesiące, po co tracić 9-10msc? Czy nie lepiej rozwinąc się w tym samym czasie 4-5x szybciej?

  AKTYWNA, ZWINNA REALIZACJA + RAPORTOWANIE I ROZLICZENIE AGILE

  Jako jedyni na rynku, prowadzimy w pełni transparentne projekty od planowania, przez realizację po raportowanie. Szanujemy swój czas i nie poświęcamy Go na wzajemne „głaskanie się” – poświęcamy go na skuteczną pracę. Jako jedyni prowadzimy projekty i usługi w metodykach full Agile i Scrum, autorsko dostosowanych do potrzeb i specyfiki naszej branży. Raportujemy online i ciągle, swoją pracę w oparciu o stale rosnącą bazę ponad 700 różnych zadań określonych co do 15 minut realizacji. Płacisz ZAWSZE, TYLKO za wykonaną pracę, wdrożone narzędzia, skrypty, licencje, linki itd. mając je przedstawione w 100% transparentnie. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczenia – Agile (kwoty zmienne, rozliczane miesięcznie – malejące) lub FIX (stała zryczałtowana kwota miesięczna).

  POTENCJAŁ PRAKTYKÓW - NIE AGENCYJNYCH TEORETYKÓW

  Praktycznie jest nie tracić czasu. Jeśli na czymś się nie znamy, mówimy to wprost, delegujemy do najlepszych w swoich dziedzinach i spinamy całość spójną strategię. To strategia, budująca synergię w kanałach daje wyniki. Korzystając z 1 kanału, porzucasz przeważnie ponad 95% potencjału. Jeśli sprzedajesz w jednym kraju, w jednym kanale czy na jednej platformie i korzystasz z usług marketingowych, to super! Dostosujemy się zakresem tak, by nie kolidować, ale wzmacniać inne, niezadbane na dzisiaj fronty. Zadbamy o synergię. Pomożemy Ci w sposób kompleksowy sprzedawać szerzej, więcej i przede wszystkim skuteczniej tam, gdzie dzisiaj Twoja konkurencja nie sięga nawet myślami. Międzynarodowo, bez dużych zmian organizacyjnych, bezboleśnie. Realizujemy sprzedaż w 11 językach, 4 wyszukiwarkach i systemach map, ponad 15 marketplace ponad 40 krajach. Pomagamy w budowaniu sprzedaży lokalnej i międzynarodowej, automatyzacji, procesach organizacyjnych, optymalizacji, logistyce, obsłudze klienta czy obsłudze zwrotów.

  KLAROWNE I MĄDRE CELE + KRÓTKIE, NIEOKGRANICZAJĄCE UMOWY

  Nie ma niemożliwych celów, jeśli mamy zaplanowane i uzgodnione trzy kluczowe elementy – policzalny i realny cel, budżet realizacyjny pozwalający go osiągnąć i czas w jakim możemy to zrobić. Te trzy elementy to 2/3 sukcesu, ponieważ pozwalają zaplanować realnie niezbędną do osiągnięcia celu realizację zarówno czasowo jak i budżetowo. Na podstawie analityki, doświadczenia i wiedzy zdobywanej latami określamy co, za ile i jak szybko powinniśmy wdrożyć, by osiągnąć cel. Wyznając zasadę „lepsza gorzka prawda, niż słodkie kłamstwo”, jeśli wiemy, że projekt nie ma szans, lub założenia i plany są technicznie nieuzasadnione, mówimy o tym wprost. W modelu Agile, oferujemy umowy na czas nieokreślony, więc zawsze możesz z nas zrezygnować.

  ZROZUMIENIE I SZCZEROŚĆ

  Do 2024r. osiągnęliśmy ponad 250 000 000 mln euro przychodu wygenerowanych naszymi działaniami, wiedzą i doświadczeniem dla klientów i marek własnych budowanych od zera. Wiemy i rozumiemy z jakimi wyzwaniami mierzą się marki na każdym etapie rozwoju – od startu sprzedaży, przez mniej czy bardziej dynamiczny rozwój, poszukiwanie inwestorów po skalowanie międzynarodowe, outsourcing produkcji czy usług po sprzedaż całej marki. Daje nam to szczególne, niespotykane gdziekolwiek indziej, praktyczne doświadczenie i zrozumienie, ponieważ w kazdym z tych etapów byliśmy. Nie „czarujemy”, nie obiecujemy, stąpamy twardo po ziemi zachowując zdrowy optymizm. Wiemy, że nie zawsze się układa bo idąc na szczyt, nie będzie lekko – w końcu idziemy pod górę. Rozumiemy problemy „samotności przedsiębiorcy. Po wzlotach wiemy by nie świętować zbyt szybko, po upadkach wiemy jak się podnosić.

  Kraków
  21:09,
  temperature icon 25°
  Berlin
  21:09,
  temperature icon 25°
  Nowy Jork
  15:09,
  temperature icon 30°
  Pekin
  03:09,
  temperature icon 24°
  Dubai
  23:09,
  temperature icon 36°
  Stambuł
  22:09,
  temperature icon 29°

  Contact Us

   Poznaj Brusy!

   Brusy to urokliwe miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim. To miejsce, które zachwyca przybyłych tu gości swoim niewielkim, ale barwnym rynkiem oraz licznymi zabytkami. W Brusach można poczuć ducha historii, który towarzyszy na każdym kroku. Urokliwe kamieniczki świadczą o wielowiekowej tradycji miasta. Brusy to także brama do pobliskiego Parku Krajobrazowego „Bory Tucholskie”, który przyciąga miłośników przyrody i spokoju. Rzeka Brda, przepływająca przez miasto, jest doskonałym miejscem dla entuzjastów kajakarstwa. Spacerując ulicami Brus, można podziwiać wiele zabytków, w tym kościół św. Anny czy ratusz miejski. Miasto jest również ważnym ośrodkiem kultury kaszubskiej, co sprawia, że jest to miejsce o bogatej tożsamości regionalnej.

   Historia Brus – ślady przeszłości

   Historia Brus sięga średniowiecza. Miasto było ważnym ośrodkiem handlowym i rzemieślniczym. W archiwach można znaleźć ślady pierwszych osadników, którzy przybyli tu w poszukiwaniu lepszego życia. W XIX wieku rozwijał się tu przemysł, a w okresie międzywojennym Brusy były ważnym ośrodkiem kultury kaszubskiej. W mieście odbywały się liczne festiwale, które przyciągały artystów z całego regionu. W czasie II wojny światowej Brusy doświadczyły wielu trudności, ale mieszkańcy z determinacją odbudowali swoje miasto. W latach powojennych Brusy stały się ważnym ośrodkiem edukacyjnym dla młodzieży kaszubskiej. Współczesne inicjatywy kulturalne nawiązują do tych korzeni, podkreślając unikatowość lokalnej tożsamości.

   Atrakcje turystyczne – odkryj piękno Brus

   Brusy, choć nie są dużym miastem, oferują wiele atrakcji dla turystów. Od historycznego rynku, po malownicze szlaki wokół rzeki Brdy, jest tu wiele do zobaczenia. Dla miłośników historii polecamy wizytę w lokalnym muzeum, gdzie można dowiedzieć się więcej o bogatej historii miasta i regionu. W okolicach Brus można również znaleźć liczne trasy rowerowe i piesze, które prowadzą przez najpiękniejsze zakątki „Borów Tucholskich”. Miłośnicy sportów wodnych będą zachwyceni możliwościami, jakie oferuje rzeka Brda. Latem miasto tętni życiem dzięki licznie organizowanym festiwalom i imprezom plenerowym. Zimą zaś okoliczne lasy stają się idealnym miejscem na spacery i białe szaleństwo na śniegu.

   Gospodarka i przedsiębiorczość w Brusach

   Brusy, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, mogą poszczycić się aktywną gospodarką. Miasto stawia na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw, co przyciąga wielu inwestorów z różnych sektorów. Lokalne władze aktywnie wspierają inicjatywy biznesowe, co przekłada się na rosnącą liczbę miejsc pracy dla mieszkańców. W Brusach działa wiele firm, które skupiają się na produkcji, handlu oraz usługach. Coraz większe znaczenie ma też sektor turystyczny, który rozwija się dzięki atrakcyjnym lokalizacją i bogatej ofercie kulturalnej miasta. Brusy to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc doskonałe warunki do rozwoju przedsiębiorczości.

   Rola pozycjonowania stron w rozwoju lokalnych firm Brusy

   Pozycjonowanie stron stało się nieodzownym elementem strategii marketingowej firm w Brusy, mającym na celu zwiększenie ich widoczności w internecie. Przez odpowiednie działania SEO, lokalne przedsiębiorstwa mogą efektywnie konkurować na rynku, docierając do większej grupy potencjalnych klientów. Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania Google często przekłada się na wzrost ruchu na stronie i zwiększenie rozpoznawalności marki. Ma to bezpośredni wpływ na wzrost sprzedaży oraz budowanie zaufania wśród mieszkańców miasta. Dzięki temu, pozycjonowanie Brusy staje się kluczowym aspektem w planowaniu długoterminowych strategii rozwoju lokalnych biznesów.

   Jak agencja SEO Brusy wspiera lokalny biznes

   Współpraca z doświadczoną agencją SEO może przynieść bruskiego przedsiębiorcy znaczące korzyści. Agencje specjalizujące się w pozycjonowaniu stron Brusy często oferują spersonalizowane strategie, które są dostosowane do specyfiki lokalnego rynku i potrzeb danej firmy. Profesjonaliści SEO dokładnie analizują słowa kluczowe, konkurencję oraz zachowania użytkowników, aby maksymalizować efektywność działań online. Dzięki ich pracy, strony internetowe stają się nie tylko bardziej widoczne, ale także lepiej dostosowane do wymogów wyszukiwarek. Jest to fundament, na którym buduje się długotrwałą obecność w sieci oraz solidną bazę klientów.

   Pozycjonowanie stron www Brusy jako klucz do sukcesu w sieci

   Dla firm w Brusy posiadanie zoptymalizowanej strony www jest podstawą do skutecznego pozyskiwania klientów online. Strona zoptymalizowana pod kątem SEO jest nie tylko łatwiejsza do znalezienia przez potencjalnych klientów, ale także sprawia, że oferta przedsiębiorstwa jest bardziej atrakcyjna. Eksperci od pozycjonowania stron www Brusy kładą duży nacisk na jakość treści, użyteczność strony oraz jej szybkość ładowania. Firmy, które inwestują w te aspekty, notują zwiększenie zainteresowania swoimi usługami i produktami. Pozycjonowanie stron jest więc nie tylko o technice, ale również o tworzeniu wartości dla użytkowników.

   Znaczenie pozycjonowania seo Brusy dla konkurencyjności przedsiębiorstw

   Efektywne pozycjonowanie SEO może stać się decydującym czynnikiem w wyścigu o klienta na rynku bruskiego biznesu. Firmy, które zainwestują w pozycjonowanie seo Brusy, zyskują możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji i zbudowania mocnej marki w przestrzeni online. Narzędzia SEO, takie jak optymalizacja meta tagów, budowanie linków zwrotnych czy lokalne SEO, są niezbędne do zwiększenia widoczności w wyszukiwarkach. Konkurencja w internecie nieustannie rośnie, więc ciągłe monitorowanie i optymalizacja działań SEO stają się koniecznością. To inwestycja, która pozwala firmom nie tylko przetrwać, ale również dynamicznie się rozwijać.

   Pozycjonowanie stron internetowych Brusy – korzyści długofalowe

   Inwestowanie w pozycjonowanie stron internetowych Brusy jest działaniem, które przynosi korzyści długoterminowe. Firmy, które konsekwentnie i z rozwagą podchodzą do SEO, mogą liczyć na stabilną i silną pozycję w wynikach wyszukiwania. Długofalowe efekty takich działań nie tylko utrzymują stronę na wysokich pozycjach, ale także pomagają w budowaniu zaufania i lojalności klientów. Aktualizacja treści i ciągła optymalizacja strony są kluczowe dla utrzymania dobrej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wszystko to składa się na solidną reputację online, która jest nieoceniona w erze cyfrowej.

   Tanie pozycjonowanie Brusy – czy to możliwe?

   Choć wiele firm obawia się wysokich kosztów związanych z pozycjonowaniem, tanie pozycjonowanie Brusy jest jak najbardziej możliwe. Kluczem jest znalezienie agencji SEO, która oferuje skuteczne strategie w rozsądnej cenie, jednocześnie nie zapominając o jakości usług. Przy wyborze dostawcy warto zwrócić uwagę na historię sukcesów, transparentność działań oraz realne oczekiwania co do efektów. Kosztowne nie zawsze oznacza lepsze, a wiele agencji oferuje pakiet usług dopasowany do mniejszych przedsiębiorstw i ich budżetów. Odpowiednia analiza i selekcja ofert może prowadzić do znalezienia optymalnych rozwiązań, które nie obciążą nadmiernie finansów firmy.

   Pozycjonowanie www Brusy – adaptacja strategii do zmieniającego się rynku

   Świat SEO jest nieustannie w ruchu, a algorytmy wyszukiwarek ewoluują, wymagają adaptacji strategii pozycjonowania www Brusy. Firmy, które są elastyczne i potrafią szybko dostosować się do nowych wytycznych, czerpią z tego tytułu konkretne korzyści. Dlatego ważne jest, aby działania SEO były ciągle monitorowane i aktualizowane w odpowiedzi na zmiany w algorytmach i trendach rynkowych. Inwestowanie w SEO to proces, który wymaga regularnej analizy i korekt, ale jest to jednocześnie inwestycja w przyszłość firmy. Stale optymalizowana i aktualizowana strategia SEO jest najlepszym sposobem na to, aby firma w Brusy utrzymała się na szczycie w swojej branży. Zachowanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania jest równie ważne jak osiągnięcie jej, co wymaga nieustannego dbania o pozycjonowanie www Brusy.